
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 07.2007
Offline |
#11
|
|
Jarosław odejdź z tego klubu, atencji już tutaj nie znajdziesz bo w najbliższym czasie będą Cię najwyżej wyzwiska spotykały. Bajki o planie trzyletnim to dzieciom w przedszkolach możesz opowiadać.
Nie masz trenera, kadra już w dużej mirze ustalona na nowy sezon bo kontrakty się przedłużyły. Odejdzie Rodado nowego nikogo sensowego nie traficie bo nie umiecie znaleźć i czeka nas walka o spadek tylko. To koniec. Ten klub po za kibicami nie ma żadnych aktywów. |
|
|

|
||||||
|
|