Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Plan Trzyletni 2024-2027. Propozycje, przewidywania. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11012)

sandomingo 27.05.2024 09:34

Plan Trzyletni 2024-2027. Propozycje, przewidywania.
 
Właściciel większościowy Królewski Jarosław zapowiedział rękami administratora profilu Wisły w mediach społecznościowych ogłoszenie do końca czerwca Planu Trzyletniego, obejmującego m.in. wszystkie drużyny klubowe (pierwsza, rezerwy, CLJ).
Ponieważ Właściciela większościowego Królewskiego Jarosława wszyscy znamy to uważam, że możemy sobie pozwolić na spekulacje i przewidywania co do treści owego Planu :)

emailowiec 27.05.2024 09:37

Obawiam się, że to będzie kolejny dokument naszpikowany nowomową, z którego nic konkretnego nie wynika.

Karherop 27.05.2024 09:47

Zalecialo mi to komunikatem że po spadku będzie konferencja przedstawiająca plany klubu (też tak z miesiąc po).

Nie spodziewam się nic przełomowego, tym bardziej że to głównie ma na celu ugranie sobie czasu u kibiców. Nie pierwszy i nie ostatni raz.

Stelio 27.05.2024 09:53

Trzeba pamiętać, że plan 3 letni ma być tylko wstępem do planu 6 letniego. Myślę, że na ten moment powinien się skupić na kolektywizacji, walce z niepożądanym elementem burżuazyjnym, analfabetyzmie i elektryfikacji wsi.

Nie no a tak serio, każda osoba która po tym dokumencie, odezwie, broszurze czy cokolwiek to będzie spodziewa się czegokolwiek poza królewieckim pierd*leniem i pustosłowiem ubranym w trudne słowa brzmiące branżowo i profesjonalnie, to jest albo naiwniakiem, albo spędził ostatnie 5 lat pod kamieniem i nie wie jaką postacią jest nasz memiczny prezes.

wierność83 27.05.2024 10:00

Kpina z kibiców, że Wam się chce w ogóle dyskutować o tym. Splunięcie ludziom w twarz, od tylu lat nic się nie zmienia, a ty zamiast wyjść podjąć decyzję, ogłosić konkrety będziesz robił typowe korpo .......olo za miesiąc.

tommiyacht 27.05.2024 10:09

na chu.j nowy temat.

emjot 27.05.2024 10:09

jak ten plan czy raczej "plan" zostanie zaimplementowany to widzę mą Wisłę WIELKĄ
w IV Lidze :(

KOALIK 27.05.2024 10:14

To tak samo jak z rozliczeniem pospadkowym na słynnej konferencji.

Zapamiętałem z niej tylko przekonanie, że szeroko rozumiana Trójca Święta nie miała sobie nic do zarzucenia i miała jeszcze pretensje o uzasadnioną krytykę.

Mijają dwa lata od tamtych wydarzeń.

Za nami dwa nieudane sezony pierwszoligowe - oczywiście bez rozliczeń w ciągłej atmosferze sukcesu, poklepywania się, ciągłej gloryfikacji z udziałem wcześniej brata Dawida i wujka Jurka, a teraz w obecności duetu Kikuś Ramirez - Albercik Rude.

Co tu można dodać?

Wisła zajęła dziesiąte miejsce w pierwszej lidze.

Jest to największa kolejna kompromitacja w historii Wisły za panowania Jarosława Królewicza Zbawiciela z Hańczowej.

Dwa lata temu był spadek, rok temu brak awansu, teraz znowu brak awansu.

Co można więcej dodać?

Jak pisałem dwa lata temu - tu musi nastąpić zmiana właścicielska i likwidacja tych wszystkich układzików z udziałem legend, środowisk kibicowskich o różnych nazwach, itp.

Zaskroniec z Hańczowej wielokrotnie zapowiadał inwestorów, odnowienie, hard reset.

Nic z tych rzeczy nie wydarzyło się do dnia dzisiejszego.

Oprócz projektu promowania amatorów z Hiszpanii ku radości osób pokroju Markusika i całej tej propagandy sukcesu o wykorzystaniu najnowszych technologii, ale to wszystko można nazwać jednym wielkim przekrętem.

