Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   2. kolejka, Wisła Kraków - Polonia Warszawa, 28 lipca 2024, 14:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11022)

Arkadiusz.Czerepach 26.07.2024 10:34

2. kolejka, Wisła Kraków - Polonia Warszawa, 28 lipca 2024, 14:30
 
Nadchodząca kolejka

https://i.ibb.co/3mKmYDw/kol2.png


Aktualna tabela

https://i.ibb.co/82cBSSz/ttt.png


:TS:

El'kabat 26.07.2024 10:40

Na początek remisowo, 1-1 :)

Karherop 26.07.2024 10:42

Polonia dokonała wielu wzmocnień, ale póki co to raczej skład bez ładu i składu. Sądzę że ich trener wyleci jeszcze w czasie rundy jesiennej, bo nie ma zbyt wysokich notowań.

Na tym etapie liczą się tylko 3 punkty.

Pytanie tylko kto zastąpi Carbo i wyjdzie jako młodzieżowiec. Albo to będzie Kutwa, albo Moskal nas czymś zaskoczyć.

Fajnie byłoby zobaczyć debiut Duarte lub Kissa.

Stelio 26.07.2024 10:56

O wiele ważniejszy mecz niż ten wczorajszy. No cóż, zobaczymy ile nasi piłkarze pokażą w starciu z przeciwnikiem gorszym jakościowo. Z drugiej strony pierwszy mecz o niczym nie świadczy, dużo ważniejszy od wyniku będzie styl. Jaga rok temu zaczęła sezon od porażki ;)

wolfy 26.07.2024 11:03

Brak Carbo to tragedia, do tego brak Dudy.
Akurat Kutwa na środku OK wygląda w destrukcji, nie zdziwię się jeśli wyjdzie na Polonię.

Oby nowi skrzydłowi byli gotowi chociaż na 60 minut...

Patryko 26.07.2024 11:09

Gramy u siebie i wypadałoby zmazać plamę z zeszłego sezonu, gdzie punkty na R22 rozdawaliśmy jak kelnerzy.

Z grą i zaangażowaniem, jakie pokazaliśmy z Rapidem, nie obawiam się o mecz z żadną drużyną ligową, o ile oczywiście postawa i przede wszystkim zaangażowanie będą na tym samym poziomie.

U siebie trzeba wygrywać, na wyjazdach jeśli nie wygrywać, to chociaż remisować, wtedy awans będzie jak najbardziej możliwy.

3-1 Rodado x2, Zwoliński

Kurz 26.07.2024 11:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1630038)
Brak Carbo to tragedia, do tego brak Dudy.
Akurat Kutwa na środku OK wygląda w destrukcji, nie zdziwię się jeśli wyjdzie na Polonię.

Oby nowi skrzydłowi byli gotowi chociaż na 60 minut...

Problemem jest brak Carbo, bo Duda to tylko statysta. Sam jestem ciekaw tego meczu i kolejnych z drużynami, które schowają się za podwójną gardą, czekając na nasze błędy.

Ogryzek 26.07.2024 11:46

Ważniejszy mecz niż ten wczorajszy. Trzeba dobrze zacząć i 3 punkty wyrwać.

btw
Z Carbo czy bez niego 3 punkty z Polonią musimy wyrwać. To nie Miedź czy Ruch.

Szneka 26.07.2024 11:46

Pewnie paru zawodników odpocznie przed meczem z Rapidem. Cziczkan Jaroch Colley/Uryga Biedrzycki Mikulec Baena Sapała Duarte Kutwa Kiss Zwoliński . przy dobrym wyniku Starzyński Młyński Krzyżanowski Olejarka Dziedzic z ławki. Myślę, że na Polonię powinno to wystarczyć

Skawa Wadowice 26.07.2024 11:48

o kurde bo my jeszcze lige gramy xD zapomnialem

Obawiam sie braku zaangazowania jak pucharach. Wiadomo ze ciezko sie zmotywowac na takiego przeciwnika.

pepe72 26.07.2024 11:50

Polonia w pierwszym meczu zagrała padakę i przegrała w ostatnich minutach.
Jeśli u nas nie siądzie psycha to powinno być jak z Llapi.

wolfy 26.07.2024 11:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1630042)
Problemem jest brak Carbo, bo Duda to tylko statysta. Sam jestem ciekaw tego meczu i kolejnych z drużynami, które schowają się za podwójną gardą, czekając na nasze błędy.

Wiadomo że Carbo najważniejszy, bo to mózg drużyny. Do tej pory kiedy go brakowalo to w środku pola zawsze był cyrk na kółkach.
To jest taki zawodnik którego bardziej widać kiedy go nie ma na boisku.
Brak Dudy to główne brak młodzieżowca który nie jest parodystą jak Krzyżanowski, ale może Kutwa ogarnie. Wczoraj fajnie pressował w ofensywie.

emjot 26.07.2024 12:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1630031)
Polonia dokonała wielu wzmocnień, ale póki co to raczej skład bez ładu i składu. Sądzę że ich trener wyleci jeszcze w czasie rundy jesiennej, bo nie ma zbyt wysokich notowań.

Na tym etapie liczą się tylko 3 punkty.

Pytanie tylko kto zastąpi Carbo i wyjdzie jako młodzieżowiec. Albo to będzie Kutwa, albo Moskal nas czymś zaskoczyć.

Fajnie byłoby zobaczyć debiut Duarte lub Kissa.

oglądałem ich tak ze 20 minut meczu ze Zniczem (więcej nie dałem rady)
typowa młócka ligowa
jak stracimy z nimi punkty to ja... :(

Karherop 26.07.2024 12:20

Zespół musi wykreować sobie lidera środka pola pod nieobecność Carbo. Hiszpan jest co raz starszy, spodziewam się że w końcu zaczną go niestety dopadać kontuzje.

Jeśli do zespołu nie dojdzie takowy zastępca (o czym nieśmiało wspomina Moskal) to dla mnie kwestia czasu jest aż Sukiennicki wejdzie w jego buty. W Stali grał głównie właśnie na pozycjach 6/8.

swiety37 26.07.2024 12:41

Tak typuję:

Chiczkan - Kiakos, Colley, Uryga, Mikulec - Kutwa, Sapała - Gogół, Sukiennicki, Baena - Rodado

Witalis 26.07.2024 12:49

Mam nadzieję, że Sukiennicki zagra chociaż z 60 min., a Rodado odnajdzie się w nowym ustawieniu. Dla niech dwóch ten mecz włączę.

Kurz 26.07.2024 23:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1630060)
Zespół musi wykreować sobie lidera środka pola pod nieobecność Carbo. Hiszpan jest co raz starszy, spodziewam się że w końcu zaczną go niestety dopadać kontuzje.

Jeśli do zespołu nie dojdzie takowy zastępca (o czym nieśmiało wspomina Moskal) to dla mnie kwestia czasu jest aż Sukiennicki wejdzie w jego buty. W Stali grał głównie właśnie na pozycjach 6/8.

Moskal nie rozwinął myśli na temat zawodnika środka pola, poza tym, ze potrzebuje kogoś doświadczonego, gotowego do gry od zaraz, kto będzie mocnym punktem Wisły. Pytanie czy brakuje mu jakości w kreacji (na co liczę) czy chciałby lepszą wersję Sapały. Wkrótce się przekonamy jak często będzie chciał korzystać z wariantu z 2 napastnikami, ale gdyby przyszedł jakiś naprawdę sensowny ofensywny pomocnik, byłoby miejsce i dla niego i Carbo i Sukiennickiego.

pepe72 27.07.2024 16:20

Konferencja prasowa:
https://youtu.be/_ssObBVq__E?si=mXbBKNQKtodGXmJ6

Nie zagrają:
K. Duda, D. Szot, I. Łasicki, B. Talar, J. Stępak, J. Alfaro, E. Fazlagić

Pauza za czerwoną:
M. Carbo

kbr 27.07.2024 19:18

Początek sezonu, byle to przepchać. 3 punkty w jakimkolwiek stylu.

Nie podzielam zdania niektórych, że niby "awans robi się na wiosnę". To jest liga i tutaj każdy punkcik jest ważny. Zdobyty w lipcu, czy w maju wazy tyle samo. Dlatego trzeba od razu ruszyć z kopyta.

Cymes 27.07.2024 19:23

Kutwa to na dzień dzisiejszy jakieś 15000 minut na boisku i 200 meczy mniej w seniorskiej piłce niż Carbo. Z tym nie sposób polemizować, ale ma coś czego tragicznie brakuje naszej pomocy. Takie pierd0lnięcie spod dużego palca, że zwłaszcza na szóstce to trzeba się chyba cofnąć do Taty, żeby zobaczyć coś takiego.

Próbka możliwości dla tych, którzy nie śledzili rezerw w zeszłym sezonie.
https://www.youtube.com/live/2sme9us...6AqUujN&t=1705

Polonia raczej na bank postawi autobus. Pożyjemy zobaczymy, ale trochę sobie obiecuję po chłopaku, że parę razy w sezonie pomoże nam przepychać te autobusy. Jutro być może będzie miał pierwszą okazję.

Karherop 27.07.2024 20:35

@Cymes, a mało było takich co w rezerwach/juniorach walili takie bramki?

Plewka jak miał 18 lat to strzelał gole z dystansu jak w lidze mistrzów, i co z tego?

Kutwy nie skreślam, nie mam o nim wyrobionego żadnego zdania, jak wchodził na wiosnę to raczej tylko po to by wygrywać główki. Musi zacząć brać grę na siebie jeśli chce u nas zaistnieć.

AgresywnyChomik 27.07.2024 21:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kbr (Post 1630129)
Początek sezonu, byle to przepchać. 3 punkty w jakimkolwiek stylu.

Nie podzielam zdania niektórych, że niby "awans robi się na wiosnę". To jest liga i tutaj każdy punkcik jest ważny. Zdobyty w lipcu, czy w maju wazy tyle samo. Dlatego trzeba od razu ruszyć z kopyta.

Ekhm ekhm GKS Katowice / Lechia Gdansk.

Jak mogą niech grają w pucharach jak najdluzej.

W miedzyczasie w lidze trener Moskal oceni kogo warto przytrzymac a kto na wypożyczenie albo out.

Cymes 28.07.2024 00:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1630133)
Musi zacząć brać grę na siebie jeśli chce u nas zaistnieć.

Nie no, żeby było jasne. Gdyby Kazek wystawił go dziś na 6 oczekując, że będzie grał to co Carbo, byłbym mocno zaskoczony i raczej negatywnie. Zresztą wypowiedź z konfy na temat Krzyżana pokazuje, że Moskal ma dużo bardziej realne podejście do rzeczywistości i oceny sytuacji niż Rude, więc nie sądzę, żeby coś takiego się wydarzyło.

Miałem na myśli bardziej grę na 8 zwłaszcza w sytuacji oblężenia bramki przeciwnika kiedy nie ma gry box2box na wysokiej intensywności. Natomiast przydaje się ktoś, kto solidnie jebnie z dystansu.

Oczywiście najlepiej dla Kutwy byłoby obecnie rozegrać pełny sezon w III lidze próbując tam grać to co Carbo jeśli kiedykolwiek ma zbliżyć się do jego poziomu. Nie zmienia to faktu, że strzał z dystansu to walor, który ma, a którego Marc już raczej nigdy miał nie będzie.

Szneka 28.07.2024 09:13

Panowie gdzie będzie transmisja?

tommiyacht 28.07.2024 09:14

Tvp sport app

Szneka 28.07.2024 09:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 1630148)
Tvp sport app

Jak to coś oglądać?

tommiyacht 28.07.2024 09:36

A jak oglądasz netflixa ?

AgresywnyChomik 28.07.2024 09:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1630150)
Jak to coś oglądać?

Jak jesteś za granicą kup sobie jakis VPN za grosze.

tommiyacht 28.07.2024 09:48

A dobra, nie zczaiłem że o to chodzi.

s1mone 28.07.2024 13:24

Hejka,

Mozna w tym sezonie nadal ogladac mecze w PPV ?

Bo ten link stary Wisla Krakow Team Center nie dziala.

Ktokolwiek?
Bo wlasnie chcialem odpalic i lipa.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:38.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl