![]() |
Co tu sie odpiernicza?
Zakladam temat bo trzeba zaadresowac pewna kwestie na tym forum. Nie wiem co tu sie za przeproszeniem odpierdala. W kazdym temacie 90% postow to obrazanie, argumenty ad personam, ktore wedlug opublikowanych zasad korzstania z forum kwalifikuja sie do bana.
Kazdy temat to pieprzony rynsztok. Teraz wygralismy Puchar Polski, wchodzisz w temat na forum chcesz poczytac o meczu a musisz scrollowac przez kilkanacie jak nie kilkadziesiat gownopostow obrazajacych tego czy innego uzytkownika zanim znajdziesz jakas wartosciowa opinie. W kazdym temacie o meczu tak jest, w temacie o druzynie, wlascicielach i trenerze. Dlaczego moderacja nie wypierdala tych postow w kosmos, dlaczego ludzie, ktorzy nie potrafia normalnie dysktuowac nie dostaja przanjmniej kilku dni odpoczynku. Wrocilem na forum po kilku latach nieodwiedzania go i praktycznie nie da sie go czytac. Kto ma czas zeby przekopywac sie przez dziesiatki postow z inwektywami zanim trafisz na kogos kto ma cos merytorycznego do powiedzenia? Moderacja, ogarnijcie sie troche. |
Nie ma moderacji ;)
|
Tylko pytanie czemu nie ma moderacji? Skoro ktos nazdorowal zmiane domeny, to ma kontrole nad forum.
Czemu nie wytypowac 3-4 chetnych uzytkownikow do moderowania? |
Chyba tylko Grisza1 jest moderatorem, ale nawet jeśli, to raczej nie moderuje aktywnie ;) Przydałby się ktoś do tej roboty i wywalał takie nic nie wnoszące do tematu posty w kosmos.
|
To takie rodzinne obrażanie, przyszła by legia to wszyscy by stanęli ramię w ramie
|
Cytat:
2. Poziom drużyny spadł, poziom forum podobnie. Korelacja? 3. Jestem za zawieszaniem userow, którzy obrażają innych. 4. Nie miałbym nawet nic przeciwko zawieszeniu forum do 4.06 albo do zakończenia sezonu (oby nie skończył się wcześniej niż 4.06). Tzn. zakładam, że nie będziemy w top 2, więc 4.06 albo wcześniejsza klapa. 5. Z ciekawości- co ma moderator z bycia moderatorem poza poczuciem władzy (głupie) i tym, że prawie wszyscy wieszają na nim psy? |
Dlatego zapraszam na shoutbox, tam merytoryka 24h na dobę.
|
Cytat:
Poczucie misji :D |
Ale tu nie bluzganie na siebie nawzajem jest najgorsze...
|
Cytat:
|
Jeżeli miałaby tu być jakakolwiek moderacja to praktycznie forum można zamknąć. Udziela się tutaj z 30 osób, pewnie połowę trzeba by odstrzelić i tym samym forum, które ledwo zipie całkowicie przestanie istnieć.
|
dlatego wielu juz odpuściło bo nie ma sensu
|
Cytat:
|
Przez długi czas forum bez moderacji świetnie sobie radziło. Był jeden agresywny użytkownik i ze 2-3 osoby, które kłóciły się o jakąś bzdurę. Teraz jest całkowity śmietnik.
|
Niestety przoduje w obelgach względem innych jeden uzytkownik jaroo1 i robi to bezkarnie, nazywając innych kretynami, debilami, ciotami, a to tylko jedne z łagodniejszych epitetów.
Moderacji za grosz. Na shoutboxie wyzywa, Grisza1 to widzi, gdyż widać, że pisze w tym samym momencie i zadnej reakcji. Ładna moderacja. |
W sumie fajnie by było zebrać opinie takich bezstronnych (nie zaangażowanych bezpośrednio w głupawe kłótnie) userów o tych aktywniejszych. Niektórzy pewnie byliby mocno zdziwieni jak są odbierani :-)
Może ktoś ma pomysł na coś takiego? Udziela się mała liczba użytkowników: MOIM zdaniem wielu odpuszcza swoje komentarze bo nie chce brać jakiegokolwiek udziału w takim syfie. Zakładam, że wszyscy zaglądający tutaj są w wieku 30+ (młodsi to nawet nie wiedzą co to za wynalazek "forum dyskusyjne"), więc powinni już dawno wyrosnąć z etapu piaskownicy a tu niespodzianka :-) APELUJĘ: - brak wycieczek osobistych - 0% polityki w tematach piłkarskich - nie obrażanie uczuć religijnych innych użytkowników O resztę IMHO można się kulturalnie spokojnie kłócić. |
Cytat:
|
Śmiejmy się i radujmy! pasiastych ostro dupy pieczą, ma ktoś komentarze farciarza po finale? :D
https://youtu.be/lsedhA2aYXg |
Cytat:
|
Cytat:
|
Miałem 3 dni przerwy od forum i treść pierwszego posta utwierdziła mnie w przekonaniu że to była dobra decyzja. Zapewne zamiast celebracji, świętowania i zwyczajnej kibicowskiej radości przetoczyło się przez forum to w wytykanie kto miał rację albo kto komu życzy porażki, kto jest nieomylny a kto jest wszechwiedzący.
W sumie to były jedne z najlepszych kibicowsko dni w moim życiu. Jak wynika z pierwszego postu to nie dla każdego. Szkoda. |
To mnie tu od miesięcy za pisanie trudnej prawdy mnóstwo osób atakuje, obraża - bez reakcji.
|
Cytat:
Jakiej "trudnej prawdy?" :lol: Takiej, że PiS wraz z Putinem wypuszcza rzekomo do atmosfery trujące gazy w Krakowie? Albo takiej, że pis-owcy niby będą detonować na stadionie przy Reymonta bombę? A może takiej, że Solidarność zakładał w rzeczywistości kryjący pedofilów i będący pedofilem duchowny? I był to spisek Watykanu? :rotfl: Że Kiszczak, Jaruzelski, Urban, Dzierżyński i cała ta komunistyczna szajka to rzekomo wielcy bohaterowie, patrioci albo ludzie honoru?:rotfl: Że Hiszpanie pracujący dzisiaj w Wiśle to jacyś "alfonsi czy sutenerzy z hiszpańskich pastwisk"?:lol: Że obcokrajowcy i Wojtyła to niby największe zło, z którym trzeba walczyć? Że Mistrzostwo Polski w 2011 roku i wspaniała gra Wisły w Lidze Europejskiej były nic nie warte? Albo to najnowsze, że kibice Wisły nie jadą do Warszawy na mecz pucharowy dopingować zawodników, tylko wszczynać wojnę domową i obalać rząd Tuska? :rotfl: Nawiasem mówiąc, ile jeszcze ten zamach stanu ma potrwać, bo już w większości wrócili z tej Warszawy? :-D Podzielisz się jakimś świeżym newsem na ten temat?:evil::rotfl: To są te "trudne prawdy" Koaliczka, które z uciechą czyta i powiela choćby taki Jagulik, potem dziwiąc się czy obużając, że normalni ludzie mówią im, by zastanowili się nad sobą. |
Zostałem wywołany do głosu w kilku postach, więc dwa słowa ode mnie. 1. Jestem jedyną osobą, która obecnie jest aktywna i świeci się na czerwono, czyli ma uprawnienia moderatora. 2. Przydałyby się inne osoby, które byłyby modami, ale żeby zostać modem, trzeba mieć uprawnienia od admina. A admina nie ma, jedna osoba chciała pomóc, ale nie mogła odnaleźć swoich dostępów do konta adminowego. 3. Żyjemy w świecie, gdzie każdy ma swoje racje i wydaje mu się, że są święte, a każde inne zdanie to obrażanie. Wszyscy na tym forum są dorośli. Sorki, ale nie mam czasu i nie na tym polega rola moda, żeby dorosłych ludzi uczyć kultury i wzajemnej rozmowy. Tak jak polityków kultury nie nauczysz, jeśli sami się nie zdecydują na kulturalną debatę, tak samo i u nas na forum. 4. W miarę możliwości czasowych moderuję treści, jeśli zawierają treści wulgarne czy pornograficzne - patrz: kolejne odsłony konta remike. 5. Jeśli ktoś ma pomysł, jak od strony technicznej wskrzesić forum, dopuszczać nowych użytkowników, zapraszam do rozmowy na PW z konstruktywnymi propozycjami.
|
Może poprośmy królewicza zeby znakowal konto admina, któryzagubil dane?;)
|
Cytat:
Nie chodzi o to by uczyć ludzi kultury, ale jeśli pewni użytkownicy (wiedzą którzy), notorycznie nazywają innych kretynami, idiotami, debilami, oszustami (tak, nawet zdarzyla sie ta inwektywa w stosunku do Królewskiego), to chyba powinny być jakieś ostrzeżenia? Można się spierać, nawet z przekąsem, ale używanie takich epitetów to już chyba zalicza się do zwykłego chamstwa. Rozumiem, że to forum to nie kółko różańcowe, ale jednak minimum przyzwoitości powinno być. Sam bym się z chęcią skontaktował z adminem. |
Popieram leszkapw, za wpisy w stylu "Królewski, Kiko, Rude wypierdalać" powinien być zbanowany dożywotnio. Może to by go czegoś nauczyło.
|
Cytat:
|
Jeśli ktoś was szczególnie irytuje to zawsze można go dodać do listy ignorowanych i wtedy zapominacie o takim osobniku. A jak nie to w dyskusji pomijanie takie osoby. Proste? Proste. Niech żyje wolność słowa i wolność dyskusji.
|
Przy okazji: brak prowokacji Markusa w ostatnim tygodniu spowodował spadek ciśnienia na forum. Jest wyraźnie mniej wielowątkowych kłótni i inwektyw.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:27. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl