wolfy napisał(a):

Po co? Myślisz że Sapała będzie gotowy na Arkę?
Kiakos wiadomo że minimum kilka tygodni nie zagra.
Tak naprawdę każdy zdolny do gry na poziomie pierwszoligowym jest teraz na wagę złota. Po cichu liczę że kilku z konieczności wskoczy na wyższy poziom. Zwłaszcza że Młyński i Olejarka zdają się iść w przeciwnym kierunku.
|
Kiakos wiadomo że kilka tygodni, a Colley że kilka miesięcy. Jednak tego drugiego umieściłeś na liście
Z tej listy Alfaro trenuje już 2 tygodnie i na Cercle go dopiszą, a może zalapie się na ławke z Arka.