The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 11.05.2024, 17:35
Jak mnie wqrwia Goku,. Ma patelnię po raz n-ty w tym sezonie, obrońca kładzie się do bloku a on wali w niego. Poza tym kompletnie niewidoczny. Cień zawodnika sprzed roku
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 11.05.2024, 17:36
to był jednak pech w tej akcji o ktorej piszesz
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 11.05.2024, 17:39
Goku zmarnowana setka + zachowanie paralityka przy golu Khlana. On chyba nadal jest w żałobie po tym typie od Dragon Balla. Zdecydowanie najsłabszy na boisku.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
dst93
Junior Member
 
Od: 06.2022

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 11.05.2024, 17:51
Junca od.......ił rzecz nieprawdopodobną. Nie widziałem chyba nigdy większej odcinki zawodowego piłkarza. W.......enie się w nogi przeciwnikowi w polu karnym mając żółtą na koncie. Kuriozum.
Odpowiedz cytując
viktor56
Senior Member
 
Od: 12.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 11.05.2024, 17:52
Nie ma Krzyżanowskiego na ławce i nie było go nawet na kogo zmienić?
Jeszcze będzie pite za te wszystkie lata czekania. Jeszcze będzie pięknie.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 11.05.2024, 17:52
U Junci oprócz lichego zdrowia, zachodzi też problem z ilorazem inteligencji. MAN OF THE MATCH.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 11.05.2024, 17:53
Piła Neugebauer Kałahur . wynalazki z 1 ligi i odpady z extraklasy. pewnie u nas nikt nie myślał o nich w kontekście gry w Wiśle. Jadą naszych przepłaconych, słabych gwiazdorów.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 11.05.2024, 17:55
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
to był jednak pech w tej akcji o ktorej piszesz
Arek ale on ma pecha od początku sezonu . Minimum z 15 okazji. jemu nie wpada innym wpada. dlaczego tak?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Martineq
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 11.05.2024, 17:56
Gadacie o Junce, a słusznie powiedział komentator, że to co się stało było tak pewne, jak to że 2+2 = 4. To nie pierwszy raz się Junce zdarza , a patrząc jak on gra i jak wygląda mecz to było bardzo prawdopodobne. No ale treneiro tego nie widział.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 11.05.2024, 17:57
Brawa dla trenera. Dostał sygnał ostrzegawczy, że Junca jest do zdjęcia, gdy go sędzia oszczędził 5min przed sprokurowanym karnym to postanowił go zignorować. Szkoda mi słów...
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 11.05.2024, 17:59
Drozd - czekamy aż zaczniesz jebać Junce i Rude tak jak jebałeś ostatnio Sobczaka, a wcześniej Krzyżanowskiego
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 11.05.2024, 18:10
Urfer szef, krolewski leszcz. To mogliśmy być my przypominam...
Odpowiedz cytując
dst93
Junior Member
 
Od: 06.2022

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 11.05.2024, 18:11
Dzisiejszy mecz to brutalna weryfikacja pieprzenia Królewskiego o tym, że 1. liga to tylko siepacze, drwale i napierdalanie wrzutek w pole karne.

Lechia gra wręcz tiki-takę jak na polskie warunki, kulturą gry przerastają nas o 3 poziomy i grają ładniej niż większość drużyn ekstraklasowych. Efekt? Pewny awans na dwie kolejki przed końcem ligi.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 11.05.2024, 18:14
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Drozd - czekamy aż zaczniesz jebać Junce i Rude tak jak jebałeś ostatnio Sobczaka, a wcześniej Krzyżanowskiego
Pierwszy do jebania to jest Goku. Drugi kutas Frankowski.

A co do Junki to nie on wjebał się wślizgiem w nogi tylko tamten wbiegł po zagraniu na jego nogi tak samo jak przy pierwszym karnym Colej wystawil nogę a tamten się na nią rzucił. To są karne? Za to samo w Sosnowcu karnego nie było. PRZY 4 BRAMCE OSTATNIE PODANIE TO SPALONY BO LEWĄ NOGĘ MIAŁ TEN UKRAINIEC BLIŻEJ BRAMKI NIŻ BYŁA PIŁKA W MOMENCIE PODANIA.

Ale ciesz się kibicu @Jagul bo jest okazja żeby się do Królewskiego i Rude przy.......ić.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 11.05.2024, 18:15
Drozd ale Junca i Colley dali podstawę tej miernocie Frankowskiemu do podyktowania karnych.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 11.05.2024, 18:16
A jednak - spisek
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 11.05.2024, 18:18
To co odjebał Colley, to jest jakaś kpina. Kolejny z odcięciem prądu, który debilnym zagraniem osłabia drużynę na 2 mecze.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 11.05.2024, 18:19
No nieźle się dziś Lechia po nas przejechała, gdzie niby do baraży? Żeby oglądać jeszcze jedna kompromitację? Królewski musi odejść, to jest pewne.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując
Martineq
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 11.05.2024, 18:19
Colleya bym się nie czepiał. Piąta bramka to byłoby po meczu. Akurat w tym przypadku ryzykowanie miało jakiś sens. Nie trafił, trudno. Ale to nie ten level/moment co Junkca
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 11.05.2024, 18:20
Po pierwsze - zawalił Rude zostawiając Junkę. Po drugie - bez Carbo nie mamy środka pola, Sapała nie potrafi grać w obronie. Po trzecie - nasza linia obrony to mem. I po czwarte - Frankowski dyktował miękkie karne dla Lechii, ale kartek za dwue nakładki Khlania to już nie było.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 11.05.2024, 18:23
Markusiku,

Ile punktów straty miała Wisła do lidera po rundzie jesiennej?

