
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#151
|
|
No zawalił bo jest słaby i gra jedynie ze względu na swój status. Podziękuj trenerowi za wystawianie go.
![]()
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale Sekciarz spadkowy |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2013
Skąd: Kraków
Offline |
#152
|
|
Dość, w zeszłym sezonie dałem kredyt zaufania tłustemu okularnikowi po kompromitacji z puszcza. Po tym już nie mam siły. Dopóki ten szkodnik będzie dalej rządził klubem, moja noga na stadionie nie postanie, chyba że w ekstraklasie. Ile ....a można, jebane polskie hsv...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2018
Offline |
#153
|
Ile z tych 16-tu był w stanie zagrać całe, a ile 20, 30 minut czy połówkę bo się rozsypał albo miał siły tylko na chwilę bo wracał po kontuzji? Trzymanie takiego gościa w Wiśle, która ma kiepską opiekę medyczną jest wg mnie bez sensu. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
#154
|
Wszystko byłoby ok gdyby miał 25 lat i kosztował 3x mniej Nie ma szans na Junke, przede wszystkim ze względu na kasę. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#155
|
![]()
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#156
|
@Książe Palownik - mnie to przeraża że z Łasickim chcą przedłużać kontrakt.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 18.05.2024 o godz. 20:20.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#157
|
|
Dotrzeć do głów? Musiało by w nich coś być. Skoro po finale już dzielili premie, mimo że bez awansu g... będą mieli to o czym tu gadać. Dzisiaj mieli taki mecz jak w Warszawie i co pokazali. Co kapitan pokazał? I to trener ma być winny? Tu jest potrzebna terapia szokowa czyli wyjebka z klubu dla leserów.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#158
|
|
Jak to przecież Jarosław Wisłę Zbaw ma już 200+ piłkarzy obserwowanych.
Zauważyliście że nawet Żurawski z Jagodą byli podłamani wynikiem i grą? Co przynajmniej Jagodzie nie wypadało. Uryga do widzenia! Jeśli ma zostać to na defensywnego pomocnika, ale absolutnie koniec z ustawieniem go na stoperze! Nie wiem czy on jest za bardzo przypakowany (no bo chyba nie otyły) ale rusza się jak żółw i to od początku sezonu. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#159
|
|
O sylwetce Alana mówiłem już kilka spotkań temu - zrobił się z niego po prostu kloc, wygląda jak 37-letni Głowacki kończący karierę. Według mnie po prostu za mocno przypakował podczas rehabilitacji.
Absolutne zero dynamiki, a przy naszej taktyce akurat środkowi obrońcy powinni być szybcy, żeby ścigać piłkarzy wychodzących z ewentualnymi kontrami. ![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Online |
#160
|
|
No i Rude klasyczek na konfie:
- jest dumny z zespołu, jak zagrał pomimo grania w 10, - w 10 nie da się wygrać, - walczymy dalej. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#161
|
|
Kolejny, który chce chyba robić konferencje bez dziennikarzy, ewentualnie z samym Karczem.
![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#162
|
Alan to po prostu słaby stoper, do tego wolny i mało zwrotny. Kumulacja. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#163
|
![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Member
Od: 05.2009
Offline |
#164
|
|
Ja bym jednak, rozumiejąc zdenerwowanie, polecał trochę lodu na głowy. Ten sezon nie został przegrany ani dzisiaj, ani tydzień temu z Lechią. To obecnie dwie najlepsze drużyny tej ligi. Ten sezon został przegrany w Sosnowcu, Rzeszowie, Głogowie, Niecieczy i Bielsku-Białej. Dzisiaj nie zagrało 3 z 4 podstawowych obrońców - trudno winić za to Rude czy Królewskiego. Trudno winić ich też za nieodpowiedzialną czerwoną kartkę. Ten mecz trudno byłoby wygrać grając galowym składem - GKS to obecnie najlepiej grająca drużyna w tej lidze, w dodatku grała u siebie. A odnośnie do osób równających Królewskiego z gównem, to rozumiem, iż kolejka chętnych czeka?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#165
|
Takie zagrania jak dzisiejsze na minę do Satrusteguiego to też jest skutek braku zwinności, braku czucia piłki wynikającego z dużej sztywności ciała i małego zakresu ruchu mięśni. ![]()
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#166
|
Najlepiej dla spokoju wszystkich nazwij komediantami ![]()
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale Sekciarz spadkowy |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#167
|
Większość piłkarzy prezentuje poziom góra I ligowy - jeden mecz wygrają, drugi przegrają, kasa na konto wpływa. Ci którzy coś potrafią są raczej u schyłku kariery. Potrzebują zarobić jeszcze trochę euro. Po co mają ryzykować, że ktoś ich będzie chciał zastąpić lepszym zawodnikiem i zostaną na lodzie. Wystarczy że kilku zawodników ma takie podejście o jest pozamiatane. Dlaczego Rodado gra tak jak gra? Bo wie że ma umiejętności na ekstraklasę i stara się to udowodnić skautom w każdym meczu. To jeden z niewielu zawodników którzy mają indywidualnie coś do ugrania. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra
Offline |
#168
|
Przecież każdy średnio rozgarnięty człowiek widzi, że nawet jeśli umiejętności są, to cholera wie, czy uda się je z takiego ananasa wydobyć. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Online |
#169
|
|
+ Rodado jest jedynym zawodnikiem w wieku "transferowym".
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Online |
#170
|
|
Pozostaje jedynie współczuć Rodado. Reszta powinna wypierdalać, włącznie z forumowymi wieszcza mi, ekspertami i znawcami w postaci drozdów, Markusow, wolfych i lesiow.
![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#171
|
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Online |
#172
|
|
https://youtu.be/mLprldRRQdo?si=cj-NPhMqxRS7cfKM
- będziemy walczyć, - nie chcemy się tłumaczyć kartką, ale jednak się tłumaczymy, - Angel się żegna, - absolutny hit - do świętowania po PP w pewnym sensie przymusili naszych biednych wyrobników kibice. I mówi to kapitan. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#173
|
Jako że nie będzie raczej awansu, to cała kwota zostanie w klubie, dzięki czemu starczy jeszcze na rok I-ligowej zabawy (doliczając kasę za blamaże w eliminacjach europejskich pucharów oraz transfery wychodzące Angela/Krzyżanowskiego/Dudy?). Liczyłem też na to, że kapitan Uryga uderzy się w pierś i powie, że ten mecz idzie w głównej mierze na jego konto - przeliczyłem się.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 19.05.2024 o godz. 08:49.
![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#174
|
|
Znów tragiczny mecz, w którym najbardziej nie dowoziła obrona. W tyłach totalny chaos, o który już na początku zadbał duet Uryga-Eneko, załatwiając czerwoną kartkę i grę w osłabieniu. A boczni obrońcy istnieli tylko na papierze w protokole meczowym. Kutwa oczywiście nie był w stanie sobie poradzić, Carbo i Baena do roli obrońców zupełnie się nie nadają. Nie wiem, co Rude sobie myślał znów wpuszczając też Sapałę jako ratownika mającego zabezpieczyć środek pola. On obecnie to może chyba zabezpieczać tylko suto zakrapiane nocne imprezy.
Rodado poza Alfaro nie miał z kim grać, a i tak strzelił dwa gole. Szacunek za to i za całą jego postawę w tym kuriozalnym sezonie, który skończy jako król strzelców i prawdziwy profesjonalista zawsze grający z zaangażowaniem i ciągnący za sobą zespół, kiedy tylko było to możliwe. On powinien być kapitanem, a nie Alan. Wyjątkowy piłkarz w każdym calu. Chichkan mimo iż mógł zachować się lepiej przy stracie pierwszego gola, później bronił bardzo pewnie wyciągając kilka trudnych piłek. Mam nadzieję, że zostanie w Wiśle na przyszły sezon, bo jest jednym z lepszych bramkarzy z grona tych, których mieliśmy w ostatnich latach. Rude nie poradził sobie w lidze. Tutaj nie umiał wyegzekwować od zawodników takiej jakościowej gry jaką prezentowali w pucharze. Przegrał z kretesem, metody po które sięgnął nie zadziałały, nic nie zdołał zrobić z ich mentalem. Nie wiem czy kiedykolwiek w historii Wisły był sezon, w którym zawodnicy złapali aż tyle naprawdę totalnie idiotycznych czerwonych kartek: Sapała z Odrą, Duda z Podbeskidziem, Jaroch z Motorem, Junka i Józek z Lechią, teraz Eneko przy walnym udziale kretyńskiego podania Urygi. Nie było za to raczej na pewno sezonu, w którym kopacze otwarcie przyznali się, że w meczach nie grali na 100%, nie wkładali nogi i nie skakali do główek, bo im się nie chciało i lekceważyli przeciwnika oraz swoje obowiązki. Mieli rację ci, którzy mówili, że po takich słowach owi kopacze powinni zostać dyscyplinarnie wywaleni z zespołu, albo powinni dostać chociaż jakieś kary finansowe. Powinno zostać zrobione cokolwiek, nie zostało zrobione nic i za to pełną odpowiedzialność ponosi przede wszystkim Królewski. Chcąc grać o awans w przyszłym sezonie Wisła potrzebuje gruntownej przebudowy przede wszystkim linii obronnej, gdzie jest najwięcej najsłabszych punktów. W tym kontekście pomysł przedłużenia kontraktu Łasickiego zakrawa na kpinę. Taki ruch będzie sygnałem, że Królewski po zapewne nieuniknionej sprzedaży Rodado i też Carbo planuje tym razem walkę najwyżej o utrzymanie. Natomiast Uryga jako rzekomy prawdziwy Wiślak honorowo powinien zgodzić się na rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron. Oczywiście to nigdy nie nastąpi, bo który klub da mu taką kasę jaką dostaje regularnie u nas za to nieustanne kompromitowanie się w obecnym sezonie.
Ostatnio edytowane przez Markus : 19.05.2024 o godz. 10:26.
![]()
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...) "Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze" |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
#175
|
|
To jest mega wstyd, aby z bandą cyganów ze starym Makiem na czele zrobić taki rezultat, nawet w osłabieniu !
Przy bramce na 1:0 nawet nie drgnęła mi powieka, wiedziałem jaki jest wyrok i czekałem ze spokojem na to co się stanie. Czerwona kartka w naszym przypadku oznacza najgorsze z możliwych. Z Odrą - czerwień, motur - czerwień, Lechia - czerwień, cygany - czerwień - było coś jeszcze? W każdym razie w każdym z tych meczów zostaliśmy ZJEDZENI. Pamiętacie męczarnie i dominacje Arki, która grała w osłabieniu 9 vs 11 Wstyd okropny, że z bandą drwali, którzy wrzucają NA OŚLEP, BEZ POJĘCIA, na bilard hiper mocne piłki - w wielu przypadkach mocniejsze niż strzały, to jest skandal. Lechia grała kombinacyjnie, z pierwszej piłki, rozklepała nas, bez szans, ale cygany to co robiły to jest KPINA - narożnik pola karnego a jakiś wybiegany przygłup wstrzeliwuje piłkę na oślep z całej siły ... i z tego co widziałem w paru innych meczach, oni tak grają ![]()
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 19.05.2024 o godz. 09:35.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#176
|
|
Skoro widziałeś to, zaobserwowałeś na pewno, że na nas to wystarczy i wystarczyło za Guli, Brzęczka, Sobola. Wniosek ogólny spinający te okresy?
Ostatnio edytowane przez Kurz : 19.05.2024 o godz. 09:38.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
#177
|
|
No i dlatego pisałem, że to mega wstyd i kompromitacja, przegrać z takimi wyrobnikami, których jedynym pomysłem jest wpieprzanie piłki na oślep, bez pojęcia i z całej siły w kole karne. Nikt mi nie powie, że te "strzały" to mierzone w punkt wrzutki.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#178
|
|
Kompromitacja jest wtedy, kiedy dzieje się coś zaskakującego, dużo poniżej stanu faktycznego, na przykład Tyson Fury przegrywa ze Szpilką. W przypadku Wisły to chleb powszedni od wielu sezonów. Norma. Zaskoczeniem byłoby, gdyby takie sytuacje się nie zdarzały.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 19.05.2024 o godz. 09:45.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#179
|
|
Sezon 2023/2024 juz się skończył?
Brak tematu meczowego a szatnia jest zmobilizowana, jak twierdzi bajkopisarz Rude https://gazetakrakowska.pl/albert-ru...SE8xECPD9FGcVY |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|