The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 26.07.2024, 10:34. 2. kolejka, Wisła Kraków - Polonia Warszawa, 28 lipca 2024, 14:30
Nadchodząca kolejka




Aktualna tabela




Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 26.07.2024, 10:40
Na początek remisowo, 1-1
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 26.07.2024, 10:42
Polonia dokonała wielu wzmocnień, ale póki co to raczej skład bez ładu i składu. Sądzę że ich trener wyleci jeszcze w czasie rundy jesiennej, bo nie ma zbyt wysokich notowań.

Na tym etapie liczą się tylko 3 punkty.

Pytanie tylko kto zastąpi Carbo i wyjdzie jako młodzieżowiec. Albo to będzie Kutwa, albo Moskal nas czymś zaskoczyć.

Fajnie byłoby zobaczyć debiut Duarte lub Kissa.
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 26.07.2024, 10:56
O wiele ważniejszy mecz niż ten wczorajszy. No cóż, zobaczymy ile nasi piłkarze pokażą w starciu z przeciwnikiem gorszym jakościowo. Z drugiej strony pierwszy mecz o niczym nie świadczy, dużo ważniejszy od wyniku będzie styl. Jaga rok temu zaczęła sezon od porażki
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 26.07.2024, 11:03
Brak Carbo to tragedia, do tego brak Dudy.
Akurat Kutwa na środku OK wygląda w destrukcji, nie zdziwię się jeśli wyjdzie na Polonię.

Oby nowi skrzydłowi byli gotowi chociaż na 60 minut...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 26.07.2024, 11:09
Gramy u siebie i wypadałoby zmazać plamę z zeszłego sezonu, gdzie punkty na R22 rozdawaliśmy jak kelnerzy.

Z grą i zaangażowaniem, jakie pokazaliśmy z Rapidem, nie obawiam się o mecz z żadną drużyną ligową, o ile oczywiście postawa i przede wszystkim zaangażowanie będą na tym samym poziomie.

U siebie trzeba wygrywać, na wyjazdach jeśli nie wygrywać, to chociaż remisować, wtedy awans będzie jak najbardziej możliwy.

3-1 Rodado x2, Zwoliński

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 26.07.2024, 11:29
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Brak Carbo to tragedia, do tego brak Dudy.
Akurat Kutwa na środku OK wygląda w destrukcji, nie zdziwię się jeśli wyjdzie na Polonię.

Oby nowi skrzydłowi byli gotowi chociaż na 60 minut...
Problemem jest brak Carbo, bo Duda to tylko statysta. Sam jestem ciekaw tego meczu i kolejnych z drużynami, które schowają się za podwójną gardą, czekając na nasze błędy.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 26.07.2024, 11:46
Ważniejszy mecz niż ten wczorajszy. Trzeba dobrze zacząć i 3 punkty wyrwać.

btw
Z Carbo czy bez niego 3 punkty z Polonią musimy wyrwać. To nie Miedź czy Ruch.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 26.07.2024, 11:46
Pewnie paru zawodników odpocznie przed meczem z Rapidem. Cziczkan Jaroch Colley/Uryga Biedrzycki Mikulec Baena Sapała Duarte Kutwa Kiss Zwoliński . przy dobrym wyniku Starzyński Młyński Krzyżanowski Olejarka Dziedzic z ławki. Myślę, że na Polonię powinno to wystarczyć
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 26.07.2024, 11:48
o kurde bo my jeszcze lige gramy xD zapomnialem

Obawiam sie braku zaangazowania jak pucharach. Wiadomo ze ciezko sie zmotywowac na takiego przeciwnika.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 26.07.2024, 11:50
Polonia w pierwszym meczu zagrała padakę i przegrała w ostatnich minutach.
Jeśli u nas nie siądzie psycha to powinno być jak z Llapi.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 26.07.2024, 11:51
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Problemem jest brak Carbo, bo Duda to tylko statysta. Sam jestem ciekaw tego meczu i kolejnych z drużynami, które schowają się za podwójną gardą, czekając na nasze błędy.
Wiadomo że Carbo najważniejszy, bo to mózg drużyny. Do tej pory kiedy go brakowalo to w środku pola zawsze był cyrk na kółkach.
To jest taki zawodnik którego bardziej widać kiedy go nie ma na boisku.
Brak Dudy to główne brak młodzieżowca który nie jest parodystą jak Krzyżanowski, ale może Kutwa ogarnie. Wczoraj fajnie pressował w ofensywie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 26.07.2024, 12:11
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Polonia dokonała wielu wzmocnień, ale póki co to raczej skład bez ładu i składu. Sądzę że ich trener wyleci jeszcze w czasie rundy jesiennej, bo nie ma zbyt wysokich notowań.

Na tym etapie liczą się tylko 3 punkty.

Pytanie tylko kto zastąpi Carbo i wyjdzie jako młodzieżowiec. Albo to będzie Kutwa, albo Moskal nas czymś zaskoczyć.

Fajnie byłoby zobaczyć debiut Duarte lub Kissa.
oglądałem ich tak ze 20 minut meczu ze Zniczem (więcej nie dałem rady)
typowa młócka ligowa
jak stracimy z nimi punkty to ja... :(
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 26.07.2024, 12:20
Zespół musi wykreować sobie lidera środka pola pod nieobecność Carbo. Hiszpan jest co raz starszy, spodziewam się że w końcu zaczną go niestety dopadać kontuzje.

Jeśli do zespołu nie dojdzie takowy zastępca (o czym nieśmiało wspomina Moskal) to dla mnie kwestia czasu jest aż Sukiennicki wejdzie w jego buty. W Stali grał głównie właśnie na pozycjach 6/8.
Odpowiedz cytując
swiety37
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 26.07.2024, 12:41
Tak typuję:

Chiczkan - Kiakos, Colley, Uryga, Mikulec - Kutwa, Sapała - Gogół, Sukiennicki, Baena - Rodado
Odpowiedz cytując
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 26.07.2024, 12:49
Mam nadzieję, że Sukiennicki zagra chociaż z 60 min., a Rodado odnajdzie się w nowym ustawieniu. Dla niech dwóch ten mecz włączę.
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 26.07.2024, 23:10
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Zespół musi wykreować sobie lidera środka pola pod nieobecność Carbo. Hiszpan jest co raz starszy, spodziewam się że w końcu zaczną go niestety dopadać kontuzje.

Jeśli do zespołu nie dojdzie takowy zastępca (o czym nieśmiało wspomina Moskal) to dla mnie kwestia czasu jest aż Sukiennicki wejdzie w jego buty. W Stali grał głównie właśnie na pozycjach 6/8.
Moskal nie rozwinął myśli na temat zawodnika środka pola, poza tym, ze potrzebuje kogoś doświadczonego, gotowego do gry od zaraz, kto będzie mocnym punktem Wisły. Pytanie czy brakuje mu jakości w kreacji (na co liczę) czy chciałby lepszą wersję Sapały. Wkrótce się przekonamy jak często będzie chciał korzystać z wariantu z 2 napastnikami, ale gdyby przyszedł jakiś naprawdę sensowny ofensywny pomocnik, byłoby miejsce i dla niego i Carbo i Sukiennickiego.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 27.07.2024 o godz. 08:44.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 27.07.2024, 16:20
Konferencja prasowa:
https://youtu.be/_ssObBVq__E?si=mXbBKNQKtodGXmJ6

Nie zagrają:
K. Duda, D. Szot, I. Łasicki, B. Talar, J. Stępak, J. Alfaro, E. Fazlagić

Pauza za czerwoną:
M. Carbo
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
kbr
Senior Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 27.07.2024, 19:18
Początek sezonu, byle to przepchać. 3 punkty w jakimkolwiek stylu.

Nie podzielam zdania niektórych, że niby "awans robi się na wiosnę". To jest liga i tutaj każdy punkcik jest ważny. Zdobyty w lipcu, czy w maju wazy tyle samo. Dlatego trzeba od razu ruszyć z kopyta.
Odpowiedz cytując
Cymes
Senior Member
 
Od: 07.2004
Skąd: z prawego brzegu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 27.07.2024, 19:23
Kutwa to na dzień dzisiejszy jakieś 15000 minut na boisku i 200 meczy mniej w seniorskiej piłce niż Carbo. Z tym nie sposób polemizować, ale ma coś czego tragicznie brakuje naszej pomocy. Takie pierd0lnięcie spod dużego palca, że zwłaszcza na szóstce to trzeba się chyba cofnąć do Taty, żeby zobaczyć coś takiego.

Próbka możliwości dla tych, którzy nie śledzili rezerw w zeszłym sezonie.
https://www.youtube.com/live/2sme9us...6AqUujN&t=1705

Polonia raczej na bank postawi autobus. Pożyjemy zobaczymy, ale trochę sobie obiecuję po chłopaku, że parę razy w sezonie pomoże nam przepychać te autobusy. Jutro być może będzie miał pierwszą okazję.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 27.07.2024, 20:35
@Cymes, a mało było takich co w rezerwach/juniorach walili takie bramki?

Plewka jak miał 18 lat to strzelał gole z dystansu jak w lidze mistrzów, i co z tego?

Kutwy nie skreślam, nie mam o nim wyrobionego żadnego zdania, jak wchodził na wiosnę to raczej tylko po to by wygrywać główki. Musi zacząć brać grę na siebie jeśli chce u nas zaistnieć.
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 27.07.2024, 21:07
kbr napisał(a):Wyświetl post
Początek sezonu, byle to przepchać. 3 punkty w jakimkolwiek stylu.

Nie podzielam zdania niektórych, że niby "awans robi się na wiosnę". To jest liga i tutaj każdy punkcik jest ważny. Zdobyty w lipcu, czy w maju wazy tyle samo. Dlatego trzeba od razu ruszyć z kopyta.
Ekhm ekhm GKS Katowice / Lechia Gdansk.

Jak mogą niech grają w pucharach jak najdluzej.

W miedzyczasie w lidze trener Moskal oceni kogo warto przytrzymac a kto na wypożyczenie albo out.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
Cymes
Senior Member
 
Od: 07.2004
Skąd: z prawego brzegu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 28.07.2024, 00:48
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Musi zacząć brać grę na siebie jeśli chce u nas zaistnieć.
Nie no, żeby było jasne. Gdyby Kazek wystawił go dziś na 6 oczekując, że będzie grał to co Carbo, byłbym mocno zaskoczony i raczej negatywnie. Zresztą wypowiedź z konfy na temat Krzyżana pokazuje, że Moskal ma dużo bardziej realne podejście do rzeczywistości i oceny sytuacji niż Rude, więc nie sądzę, żeby coś takiego się wydarzyło.

Miałem na myśli bardziej grę na 8 zwłaszcza w sytuacji oblężenia bramki przeciwnika kiedy nie ma gry box2box na wysokiej intensywności. Natomiast przydaje się ktoś, kto solidnie jebnie z dystansu.

Oczywiście najlepiej dla Kutwy byłoby obecnie rozegrać pełny sezon w III lidze próbując tam grać to co Carbo jeśli kiedykolwiek ma zbliżyć się do jego poziomu. Nie zmienia to faktu, że strzał z dystansu to walor, który ma, a którego Marc już raczej nigdy miał nie będzie.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 28.07.2024, 09:13
Panowie gdzie będzie transmisja?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 28.07.2024, 09:14
Tvp sport app
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 28.07.2024, 09:22
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
Tvp sport app
Jak to coś oglądać?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 28.07.2024, 09:36
A jak oglądasz netflixa ?
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 28.07.2024, 09:46
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Jak to coś oglądać?
Jak jesteś za granicą kup sobie jakis VPN za grosze.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 28.07.2024, 09:48
A dobra, nie zczaiłem że o to chodzi.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 28.07.2024, 13:24
Hejka,

Mozna w tym sezonie nadal ogladac mecze w PPV ?

Bo ten link stary Wisla Krakow Team Center nie dziala.

Ktokolwiek?
Bo wlasnie chcialem odpalic i lipa.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:54.