Trzy.

Ile ma teraz?

Piętnaście.

Brak słów.

Żenada...


Alberciku Rude, Kikusiu Ramirezie...

Jedno wielkie...

Wypier..... z Wisły!

Razem z Królewiczem Grabarzem Wisły.

Jesteśmy coraz bliżej kolejnej największej kompromitacji w historii Wisły.

Najpierw spadek rodzinny, potem hiszpański wstyd z Puszczą, a teraz nawet baraży nie będzie...

A mówiłem wielokrotnie?

Po .... było zatrudniać tych hiszpańskich amatorów...

Lepszych Hiszpanów znalazłoby się wśród handlujących owocami na Placu Imbramowskim.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 11.05.2024 o godz. 18:25.
Odpowiedz cytując
kbr
Senior Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 11.05.2024, 18:31
I tak odpadlibyśmy w tych barażach. Lepiej tam nie wejść i nie robić sobie nadziei. Dzisiejsza strata punktów nie jest dla mnie zaskoczeniem. Bardziej bola remisy z Resovią i Zagłębiem.
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 11.05.2024, 18:32
No coz, gdyby nie Królewski, to teraz my moglibyśmy świętować może wejście do ekstraklasy. Zaryzykował, zdobył puchar i po raz kolejny przejebał sezon w lidze, i to nawet bardziej i dobitniej niż ostatnio.

No cóż, za rok na pewno się uda...
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 11.05.2024, 18:33
Przynajmniej można skupić się na europejskich pucharach
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 11.05.2024, 18:36
Martineq napisał(a):Wyświetl post
Colleya bym się nie czepiał. Piąta bramka to byłoby po meczu. Akurat w tym przypadku ryzykowanie miało jakiś sens. Nie trafił, trudno. Ale to nie ten level/moment co Junkca
No tak, w perspektywie 2 GIGA ważne mecze, gramy w 10, rywal jest lepszy, do tego prowadzi dwoma golami - osłabienie drużyny w takim momencie na dwa mecze jest po prostu IQ200 zagraniem.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 11.05.2024, 18:36
Oszczędzamy siły na Superpuchar Polski. Trzeba zapełniać goblotę czym się da.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 11.05.2024, 18:37
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Drozd ale Junca i Colley dali podstawę tej miernocie Frankowskiemu do podyktowania karnych.

Podstawę dali, w ostatniej minucie jak chłop Sobczaka chwycił i ściągnął na ziemię to dał podstawę? A karnego nie ma. Więc nie pitol o dawaniu podstaw. Jak się chce to podstawę się zawsze znajdzie. Co miał Coley zrobić? Odsunąć się? A Junca pojechał blokować podanie, to że tamten na niego wbiegł to jaka to podstawa? Przekręt i tyle.

Gorsi od spisku są tylko fałszywi przyjaciele.


Elendil napisał(a):Wyświetl post
No nieźle się dziś Lechia po nas przejechała, gdzie niby do baraży? Żeby oglądać jeszcze jedna kompromitację? Królewski musi odejść, to jest pewne.
O to to to...

Niedoczekanie...
Ostatnio edytowane przez Drozd : 11.05.2024 o godz. 18:40.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 11.05.2024, 18:41
Ten mecz był klepsydrą brak awansu bedzie gwoździem do trumny prezesa.
Tylko w przypadku wygranych barazy jest sie w stanie prezes Krolewski obronić.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 11.05.2024, 18:43
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Ten mecz był klepsydrą brak awansu bedzie gwoździem do trumny prezesa.
Tylko w przypadku wygranych barazy jest sie w stanie prezes Krolewski obronić.
Być może będzie można zadać pytanie: "Jakich baraży?"
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 11.05.2024, 18:46
Kasę mieć to jedno, ściągnąć do zespołu ludzi, którzy znają się na rzeczy to drugie. Ale kto ma to zrobić? Królewski?

O ile nie wykręcimy jakiegoś niesamowitego rezultatu w europejskich pucharach, to frekwencja w przyszłym sezonie będzie naprawdę kiepska... Bo ile sezonie z rzędu można oglądać kopanie się po głowach jakiś gości, którym odcina myślenie? Drużynę buduje się od obrony, a nie że mamy Rodado i jakoś to będzie. Do wymiany jest cały blok obronny i co najmniej połowa pomocników
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:08.