The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Greg25
Senior Member
 
Od: 08.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 04.08.2024, 18:19. Gra lepsza niż końcowy wynik
Patrząc na skład spodziewałem się totalnej kompromitacji, tymczasem do czerwonej kartki Wisła dominowała.
  • Mimo przegranej na + Mikulec na prawej stronie, dużo lepiej od Jarocha. O dziwo środek obrony z Jarochem wyglądał całkiem przyzwoicie.
  • Problemem były stałe fragmenty, pierwszego gola zawalił Kutwa, który dał się przepchnąć temu parodyście z Pruszkowa.
  • Takie karne gwiżdże się tylko Wiśle, przecież Uryga wygrał główkę, i znowu ten sam parodysta podstawił się pod łokieć i padł jak rażony piorunem... Tam nie było żadnej intencji ze strony Alana, w normalnej lidze z normalnym sędzią nie byłoby o czym gadać...
  • Kiss do odruchu ameby zagrał całkiem przyzwoicie jak na pierwszy mecz, widać że technicznie będzie w topie zawodników Wisły.
  • Przyzwoicie Piotrek Starzyński, Kutwa też zagrał niezły mecz, zrobił ze dwa poważne błędy, z czego po drugim padła bramka dla Znicza, ale zwłaszcza w I połowie grał dobrze.


Mam wielką nadzieję, że kontuzja Józka nie pokrzyżuje planów ściągnięcia ofensywnego pomocnika, typowej 10, który potrafi zagrać prostopadłą piłkę, którypotrafi przytrzymać piłkę i który pozwoliłby grać w ataku przez środek. Dopiero wtedy będzie możliwość wykorzystania w 100% Rodado i Zwolińskiego.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:52.