![]() |
3. kolejka, Znicz Pruszków - Wisła Kraków, 4 sierpnia 2024, 14:30
Nadchodząca kolejka*
https://i.ibb.co/qDj5KhF/zn.png Aktualna tabela* https://i.ibb.co/F3JfZTB/z2.png :TS: |
Szok i niedowierzanie - zorganizowane grupy kibiców Wisły nie zostaną wpuszczone.
Kpina, takie klubiki nie potrafiące zapewnić bezpieczeństwa kibicom powinny grać maksymalnie w trzeciej lidze. Z czym do ludzi? |
Takie kluby nie powinny występować na poziomie centralnym ,maks to A-klasa.Nie rozumiem po co jest proces licencyjny skoro kluby nie są w stanie zapewnić bezpieczeństwa na meczu ,kibicom którzy są uprawnieni do uczestnictwa w tymże meczu. Jeżeli już są jakieś poważne problemy z bezpieczeństwem,to taki mecz powinien odbyć się bez udziału publiczności zarówno że strony gospodarza jak i gości.W innym wypadku karne relegowanie za złamanie procesu licencyjnego.
|
W kwestii kibiców nic się nie zmieni, dopóki Kulesza nie walnie pięścią w stół.
Jest to jawne walenie w tamburyn, ale niestety póki co przepisy są takie, że tego typu klubiki mogą się zasłaniać opinią policji, tak naprawdę będąc terroryzowanymi przez własnych pseudokibiców, którzy ze sprzętem czy ustawkami nie mają nic wspólnego. |
Kulesza walnie w stół tylko jak zobaczy przed sobą pusty kieliszek.
Jeśli chodzi o mecz to nie spodziewam się ciężkiej przeprawy. My tradycyjnie "zmęczeni" po pucharach, a rywal na pewno wyjdzie podwójnie zmotywowany. |
To jest jawna dyskryminacja i dziwie się, że nikt nie uderzy gdzieś wyżej do polityków.. aktualnie tyle się mówi o równości, a tutaj mamy dodatkowo wypaczacie wyników sportowych, bo nikt nie wmówi mi, że nie ma to wpływu na drużynę.. weźmy na przykład taki pierwszy sezon, gdzie często było nas więcej niż miejscowych
|
Tak naprawdę kluby wypisują te oświadczenia bo tak chcą kibice danego klubu, pisząc inaczej to co się dzieje nie decyduje klub tylko jego kibice czy to nie wpisuje się w jakaś patologię, którą Jadczak by sobie mógł rozkręcić na potrzeby swojej atencji?
|
https://www.goal.pl/1-liga/krolewski...ecyzje-znicza/
Królewski ma pojechać na sektor gości |
Kolejny remis do kolekcji, teraz 1:1.
|
Cytat:
A taki Znicz - kogo on obchodzi? Tak serio, bez szydery - ile osób w Polsce kojarzy że takie coś w ogóle istnieje? Nie dość żeby o tym pisać. |
To teraz wracamy na ziemię.
Dobrze by było wygrac zeby na początek rozgrywek nie mieć już straty do liderów. Wiadomo że sporo meczy przed nami, ale punkty są nam potrzebne. Licze na jakieś 2-1 dla nas po ciężkim meczu. |
Chciałoby sie napisac, że jak nie wygraja w Pruszkowie to niech odpadają z LKE bo nie ma sensu grać na dwóch frontach.
Ale, czy to coś zmieni? Jeśli nie potrafią wygrać w Polonią u siebi, w Pruszkowie ze zniczem to nawet bez gry w pucharach nie dadzą rady Arce czy Ruchowi. Jedynie co ich moze motywowac teraz to przeprosić kibiców będących w Wiedniu i zapierdalać w pruszkowie po jak najwyższy wynik, oczywiście zwycięski |
Znicz dostanie drużynę:
1. Zgwałconą piłkarsko. 2. Zmęczoną. 3. Najprawdopodobniej z juniorem na stoperze. Imo Znicz będzie prowadzić grę i będzie drużyną dominującą w tym meczu. Jeśli pruszkowianie tego nie wygrają do będę mocno zdziwiony. Szczególnie, że mają dobre otwarcie sezonu co pokazali z Polonią z Ruchem. No ale tak to jest jak się spotyka ligowy średniak z drużyną która będzie bronić się przed spadkiem, punktów to my musimy szukać z zespołami na naszym poziomie tzn. Pogonią Siedlce czy Stalą Stalowa Wola. |
Cytat:
Ile to już razy mieli po w.......u Z A P I E R D A L A Ć żeby udobruchać kibiców XDD Z Lechią po kompromitacji w Sosnowcu? W Katowicach po kompromitacji z Lechią? A może znowu z Termalicą po kompromitacji w Katowicach? XD A wiem kiedy! Po żenującej porażce z Chrobrym Głogów, tydzień później się zrehabilitowali i przegrali 1:3 z Motorem Lublin... a nie, czekaj XD |
Cytat:
laga na Majewskiego, stare fragmenty Majewskiego wybijanka pytanie jak bardzo żałośni jesteśmy my po laniu w Wiedniu i pytanie nr 2 czy te dwa "darmowe" skrzydlaki są zatwierdzone do gry i czy mają kondycji choć na 30 minut. |
Ta laga na Majewskiego to wcale nie jest taki głupi pomysł.
My gramy wysoko i mamy kołki bez zwrotności w obronie, więc ma to sens. Już w tamtym sezonie Uryga dał próbkę możliwości motorycznych w meczu ze Zniczem. |
Cytat:
|
Carbo jeszcze wisi za czerwoną z poprzedniego sezonu ?
|
Cytat:
i to w dwóch 10 minutowych blokach bo tego się nie da oglądać bramka dla Znicza wpadła po kornerze i centrze Majewskiego nie wiem w jakim on jest stanie fizycznym czy wytrzymuje całe mecze, sądząc po tym, że gol wpadł w okolicy 90 min. chyba wytrzymuje... |
Sapała też wypadł.
|
Mamy to wygrać, nie obchodzą mnie bzdury, że rozbici, że zmęczeni. Młodzi, wytrenowani ludzie, szósty mecz sezonu, mają dać radę. Inaczej będę miał podejrzenie, że ze średniaka stajemy się ogonem ligi.
|
Cytat:
|
Chchkan
Jaroch Uryga Kutwa Mikulec Baena Gogół Sukiennicki Kiakos Rodado Zwoliński Chyba najrozsądniejsza 11 na dzień dzisiejszy. Liczę na remis, nie ma co się nastawiać na zwycięstwo. |
Cudowna obrona złożona z parodystów ; )
Jaroch - Uryga - Kutwa - Mikulec to brzmi jak zestawienie RKS HUWDU |
Kutwa jest potrzebny do pomocy
przecież nie ma Sapały i Dudy w środku obok Urygi zagra Skrobański ciekawe jak zgruzowany jest po pobycie u Peszki |
Lamey, Jaliens, Eneko, Branco - to byłaby obrona marzeń.
Z Ratonikiem na bramce. Dolny poziom drugiej ligi polskiej. To byłby kabaret. Rapid to by chyba z piętnastkę strzelił. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:17. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl