![]() |
2. kolejka, Wisła Kraków - Polonia Warszawa, 28 lipca 2024, 14:30
Nadchodząca kolejka
https://i.ibb.co/3mKmYDw/kol2.png Aktualna tabela https://i.ibb.co/82cBSSz/ttt.png :TS: |
Na początek remisowo, 1-1 :)
|
Polonia dokonała wielu wzmocnień, ale póki co to raczej skład bez ładu i składu. Sądzę że ich trener wyleci jeszcze w czasie rundy jesiennej, bo nie ma zbyt wysokich notowań.
Na tym etapie liczą się tylko 3 punkty. Pytanie tylko kto zastąpi Carbo i wyjdzie jako młodzieżowiec. Albo to będzie Kutwa, albo Moskal nas czymś zaskoczyć. Fajnie byłoby zobaczyć debiut Duarte lub Kissa. |
O wiele ważniejszy mecz niż ten wczorajszy. No cóż, zobaczymy ile nasi piłkarze pokażą w starciu z przeciwnikiem gorszym jakościowo. Z drugiej strony pierwszy mecz o niczym nie świadczy, dużo ważniejszy od wyniku będzie styl. Jaga rok temu zaczęła sezon od porażki ;)
|
Brak Carbo to tragedia, do tego brak Dudy.
Akurat Kutwa na środku OK wygląda w destrukcji, nie zdziwię się jeśli wyjdzie na Polonię. Oby nowi skrzydłowi byli gotowi chociaż na 60 minut... |
Gramy u siebie i wypadałoby zmazać plamę z zeszłego sezonu, gdzie punkty na R22 rozdawaliśmy jak kelnerzy.
Z grą i zaangażowaniem, jakie pokazaliśmy z Rapidem, nie obawiam się o mecz z żadną drużyną ligową, o ile oczywiście postawa i przede wszystkim zaangażowanie będą na tym samym poziomie. U siebie trzeba wygrywać, na wyjazdach jeśli nie wygrywać, to chociaż remisować, wtedy awans będzie jak najbardziej możliwy. 3-1 Rodado x2, Zwoliński |
Cytat:
|
Ważniejszy mecz niż ten wczorajszy. Trzeba dobrze zacząć i 3 punkty wyrwać.
btw Z Carbo czy bez niego 3 punkty z Polonią musimy wyrwać. To nie Miedź czy Ruch. |
Pewnie paru zawodników odpocznie przed meczem z Rapidem. Cziczkan Jaroch Colley/Uryga Biedrzycki Mikulec Baena Sapała Duarte Kutwa Kiss Zwoliński . przy dobrym wyniku Starzyński Młyński Krzyżanowski Olejarka Dziedzic z ławki. Myślę, że na Polonię powinno to wystarczyć
|
o kurde bo my jeszcze lige gramy xD zapomnialem
Obawiam sie braku zaangazowania jak pucharach. Wiadomo ze ciezko sie zmotywowac na takiego przeciwnika. |
Polonia w pierwszym meczu zagrała padakę i przegrała w ostatnich minutach.
Jeśli u nas nie siądzie psycha to powinno być jak z Llapi. |
Cytat:
To jest taki zawodnik którego bardziej widać kiedy go nie ma na boisku. Brak Dudy to główne brak młodzieżowca który nie jest parodystą jak Krzyżanowski, ale może Kutwa ogarnie. Wczoraj fajnie pressował w ofensywie. |
Cytat:
typowa młócka ligowa jak stracimy z nimi punkty to ja... :( |
Zespół musi wykreować sobie lidera środka pola pod nieobecność Carbo. Hiszpan jest co raz starszy, spodziewam się że w końcu zaczną go niestety dopadać kontuzje.
Jeśli do zespołu nie dojdzie takowy zastępca (o czym nieśmiało wspomina Moskal) to dla mnie kwestia czasu jest aż Sukiennicki wejdzie w jego buty. W Stali grał głównie właśnie na pozycjach 6/8. |
Tak typuję:
Chiczkan - Kiakos, Colley, Uryga, Mikulec - Kutwa, Sapała - Gogół, Sukiennicki, Baena - Rodado |
Mam nadzieję, że Sukiennicki zagra chociaż z 60 min., a Rodado odnajdzie się w nowym ustawieniu. Dla niech dwóch ten mecz włączę.
|
Cytat:
|
Konferencja prasowa:
https://youtu.be/_ssObBVq__E?si=mXbBKNQKtodGXmJ6 Nie zagrają: K. Duda, D. Szot, I. Łasicki, B. Talar, J. Stępak, J. Alfaro, E. Fazlagić Pauza za czerwoną: M. Carbo |
Początek sezonu, byle to przepchać. 3 punkty w jakimkolwiek stylu.
Nie podzielam zdania niektórych, że niby "awans robi się na wiosnę". To jest liga i tutaj każdy punkcik jest ważny. Zdobyty w lipcu, czy w maju wazy tyle samo. Dlatego trzeba od razu ruszyć z kopyta. |
Kutwa to na dzień dzisiejszy jakieś 15000 minut na boisku i 200 meczy mniej w seniorskiej piłce niż Carbo. Z tym nie sposób polemizować, ale ma coś czego tragicznie brakuje naszej pomocy. Takie pierd0lnięcie spod dużego palca, że zwłaszcza na szóstce to trzeba się chyba cofnąć do Taty, żeby zobaczyć coś takiego.
Próbka możliwości dla tych, którzy nie śledzili rezerw w zeszłym sezonie. https://www.youtube.com/live/2sme9us...6AqUujN&t=1705 Polonia raczej na bank postawi autobus. Pożyjemy zobaczymy, ale trochę sobie obiecuję po chłopaku, że parę razy w sezonie pomoże nam przepychać te autobusy. Jutro być może będzie miał pierwszą okazję. |
@Cymes, a mało było takich co w rezerwach/juniorach walili takie bramki?
Plewka jak miał 18 lat to strzelał gole z dystansu jak w lidze mistrzów, i co z tego? Kutwy nie skreślam, nie mam o nim wyrobionego żadnego zdania, jak wchodził na wiosnę to raczej tylko po to by wygrywać główki. Musi zacząć brać grę na siebie jeśli chce u nas zaistnieć. |
Cytat:
Jak mogą niech grają w pucharach jak najdluzej. W miedzyczasie w lidze trener Moskal oceni kogo warto przytrzymac a kto na wypożyczenie albo out. |
Cytat:
Miałem na myśli bardziej grę na 8 zwłaszcza w sytuacji oblężenia bramki przeciwnika kiedy nie ma gry box2box na wysokiej intensywności. Natomiast przydaje się ktoś, kto solidnie jebnie z dystansu. Oczywiście najlepiej dla Kutwy byłoby obecnie rozegrać pełny sezon w III lidze próbując tam grać to co Carbo jeśli kiedykolwiek ma zbliżyć się do jego poziomu. Nie zmienia to faktu, że strzał z dystansu to walor, który ma, a którego Marc już raczej nigdy miał nie będzie. |
Panowie gdzie będzie transmisja?
|
Tvp sport app
|
Cytat:
|
A jak oglądasz netflixa ?
|
Cytat:
|
A dobra, nie zczaiłem że o to chodzi.
|
Hejka,
Mozna w tym sezonie nadal ogladac mecze w PPV ? Bo ten link stary Wisla Krakow Team Center nie dziala. Ktokolwiek? Bo wlasnie chcialem odpalic i lipa. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:38. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl