Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   3. kolejka, Znicz Pruszków - Wisła Kraków, 4 sierpnia 2024, 14:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11025)

Arkadiusz.Czerepach 31.07.2024 23:51

3. kolejka, Znicz Pruszków - Wisła Kraków, 4 sierpnia 2024, 14:30
 
Nadchodząca kolejka*

https://i.ibb.co/qDj5KhF/zn.png


Aktualna tabela*

https://i.ibb.co/F3JfZTB/z2.png


:TS:

wolfy 01.08.2024 13:34

Szok i niedowierzanie - zorganizowane grupy kibiców Wisły nie zostaną wpuszczone.
Kpina, takie klubiki nie potrafiące zapewnić bezpieczeństwa kibicom powinny grać maksymalnie w trzeciej lidze. Z czym do ludzi?

bzyku33 01.08.2024 13:56

Takie kluby nie powinny występować na poziomie centralnym ,maks to A-klasa.Nie rozumiem po co jest proces licencyjny skoro kluby nie są w stanie zapewnić bezpieczeństwa na meczu ,kibicom którzy są uprawnieni do uczestnictwa w tymże meczu. Jeżeli już są jakieś poważne problemy z bezpieczeństwem,to taki mecz powinien odbyć się bez udziału publiczności zarówno że strony gospodarza jak i gości.W innym wypadku karne relegowanie za złamanie procesu licencyjnego.

Patryko 01.08.2024 14:00

W kwestii kibiców nic się nie zmieni, dopóki Kulesza nie walnie pięścią w stół.

Jest to jawne walenie w tamburyn, ale niestety póki co przepisy są takie, że tego typu klubiki mogą się zasłaniać opinią policji, tak naprawdę będąc terroryzowanymi przez własnych pseudokibiców, którzy ze sprzętem czy ustawkami nie mają nic wspólnego.

Jagul 01.08.2024 14:05

Kulesza walnie w stół tylko jak zobaczy przed sobą pusty kieliszek.


Jeśli chodzi o mecz to nie spodziewam się ciężkiej przeprawy. My tradycyjnie "zmęczeni" po pucharach, a rywal na pewno wyjdzie podwójnie zmotywowany.

sevenheaven 01.08.2024 14:46

To jest jawna dyskryminacja i dziwie się, że nikt nie uderzy gdzieś wyżej do polityków.. aktualnie tyle się mówi o równości, a tutaj mamy dodatkowo wypaczacie wyników sportowych, bo nikt nie wmówi mi, że nie ma to wpływu na drużynę.. weźmy na przykład taki pierwszy sezon, gdzie często było nas więcej niż miejscowych

nero 01.08.2024 15:02

Tak naprawdę kluby wypisują te oświadczenia bo tak chcą kibice danego klubu, pisząc inaczej to co się dzieje nie decyduje klub tylko jego kibice czy to nie wpisuje się w jakaś patologię, którą Jadczak by sobie mógł rozkręcić na potrzeby swojej atencji?

horalek 01.08.2024 15:03

https://www.goal.pl/1-liga/krolewski...ecyzje-znicza/
Królewski ma pojechać na sektor gości

El'kabat 01.08.2024 17:25

Kolejny remis do kolekcji, teraz 1:1.

wolfy 01.08.2024 18:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 1630561)
Tak naprawdę kluby wypisują te oświadczenia bo tak chcą kibice danego klubu, pisząc inaczej to co się dzieje nie decyduje klub tylko jego kibice czy to nie wpisuje się w jakaś patologię, którą Jadczak by sobie mógł rozkręcić na potrzeby swojej atencji?

Widzisz, Wisła to marka i podpięcie pod nią czegokolwiek to kilkunastokrotny wzrost zasięgów. Patrz "afera Komara", gdzie kretyn pobił dzieciaka na wiejskim festynie a Jadczak pisał o zamachu kibiców Wisły. Nie od dziś jak trzeba napisać o jakimś klubiku, to szuka się w archiwum zdjęcia z meczu z Wisłą.

A taki Znicz - kogo on obchodzi? Tak serio, bez szydery - ile osób w Polsce kojarzy że takie coś w ogóle istnieje?
Nie dość żeby o tym pisać.

Ogryzek 02.08.2024 08:16

To teraz wracamy na ziemię.

Dobrze by było wygrac zeby na początek rozgrywek nie mieć już straty do liderów. Wiadomo że sporo meczy przed nami, ale punkty są nam potrzebne.

Licze na jakieś 2-1 dla nas po ciężkim meczu.

Skawa Wadowice 02.08.2024 08:25

Chciałoby sie napisac, że jak nie wygraja w Pruszkowie to niech odpadają z LKE bo nie ma sensu grać na dwóch frontach.
Ale, czy to coś zmieni? Jeśli nie potrafią wygrać w Polonią u siebi, w Pruszkowie ze zniczem to nawet bez gry w pucharach nie dadzą rady Arce czy Ruchowi.
Jedynie co ich moze motywowac teraz to przeprosić kibiców będących w Wiedniu i zapierdalać w pruszkowie po jak najwyższy wynik, oczywiście zwycięski

Stelio 02.08.2024 08:28

Znicz dostanie drużynę:

1. Zgwałconą piłkarsko.
2. Zmęczoną.
3. Najprawdopodobniej z juniorem na stoperze.

Imo Znicz będzie prowadzić grę i będzie drużyną dominującą w tym meczu. Jeśli pruszkowianie tego nie wygrają do będę mocno zdziwiony. Szczególnie, że mają dobre otwarcie sezonu co pokazali z Polonią z Ruchem.

No ale tak to jest jak się spotyka ligowy średniak z drużyną która będzie bronić się przed spadkiem, punktów to my musimy szukać z zespołami na naszym poziomie tzn. Pogonią Siedlce czy Stalą Stalowa Wola.

Stelio 02.08.2024 08:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Skawa Wadowice (Post 1630659)
Chciałoby sie napisac, że jak nie wygraja w Pruszkowie to niech odpadają z LKE bo nie ma sensu grać na dwóch frontach.
Ale, czy to coś zmieni? Jeśli nie potrafią wygrać w Polonią u siebi, w Pruszkowie ze zniczem to nawet bez gry w pucharach nie dadzą rady Arce czy Ruchowi.
Jedynie co ich moze motywowac teraz to przeprosić kibiców będących w Wiedniu i zapierdalać w pruszkowie po jak najwyższy wynik, oczywiście zwycięski

A no to zawsze działało XDDDDDDDDDDD`

Ile to już razy mieli po w.......u Z A P I E R D A L A Ć żeby udobruchać kibiców XDD Z Lechią po kompromitacji w Sosnowcu? W Katowicach po kompromitacji z Lechią? A może znowu z Termalicą po kompromitacji w Katowicach? XD

A wiem kiedy! Po żenującej porażce z Chrobrym Głogów, tydzień później się zrehabilitowali i przegrali 1:3 z Motorem Lublin... a nie, czekaj XD

emjot 02.08.2024 08:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Stelio (Post 1630660)
Znicz dostanie drużynę:

1. Zgwałconą piłkarsko.
2. Zmęczoną.
3. Najprawdopodobniej z juniorem na stoperze.

Imo Znicz będzie prowadzić grę i będzie drużyną dominującą w tym meczu. Jeśli pruszkowianie tego nie wygrają do będę mocno zdziwiony. Szczególnie, że mają dobre otwarcie sezonu co pokazali z Polonią z Ruchem.

No ale tak to jest jak się spotyka ligowy średniak z drużyną która będzie bronić się przed spadkiem, punktów to my musimy szukać z zespołami na naszym poziomie tzn. Pogonią Siedlce czy Stalą Stalowa Wola.

Znicz jest żałosny
laga na Majewskiego, stare fragmenty Majewskiego
wybijanka

pytanie jak bardzo żałośni jesteśmy my po laniu w Wiedniu
i pytanie nr 2 czy te dwa "darmowe" skrzydlaki są zatwierdzone do gry i czy mają kondycji choć na 30 minut.

Jagul 02.08.2024 09:01

Ta laga na Majewskiego to wcale nie jest taki głupi pomysł.
My gramy wysoko i mamy kołki bez zwrotności w obronie, więc ma to sens.
Już w tamtym sezonie Uryga dał próbkę możliwości motorycznych w meczu ze Zniczem.

Stelio 02.08.2024 09:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 1630666)
Znicz jest żałosny
laga na Majewskiego, stare fragmenty Majewskiego
wybijanka

pytanie jak bardzo żałośni jesteśmy my po laniu w Wiedniu
i pytanie nr 2 czy te dwa "darmowe" skrzydlaki są zatwierdzone do gry i czy mają kondycji choć na 30 minut.

Na nas wystarczy, dokładając do tego jeszcze jakiegoś drewniaka na środku obrony to nie dość, że z nami wygrają to jeszcze pewnie kolejny stoper wyleci z czerwem. Może Alan?

bridgeburner 02.08.2024 09:31

Carbo jeszcze wisi za czerwoną z poprzedniego sezonu ?

emjot 02.08.2024 09:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 1630668)
Ta laga na Majewskiego to wcale nie jest taki głupi pomysł.
My gramy wysoko i mamy kołki bez zwrotności w obronie, więc ma to sens.
Już w tamtym sezonie Uryga dał próbkę możliwości motorycznych w meczu ze Zniczem.

Może i nie głupi, ale nic więcej Ci nie napiszę bo byłem w stanie oglądnąć tylko 20 minut meczu Polonia Znicz
i to w dwóch 10 minutowych blokach
bo tego się nie da oglądać

bramka dla Znicza wpadła po kornerze i centrze Majewskiego
nie wiem w jakim on jest stanie fizycznym czy wytrzymuje całe mecze, sądząc po tym, że gol wpadł w okolicy 90 min.
chyba wytrzymuje...

Witalis 02.08.2024 09:33

Sapała też wypadł.

doktor granat 02.08.2024 09:38

Mamy to wygrać, nie obchodzą mnie bzdury, że rozbici, że zmęczeni. Młodzi, wytrenowani ludzie, szósty mecz sezonu, mają dać radę. Inaczej będę miał podejrzenie, że ze średniaka stajemy się ogonem ligi.

emjot 02.08.2024 09:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez doktor granat (Post 1630678)
Mamy to wygrać, nie obchodzą mnie bzdury, że rozbici, że zmęczeni. Młodzi, wytrenowani ludzie, szósty mecz sezonu, mają dać radę. Inaczej będę miał podejrzenie, że ze średniaka stajemy się ogonem ligi.

możesz się rozczarować :lol:

tomasz_19 02.08.2024 09:46

Chchkan
Jaroch Uryga Kutwa Mikulec
Baena Gogół Sukiennicki Kiakos
Rodado Zwoliński


Chyba najrozsądniejsza 11 na dzień dzisiejszy.
Liczę na remis, nie ma co się nastawiać na zwycięstwo.

Maine_Coon 02.08.2024 09:52

Cudowna obrona złożona z parodystów ; )
Jaroch - Uryga - Kutwa - Mikulec to brzmi jak zestawienie RKS HUWDU

emjot 02.08.2024 09:56

Kutwa jest potrzebny do pomocy
przecież nie ma Sapały i Dudy

w środku obok Urygi zagra Skrobański
ciekawe jak zgruzowany jest po pobycie u Peszki

KOALIK 02.08.2024 09:57

Lamey, Jaliens, Eneko, Branco - to byłaby obrona marzeń.

Z Ratonikiem na bramce.

Dolny poziom drugiej ligi polskiej.

To byłby kabaret.

Rapid to by chyba z piętnastkę strzelił.

wolfy 02.08.2024 10:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Witalis (Post 1630675)
Sapała też wypadł.

To akurat pozytyw, Moskal sobie ubzdurał że go odbuduje.

sevenheaven 02.08.2024 10:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maine_Coon (Post 1630683)
Cudowna obrona złożona z parodystów ; )
Jaroch - Uryga - Kutwa - Mikulec to brzmi jak zestawienie RKS HUWDU

najlepsze jest to, że każdy z tych graczy nie powinien grać w Wiśle, bo wszyscy są słabi jak siki weża.. z czym do ekstraklasy? a oni mają jeszcze zagrać wszyscy razem.. przecież oni wszyscy razem wzięci nie mają 0,5 punktu techniki

wolfy 02.08.2024 10:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sevenheaven (Post 1630687)
najlepsze jest to, że każdy z tych graczy nie powinien grać w Wiśle, bo wszyscy są słabi jak siki weża.. z czym do ekstraklasy? a oni mają jeszcze zagrać wszyscy razem.. przecież oni wszyscy razem wzięci nie mają 0,5 punktu techniki

A nasi jeszcze przedłużają kolejnego parodystę - Łasickiego, do tego z kontuzją.

Stelio 02.08.2024 10:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez doktor granat (Post 1630678)
Mamy to wygrać, nie obchodzą mnie bzdury, że rozbici, że zmęczeni. Młodzi, wytrenowani ludzie, szósty mecz sezonu, mają dać radę. Inaczej będę miał podejrzenie, że ze średniaka stajemy się ogonem ligi.

Średniakiem to byliśmy sezon temu, każdy kto śledzi poczynania tego klubu od kilku lat i nie należy do sekty królewskiego wiedział, że w tym roku będziemy się bić o utrzymanie. Ja nie jestem niczym zaskoczony :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:17.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl