The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#151
Stary 04.08.2024, 20:34
Arked napisał(a):Wyświetl post
Uryga może robić co chce, bo nie ma kto za niego grać.
Jeśli będziemy tak twierdzić to będzie grał zawsze. Co szkodziło dziś aby zagrał Skrobański? Gorszy od Urygi podejrzewam, że nie byłby.
Inna sprawa jak słabi są Zwoliński i Olejarka. Pierwszy wszedł na kilka minut drugi wcale.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#152
Stary 04.08.2024, 20:39
Dobra ogladnałem 2 połowę (bylem na urodzinach z córką wczesniej), przeciez my ten mecz (poza jedna akcja kiedy Uryga zostal w blokach) mielsimy pod kontrolą do czerwonej.

Kiss nam ten mecz zwyczajnie rozjebał swoją glupotą. Karny, moim zdaniem mocno dyskusyjny, Jaroch zrobiony przy 1wszej bramce jak dziecko.

O dziwo moim zdaniem widać co chcemy grać, potrzeba czasu i zdrowia.

Z komentarzy myślałem ze to juz koniec a tu nie było az tak źle, oczywiscie wynik tragiczny ale tak jak pisałem wczesniej my potrzebujemy czasu. Jakiekolwiek porownania do ppznego Sobolewskiego czy koncowego Rude absolutnie nie na miejscu.

Trzeba nam Slowakow ograć i ściągnąć obrońce.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#153
Stary 04.08.2024, 20:41
Miałem złe przeczucia przed meczem i niestety się to sprawidzlo,.choć do tej 73 minuty nic nie zwiastowało aż takiej klęski. Bardziej się zanosiło na utratę zwycięstwa po jakimś frajerskim błędzie w końcówce.

Szkoda strzelić ryja, teraz pora na Trnave. Przynajmniej nie ma czasu rozpamiętywać tego meczu. Jakiś plus tych pucharów.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#154
Stary 04.08.2024, 20:55
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Dobra ogladnałem 2 połowę (bylem na urodzinach z córką wczesniej), przeciez my ten mecz (poza jedna akcja kiedy Uryga zostal w blokach) mielsimy pod kontrolą do czerwonej.

Kiss nam ten mecz zwyczajnie rozjebał swoją glupotą. Karny, moim zdaniem mocno dyskusyjny, Jaroch zrobiony przy 1wszej bramce jak dziecko.

O dziwo moim zdaniem widać co chcemy grać, potrzeba czasu i zdrowia.

Z komentarzy myślałem ze to juz koniec a tu nie było az tak źle, oczywiscie wynik tragiczny ale tak jak pisałem wczesniej my potrzebujemy czasu. Jakiekolwiek porownania do ppznego Sobolewskiego czy koncowego Rude absolutnie nie na miejscu.

Trzeba nam Slowakow ograć i ściągnąć obrońce.
Porównania do wczesnego Sobolewskiego też można robić.
Gramy jedno wielkie nic z przodu, Rodado, Gogół i reszta leszczy.
Za to z tyłu poza Kiakosem sami parodyści.

No dobrze to nie wygląda.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#155
Stary 04.08.2024, 20:59
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Porównania do wczesnego Sobolewskiego też można robić.
Gramy jedno wielkie nic z przodu, Rodado, Gogół i reszta leszczy.
Za to z tyłu poza Kiakosem sami parodyści.

No dobrze to nie wygląda.
Przynajmniej Moskal na konfie wspominał ze to kryminał [Kiss] i to jest dal niego nie do przyjęcia [postawa drużyny] czyli rozumiem, ze w szatni była ostra zjeba. Wcześniej [Rude, Sobol] pewnie była by gadka, ze kartka ustawiła mecz - etc.
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 04.08.2024, 21:03
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Porównania do wczesnego Sobolewskiego też można robić.
Gramy jedno wielkie nic z przodu, Rodado, Gogół i reszta leszczy.
Za to z tyłu poza Kiakosem sami parodyści.