Dwa nieudane sezony w pierwszej lidze zakończone meczami symbolami: 1:4 z Puszczą, a teraz trzy porażki z rzędu w decydującej fazie.

Co tu można jeszcze analizować?

Wisła cały czas pod panowaniem Jarosława Królewicza Zbawiciela z Hańczowej osiąga coraz gorsze wyniki.

Tu trzeba oddać władzę.

A nie pisać kolejne analizy, które nic nie dadzą.

Wiadomo opłacani klakierzy będą wniebowzięci, będą zapowiadać kolejny reset, że za niedługo będą wielkie sukcesy.

Tu trzeba po 5,5 roku czasu wziąć się wreszcie do pracy.

Jarek przechwala się na Twitterze, że od tego czasu pracuje na trzy zmiany, że wykonuje taką tytaniczną robotę.

Ale nic z tego nie wynika oprócz kolejnych największych kompromitacji w historii Wisły.

Tu trzeba podjąć jedyną słuszną decyzję - oddać Wisłę za darmo i odejść jako najbardziej skompromitowana osoba w historii Wisły.

Przestać opowiadać bajki o ciągłej pracy.

bocian23 27.05.2024 10:15

Jaruś i jego plany, ahh.
Rozumiem, że ostatnie 2 lata to w takim razie brak jakiegokolwiek planu?
Nie wierzę w ani jedno jego słowo. Cokolwiek by nie mówił. Niech spierdala stąd jak najszybciej a my zaczniemy od IV ligi i i tak szybciej wejdziemy do Esy niż z nim u sterów.

stary dziad 27.05.2024 10:29

Szanowny Panie Prezesie,

Z ogromną atencją przyjmujemy zapowiedź przedstawienia 3-letniego planu, w którym zapewne główna myśl skupi się na ITERACJI.

Wiemy, ze trudno pana inkryminować za obecną sytuację.

Z radością przyjmujemy myśl, że sam awans będzie w tym planie zapewne irrelewantny ale najważniejsze ze ten plan będzie.

Z pokorą wyznajemy też, że my kibice nie potrafimy dokonać asocjacji tematów, których zresztą nawet AI by nie ogarnęła.

Ale wiemy, że Pan to ogarnie.

I liczymy, że finalnie przeprowadzi Pan ewaluacje nas, czyli kibiców.

I w zależności od tej oceny podejmie Pan decyzję, co z nami kibicami zrobić.

Maine_Coon 27.05.2024 10:35

if awans = 0
then
plan 3 letnie = 1

OnizukaTSW 27.05.2024 10:38

Kolejne bajki i bzdury dla naiwnej gawiedzi. Ja swoje zdanie podtrzymuję, z Królewskim wcześniej czy później i tak czeka nas IV liga.

AgresywnyChomik 27.05.2024 10:40

Czyli co trzylatka, czy to znaczy ze nie pusci klubu nikomu w tym okresie? WTF...

MaLk 27.05.2024 10:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emailowiec (Post 1625049)
Obawiam się, że to będzie kolejny dokument naszpikowany nowomową, z którego nic konkretnego nie wynika.

W jakim sensie kolejny? Przecież na poprzednie się nie doczekaliśmy, nie licząc oczywiście wyliczeń marketingowych. Do dzisiaj czekam na analizę uzasadniającą trzymanie Sobolewskiego na ławce.

Swoją drogą - paradoksalnie, z perspektywy dokonań Rudego - dzisiaj taka analiza o wiele lepiej mogłaby się obronić...

Jagul 27.05.2024 10:51

Na pewno plan będzie miał solidne fundamenty finansowe, dlatego zarząd Socios powinien przygotować zlecenie stałe w banku.

Jaroo1 27.05.2024 10:53

Już nie płaczcie, trzymajmy tego Rudego jak najdłużej bo znowu po myśleniu w stylu "gorzej być nie może" przyjdzie tym razem jakiś ....iarz z Czechosłowacji czy skądś indziej i pokaże, że jednak gorzej być może. To ja już wolę te 1,26 pkt i pewne utrzymanie! Rude top. A też trzeba pamiętać, że Pan Trener Albert Rude się ciągle uczy i rozwija także na pewno będzie lepiej z czasem!!!

black 27.05.2024 10:55

Plan 3-letni tego pseudoprezesiny będzie taki że w tym czasie wylądujemy w 2 lidze i tyle w temacie!!

