
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#61
|
|
Jak mnie wqrwia Goku,. Ma patelnię po raz n-ty w tym sezonie, obrońca kładzie się do bloku a on wali w niego. Poza tym kompletnie niewidoczny. Cień zawodnika sprzed roku
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#62
|
|
to był jednak pech w tej akcji o ktorej piszesz
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#63
|
|
Goku zmarnowana setka + zachowanie paralityka przy golu Khlana. On chyba nadal jest w żałobie po tym typie od Dragon Balla. Zdecydowanie najsłabszy na boisku.
![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Junior Member
Od: 06.2022
Offline |
#64
|
|
Junca od.......ił rzecz nieprawdopodobną. Nie widziałem chyba nigdy większej odcinki zawodowego piłkarza. W.......enie się w nogi przeciwnikowi w polu karnym mając żółtą na koncie. Kuriozum.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2017
Offline |
#65
|
|
Nie ma Krzyżanowskiego na ławce i nie było go nawet na kogo zmienić?
![]()
Jeszcze będzie pite za te wszystkie lata czekania. Jeszcze będzie pięknie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#66
|
|
U Junci oprócz lichego zdrowia, zachodzi też problem z ilorazem inteligencji. MAN OF THE MATCH.
![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#67
|
|
Piła Neugebauer Kałahur . wynalazki z 1 ligi i odpady z extraklasy. pewnie u nas nikt nie myślał o nich w kontekście gry w Wiśle. Jadą naszych przepłaconych, słabych gwiazdorów.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#68
|
|
Arek ale on ma pecha od początku sezonu . Minimum z 15 okazji. jemu nie wpada innym wpada. dlaczego tak?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#69
|
|
Gadacie o Junce, a słusznie powiedział komentator, że to co się stało było tak pewne, jak to że 2+2 = 4. To nie pierwszy raz się Junce zdarza , a patrząc jak on gra i jak wygląda mecz to było bardzo prawdopodobne. No ale treneiro tego nie widział.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#70
|
|
Brawa dla trenera. Dostał sygnał ostrzegawczy, że Junca jest do zdjęcia, gdy go sędzia oszczędził 5min przed sprokurowanym karnym to postanowił go zignorować. Szkoda mi słów...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#71
|
|
Drozd - czekamy aż zaczniesz jebać Junce i Rude tak jak jebałeś ostatnio Sobczaka, a wcześniej Krzyżanowskiego
![]()
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale Sekciarz spadkowy |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2013
Skąd: Kraków
Offline |
#72
|
|
Urfer szef, krolewski leszcz. To mogliśmy być my przypominam...
|
|
|
|
Junior Member
Od: 06.2022
Offline |
#73
|
|
Dzisiejszy mecz to brutalna weryfikacja pieprzenia Królewskiego o tym, że 1. liga to tylko siepacze, drwale i napierdalanie wrzutek w pole karne.
Lechia gra wręcz tiki-takę jak na polskie warunki, kulturą gry przerastają nas o 3 poziomy i grają ładniej niż większość drużyn ekstraklasowych. Efekt? Pewny awans na dwie kolejki przed końcem ligi. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Online |
#74
|
A co do Junki to nie on wjebał się wślizgiem w nogi tylko tamten wbiegł po zagraniu na jego nogi tak samo jak przy pierwszym karnym Colej wystawil nogę a tamten się na nią rzucił. To są karne? Za to samo w Sosnowcu karnego nie było. PRZY 4 BRAMCE OSTATNIE PODANIE TO SPALONY BO LEWĄ NOGĘ MIAŁ TEN UKRAINIEC BLIŻEJ BRAMKI NIŻ BYŁA PIŁKA W MOMENCIE PODANIA. Ale ciesz się kibicu @Jagul bo jest okazja żeby się do Królewskiego i Rude przy.......ić. ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#75
|
|
Drozd ale Junca i Colley dali podstawę tej miernocie Frankowskiemu do podyktowania karnych.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#76
|
|
A jednak - spisek
![]()
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale Sekciarz spadkowy |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#77
|
|
To co odjebał Colley, to jest jakaś kpina. Kolejny z odcięciem prądu, który debilnym zagraniem osłabia drużynę na 2 mecze.
![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Krk
Offline |
#78
|
|
No nieźle się dziś Lechia po nas przejechała, gdzie niby do baraży? Żeby oglądać jeszcze jedna kompromitację? Królewski musi odejść, to jest pewne.
![]()
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#79
|
|
Colleya bym się nie czepiał. Piąta bramka to byłoby po meczu. Akurat w tym przypadku ryzykowanie miało jakiś sens. Nie trafił, trudno. Ale to nie ten level/moment co Junkca
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#80
|
|
Po pierwsze - zawalił Rude zostawiając Junkę. Po drugie - bez Carbo nie mamy środka pola, Sapała nie potrafi grać w obronie. Po trzecie - nasza linia obrony to mem. I po czwarte - Frankowski dyktował miękkie karne dla Lechii, ale kartek za dwue nakładki Khlania to już nie było.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Banita
Od: 02.2004
Offline |
#81
|
|
Markusiku,
Ile punktów straty miała Wisła do lidera po rundzie jesiennej? Trzy. Ile ma teraz? Piętnaście. Brak słów. Żenada... Alberciku Rude, Kikusiu Ramirezie... Jedno wielkie... Wypier..... z Wisły! Razem z Królewiczem Grabarzem Wisły. Jesteśmy coraz bliżej kolejnej największej kompromitacji w historii Wisły. Najpierw spadek rodzinny, potem hiszpański wstyd z Puszczą, a teraz nawet baraży nie będzie... A mówiłem wielokrotnie? Po .... było zatrudniać tych hiszpańskich amatorów... Lepszych Hiszpanów znalazłoby się wśród handlujących owocami na Placu Imbramowskim.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 11.05.2024 o godz. 18:25.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2015
Offline |
#82
|
|
I tak odpadlibyśmy w tych barażach. Lepiej tam nie wejść i nie robić sobie nadziei. Dzisiejsza strata punktów nie jest dla mnie zaskoczeniem. Bardziej bola remisy z Resovią i Zagłębiem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Krk
Offline |
#83
|
|
No coz, gdyby nie Królewski, to teraz my moglibyśmy świętować może wejście do ekstraklasy. Zaryzykował, zdobył puchar i po raz kolejny przejebał sezon w lidze, i to nawet bardziej i dobitniej niż ostatnio.
No cóż, za rok na pewno się uda... ![]()
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#84
|
|
Przynajmniej można skupić się na europejskich pucharach
![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#85
|
|
No tak, w perspektywie 2 GIGA ważne mecze, gramy w 10, rywal jest lepszy, do tego prowadzi dwoma golami - osłabienie drużyny w takim momencie na dwa mecze jest po prostu IQ200 zagraniem.
![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#86
|
|
Oszczędzamy siły na Superpuchar Polski. Trzeba zapełniać goblotę czym się da.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Online |
#87
|
|
Podstawę dali, w ostatniej minucie jak chłop Sobczaka chwycił i ściągnął na ziemię to dał podstawę? A karnego nie ma. Więc nie pitol o dawaniu podstaw. Jak się chce to podstawę się zawsze znajdzie. Co miał Coley zrobić? Odsunąć się? A Junca pojechał blokować podanie, to że tamten na niego wbiegł to jaka to podstawa? Przekręt i tyle. Gorsi od spisku są tylko fałszywi przyjaciele.
Niedoczekanie...
Ostatnio edytowane przez Drozd : 11.05.2024 o godz. 18:40.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
||
|
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#88
|
|
Ten mecz był klepsydrą brak awansu bedzie gwoździem do trumny prezesa.
Tylko w przypadku wygranych barazy jest sie w stanie prezes Krolewski obronić. ![]()
Malinowy król malowanych róż
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#89
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Krk
Offline |
#90
|
|
Kasę mieć to jedno, ściągnąć do zespołu ludzi, którzy znają się na rzeczy to drugie. Ale kto ma to zrobić? Królewski?
O ile nie wykręcimy jakiegoś niesamowitego rezultatu w europejskich pucharach, to frekwencja w przyszłym sezonie będzie naprawdę kiepska... Bo ile sezonie z rzędu można oglądać kopanie się po głowach jakiś gości, którym odcina myślenie? Drużynę buduje się od obrony, a nie że mamy Rodado i jakoś to będzie. Do wymiany jest cały blok obronny i co najmniej połowa pomocników ![]()
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|