
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#1
|
|
Nadchodząca kolejka
![]() Aktualna tabela ![]() ![]() ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#2
|
|
Na początek remisowo, 1-1
![]() ![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#3
|
|
Polonia dokonała wielu wzmocnień, ale póki co to raczej skład bez ładu i składu. Sądzę że ich trener wyleci jeszcze w czasie rundy jesiennej, bo nie ma zbyt wysokich notowań.
Na tym etapie liczą się tylko 3 punkty. Pytanie tylko kto zastąpi Carbo i wyjdzie jako młodzieżowiec. Albo to będzie Kutwa, albo Moskal nas czymś zaskoczyć. Fajnie byłoby zobaczyć debiut Duarte lub Kissa. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2013
Skąd: Kraków
Offline |
#4
|
|
O wiele ważniejszy mecz niż ten wczorajszy. No cóż, zobaczymy ile nasi piłkarze pokażą w starciu z przeciwnikiem gorszym jakościowo. Z drugiej strony pierwszy mecz o niczym nie świadczy, dużo ważniejszy od wyniku będzie styl. Jaga rok temu zaczęła sezon od porażki
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#5
|
|
Brak Carbo to tragedia, do tego brak Dudy.
Akurat Kutwa na środku OK wygląda w destrukcji, nie zdziwię się jeśli wyjdzie na Polonię. Oby nowi skrzydłowi byli gotowi chociaż na 60 minut... ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#6
|
|
Gramy u siebie i wypadałoby zmazać plamę z zeszłego sezonu, gdzie punkty na R22 rozdawaliśmy jak kelnerzy.
Z grą i zaangażowaniem, jakie pokazaliśmy z Rapidem, nie obawiam się o mecz z żadną drużyną ligową, o ile oczywiście postawa i przede wszystkim zaangażowanie będą na tym samym poziomie. U siebie trzeba wygrywać, na wyjazdach jeśli nie wygrywać, to chociaż remisować, wtedy awans będzie jak najbardziej możliwy. 3-1 Rodado x2, Zwoliński ![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#7
|
|
Problemem jest brak Carbo, bo Duda to tylko statysta. Sam jestem ciekaw tego meczu i kolejnych z drużynami, które schowają się za podwójną gardą, czekając na nasze błędy.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#8
|
|
Ważniejszy mecz niż ten wczorajszy. Trzeba dobrze zacząć i 3 punkty wyrwać.
btw Z Carbo czy bez niego 3 punkty z Polonią musimy wyrwać. To nie Miedź czy Ruch. ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#9
|
|
Pewnie paru zawodników odpocznie przed meczem z Rapidem. Cziczkan Jaroch Colley/Uryga Biedrzycki Mikulec Baena Sapała Duarte Kutwa Kiss Zwoliński . przy dobrym wyniku Starzyński Młyński Krzyżanowski Olejarka Dziedzic z ławki. Myślę, że na Polonię powinno to wystarczyć
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#10
|
|
o kurde bo my jeszcze lige gramy xD zapomnialem
Obawiam sie braku zaangazowania jak pucharach. Wiadomo ze ciezko sie zmotywowac na takiego przeciwnika. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#11
|
|
Polonia w pierwszym meczu zagrała padakę i przegrała w ostatnich minutach.
Jeśli u nas nie siądzie psycha to powinno być jak z Llapi. ![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#12
|
To jest taki zawodnik którego bardziej widać kiedy go nie ma na boisku. Brak Dudy to główne brak młodzieżowca który nie jest parodystą jak Krzyżanowski, ale może Kutwa ogarnie. Wczoraj fajnie pressował w ofensywie. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#13
|
typowa młócka ligowa jak stracimy z nimi punkty to ja... :( ![]()
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#14
|
|
Zespół musi wykreować sobie lidera środka pola pod nieobecność Carbo. Hiszpan jest co raz starszy, spodziewam się że w końcu zaczną go niestety dopadać kontuzje.
Jeśli do zespołu nie dojdzie takowy zastępca (o czym nieśmiało wspomina Moskal) to dla mnie kwestia czasu jest aż Sukiennicki wejdzie w jego buty. W Stali grał głównie właśnie na pozycjach 6/8. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Offline |
#15
|
|
Tak typuję:
Chiczkan - Kiakos, Colley, Uryga, Mikulec - Kutwa, Sapała - Gogół, Sukiennicki, Baena - Rodado |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2023
Offline |
#16
|
|
Mam nadzieję, że Sukiennicki zagra chociaż z 60 min., a Rodado odnajdzie się w nowym ustawieniu. Dla niech dwóch ten mecz włączę.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#17
|
Ostatnio edytowane przez Kurz : 27.07.2024 o godz. 08:44.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#18
|
|
Konferencja prasowa:
https://youtu.be/_ssObBVq__E?si=mXbBKNQKtodGXmJ6 Nie zagrają: K. Duda, D. Szot, I. Łasicki, B. Talar, J. Stępak, J. Alfaro, E. Fazlagić Pauza za czerwoną: M. Carbo ![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2015
Offline |
#19
|
|
Początek sezonu, byle to przepchać. 3 punkty w jakimkolwiek stylu.
Nie podzielam zdania niektórych, że niby "awans robi się na wiosnę". To jest liga i tutaj każdy punkcik jest ważny. Zdobyty w lipcu, czy w maju wazy tyle samo. Dlatego trzeba od razu ruszyć z kopyta. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2004
Skąd: z prawego brzegu
Offline |
#20
|
|
Kutwa to na dzień dzisiejszy jakieś 15000 minut na boisku i 200 meczy mniej w seniorskiej piłce niż Carbo. Z tym nie sposób polemizować, ale ma coś czego tragicznie brakuje naszej pomocy. Takie pierd0lnięcie spod dużego palca, że zwłaszcza na szóstce to trzeba się chyba cofnąć do Taty, żeby zobaczyć coś takiego.
Próbka możliwości dla tych, którzy nie śledzili rezerw w zeszłym sezonie. https://www.youtube.com/live/2sme9us...6AqUujN&t=1705 Polonia raczej na bank postawi autobus. Pożyjemy zobaczymy, ale trochę sobie obiecuję po chłopaku, że parę razy w sezonie pomoże nam przepychać te autobusy. Jutro być może będzie miał pierwszą okazję. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#21
|
|
@Cymes, a mało było takich co w rezerwach/juniorach walili takie bramki?
Plewka jak miał 18 lat to strzelał gole z dystansu jak w lidze mistrzów, i co z tego? Kutwy nie skreślam, nie mam o nim wyrobionego żadnego zdania, jak wchodził na wiosnę to raczej tylko po to by wygrywać główki. Musi zacząć brać grę na siebie jeśli chce u nas zaistnieć. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#22
|
Jak mogą niech grają w pucharach jak najdluzej. W miedzyczasie w lidze trener Moskal oceni kogo warto przytrzymac a kto na wypożyczenie albo out. ![]()
Malinowy król malowanych róż
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2004
Skąd: z prawego brzegu
Offline |
#23
|
|
Nie no, żeby było jasne. Gdyby Kazek wystawił go dziś na 6 oczekując, że będzie grał to co Carbo, byłbym mocno zaskoczony i raczej negatywnie. Zresztą wypowiedź z konfy na temat Krzyżana pokazuje, że Moskal ma dużo bardziej realne podejście do rzeczywistości i oceny sytuacji niż Rude, więc nie sądzę, żeby coś takiego się wydarzyło.
Miałem na myśli bardziej grę na 8 zwłaszcza w sytuacji oblężenia bramki przeciwnika kiedy nie ma gry box2box na wysokiej intensywności. Natomiast przydaje się ktoś, kto solidnie jebnie z dystansu. Oczywiście najlepiej dla Kutwy byłoby obecnie rozegrać pełny sezon w III lidze próbując tam grać to co Carbo jeśli kiedykolwiek ma zbliżyć się do jego poziomu. Nie zmienia to faktu, że strzał z dystansu to walor, który ma, a którego Marc już raczej nigdy miał nie będzie. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#24
|
|
Panowie gdzie będzie transmisja?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Offline |
#25
|
|
Tvp sport app
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#26
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Offline |
#27
|
|
A jak oglądasz netflixa ?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#28
|
![]()
Malinowy król malowanych róż
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Offline |
#29
|
|
A dobra, nie zczaiłem że o to chodzi.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#30
|
|
Hejka,
Mozna w tym sezonie nadal ogladac mecze w PPV ? Bo ten link stary Wisla Krakow Team Center nie dziala. Ktokolwiek? Bo wlasnie chcialem odpalic i lipa. |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|