
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#1
|
|
Nadchodząca kolejka*
![]() Aktualna tabela* ![]() ![]() ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#2
|
|
Szok i niedowierzanie - zorganizowane grupy kibiców Wisły nie zostaną wpuszczone.
Kpina, takie klubiki nie potrafiące zapewnić bezpieczeństwa kibicom powinny grać maksymalnie w trzeciej lidze. Z czym do ludzi? ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2006
Offline |
#3
|
|
Takie kluby nie powinny występować na poziomie centralnym ,maks to A-klasa.Nie rozumiem po co jest proces licencyjny skoro kluby nie są w stanie zapewnić bezpieczeństwa na meczu ,kibicom którzy są uprawnieni do uczestnictwa w tymże meczu. Jeżeli już są jakieś poważne problemy z bezpieczeństwem,to taki mecz powinien odbyć się bez udziału publiczności zarówno że strony gospodarza jak i gości.W innym wypadku karne relegowanie za złamanie procesu licencyjnego.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Online |
#4
|
|
W kwestii kibiców nic się nie zmieni, dopóki Kulesza nie walnie pięścią w stół.
Jest to jawne walenie w tamburyn, ale niestety póki co przepisy są takie, że tego typu klubiki mogą się zasłaniać opinią policji, tak naprawdę będąc terroryzowanymi przez własnych pseudokibiców, którzy ze sprzętem czy ustawkami nie mają nic wspólnego.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 01.08.2024 o godz. 14:03.
![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#5
|
|
Kulesza walnie w stół tylko jak zobaczy przed sobą pusty kieliszek.
Jeśli chodzi o mecz to nie spodziewam się ciężkiej przeprawy. My tradycyjnie "zmęczeni" po pucharach, a rywal na pewno wyjdzie podwójnie zmotywowany. ![]()
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale Sekciarz spadkowy |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2008
Offline |
#6
|
|
To jest jawna dyskryminacja i dziwie się, że nikt nie uderzy gdzieś wyżej do polityków.. aktualnie tyle się mówi o równości, a tutaj mamy dodatkowo wypaczacie wyników sportowych, bo nikt nie wmówi mi, że nie ma to wpływu na drużynę.. weźmy na przykład taki pierwszy sezon, gdzie często było nas więcej niż miejscowych
|
|
|
|
Hanys
Od: 12.2003
Offline |
#7
|
|
Tak naprawdę kluby wypisują te oświadczenia bo tak chcą kibice danego klubu, pisząc inaczej to co się dzieje nie decyduje klub tylko jego kibice czy to nie wpisuje się w jakaś patologię, którą Jadczak by sobie mógł rozkręcić na potrzeby swojej atencji?
![]()
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.
Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected] 22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki |
|
|
|
Member
Od: 04.2024
Offline |
#8
|
|
https://www.goal.pl/1-liga/krolewski...ecyzje-znicza/
Królewski ma pojechać na sektor gości |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#9
|
|
Kolejny remis do kolekcji, teraz 1:1.
![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#10
|
A taki Znicz - kogo on obchodzi? Tak serio, bez szydery - ile osób w Polsce kojarzy że takie coś w ogóle istnieje? Nie dość żeby o tym pisać. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#11
|
|
To teraz wracamy na ziemię.
Dobrze by było wygrac zeby na początek rozgrywek nie mieć już straty do liderów. Wiadomo że sporo meczy przed nami, ale punkty są nam potrzebne. Licze na jakieś 2-1 dla nas po ciężkim meczu. ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#12
|
|
Chciałoby sie napisac, że jak nie wygraja w Pruszkowie to niech odpadają z LKE bo nie ma sensu grać na dwóch frontach.
Ale, czy to coś zmieni? Jeśli nie potrafią wygrać w Polonią u siebi, w Pruszkowie ze zniczem to nawet bez gry w pucharach nie dadzą rady Arce czy Ruchowi. Jedynie co ich moze motywowac teraz to przeprosić kibiców będących w Wiedniu i zapierdalać w pruszkowie po jak najwyższy wynik, oczywiście zwycięski |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2013
Skąd: Kraków
Offline |
#13
|
|
Znicz dostanie drużynę:
1. Zgwałconą piłkarsko. 2. Zmęczoną. 3. Najprawdopodobniej z juniorem na stoperze. Imo Znicz będzie prowadzić grę i będzie drużyną dominującą w tym meczu. Jeśli pruszkowianie tego nie wygrają do będę mocno zdziwiony. Szczególnie, że mają dobre otwarcie sezonu co pokazali z Polonią z Ruchem. No ale tak to jest jak się spotyka ligowy średniak z drużyną która będzie bronić się przed spadkiem, punktów to my musimy szukać z zespołami na naszym poziomie tzn. Pogonią Siedlce czy Stalą Stalowa Wola. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2013
Skąd: Kraków
Offline |
#14
|
Ile to już razy mieli po w.......u Z A P I E R D A L A Ć żeby udobruchać kibiców XDD Z Lechią po kompromitacji w Sosnowcu? W Katowicach po kompromitacji z Lechią? A może znowu z Termalicą po kompromitacji w Katowicach? XD A wiem kiedy! Po żenującej porażce z Chrobrym Głogów, tydzień później się zrehabilitowali i przegrali 1:3 z Motorem Lublin... a nie, czekaj XD |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#15
|
laga na Majewskiego, stare fragmenty Majewskiego wybijanka pytanie jak bardzo żałośni jesteśmy my po laniu w Wiedniu i pytanie nr 2 czy te dwa "darmowe" skrzydlaki są zatwierdzone do gry i czy mają kondycji choć na 30 minut. ![]()
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#16
|
|
Ta laga na Majewskiego to wcale nie jest taki głupi pomysł.
My gramy wysoko i mamy kołki bez zwrotności w obronie, więc ma to sens. Już w tamtym sezonie Uryga dał próbkę możliwości motorycznych w meczu ze Zniczem. ![]()
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale Sekciarz spadkowy |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2013
Skąd: Kraków
Offline |
#17
|
|
Na nas wystarczy, dokładając do tego jeszcze jakiegoś drewniaka na środku obrony to nie dość, że z nami wygrają to jeszcze pewnie kolejny stoper wyleci z czerwem. Może Alan?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#18
|
|
Carbo jeszcze wisi za czerwoną z poprzedniego sezonu ?
![]()
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#19
|
i to w dwóch 10 minutowych blokach bo tego się nie da oglądać bramka dla Znicza wpadła po kornerze i centrze Majewskiego nie wiem w jakim on jest stanie fizycznym czy wytrzymuje całe mecze, sądząc po tym, że gol wpadł w okolicy 90 min. chyba wytrzymuje... ![]()
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2023
Offline |
#20
|
|
Sapała też wypadł.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2018
Offline |
#21
|
|
Mamy to wygrać, nie obchodzą mnie bzdury, że rozbici, że zmęczeni. Młodzi, wytrenowani ludzie, szósty mecz sezonu, mają dać radę. Inaczej będę miał podejrzenie, że ze średniaka stajemy się ogonem ligi.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#22
|
![]() ![]()
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat
Offline |
#23
|
|
Chchkan
Jaroch Uryga Kutwa Mikulec Baena Gogół Sukiennicki Kiakos Rodado Zwoliński Chyba najrozsądniejsza 11 na dzień dzisiejszy. Liczę na remis, nie ma co się nastawiać na zwycięstwo. ![]()
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2013
Offline |
#24
|
|
Cudowna obrona złożona z parodystów ; )
Jaroch - Uryga - Kutwa - Mikulec to brzmi jak zestawienie RKS HUWDU ![]()
Jorg Loser i Norbert Bernatzky 1906% poparcia
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#25
|
|
Kutwa jest potrzebny do pomocy
przecież nie ma Sapały i Dudy w środku obok Urygi zagra Skrobański ciekawe jak zgruzowany jest po pobycie u Peszki ![]()
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
|
|
|
|
Banita
Od: 02.2004
Offline |
#26
|
|
Lamey, Jaliens, Eneko, Branco - to byłaby obrona marzeń.
Z Ratonikiem na bramce. Dolny poziom drugiej ligi polskiej. To byłby kabaret. Rapid to by chyba z piętnastkę strzelił.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 02.08.2024 o godz. 10:02.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#27
|
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2008
Offline |
#28
|
|
najlepsze jest to, że każdy z tych graczy nie powinien grać w Wiśle, bo wszyscy są słabi jak siki weża.. z czym do ekstraklasy? a oni mają jeszcze zagrać wszyscy razem.. przecież oni wszyscy razem wzięci nie mają 0,5 punktu techniki
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#29
|
|
A nasi jeszcze przedłużają kolejnego parodystę - Łasickiego, do tego z kontuzją.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2013
Skąd: Kraków
Offline |
#30
|
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|