The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 03.05.2024, 09:38. Co tu sie odpiernicza?
Zakladam temat bo trzeba zaadresowac pewna kwestie na tym forum. Nie wiem co tu sie za przeproszeniem odpierdala. W kazdym temacie 90% postow to obrazanie, argumenty ad personam, ktore wedlug opublikowanych zasad korzstania z forum kwalifikuja sie do bana.

Kazdy temat to pieprzony rynsztok. Teraz wygralismy Puchar Polski, wchodzisz w temat na forum chcesz poczytac o meczu a musisz scrollowac przez kilkanacie jak nie kilkadziesiat gownopostow obrazajacych tego czy innego uzytkownika zanim znajdziesz jakas wartosciowa opinie.

W kazdym temacie o meczu tak jest, w temacie o druzynie, wlascicielach i trenerze.

Dlaczego moderacja nie wypierdala tych postow w kosmos, dlaczego ludzie, ktorzy nie potrafia normalnie dysktuowac nie dostaja przanjmniej kilku dni odpoczynku.

Wrocilem na forum po kilku latach nieodwiedzania go i praktycznie nie da sie go czytac. Kto ma czas zeby przekopywac sie przez dziesiatki postow z inwektywami zanim trafisz na kogos kto ma cos merytorycznego do powiedzenia?


Moderacja, ogarnijcie sie troche.
Ostatnio edytowane przez As : 03.05.2024 o godz. 10:00.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 03.05.2024, 10:39
Nie ma moderacji
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 03.05.2024, 10:52
Tylko pytanie czemu nie ma moderacji? Skoro ktos nazdorowal zmiane domeny, to ma kontrole nad forum.
Czemu nie wytypowac 3-4 chetnych uzytkownikow do moderowania?
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 03.05.2024, 10:58
Chyba tylko Grisza1 jest moderatorem, ale nawet jeśli, to raczej nie moderuje aktywnie Przydałby się ktoś do tej roboty i wywalał takie nic nie wnoszące do tematu posty w kosmos.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując
Maine_Coon
Senior Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 03.05.2024, 10:58
To takie rodzinne obrażanie, przyszła by legia to wszyscy by stanęli ramię w ramie
Jorg Loser i Norbert Bernatzky 1906% poparcia
Odpowiedz cytując
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 03.05.2024, 14:36
As napisał(a):Wyświetl post
Zakladam temat bo trzeba zaadresowac pewna kwestie na tym forum. Nie wiem co tu sie za przeproszeniem odpierdala. W kazdym temacie 90% postow to obrazanie, argumenty ad personam, ktore wedlug opublikowanych zasad korzstania z forum kwalifikuja sie do bana.

Kazdy temat to pieprzony rynsztok. Teraz wygralismy Puchar Polski, wchodzisz w temat na forum chcesz poczytac o meczu a musisz scrollowac przez kilkanacie jak nie kilkadziesiat gownopostow obrazajacych tego czy innego uzytkownika zanim znajdziesz jakas wartosciowa opinie.

W kazdym temacie o meczu tak jest, w temacie o druzynie, wlascicielach i trenerze.

Dlaczego moderacja nie wypierdala tych postow w kosmos, dlaczego ludzie, ktorzy nie potrafia normalnie dysktuowac nie dostaja przanjmniej kilku dni odpoczynku.

Wrocilem na forum po kilku latach nieodwiedzania go i praktycznie nie da sie go czytac. Kto ma czas zeby przekopywac sie przez dziesiatki postow z inwektywami zanim trafisz na kogos kto ma cos merytorycznego do powiedzenia?


Moderacja, ogarnijcie sie troche.
1. Wejdź na Twittera, jaki to ściek, dlaczego tu choć w mniejszej skali miałoby być inaczej?
2. Poziom drużyny spadł, poziom forum podobnie. Korelacja?
3. Jestem za zawieszaniem userow, którzy obrażają innych.
4. Nie miałbym nawet nic przeciwko zawieszeniu forum do 4.06 albo do zakończenia sezonu (oby nie skończył się wcześniej niż 4.06). Tzn. zakładam, że nie będziemy w top 2, więc 4.06 albo wcześniejsza klapa.
5. Z ciekawości- co ma moderator z bycia moderatorem poza poczuciem władzy (głupie) i tym, że prawie wszyscy wieszają na nim psy?
Odpowiedz cytując
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 03.05.2024, 14:46
Dlatego zapraszam na shoutbox, tam merytoryka 24h na dobę.
<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 03.05.2024, 14:48
Cytat:
5. Z ciekawości- co ma moderator z bycia moderatorem poza poczuciem władzy (głupie) i tym, że prawie wszyscy wieszają na nim psy?

Poczucie misji
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 03.05.2024, 14:51
Ale tu nie bluzganie na siebie nawzajem jest najgorsze...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 03.05.2024, 14:52
Mixu napisał(a):Wyświetl post
Dlatego zapraszam na shoutbox, tam merytoryka 24h na dobę.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
nero
Hanys
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 03.05.2024, 15:49
Jeżeli miałaby tu być jakakolwiek moderacja to praktycznie forum można zamknąć. Udziela się tutaj z 30 osób, pewnie połowę trzeba by odstrzelić i tym samym forum, które ledwo zipie całkowicie przestanie istnieć.
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.

Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected]

22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki
Odpowiedz cytując
PabloTS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków Pszona (AD1968)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 03.05.2024, 16:11
dlatego wielu juz odpuściło bo nie ma sensu
wazne są tylko te dni na które czekamy"
Odpowiedz cytując
CMSNero
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 03.05.2024, 16:57
Mixu napisał(a):Wyświetl post
Dlatego zapraszam na shoutbox, tam merytoryka 24h na dobę.
Potwierdzam,na SB zawsze kulturka i merytoryczne wymiany zdan... no i linkow wartosciowych do twitera niekonczace sie ilosci
Odpowiedz cytując
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 03.05.2024, 17:07
Przez długi czas forum bez moderacji świetnie sobie radziło. Był jeden agresywny użytkownik i ze 2-3 osoby, które kłóciły się o jakąś bzdurę. Teraz jest całkowity śmietnik.
Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 03.05.2024, 20:40
Niestety przoduje w obelgach względem innych jeden uzytkownik jaroo1 i robi to bezkarnie, nazywając innych kretynami, debilami, ciotami, a to tylko jedne z łagodniejszych epitetów.
Moderacji za grosz. Na shoutboxie wyzywa, Grisza1 to widzi, gdyż widać, że pisze w tym samym momencie i zadnej reakcji. Ładna moderacja.
Odpowiedz cytując
tomytom
Senior Member
 
Od: 11.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 03.05.2024, 22:06
W sumie fajnie by było zebrać opinie takich bezstronnych (nie zaangażowanych bezpośrednio w głupawe kłótnie) userów o tych aktywniejszych. Niektórzy pewnie byliby mocno zdziwieni jak są odbierani
Może ktoś ma pomysł na coś takiego?



Udziela się mała liczba użytkowników: MOIM zdaniem wielu odpuszcza swoje komentarze bo nie chce brać jakiegokolwiek udziału w takim syfie.
Zakładam, że wszyscy zaglądający tutaj są w wieku 30+ (młodsi to nawet nie wiedzą co to za wynalazek "forum dyskusyjne"), więc powinni już dawno wyrosnąć z etapu piaskownicy a tu niespodzianka


APELUJĘ:
- brak wycieczek osobistych
- 0% polityki w tematach piłkarskich
- nie obrażanie uczuć religijnych innych użytkowników

O resztę IMHO można się kulturalnie spokojnie kłócić.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 03.05.2024, 22:08
tomytom napisał(a):Wyświetl post
W sumie fajnie by było zebrać opinie takich bezstronnych (nie zaangażowanych bezpośrednio w głupawe kłótnie) userów o tych aktywniejszych. Niektórzy pewnie byliby mocno zdziwieni jak są odbierani
Może ktoś ma pomysł na coś takiego?



Udziela się mała liczba użytkowników: MOIM zdaniem wielu odpuszcza swoje komentarze bo nie chce brać jakiegokolwiek udziału w takim syfie.
Zakładam, że wszyscy zaglądający tutaj są w wieku 30+ (młodsi to nawet nie wiedzą co to za wynalazek "forum dyskusyjne"), więc powinni już dawno wyrosnąć z etapu piaskownicy a tu niespodzianka


APELUJĘ:
- brak wycieczek osobistych
- 0% polityki w tematach piłkarskich
- nie obrażanie uczuć religijnych innych użytkowników

O resztę IMHO można się kulturalnie spokojnie kłócić.
Zapomniałeś o braku homoseksualnych gifów.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 03.05.2024, 23:30
Śmiejmy się i radujmy! pasiastych ostro dupy pieczą, ma ktoś komentarze farciarza po finale?

https://youtu.be/lsedhA2aYXg
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 04.05.2024 o godz. 00:21.

Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 04.05.2024, 07:56
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
Niestety przoduje w obelgach względem innych jeden uzytkownik jaroo1 i robi to bezkarnie, nazywając innych kretynami, debilami, ciotami, a to tylko jedne z łagodniejszych epitetów.
Moderacji za grosz. Na shoutboxie wyzywa, Grisza1 to widzi, gdyż widać, że pisze w tym samym momencie i zadnej reakcji. Ładna moderacja.
Bardziej bezczelnego prowokatora niż ty to nie ma.Właśnie przez takich osobników jak złotousty leszek najczęściej wybija szambo
Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 04.05.2024, 09:21
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
1. Wejdź na Twittera, jaki to ściek, dlaczego tu choć w mniejszej skali miałoby być inaczej?
2. Poziom drużyny spadł, poziom forum podobnie. Korelacja?
3. Jestem za zawieszaniem userow, którzy obrażają innych.
4. Nie miałbym nawet nic przeciwko zawieszeniu forum do 4.06 albo do zakończenia sezonu (oby nie skończył się wcześniej niż 4.06). Tzn. zakładam, że nie będziemy w top 2, więc 4.06 albo wcześniejsza klapa.
5. Z ciekawości- co ma moderator z bycia moderatorem poza poczuciem władzy (głupie) i tym, że prawie wszyscy wieszają na nim psy?
Pkt 3 jak najbardziej jestem za.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 04.05.2024, 20:37
Miałem 3 dni przerwy od forum i treść pierwszego posta utwierdziła mnie w przekonaniu że to była dobra decyzja. Zapewne zamiast celebracji, świętowania i zwyczajnej kibicowskiej radości przetoczyło się przez forum to w wytykanie kto miał rację albo kto komu życzy porażki, kto jest nieomylny a kto jest wszechwiedzący.

W sumie to były jedne z najlepszych kibicowsko dni w moim życiu. Jak wynika z pierwszego postu to nie dla każdego. Szkoda.
Odpowiedz cytując
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 04.05.2024, 20:52
To mnie tu od miesięcy za pisanie trudnej prawdy mnóstwo osób atakuje, obraża - bez reakcji.
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 05.05.2024, 08:54
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
To mnie tu od miesięcy za pisanie trudnej prawdy mnóstwo osób atakuje, obraża - bez reakcji.
Tego nie da się nie skomentować, bo to joke roku.

Jakiej "trudnej prawdy?"

Takiej, że PiS wraz z Putinem wypuszcza rzekomo do atmosfery trujące gazy w Krakowie?

Albo takiej, że pis-owcy niby będą detonować na stadionie przy Reymonta bombę?

A może takiej, że Solidarność zakładał w rzeczywistości kryjący pedofilów i będący pedofilem duchowny? I był to spisek Watykanu?

Że Kiszczak, Jaruzelski, Urban, Dzierżyński i cała ta komunistyczna szajka to rzekomo wielcy bohaterowie, patrioci albo ludzie honoru?

Że Hiszpanie pracujący dzisiaj w Wiśle to jacyś "alfonsi czy sutenerzy z hiszpańskich pastwisk"?

Że obcokrajowcy i Wojtyła to niby największe zło, z którym trzeba walczyć?

Że Mistrzostwo Polski w 2011 roku i wspaniała gra Wisły w Lidze Europejskiej były nic nie warte?

Albo to najnowsze, że kibice Wisły nie jadą do Warszawy na mecz pucharowy dopingować zawodników, tylko wszczynać wojnę domową i obalać rząd Tuska? Nawiasem mówiąc, ile jeszcze ten zamach stanu ma potrwać, bo już w większości wrócili z tej Warszawy? Podzielisz się jakimś świeżym newsem na ten temat?

To są te "trudne prawdy" Koaliczka, które z uciechą czyta i powiela choćby taki Jagulik, potem dziwiąc się czy obużając, że normalni ludzie mówią im, by zastanowili się nad sobą.
Ostatnio edytowane przez Markus : 05.05.2024 o godz. 09:17.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując
Grisza1
Moderator
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 05.05.2024, 11:53
Zostałem wywołany do głosu w kilku postach, więc dwa słowa ode mnie. 1. Jestem jedyną osobą, która obecnie jest aktywna i świeci się na czerwono, czyli ma uprawnienia moderatora. 2. Przydałyby się inne osoby, które byłyby modami, ale żeby zostać modem, trzeba mieć uprawnienia od admina. A admina nie ma, jedna osoba chciała pomóc, ale nie mogła odnaleźć swoich dostępów do konta adminowego. 3. Żyjemy w świecie, gdzie każdy ma swoje racje i wydaje mu się, że są święte, a każde inne zdanie to obrażanie. Wszyscy na tym forum są dorośli. Sorki, ale nie mam czasu i nie na tym polega rola moda, żeby dorosłych ludzi uczyć kultury i wzajemnej rozmowy. Tak jak polityków kultury nie nauczysz, jeśli sami się nie zdecydują na kulturalną debatę, tak samo i u nas na forum. 4. W miarę możliwości czasowych moderuję treści, jeśli zawierają treści wulgarne czy pornograficzne - patrz: kolejne odsłony konta remike. 5. Jeśli ktoś ma pomysł, jak od strony technicznej wskrzesić forum, dopuszczać nowych użytkowników, zapraszam do rozmowy na PW z konstruktywnymi propozycjami.
Ostatnio edytowane przez Grisza1 : 05.05.2024 o godz. 11:55.
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 05.05.2024, 12:40
Może poprośmy królewicza zeby znakowal konto admina, któryzagubil dane?
Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 05.05.2024, 13:45
Grisza1 napisał(a):Wyświetl post
Zostałem wywołany do głosu w kilku postach, więc dwa słowa ode mnie. 1. Jestem jedyną osobą, która obecnie jest aktywna i świeci się na czerwono, czyli ma uprawnienia moderatora. 2. Przydałyby się inne osoby, które byłyby modami, ale żeby zostać modem, trzeba mieć uprawnienia od admina. A admina nie ma, jedna osoba chciała pomóc, ale nie mogła odnaleźć swoich dostępów do konta adminowego. 3. Żyjemy w świecie, gdzie każdy ma swoje racje i wydaje mu się, że są święte, a każde inne zdanie to obrażanie. Wszyscy na tym forum są dorośli. Sorki, ale nie mam czasu i nie na tym polega rola moda, żeby dorosłych ludzi uczyć kultury i wzajemnej rozmowy. Tak jak polityków kultury nie nauczysz, jeśli sami się nie zdecydują na kulturalną debatę, tak samo i u nas na forum. 4. W miarę możliwości czasowych moderuję treści, jeśli zawierają treści wulgarne czy pornograficzne - patrz: kolejne odsłony konta remike. 5. Jeśli ktoś ma pomysł, jak od strony technicznej wskrzesić forum, dopuszczać nowych użytkowników, zapraszam do rozmowy na PW z konstruktywnymi propozycjami.
Z całym szacunkiem i bez obrazy, ale funkcja moderatora raczej do czegos zobowiązuje

Nie chodzi o to by uczyć ludzi kultury, ale jeśli pewni użytkownicy (wiedzą którzy), notorycznie nazywają innych kretynami, idiotami, debilami, oszustami (tak, nawet zdarzyla sie ta inwektywa w stosunku do Królewskiego), to chyba powinny być jakieś ostrzeżenia?

Można się spierać, nawet z przekąsem, ale używanie takich epitetów to już chyba zalicza się do zwykłego chamstwa.
Rozumiem, że to forum to nie kółko różańcowe, ale jednak minimum przyzwoitości powinno być.

Sam bym się z chęcią skontaktował z adminem.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 05.05.2024, 13:53
Popieram leszkapw, za wpisy w stylu "Królewski, Kiko, Rude wypierdalać" powinien być zbanowany dożywotnio. Może to by go czegoś nauczyło.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 05.05.2024, 14:31
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Może poprośmy królewicza zeby znakowal konto admina, któryzagubil dane?
Myślę, że to bardzo dobra inicjatywa.
Odpowiedz cytując
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 06.05.2024, 12:13
Jeśli ktoś was szczególnie irytuje to zawsze można go dodać do listy ignorowanych i wtedy zapominacie o takim osobniku. A jak nie to w dyskusji pomijanie takie osoby. Proste? Proste. Niech żyje wolność słowa i wolność dyskusji.
<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH
Odpowiedz cytując
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 26.05.2024, 15:53
Przy okazji: brak prowokacji Markusa w ostatnim tygodniu spowodował spadek ciśnienia na forum. Jest wyraźnie mniej wielowątkowych kłótni i inwektyw.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:56.