No dobrze to nie wygląda.
Wrócmy do porownani za 3-4 tygodnie plz
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#157
Stary 04.08.2024, 21:13
Fugiel napisał(a):Wyświetl post
Przynajmniej Moskal na konfie wspominał ze to kryminał [Kiss] i to jest dal niego nie do przyjęcia [postawa drużyny] czyli rozumiem, ze w szatni była ostra zjeba. Wcześniej [Rude, Sobol] pewnie była by gadka, ze kartka ustawiła mecz - etc.
Jeśli cokolwiek pozytywnego można po tym meczu powiedzieć, to fakt że Moskal potrafi być szczery do bólu i nie będzie pobłazania dla pewnych postaw. Kolejny na celowniku będzie zapewne Baena. To co wyprawia w tej rundzie przechodzi nawet wiosnę w wykonaniu Goku.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#158
Stary 04.08.2024, 21:15
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
tak zapytam nieskromnie- zwlaszcza fanatykow polskiej mysli szkoleniowej : co musialby odjebac jeszcze pan Uryga zeeby wkoncu ktokolwiek w tym klubie wyslal go do rezerw albo choc posadzil na lawce jak musialby slabo - i ile meczy ten pan zagrac zebysmy mieli okazje juz go wogole nie ogladac na 1 ligowych pastwiskach ? ( pomijam fakt teraz ze nie ma Jozka, Biedrzyckiego itp ) .....zreszta to samo sie tyczy mega beznadziejnego albo mowiac delikatnie - bardzo slabego pilkarza jakim jest Jaroch ....da sie gorzej zagrac w 1 lidze - POWTARZAM 1 LIDZE - NIZ CI DWAJ PANOWIE KTORZY MIESIECZNIE ZARABIAJA TYLE CO NORMALNY CZLOWIEK W POLTORA ROKU ?
Oni nie nie musieliby zrobić, żeby przejść do rezerw.
Musiałby zrobić coś Kólewski - ściągnąć co najmniej dwóch stoperów z prawdziwego zdarzenia.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#159
Stary 04.08.2024, 21:16
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Wrócmy do porownani za 3-4 tygodnie plz
Ja bardzo licze, ze Moskal to jednak kilka półek wyżej niż Radek - tak trenersko, że jest w stanie ten burdel ogarnąć.
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#160
Stary 04.08.2024, 21:17
Baena miał odejść ale nie chcieli go puścić przed eliminacjami bo nie było innych skrzydłowych. Miał ofertę z 2 ligi holenderskiej i jak widać teraz odstawia szopkę.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#161
Stary 04.08.2024, 21:22
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Jeśli cokolwiek pozytywnego można po tym meczu powiedzieć, to fakt że Moskal potrafi być szczery do bólu i nie będzie pobłazania dla pewnych postaw. Kolejny na celowniku będzie zapewne Baena. To co wyprawia w tej rundzie przechodzi nawet wiosnę w wykonaniu Goku.
Przed Baeną są jeszcze parodyści Młyński i Starzyński. Baena chociaż potrafi kogoś minąć z piłką...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#162
Stary 04.08.2024, 21:24
Nie wiem po co utrzymujemy zawodników którzy nic nie wnoszą do gry od kilku lat.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 04.08.2024, 21:32
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem po co utrzymujemy zawodników którzy nic nie wnoszą do gry od kilku lat.
Część ma ważne długie kontrakty, część sami przedłużyliśmy
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 04.08.2024, 21:32
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem po co utrzymujemy zawodników którzy nic nie wnoszą do gry od kilku lat.
Od dawna kupujemy na zasadzie "kupmy 10 chłopa, moze 1-2 bedzie dobrych". Kiedyś udało się z Carlitiosem i z jakiegos powodu ciagle liczą w klubie na powtórkę.
DysoN
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#165
Stary 04.08.2024, 22:00
Szkoda słow już na tą frajernie, którzy zakładają koszulki Wisełki.


Znicz jak ktoś słusznie napisał, mega chu.jowizna - spokojnie do zrobienia do przerwy 2-0, nawet przy naszych problemach kadrowych i przez każdy moim zdaniem poukładany zespół.


Ten Węgier to moim zdaniem odpocznie sobie kilka meczów, patrząc na ton wypowiedzi Kazka - i bardzo kur.wa słusznie. Kolejny cymbał na poziomie naszego asa z wielkim kutasem czyli IQ77.


Fakt faktem, że mamy 1 pkt po dwóch meczach i w końcu poważnych rywali przed nami w lidze. Czyli może się okazać, że na starcie ligi będziemy tracić ponad 10 pkt do czołówki i być na końcowych miejscach.



Pomijam w....... z Trnavą po drodze..


Transfery kto wie, jak finalnie wyjdą - ale może być tak, że Mikulec, Zwoliński, Ci dwaj niegotowi i jak się okazuje w połowie głupi skrzydłowi, okażą się kopaczami na końcówkę 1 ligi a nie asami.
Natomiast taki skład na połowę tabeli da radę, także w sumie bez spiny..
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#166
Stary 04.08.2024, 22:39
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie przypiminam sobie większego kretyna od czasu jak ten murzyn (którego nazwiska nie pamiętam) zrobił karnego z płockiem siatkarskim zagraniem. Chociaż w sumie tamto było mniej głupie...
to był Manu i chociaż zagranie było idiotyczne, to to bije go na głowę


Tak czy inaczej, na walkę o awans to my w całej drużynie mamy może 5 graczy, z czego jeden ma kontuzje właściwie do końca sezonu. Środek tabeli to max przy tej kadrze. Z Królewskim jak co roku: co sezon, to gorzej. Teraz zatem szykujemy się na walkę o utrzymanie.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#167
Stary 04.08.2024, 23:05
Baenę należy zesłać za karę do klubu Kokosa i kazać mu biegać po Błoniach kilka godzin dziennie, a Alan Uryga z Igorem Sapałą powinni w tym czasie leżakować pijąc drinki, a przy okazji dopingować swojego kolegę z Hiszpanii w pokonywaniu kolejnych okrążeń.
Odpowiedz cytując
viktor56
Senior Member
 
Od: 12.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#168
Stary 04.08.2024, 23:37
Myślę, że dwie kartki Sapały z poprzedniego sezonu też są gdzieś wysoko w tym rankingu zaćmień umysłowych, czy subtelnych sabotaży, jak zwał, tak zwał.
Jeszcze będzie pite za te wszystkie lata czekania. Jeszcze będzie pięknie.
Odpowiedz cytując
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#169
Stary 04.08.2024, 23:56
Nie wiem, czy zwróciliście uwagę, że temu Kissowi jeszcze przed ujrzeniem pierwszej kartki jakieś styki już nie działały: najpierw wyraźnie po gwizdku odkopnął mocno piłkę (już wtedy zdziwiłem się że kartki za to nie dostał) a niedługo później, też po gwizdku, wziął piłkę w ręce i zamiast oddać przeciwnikowi to podrzucił ją dosyć wysoko do góry. Od dawna już takich zachowań raczej się nie spotyka u nas, więc rzucało się w oczy.

Co do meczu, to do tej feralnej czerwonej kartki wszystko wyglądało nadspodziewanie dobrze, nawet ten Kiss nieudane zagrania przeplatał całkiem przyzwoitymi. Niestety potem został odpalony protokół samozniszczenia i zakończyło się tradycyjnie.
Ciężko będzie Kazkowi odbudować morale tej drużyny po tym w.......u w Wiedniu i takiej kretyńskiej porażce.
Ostatnio edytowane przez masada : 05.08.2024 o godz. 00:01.
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#170
Stary 05.08.2024, 05:22
Nie chce mi się szukać, ale po transferze ktoś na shoutboxie napisał, że według opinii znalezionych na węgierskich portalach Kiss to piłkarz nawet całkiem niezły, tylko czasami głowa nie dojeżdża. Długo nie musieliśmy czekać na potwierdzenie opinii. Może zamiast inwestować w AI warto by było zatrudnić człowieka do oceny transferów ?


A w ramach ciekawostki, nazwisk się co prawda nie tłumaczy ale jeżeli by szukać polskiego odpowiednika nazwiska Kiss to byłby to Małecki. Oczywiście cały czas mówimy o ciekawostce lingwistycznej.
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 05.08.2024, 07:28
Ciekawe kiedy w tym klubie zorientują się, że granie na 0-1 mając w obronie parodystów pokroju Urygi, Jarocha czy Mikulca to proszenie się o remis lub porażkę. Ta czerwona kartka w mojej opinii tylko przyspieszyła to co było nieuniknione. To był typowy mecz na gol z dupy dla Znicza w 90 minucie.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#172
Stary 05.08.2024, 07:43
viktor56 napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że dwie kartki Sapały z poprzedniego sezonu też są gdzieś wysoko w tym rankingu zaćmień umysłowych, czy subtelnych sabotaży, jak zwał, tak zwał.
Ranking sabotaży:

1. Kiss ze Zniczem
2. Sapała z Odrą
3. Junca z Lechią (a raczej Rude który go nie zdjął mimo tego że cały stadion wiedział że za chwilę wyleci)
4. Satrustegi z Gieksa
5. Duda z Tychami
6. Carbo z TBB
7. Colley z Lechia
8. Biedrzycki z Polonią
9. Jaroch z Motorem
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#173
Stary 05.08.2024, 08:34
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe kiedy w tym klubie zorientują się, że granie na 0-1 mając w obronie parodystów pokroju Urygi, Jarocha czy Mikulca to proszenie się o remis lub porażkę. Ta czerwona kartka w mojej opinii tylko przyspieszyła to co było nieuniknione. To był typowy mecz na gol z dupy dla Znicza w 90 minucie.
Nie graliśmy na 0-1. Nie wiem kiedy zrozumiecie że poza Rodado nie ma komu gola strzelić. Może jeszcze Gogół miał jakieś w miarę sensowne próby, ale bez szału.

Jak można takie bzdury opowiadać skoro prowadziliśmy grę, atakowaliśmy, tyle że - brakowało nie tyle szczęścia co umiejętności? Jak tak obserwuję Sukiennickiego to już wiem czemu Raków go odpalił, Baena ma w całej karierze poniżej 10-ciu goli chyba itp. itd. Tu naprawdę nie ma zaskoczenia że wszystko marnują.

W Goku i Sobczaku straciliśmy piłkarzy którzy strzelili dla nas ponad 20 goli. Jedyna nadzieja że nowi ich jakoś godnie zastąpią, bo na razie jedem Rodado cokolwiek wykończa.

Dlatego pisanie że odpuściliśmy Zniczowi jest nieprawdziwe i jest to pocieszanie się. Nawet ta jedna bramka była przypadkowa.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#174
Stary 05.08.2024, 09:01
Sukiennicki to przede wszystkim w każdym meczu gra na innej pozycji która jeszcze zmienia w trakcie spotkania. A przecież jest znacząca różnica między rola skrzydłowego, 10 czy 8. Pomijam już przeskok jaki dokonał i niestabilność formy. Poza Rodado, Cziczkanem, Mikulcem i Jarochem to wykręca max minut w drużynie. Ktoś powie że to początek sezon i czym tu być zmęczony, ale u nas nawet nie ma szans na normalną rotację zawodnikami.

Dopóki nie skończymy gry co 3 dni to oczy będą krwawić. Zapewne Moskal już czeka na wrześniowa przerwę na kadrę. Żeby przeprowadzić chociaż 3 normalne jednostki treningowe z rzędu.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 05.08.2024 o godz. 09:04.
Odpowiedz cytując
wierność83
Senior Member
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#175
Stary 05.08.2024, 09:30
Kiedyś pisałem, że piłka to nie miejsce na bycie dobrym dla wszystkich wokół. Uczciwym owszem, trzeba być, ale nie robić każdemu dobrze, bo później rykoszetem dostaje klub. No i Królewski jak zawsze chce być uczynny, naprzedłużał kontuzjowanych zawodników (np. Łasicki), o którym Moskal teraz mówi, że nie wiadomo kiedy w ogóle wróci (jeśli kiedykolwiek). Przy takiej mizerii na środku obrony. No, ale albo się chce robić piłkę albo instytucję charytatywną.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#176
Stary 05.08.2024, 09:34
@Karherop

Dlatego też priorytetem dla Wisły powinno być teraz odpadnięcie z wszystkich pucharów, w których i tak nic nie zwojujemy (na cud w PP drugi raz z rzędu nie liczę), póki jeszcze liga nie została oddana bez walki.
Ja osobiście nie chcę przez następne kilka miesięcy oglądać kolejnych blamaży w lidze i heroicznych meczów w PP, przepychanych kolanem w 96 minucie. Chcę zobaczyć przepychanie kolanem meczów w lidze i Top3 w tabeli przed przerwą zimową.

Moskal powinien siąść z JK i w męskich słowach wyjaśnić, że nie mamy głębi składu na walkę nawet na dwóch frontach.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#177
Stary 05.08.2024, 09:59
Patryko napisał(a):Wyświetl post
@Karherop

Dlatego też priorytetem dla Wisły powinno być teraz odpadnięcie z wszystkich pucharów, w których i tak nic nie zwojujemy (na cud w PP drugi raz z rzędu nie liczę), póki jeszcze liga nie została oddana bez walki.
Ja osobiście nie chcę przez następne kilka miesięcy oglądać kolejnych blamaży w lidze i heroicznych meczów w PP, przepychanych kolanem w 96 minucie. Chcę zobaczyć przepychanie kolanem meczów w lidze i Top3 w tabeli przed przerwą zimową.

Moskal powinien siąść z JK i w męskich słowach wyjaśnić, że nie mamy głębi składu na walkę nawet na dwóch frontach.
Mam nadzieję że stanie się to po prostu, organicznie, na boisku.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#178
Stary 05.08.2024, 10:04
Patryko napisał(a):Wyświetl post
@Karherop

Dlatego też priorytetem dla Wisły powinno być teraz odpadnięcie z wszystkich pucharów, w których i tak nic nie zwojujemy (na cud w PP drugi raz z rzędu nie liczę), póki jeszcze liga nie została oddana bez walki.
Ja osobiście nie chcę przez następne kilka miesięcy oglądać kolejnych blamaży w lidze i heroicznych meczów w PP, przepychanych kolanem w 96 minucie. Chcę zobaczyć przepychanie kolanem meczów w lidze i Top3 w tabeli przed przerwą zimową.

Moskal powinien siąść z JK i w męskich słowach wyjaśnić, że nie mamy głębi składu na walkę nawet na dwóch frontach.
Też uważam że te puchary to dla nas same problemy...

Dlatego liczę że Trnava nas szybko z nich wyrzuci i wrócimy na ziemię.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#179
Stary 05.08.2024, 10:18
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie graliśmy na 0-1. Nie wiem kiedy zrozumiecie że poza Rodado nie ma komu gola strzelić. Może jeszcze Gogół miał jakieś w miarę sensowne próby, ale bez szału.

Jak można takie bzdury opowiadać skoro prowadziliśmy grę, atakowaliśmy, tyle że - brakowało nie tyle szczęścia co umiejętności? Jak tak obserwuję Sukiennickiego to już wiem czemu Raków go odpalił, Baena ma w całej karierze poniżej 10-ciu goli chyba itp. itd. Tu naprawdę nie ma zaskoczenia że wszystko marnują.

W Goku i Sobczaku straciliśmy piłkarzy którzy strzelili dla nas ponad 20 goli. Jedyna nadzieja że nowi ich jakoś godnie zastąpią, bo na razie jedem Rodado cokolwiek wykończa.

Dlatego pisanie że odpuściliśmy Zniczowi jest nieprawdziwe i jest to pocieszanie się. Nawet ta jedna bramka była przypadkowa.
Ja przy 0-1 nie widziałem takiego zacięcia jak w momencie jak dostaliśmy gonga na 1-1 (mimo że graliśmy już w 10).
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#180
Stary 05.08.2024, 12:39
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Ranking sabotaży:

1. Kiss ze Zniczem
2. Sapała z Odrą
3. Junca z Lechią (a raczej Rude który go nie zdjął mimo tego że cały stadion wiedział że za chwilę wyleci)
4. Satrustegi z Gieksa
5. Duda z Tychami
6. Carbo z TBB
7. Colley z Lechia
8. Biedrzycki z Polonią
9. Jaroch z Motorem
Wedlug wykladni komisji sedziow PZPN Jaroch z Motorem nawet faulu nie popelnil. Artykul na ich stronie tlumaczacy podobne sytuacje byl nawet opatrzony filmem.

Ja nie wiem jak mysmy argumentowali odwolanie, ze kartka nie zostala cofnieta i Jaroch finalnie pauzowal.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:16.