MaLk 27.05.2024 10:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1625086)
Już nie płaczcie, trzymajmy tego Rudego jak najdłużej bo znowu po myśleniu w stylu "gorzej być nie może" przyjdzie tym razem jakiś ....iarz z Czechosłowacji czy skądś indziej i pokaże, że jednak gorzej być może. To ja już wolę te 1,26 pkt i pewne utrzymanie! Rude top. A też trzeba pamiętać, że Pan Trener Albert Rude się ciągle uczy i rozwija także na pewno będzie lepiej z czasem!!!

Tak na serio, to Rude przynajmniej już wie czego się spodziewać po I lidze. Następny gość "z kąputra" znowu będzie musiał się tego uczyć (pozdro Markus) i znowu będzie kilka kolejek w plecy.

Inna sprawa to oczywiście nasza klasyka, czyli zasadność trzymania na ławce gościa, który się skompromitował w kluczowych meczach i w którego umiejętności zawodnicy siłą rzeczy nie będą wierzyć ani trochę na starcie kolejnego sezonu.

Tęsknię za normalnością.

leszekm 27.05.2024 11:01

Jest już zarys planu trzyletniego: https://www.polskieradio.pl/39/156/a...ojennej-polski

Jaroo1 27.05.2024 11:06

Cytat:

Tak na serio, to Rude przynajmniej już wie czego się spodziewać po I lidze. Następny gość "z kąputra" znowu będzie musiał się tego uczyć (pozdro Markus) i znowu będzie kilka kolejek w plecy.
Czy wie, to... nie wiem. Dzieląc te 15 meczów na okresy po 5 meczów, to czym wiecej wiedział, to tym mniej pkt Wisła zdobywała. Także jak jego wiedza opiera się na tym, że jeszcze mniej efektywnie prowadzi klub, to uj z taką wiedzą.

Przede wszystkim trzeba wyjść od tego, że Rude to analityk nie trener i po prostu kolejny parodysta na ławce. Nie zrobił z tą drużyną nic. Morale się posypało, nie było żadnego pomysłu, konferencje stały się słodko pierdzące i do wygadywania głupot. Jak zawsze, trener bez jaj, winnych nie ma. Staramy się a będziemy się starac jeszcze bardziej, poprawimy się, pracujemy i będzie pracować jeszcze ciężej. W Wiśle jest tyle do posprzątania, że nawet totalny brudas miałby co robić, no ale u nas nikt nie chce mordy odezwać w czym leżą problemy... Dopóki będzie to towarzystwo wzajemnej adoracji i OKRADANIA klubu (bo branie pensji za nic nierobienie ot już jak kradzież) to będzie taka chujnia jaka jest od 5 lat.

Patryko 27.05.2024 11:09

Jaki plan trzyletni???

Dzięki kasie z PP paliwa w baku zostało jeszcze na jeden sezon, bez tej kasy byłoby krucho ze startem nowego sezonu.

Sprawa jest jasna - albo awans za rok, albo interes zwija się sam. W końcu musi nadejść moment, w którym długi nas po prostu przygniotą.

MaLk 27.05.2024 11:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1625092)
Czy wie, to... nie wiem. Dzieląc te 15 meczów na okresy po 5 meczów, to czym wiecej wiedział, to tym mniej pkt Wisła zdobywała. Także jak jego wiedza opiera się na tym, że jeszcze mniej efektywnie prowadzi klub, to uj z taką wiedzą.

Wie na czym polega granie w tej lidze. Czy potrafi z tej wiedzy wyciągnąć jakiekolwiek sensowne wnioski to już insza inszość.

Rzecz w tym, że kolejny gość z d*py wzięty nie będzie wiedział nawet tego pierwszego.

Cytat:

Przede wszystkim trzeba wyjść od tego, że Rude to analityk nie trener
Jam to, nie chwaląc się, pierwszy pisał na tym forum, że to może być główny problem w przypadku Rude ;)

Królewski musi się wreszcie nauczyć zatrudniać ludzi na stanowiskach adekwatnych do kompetencji i umiejętności ludzi, a potem wymagać i rozliczać. To podstawy zarządzania - których gość wypominający krytykującym go, acz oczywiście starannie wybranym, ludziom na X, to, że nigdy niczym nie zarządzali - ciągle nie zajarzył.

Jaroo1 27.05.2024 11:16

Królewski jest sam niekompetentny więc nie będzie umiał kompetentnie zatrudniać ludzi i prowadzić klubu.
Tak samo tworzenie planu 3letniego przez człowieka, który spieprzył wszystko co mógł przez 5 lat, to jest jakiś śmiech hahaha

pchelas 27.05.2024 11:20

A na wiosnę, ruszymy z budową!

MaLk 27.05.2024 11:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1625098)
Królewski jest sam niekompetentny więc nie będzie umiał kompetentnie zatrudniać ludzi i prowadzić klubu.

Nawet po drugiej stronie Błoń już zauważyli, że to droga donikąd, takie wieczne opieranie się na zarządzaniu przez właściciela, który ewidentnie nie potrafi zarządzać klubem sportowym i nie czuje specyficznych wymagań tej branży.

Ja wiem, że Królewski wzoruje się głównie na Legii, więc może zauważy chociaż, że nawet Mioduski w pewnym momencie schował swoje ego do kieszeni i zatrudnił do zarządzania gościa, który coś tam ogarnia.

FraMat 27.05.2024 11:27

Już w innym wątku napisałem jak wyglądać może plan trzyletni


Cytat:

Skoro Kwiecień jest kibicem Wisły a nie mógł jej objąć ze względu na nierozwiązane sprawy kolosalnego zadłużenia, to
- w sezonie 2024/2025 Wieczysta będzie starała się o wejście do I ligi
- w sezonie 2025/2026 Wieczysta będzie starała się o wejście do Ekstraklasy
- w sezonie 2026/2027 Wieczysta zmieni nazwę i adres na: Wisła przy Reymonta, i odwrotnie, przy czym prawdziwa Wisła z Królewskim spadnie do IV ligi (oby tylko) gdzie ten będzie rozwijał swój model zarzadzania klubem przez AI. a nowa Wisła z Kwietniem już w Ekstraklasie będzie biła się o mistrzostwo.
O ile nie znajdzie się na już poważny nowy właściciel, to jedyna możliwa droga.
Druga to upadłość i rozpoczęcie od A klasy
Nawet z pieniędzmi z 4 spotkań w eliminacjach LE i LK

sandomingo 27.05.2024 11:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaLk (Post 1625102)
Nawet po drugiej stronie Błoń już zauważyli, że to droga donikąd, takie wieczne opieranie się na zarządzaniu przez właściciela, który ewidentnie nie potrafi zarządzać klubem sportowym i nie czuje specyficznych wymagań tej branży.

Nie wiem na ile zauważyli a na ile pomogła im biologia.

black 27.05.2024 11:29

3-letni plan zaskrońca jest taki żeby oddzyskać jakąś kasę dla siebie za wyłożenie jej i wylądowanie nas w 2 lidze,a pelikany dalej łykajcie to co wam mówi Królewski i w jego sztuczną inteligencję

piotrek1803 27.05.2024 11:32

Jarosław odejdź z tego klubu, atencji już tutaj nie znajdziesz bo w najbliższym czasie będą Cię najwyżej wyzwiska spotykały. Bajki o planie trzyletnim to dzieciom w przedszkolach możesz opowiadać.
Nie masz trenera, kadra już w dużej mirze ustalona na nowy sezon bo kontrakty się przedłużyły. Odejdzie Rodado nowego nikogo sensowego nie traficie bo nie umiecie znaleźć i czeka nas walka o spadek tylko. To koniec. Ten klub po za kibicami nie ma żadnych aktywów.

MaLk 27.05.2024 11:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1625107)
Nie wiem na ile zauważyli a na ile pomogła im biologia.

Przez chwilę wyglądało na to, że p. Filipiakowa zajmie to miejsce. Ale poszła w stronę profesjonalizacji.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl