
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa
Offline |
#1
|
|
Zakladam temat bo trzeba zaadresowac pewna kwestie na tym forum. Nie wiem co tu sie za przeproszeniem odpierdala. W kazdym temacie 90% postow to obrazanie, argumenty ad personam, ktore wedlug opublikowanych zasad korzstania z forum kwalifikuja sie do bana.
Kazdy temat to pieprzony rynsztok. Teraz wygralismy Puchar Polski, wchodzisz w temat na forum chcesz poczytac o meczu a musisz scrollowac przez kilkanacie jak nie kilkadziesiat gownopostow obrazajacych tego czy innego uzytkownika zanim znajdziesz jakas wartosciowa opinie. W kazdym temacie o meczu tak jest, w temacie o druzynie, wlascicielach i trenerze. Dlaczego moderacja nie wypierdala tych postow w kosmos, dlaczego ludzie, ktorzy nie potrafia normalnie dysktuowac nie dostaja przanjmniej kilku dni odpoczynku. Wrocilem na forum po kilku latach nieodwiedzania go i praktycznie nie da sie go czytac. Kto ma czas zeby przekopywac sie przez dziesiatki postow z inwektywami zanim trafisz na kogos kto ma cos merytorycznego do powiedzenia? Moderacja, ogarnijcie sie troche.
Ostatnio edytowane przez As : 03.05.2024 o godz. 10:00.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Online |
#2
|
|
Nie ma moderacji
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2019
Offline |
#3
|
|
Tylko pytanie czemu nie ma moderacji? Skoro ktos nazdorowal zmiane domeny, to ma kontrole nad forum.
Czemu nie wytypowac 3-4 chetnych uzytkownikow do moderowania? |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Krk
Offline |
#4
|
|
Chyba tylko Grisza1 jest moderatorem, ale nawet jeśli, to raczej nie moderuje aktywnie
Przydałby się ktoś do tej roboty i wywalał takie nic nie wnoszące do tematu posty w kosmos.![]()
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2013
Offline |
#5
|
|
To takie rodzinne obrażanie, przyszła by legia to wszyscy by stanęli ramię w ramie
![]()
Jorg Loser i Norbert Bernatzky 1906% poparcia
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2018
Offline |
#6
|
2. Poziom drużyny spadł, poziom forum podobnie. Korelacja? 3. Jestem za zawieszaniem userow, którzy obrażają innych. 4. Nie miałbym nawet nic przeciwko zawieszeniu forum do 4.06 albo do zakończenia sezonu (oby nie skończył się wcześniej niż 4.06). Tzn. zakładam, że nie będziemy w top 2, więc 4.06 albo wcześniejsza klapa. 5. Z ciekawości- co ma moderator z bycia moderatorem poza poczuciem władzy (głupie) i tym, że prawie wszyscy wieszają na nim psy? |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku
Offline |
#7
|
|
Dlatego zapraszam na shoutbox, tam merytoryka 24h na dobę.
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2019
Offline |
#8
|
|
Cytat:
Poczucie misji |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#9
|
|
Ale tu nie bluzganie na siebie nawzajem jest najgorsze...
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#10
|
![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Hanys
Od: 12.2003
Offline |
#11
|
|
Jeżeli miałaby tu być jakakolwiek moderacja to praktycznie forum można zamknąć. Udziela się tutaj z 30 osób, pewnie połowę trzeba by odstrzelić i tym samym forum, które ledwo zipie całkowicie przestanie istnieć.
![]()
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.
Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected] 22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków Pszona (AD1968)
Offline |
#12
|
|
dlatego wielu juz odpuściło bo nie ma sensu
![]()
wazne są tylko te dni na które czekamy"
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Skąd: UK
Offline |
#13
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2023
Offline |
#14
|
|
Przez długi czas forum bez moderacji świetnie sobie radziło. Był jeden agresywny użytkownik i ze 2-3 osoby, które kłóciły się o jakąś bzdurę. Teraz jest całkowity śmietnik.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#15
|
|
Niestety przoduje w obelgach względem innych jeden uzytkownik jaroo1 i robi to bezkarnie, nazywając innych kretynami, debilami, ciotami, a to tylko jedne z łagodniejszych epitetów.
Moderacji za grosz. Na shoutboxie wyzywa, Grisza1 to widzi, gdyż widać, że pisze w tym samym momencie i zadnej reakcji. Ładna moderacja. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2014
Offline |
#16
|
|
W sumie fajnie by było zebrać opinie takich bezstronnych (nie zaangażowanych bezpośrednio w głupawe kłótnie) userów o tych aktywniejszych. Niektórzy pewnie byliby mocno zdziwieni jak są odbierani
![]() Może ktoś ma pomysł na coś takiego? Udziela się mała liczba użytkowników: MOIM zdaniem wielu odpuszcza swoje komentarze bo nie chce brać jakiegokolwiek udziału w takim syfie. Zakładam, że wszyscy zaglądający tutaj są w wieku 30+ (młodsi to nawet nie wiedzą co to za wynalazek "forum dyskusyjne"), więc powinni już dawno wyrosnąć z etapu piaskownicy a tu niespodzianka ![]() APELUJĘ: - brak wycieczek osobistych - 0% polityki w tematach piłkarskich - nie obrażanie uczuć religijnych innych użytkowników O resztę IMHO można się kulturalnie spokojnie kłócić. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#17
|
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
#18
|
|
Śmiejmy się i radujmy! pasiastych ostro dupy pieczą, ma ktoś komentarze farciarza po finale?
https://youtu.be/lsedhA2aYXg
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 04.05.2024 o godz. 00:21.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#19
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#20
|
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#21
|
|
Miałem 3 dni przerwy od forum i treść pierwszego posta utwierdziła mnie w przekonaniu że to była dobra decyzja. Zapewne zamiast celebracji, świętowania i zwyczajnej kibicowskiej radości przetoczyło się przez forum to w wytykanie kto miał rację albo kto komu życzy porażki, kto jest nieomylny a kto jest wszechwiedzący.
W sumie to były jedne z najlepszych kibicowsko dni w moim życiu. Jak wynika z pierwszego postu to nie dla każdego. Szkoda. |
|
|
|
Banita
Od: 02.2004
Offline |
#22
|
|
To mnie tu od miesięcy za pisanie trudnej prawdy mnóstwo osób atakuje, obraża - bez reakcji.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#23
|
![]() Jakiej "trudnej prawdy?" ![]() Takiej, że PiS wraz z Putinem wypuszcza rzekomo do atmosfery trujące gazy w Krakowie? Albo takiej, że pis-owcy niby będą detonować na stadionie przy Reymonta bombę? A może takiej, że Solidarność zakładał w rzeczywistości kryjący pedofilów i będący pedofilem duchowny? I był to spisek Watykanu? ![]() Że Kiszczak, Jaruzelski, Urban, Dzierżyński i cała ta komunistyczna szajka to rzekomo wielcy bohaterowie, patrioci albo ludzie honoru? ![]() Że Hiszpanie pracujący dzisiaj w Wiśle to jacyś "alfonsi czy sutenerzy z hiszpańskich pastwisk"? ![]() Że obcokrajowcy i Wojtyła to niby największe zło, z którym trzeba walczyć? Że Mistrzostwo Polski w 2011 roku i wspaniała gra Wisły w Lidze Europejskiej były nic nie warte? Albo to najnowsze, że kibice Wisły nie jadą do Warszawy na mecz pucharowy dopingować zawodników, tylko wszczynać wojnę domową i obalać rząd Tuska? Nawiasem mówiąc, ile jeszcze ten zamach stanu ma potrwać, bo już w większości wrócili z tej Warszawy? ![]() To są te "trudne prawdy" Koaliczka, które z uciechą czyta i powiela choćby taki Jagulik, potem dziwiąc się czy obużając, że normalni ludzie mówią im, by zastanowili się nad sobą.
Ostatnio edytowane przez Markus : 05.05.2024 o godz. 09:17.
![]()
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...) "Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze" |
|
|
|
Moderator
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#24
|
|
Zostałem wywołany do głosu w kilku postach, więc dwa słowa ode mnie. 1. Jestem jedyną osobą, która obecnie jest aktywna i świeci się na czerwono, czyli ma uprawnienia moderatora. 2. Przydałyby się inne osoby, które byłyby modami, ale żeby zostać modem, trzeba mieć uprawnienia od admina. A admina nie ma, jedna osoba chciała pomóc, ale nie mogła odnaleźć swoich dostępów do konta adminowego. 3. Żyjemy w świecie, gdzie każdy ma swoje racje i wydaje mu się, że są święte, a każde inne zdanie to obrażanie. Wszyscy na tym forum są dorośli. Sorki, ale nie mam czasu i nie na tym polega rola moda, żeby dorosłych ludzi uczyć kultury i wzajemnej rozmowy. Tak jak polityków kultury nie nauczysz, jeśli sami się nie zdecydują na kulturalną debatę, tak samo i u nas na forum. 4. W miarę możliwości czasowych moderuję treści, jeśli zawierają treści wulgarne czy pornograficzne - patrz: kolejne odsłony konta remike. 5. Jeśli ktoś ma pomysł, jak od strony technicznej wskrzesić forum, dopuszczać nowych użytkowników, zapraszam do rozmowy na PW z konstruktywnymi propozycjami.
Ostatnio edytowane przez Grisza1 : 05.05.2024 o godz. 11:55.
![]()
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2019
Offline |
#25
|
|
Może poprośmy królewicza zeby znakowal konto admina, któryzagubil dane?
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#26
|
![]() Nie chodzi o to by uczyć ludzi kultury, ale jeśli pewni użytkownicy (wiedzą którzy), notorycznie nazywają innych kretynami, idiotami, debilami, oszustami (tak, nawet zdarzyla sie ta inwektywa w stosunku do Królewskiego), to chyba powinny być jakieś ostrzeżenia? Można się spierać, nawet z przekąsem, ale używanie takich epitetów to już chyba zalicza się do zwykłego chamstwa. Rozumiem, że to forum to nie kółko różańcowe, ale jednak minimum przyzwoitości powinno być. Sam bym się z chęcią skontaktował z adminem. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#27
|
|
Popieram leszkapw, za wpisy w stylu "Królewski, Kiko, Rude wypierdalać" powinien być zbanowany dożywotnio. Może to by go czegoś nauczyło.
![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#28
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku
Offline |
#29
|
|
Jeśli ktoś was szczególnie irytuje to zawsze można go dodać do listy ignorowanych i wtedy zapominacie o takim osobniku. A jak nie to w dyskusji pomijanie takie osoby. Proste? Proste. Niech żyje wolność słowa i wolność dyskusji.
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2023
Offline |
#30
|
|
Przy okazji: brak prowokacji Markusa w ostatnim tygodniu spowodował spadek ciśnienia na forum. Jest wyraźnie mniej wielowątkowych kłótni i inwektyw.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|