The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 07.04.2024, 16:04
sorino napisał(a):Wyświetl post
Rok temu przewodniczący Kolegium Sędziów na łamach portalu PZPN postanowił zaprezentować kibicom piłki dwie analogiczne sytuacje, do tej Bartosza Jarocha z dzisiejszego meczu i właściwą ich interpretację.

https://www.laczynaspilka.pl/aktualn...anie-z-klipami

Link do klipu z omawianymi sytuacjami:
https://youtu.be/BLpAaGvBzA8?t=23


W skrócie brzmi ona: GRAĆ DALEJ

A w całości, o pierwszej sytuacji (Wideo: od 24 s do 59 s):

"Nadepnięcie/stempel na nogi przeciwnika po zagraniu piłki. Tu w ostatniej chwili przeciwnik, nieoczekiwanie dla zagrywającego piłkę, wyciąga nogę, stawiając stopę tuż przed jego nogę. W efekcie niemożliwy do uniknięcia obraz dotkliwego stempla."
Prawidłowa decyzja: grać dalej – nie ma przewinienia.


No i druga sytuacja, tutaj mamy cofnięcie decyzji o faulu po VARZE. (Wideo: od 1 min do 1,31 min.)

Prawidłowa decyzja: grać dalej


Czyli zgodnie z tym co zaprezentował szef sędziów PZPN, prawidłową decyzją arbitrów, po zagraniu piłki przez Jarocha, powinno być grać dalej. I taka była pierwotna ocena na boisku, a potem nie-wiedzieć czemu mieliśmy nieuzasadnioną interwencję VAR-u i naprowadzenie sędziego głównego na decyzję o czerwonej kartce, kompletnie sprzeczną z tym co twierdzi przewodniczący Kolegium Sędziów PZPN. A tym samym wypaczającą wynik meczu, który po 6 minutach był toczony 10 na 11, co mogło się skończyć tylko wygraną Motoru.

Odechciewa się oglądać tę dyscyplinę po takich sytuacjach.
Bardzo dobry wpis i podsumowanie tego ewidentnego przekrętu w świetle słów przewodniczącego Kolegium Sędziów.

Widzew w tej sytuacji już zapewne słałby pismo domagające się powtórzenia meczu.
Ostatnio edytowane przez Markus : 07.04.2024 o godz. 16:25.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 07.04.2024, 16:21
sorino napisał(a):Wyświetl post
Rok temu przewodniczący Kolegium Sędziów na łamach portalu PZPN postanowił zaprezentować kibicom piłki dwie analogiczne sytuacje, do tej Bartosza Jarocha z dzisiejszego meczu i właściwą ich interpretację.

https://www.laczynaspilka.pl/aktualn...anie-z-klipami

Link do klipu z omawianymi sytuacjami:
https://youtu.be/BLpAaGvBzA8?t=23


W skrócie brzmi ona: GRAĆ DALEJ

A w całości, o pierwszej sytuacji (Wideo: od 24 s do 59 s):

"Nadepnięcie/stempel na nogi przeciwnika po zagraniu piłki. Tu w ostatniej chwili przeciwnik, nieoczekiwanie dla zagrywającego piłkę, wyciąga nogę, stawiając stopę tuż przed jego nogę. W efekcie niemożliwy do uniknięcia obraz dotkliwego stempla."
Prawidłowa decyzja: grać dalej – nie ma przewinienia.


No i druga sytuacja, tutaj mamy cofnięcie decyzji o faulu po VARZE. (Wideo: od 1 min do 1,31 min.)

Prawidłowa decyzja: grać dalej


Czyli zgodnie z tym co zaprezentował szef sędziów PZPN, prawidłową decyzją arbitrów, po zagraniu piłki przez Jarocha, powinno być grać dalej. I taka była pierwotna ocena na boisku, a potem nie-wiedzieć czemu mieliśmy nieuzasadnioną interwencję VAR-u i naprowadzenie sędziego głównego na decyzję o czerwonej kartce, kompletnie sprzeczną z tym co twierdzi przewodniczący Kolegium Sędziów PZPN. A tym samym wypaczającą wynik meczu, który po 6 minutach był toczony 10 na 11, co mogło się skończyć tylko wygraną Motoru.

Odechciewa się oglądać tę dyscyplinę po takich sytuacjach.
Dzięki za ten wpis, który pokazuje, że zostaliśmy przez sędziego niesłusznie ukarani czerwoną kartką. Sam nie byłem świadom takiej wykładni, która rzuca nieco inne światło na całe zajście.
Wynika z tego, że sędzia jest po prostu niedouczony, niestety nie zmienia to wyniku, czyli czerwonej kartki dla nas. Samo zagranie wyglądało na niebezpieczne (i takie było), stąd pewnie taka, a nie inna, błędna interpretacja sędziego.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 07.04.2024, 18:03
sorino napisał(a):Wyświetl post
Rok temu przewodniczący Kolegium Sędziów na łamach portalu PZPN postanowił zaprezentować kibicom piłki dwie analogiczne sytuacje, do tej Bartosza Jarocha z dzisiejszego meczu i właściwą ich interpretację.

https://www.laczynaspilka.pl/aktualn...anie-z-klipami

Link do klipu z omawianymi sytuacjami:
https://youtu.be/BLpAaGvBzA8?t=23


W skrócie brzmi ona: GRAĆ DALEJ

A w całości, o pierwszej sytuacji (Wideo: od 24 s do 59 s):

"Nadepnięcie/stempel na nogi przeciwnika po zagraniu piłki. Tu w ostatniej chwili przeciwnik, nieoczekiwanie dla zagrywającego piłkę, wyciąga nogę, stawiając stopę tuż przed jego nogę. W efekcie niemożliwy do uniknięcia obraz dotkliwego stempla."
Prawidłowa decyzja: grać dalej – nie ma przewinienia.


No i druga sytuacja, tutaj mamy cofnięcie decyzji o faulu po VARZE. (Wideo: od 1 min do 1,31 min.)

Prawidłowa decyzja: grać dalej


Czyli zgodnie z tym co zaprezentował szef sędziów PZPN, prawidłową decyzją arbitrów, po zagraniu piłki przez Jarocha, powinno być grać dalej. I taka była pierwotna ocena na boisku, a potem nie-wiedzieć czemu mieliśmy nieuzasadnioną interwencję VAR-u i naprowadzenie sędziego głównego na decyzję o czerwonej kartce, kompletnie sprzeczną z tym co twierdzi przewodniczący Kolegium Sędziów PZPN. A tym samym wypaczającą wynik meczu, który po 6 minutach był toczony 10 na 11, co mogło się skończyć tylko wygraną Motoru.

Odechciewa się oglądać tę dyscyplinę po takich sytuacjach.
Dzięki za ten wpis. Przydałoby się żeby ktoś ten skandal nagłośnił.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 07.04.2024, 18:12
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Dzięki za ten wpis. Przydałoby się żeby ktoś ten skandal nagłośnił.
I zawnioskował o powtórzenie meczu.

Najlepsze że sędzia główny zareagował prawidłowo. To ku.as z Var Zmanipulował obraz sytuacji, kiedy zatrzymał dynamiczną akcję w momencie postawienia stempla.

Królewski słusznie podnosi temat. To oczywiście "kibice" Wisły biorą stronę niszczącego mecz sędziego, żeby móc przyp....ić się do prezesa własnego klubu.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
nero
Hanys
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 07.04.2024, 15:20
FraMat napisał(a):Wyświetl post
No cóż... trzeba będzie przedłużyć abonament na Polsat Sport
TVP będzie miało 1 ligę od nowego sezonu z tego co kojarzę.
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.

Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected]

22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki
Odpowiedz cytując
buczo85
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 07.04.2024, 14:02
Śmierdzi mi to wszystkim kolejnym rokiem w I lidze. Jeszcze będzie pięknie. Za rok na pewno się uda
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 07.04.2024, 14:03
Markus płacą Ci w walucie, czy w naturze?
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 07.04.2024, 14:15
azor napisał(a):Wyświetl post
Markus płacą Ci w walucie, czy w naturze?
Mój drogi, pisaniem prawdy i obalaniem głupot osób próbujących zmanipulować rzeczywistość zawsze zajmuje się "pro bono". . Nawiasem mówiąc, dobrze się przy tym bawiąc widząc wściekliznę takich Wattsów.
Ostatnio edytowane przez Markus : 07.04.2024 o godz. 14:17.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 07.04.2024, 14:05
Cytat:
Markus płacą Ci w walucie, czy w naturze?
Istnieje jeszcze coś takiego jak instytucja pożytecznego idioty.

Najwiecej pkt potraciliśmy przez Polaków. No to nieźle ich Rude rozwinął i przygotował do gry. Ojej a tak było pięknie przecież. To już za Sobola grali lepiej co? Czy to bluźnierstwo jeśli tak napiszę?
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 07.04.2024, 14:09
Dlaczego my do tej 1 ligi podchodzimy, że na pewno awansujemy? Że musimy i to na pewno ostatni i kolejny rok.
Patrząc na to ile jest chętnych zespołów do awansu było od początku wiadomo i że będzie znacznie ciężej niż w zeszłym roku.


Nic nie musimy i co raz więcej wskazuje na to, że kolejne kolejki pokażą nam miejsce w szeregu.



Pomijam brak Fernandeza i teraz Rodado.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 07.04.2024, 14:09
No ale jak too?

Przecież Markusik z Wolficzkiem twierdzili, że Raton nam ratuje dupę w tej rundzie.
A tu ch*j trzeci zaj*bany gol w 7 meczu. Super bramkarz k*rwa, golkiper eksepszonel jak nic.
Ciężko być pro.

Druga porażka w lidze z rzędu, wygląda na to, że awans do baraży będzie dla Rudego sukcesem.
Że też nie zostawili Jopa na stanowisku ehh.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 07.04.2024 o godz. 14:12.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 07.04.2024, 14:18
s1mone napisał(a):Wyświetl post
No ale jak too?

Przecież Markusik z Wolficzkiem twierdzili, że Raton nam ratuje dupę w tej rundzie.
A tu ch*j trzeci zaj*bany gol w 7 meczu. Super bramkarz k*rwa, golkiper eksepszonel jak nic.
Ciężko być pro.

Druga porażka w lidze z rzędu, wygląda na to, że awans do baraży będzie dla Rudego sukcesem.
Że też nie zostawili Jopa na stanowisku ehh.
Oczywiście że nam ratuje, dzisiaj wyciągnął dwie setki, o innych ważnych interwencjach nie wspominając.


Pewnie Szotowi dałbyś drugą żółtą, żeby Wisła przegrała

Co za jełop...
Ostatnio edytowane przez Drozd : 07.04.2024 o godz. 14:21.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 07.04.2024, 14:10
Sytuacja totalnie z przypadku, bardziej z winy piłkarza z lublina, rok temu Augustyniak podobnie stracił dwa przednie zęby podbiegając do gościa co piłkę zastawia i nikt z boiska nie wyleciał.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 07.04.2024, 14:13
Czym dał ten pretekst, co zrobił czego mógł uniknąć? Konkretnie. To że stanął na kostce przeciwnika nie było konsekwencją jego zachowania tylko zachowania przeciwnika. To sędzia jest debilem albo przekręciażem ze tego nie rozumie.

Niedługo znajdą się naśladowcy tego leszcza z Lublina. I bedą podstawiać nogi i się turlać w cierpieniu.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 07.04.2024 o godz. 14:15.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 07.04.2024, 14:13
Pozostaje pytanie dlaczego Rude, Kiko, Jaro oraz AI nie sprowadzili więcej Hiszpanów? To Markus wiedzioł (nie powiedzioł), że Polacy najgorsi, a oni nie wiedzieli?
To nieźle zbudowali drużynę.

Pozostaje też wyśmiać teże FraMata, który twierdził, że ligi się trzeba uczyć. Czyli co, jak Rude ligi nie umiał to lepiej punktował niż po 2 miesiącach uczenia się jej? hehehe Tak się pilnie uczył, że dwa w.......e pod rząd już osiągnął. - oczywiście to śmiech przez łzy.
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 07.04.2024 o godz. 14:16.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 07.04.2024, 14:59
No jest to skandal i co zrobisz sędziemu?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 07.04.2024, 15:01
E tam skandal, patrząc na powtórki to jest żółto-pomarańczowa moim zdaniem. Czerwoną po takim zagraniu też obroni. Achilles, od tyłu + do tego stempel i przytrzymana noga.


Żaden znowu skandal
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 07.04.2024, 15:30
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
E tam skandal, patrząc na powtórki to jest żółto-pomarańczowa moim zdaniem. Czerwoną po takim zagraniu też obroni. Achilles, od tyłu + do tego stempel i przytrzymana noga.


Żaden znowu skandal
Skandal ponieważ kluczowe w tej sytuacji jest to, co wygodnie pominąłeś, że do kontaktu doszło w wyniku spóźnionego zagrania motorowca a nie w wyniku nierozważnego zagrania Jarocha.

Edit: P.S. gdyby Jaroch go tak potraktował po tym jak mu motorowiec dziabnął piłkę to zgodziłbym się z tobą w 100%. No ale tak nie było.

Przekonywał nie bede ale jeśli przyjmę twoją interpretację to jedynie w tym meczu powinno być jeszcze kilka czerwonych kartek lub przynajmniej fauli bo nie tylko w tej sytuacji spóźniony interweniujący zawodnik był kopany.
Ostatnio edytowane przez As : 07.04.2024 o godz. 15:32.
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 07.04.2024, 15:28
Nie przesadzajmy że to czerwo to taki skandal. Jaroch nie kontrolował piłki, zrobił wykrok żeby w ogóle ją kopnąć i kompletnie stracił kontrolę nad nogą, która siłą bezwładu odbiła stępel na achillesie rywala.

Niestety to nas pogrzebało.

BTW Raton gra bo jest jedynym bramkarzem, który umożliwia taktykę taką jaką mamy, czyli bardzo częste kontakty bramkarza z piłką. Nie chciałbym widzieć Brody, który przy każdym kontakcie z piłką wali po autach.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
carpenter
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 07.04.2024, 15:33
Przypadki były jak lecieliśmy z ligi, przypadek był jak graliśmy z LKSem o awans w zeszłym sezonie, przypadek był też w meczu z Piastem gdzie Raton stanął, napastnik w niego wpadł i był z tego karny, przypadek był i teraz. Same przypadki tylko zawsze przeciwko nam. Czerwo Dudy wcześniej to samo, noga odbija się od murawy i już cofana trafiła w piszczel. Nie wierzę w takie przypadki gdzie wszystko jest oglądane na varze. Tu nie ma żadnej intencji, tu jest po prostu zwyczajna walka o piłkę, w której wygrany dostaje w nagrodę czerwoną kartkę...
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 07.04.2024, 15:55
Czyli możemy już uznać, że to oczywisty przekręt, wał, oszustwo.
No i nie możemy z tym niczego zrobić.
Miejsce Wisły jest wg PZPN w I lidze, a może nawet w IV, jeśli nie znajdzie się bogaty kupiec.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 07.04.2024, 17:49
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Czyli możemy już uznać, że to oczywisty przekręt, wał, oszustwo.
No i nie możemy z tym niczego zrobić.
Miejsce Wisły jest wg PZPN w I lidze, a może nawet w IV, jeśli nie znajdzie się bogaty kupiec.
Możemy nie pird.....ić głupot tłumaczących przekręciarzy na varze.

Możemy nie pierd....ić głupot że i tak powinniśmy wygrać i nic Rudego i drużyny nie usprawiedliwia.

Nic więcej nie trzeba.


Patryko napisał(a):Wyświetl post
Dzięki za ten wpis, który pokazuje, że zostaliśmy przez sędziego niesłusznie ukarani czerwoną kartką. Sam nie byłem świadom takiej wykładni, która rzuca nieco inne światło na całe zajście.
Wynika z tego, że sędzia jest po prostu niedouczony, niestety nie zmienia to wyniku, czyli czerwonej kartki dla nas. Samo zagranie wyglądało na niebezpieczne (i takie było), stąd pewnie taka, a nie inna, błędna interpretacja sędziego.
K.... a Ty dalej swoje...

Które zagranie było niebezpieczne? Wybicie piłki rzez Jarocha? No nie, wpieprzanie się z nogami tego chłopa z Lublina i za jego niebezpieczne zagranie Jaroch dostał czerwień W 4 MINUCIE MECZU.

DALEJ TŁUMACZ PRZEKRĘCIARZY. Mimo że jest jasna wykładnia. Ręce opadają.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 07.04.2024 o godz. 17:56.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 07.04.2024, 18:19
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Możemy nie pird.....ić głupot tłumaczących przekręciarzy na varze.

Możemy nie pierd....ić głupot że i tak powinniśmy wygrać i nic Rudego i drużyny nie usprawiedliwia.

Nic więcej nie trzeba.




K.... a Ty dalej swoje...

Które zagranie było niebezpieczne? Wybicie piłki rzez Jarocha? No nie, wpieprzanie się z nogami tego chłopa z Lublina i za jego niebezpieczne zagranie Jaroch dostał czerwień W 4 MINUCIE MECZU.

DALEJ TŁUMACZ PRZEKRĘCIARZY. Mimo że jest jasna wykładnia. Ręce opadają.
Człowieku daj sobie na wstrzymanie. Nie znałem wykładni podlinkowanej przez sorino, sędzia najwyraźniej też. Jego decyzja była podyktowana tym, co zobaczył na VARze, a wyglądało to niebezpiecznie.

W świetle wiedzy przekazanej przez sorino jest ewidentne, że sędzie podjął błędną decyzję, jednak nie zmienia to już niczego. Mecz się skończył, wynik został wypaczony, możemy się teraz ewentualnie odwoływać jak Widzew (co oczywiście niczego nie zmieni).
Ostatnio edytowane przez Patryko : 07.04.2024 o godz. 18:25.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 07.04.2024, 19:19
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Człowieku daj sobie na wstrzymanie. Nie znałem wykładni podlinkowanej przez sorino, sędzia najwyraźniej też. Jego decyzja była podyktowana tym, co zobaczył na VARze, a wyglądało to niebezpiecznie.

W świetle wiedzy przekazanej przez sorino jest ewidentne, że sędzie podjął błędną decyzję, jednak nie zmienia to już niczego. Mecz się skończył, wynik został wypaczony, możemy się teraz ewentualnie odwoływać jak Widzew (co oczywiście niczego nie zmieni).
Tylko wytłumacz dlaczego zamiast prosto z mostu powiedzieć, że sędzia nas przekręcił. Czyli ORZEKŁ NIEZGODNIE Z PRZEPISAMI, NIEZGODNIE Z DUCHEM GRY, MOGĄC DOWOLNĄ ILOŚĆ RAZY OGLĄDAĆ POWTÓRKĘ. Cały czas przemycasz w swoich wypowiedziach usprawiedliwienie tego nieudacznika z Varu.

Co to zmienia? To, że nie przegraliśmy w uczciwej walce. I o ile za stratę punktów w Głogowie możemy mieć pretensje tylko do siebie to przegrana z Motorem jest w przeważającej mierze efektem nieuczciwego sędziowania. Trzeba mieć świadomość że wydrukowany karny to nic przy tym co zrobiły te debile z Varu.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 07.04.2024, 19:37
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Tylko wytłumacz dlaczego zamiast prosto z mostu powiedzieć, że sędzia nas przekręcił. Czyli ORZEKŁ NIEZGODNIE Z PRZEPISAMI, NIEZGODNIE Z DUCHEM GRY, MOGĄC DOWOLNĄ ILOŚĆ RAZY OGLĄDAĆ POWTÓRKĘ. Cały czas przemycasz w swoich wypowiedziach usprawiedliwienie tego nieudacznika z Varu.
Sędzia dzisiejszego meczu to drukarz-nieudacznik. Posypuję głowę popiołem.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
Cymes
Senior Member
 
Od: 07.2004
Skąd: z prawego brzegu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 07.04.2024, 21:31
Decyzja zdecydowanie kontrowersyjna. Nie usprawiedliwiam, ale tak czysto statystycznie chodzi mi o coś innego.

Główny.
Marcin Szczerbowicz
Jako główny 5 czerw i 78 żółtych na 18 meczy.
Jako varowiec 4 czerwa na 13 meczy.

Varowcy
Piotr Urban
Jako główny 71 żółtych 1 czerwo na 16 meczy.
Jako varowiec w 20 meczach 2 czerwa.

Dawid Golis
Znalazłem statsy tylko pracy na varze. 11 czerw w 73 meczach.

Statystyki Urbana i Szczerbowicza tylko za ten sezon. Statystki Golisa chyba globalne kariery, bo były tam jakieś baraże. Ogólnie mieliśmy głównego, który co 3,5 meczu pokazuje czerwo. Dodatkowo kiedy pracuje na varze czerwo również wchodzi co 3 mecze. Dla przykładu taki Urban daje pograć trochę częściej korzystając z żółtych, ale dużo rzadziej czerwonych. Z kolei kiedy Golis siedzi na varze mamy czerwo co 6,5 meczu. Zasadniczo nie są to statystyki wyjebane w kosmos kiedy próbowałem porównywać z innymi sędziami, ale jednak powyżej przeciętnej. No i kombo Szczerbowicz na głównym i Golis na varze śmierdziało na kilometr, że w meczu może być czerwono.

I teraz pytanie. W dziale analiz ktoś nad tym pracuje i daje raport do sztabu przed meczem? Nie wiem jak to wygląda w Polsce, ale z tego co opowiadał Marciniak na zachodzie takie analizy to standard z profilami psychologicznymi liniowych i technicznego włącznie. Może nas przekręcili, może nie, ale gdyby ktoś przed meczem powiedział mi, że przy tej obsadzie za stempel taki jak Jarocha będzie czerwo po varze, to z perspektywy w/w liczb powiedziałbym - tak, to realny scenariusz. Niestety tak jak pisano pole do interpretacji jest bardzo duże i trzeba być przygotowanym na to jakie mogą być te interpretacje zależnie od obsady.

btw. Nie sądze, żeby na Szczerbowicza jakikolwiek buk dał dobry kurs na to, że da czerwo.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 07.04.2024, 16:09
My nie będziemy składać żadnego pisma bo wiemy, że jesteśmy ciency i nawet 3 pkt tutaj nic by nie zmieniło.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
inspektor erektor
Senior Member
 
Od: 02.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 07.04.2024, 16:55
Ratón ładnie sobie zawalił mecz, w którym do czasu babola bronił super, w pierwszej połowie i na początku drugiej trzymał nas w meczu.



Nie popłaciła ryzykowna taktyka Rude, gdzie drużyna bardzo dużo podaje do bramkarza, a bramkarz jest elektryczny w grze nogami. Tym razem już VAR go nie uratował.
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 07.04.2024, 17:08
a wy sie kloccie dalej - bo macie to w DNA , jeszcze tylko hokejowy w....... i troche wstydu 2 maja i sezon skonczony .....od lipca kolejna dawka emocji i marzen o awansie
Odpowiedz cytując
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 07.04.2024, 17:24
Koniec sezonu, już oficjalnie. W barażach ta drużyna by z Bieżanowianką odpadła.

Sportowe i finansowe zgliszcza, dzieło życia pana Królewskiego.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:04.