
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#31
|
|
6 punktów straciliśmy bo jesteśmy zbieraniną, a jesteśmy zbieraniną bo sztab z Sobolewskim na czele nie ma pojęcia o budowaniu drużyny. Nie wspominając o jego zacnych poprzednikach i ciapowatym prezesie który na wyniki może kilka lat poczekać.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#32
|
|
Jaroch Szot Colley dziś kryminał , dokładam do tego Alfaro, którego kompletnie nie widać i Baenę. Dramat to co dziś zagraliśmy. Jak zwykle meczo stawkę (wicelider chociaż do jutra) i jaja spętane.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2019
Offline |
#33
|
|
68 minuta meczu. Podbeskidzie mialo 2 setki po przerwie, my nic nie gramy. Zero zmian.
Gratulacje. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#34
|
|
Alfaro Miki Baena Carbo dziś nieobecni a już gra Alfaro to kryminał. już po golu na 1-1 trzeba było zmieniać ustawienie bo Alfaro w środku nie grał nic, ale my mamy wszechmądrego gościa jako trenera. Co zrobił po wejściu na boisko Junca to wie tylko on. faul za faulem, cierpliwości ch uja z gwizdkiem może zawdzięczać, że dograł mecz do końca,
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2019
Offline |
#35
|
|
Zwroccie uwage na nerwy Jarocha, Szota, Junci. Oni byli napakowani jak kabanosy po przerwie i pachnialo w przypadku kazdego z nich czerwem.
To efekt tego co sie wydarzylo w szatni Gratulacje paralityku. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?
Offline |
#36
|
|
"Dziadersi" postrachem Wisły
![]()
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"...... |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#37
|
Czy jestem zaskoczony wynikiem? Ani trochę. Nie da się awansować bez gry obronnej. Brońcie dalej Sobolewskiego, masturbujcie się meczami kiedy Hiszpanom skuteczność siądzie, tyle wiecie i rozumiecie bałwany... ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2019
Offline |
#38
|
|
uryga (juz od dzisiaj zawsze z malej litery) wychodzi do wywiadu i mowi, ze cala wine za porazke ponosi Duda. Bledy w obronie popelnil Duda
ja pie%*^(*dole. Co za dno. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2016
Offline |
#39
|
|
Przyznaję, że Pan Trener Sobolewski zaskoczył mnie in plus innowacjami taktycznymi w tym meczu.
Masz w składzie dwóch prawych obrońców i dwóch lewych obrońców. Każdy inny trener wiadomo jak by to rozegrał. Nasz Guardiolinho zaczął mecz bez lewego obrońcy w składzie, a skończył bez prawego obrońcy w składzie. Wszyscy wiedzieli - co by się nie działo na boisku, nasz Guardiolinho zawsze około 60 minuty robi pierwsze zmiany. No ale tym razem gramy w dziesiątkę, wiadomo, piłkarze szybciej się męczą. Każdy inny trener wprowadziłby zmienników wcześniej. Ale nasz trener w przebłysku geniuszu, aby zaskoczyć przeciwnika, postanowił akurat tym razem poczekać ze zmianami. W poprzednim meczu trener wprowadził trzech zmienników jednocześnie, całkowicie dezorganizując grę środka pola. Każdy inny trener następnym razem wprowadzałby zmiany tak, żeby już nie wywołać tego efektu. Nasz Guardiolinho znowu postanowił zaskoczyć wszystkich i wprowadził cztery zmiany jednocześnie, całkowicie dezorganizując grę środka pola. Niniejszym odszczekuję te wszystkie stwierdzenia, w których mówiłem, że nasz trener nie potrafi przeciwnika zaskoczyć i ma zerową elastyczność taktyczną. Dzisiaj zadał kłam mym słowom. Nie zaskoczył tylko tym, że - jak zwykle - nie potrafiliśmy bronić SFG. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?
Offline |
#40
|
|
Ty jesteś dnem.
![]()
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"...... |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#41
|
Kolejny raz zespół grał bez trenera, źle ustawiony, bez reakcji z ławki na wydarzenia na murawie. Zmiany dopiero około 70 minuty i Gogół tym razem jako prawy obrońca to już w ogóle hit i materiał na kolejną dobrą anegdotę. Ten ruch doskonale podsumowuje całokształt Sobolewskiego.Czy jest tu na forum jakieś psychiatra, który mógłby wyjaśnić, dlaczego niektórym zawodnikom wyłącza się umysł, gdy grają pod ręką Sobolewskiego? Chwilę pomroczności jasnej Colleya, Dudy czy Jarocha są tak niesamowite, że aż frapujące... |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#42
|
|
Z człowiekiem prezesa przegrywało się, przegrywa i przegrywać będzie. Ewentualnie czasem się wygra. On nawet skład z LM przerobił by na średniaka pierwszoligowego. Ciekawe ile jeszcze upokorzeń przyjdzie nam znieść zanim w końcu ktoś go pożegna.
Komentatorzy powtarzali wielokrotnie, że Wisłą nie ma pomysłu na grę. Ale właściwie to miała, taki jak zawsze. Do boku i niecelna wrzutka. Druga sprawa, ołowiane nogi. Coś nie ten teges z mikrocyklem ? Człowiek z opaską kapitana tak powiedział ? No to patrząc na dzisiejsze wyczyny Junci, dwie celowe żółte kartki Sapały w szatni musi niekoniecznie grać. Człowiek prezesa wiedząc, że i tak nic mu nie grozi a już na pewno zwolnienie z jednej strony i mając już wytyczoną linię obrony (usłużny Alan i jego wywiad) z drugiej trony urządził sobie w drugiej połowie sparing. Bo tylko tak można sobie wytłumaczyć zmiany. Bo jeżeli te zmiany były na poważnie to był to po prostu idiotyzm. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2016
Offline |
#43
|
Zawodnik Wisły w takiej sytuacji widzi tam pewną osobę i przypomina sobie na co może liczyć a na co liczyć nie może. Najodporniejszym piłkarzom w takiej sytuacji mogą się zdarzyć chwile zwątpienia, dekoncentracji, rezygnacji czy wręcz myśli samobójcze, a wtedy o pomyłkę nietrudno ![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
#44
|
Pięknie wyglądało budowanie ataku od tyłu i te sygnalizowane-oczywiste podania do boku, gdzie przy kazdej próbie PBB skutecznie podbiegało i rozbijało te podania. W środku wyrwa, a Sobol w 70 minucie dopiero robi zmiany 4 zawodników. Alfaro lewoskrzydłowy gra w srodku kolejny mecz, dzisiaj w zasadzie nie było go na boisku, stad min taka dziura w srodku - Sobol bez reakcji... Mecz bubel jakich było wiele za Jurka i Sobola, w ten sam deseń. Mieliśmy sporo szczęścia bo powinno być z 4-5 do 1, co nie zmienia faktu, ze sedzia nas upominał o wszystko, a książkowego stempla na Rodado co wiązało się z drugą żółtą dla podbeskidzia "nie widział". |
|
|
|
Banita
Od: 02.2004
Offline |
#45
|
|
Kiedyś wódz Maaskant jako najdroższy trener w historii też przegrywał z pierwszoligowym Podbeskidzkiem z Robertem Kasperczykiem w roli trenera.
Łączny bilans: 1 remis i 2 porażki. Maaskant miał podbić Europę, a nie radził sobie z Podbeskidzkiem. Hiszpanie to powinni sami grać i wygrywać nawet w dziesiątkę.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 27.10.2023 o godz. 22:11.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Offline |
#46
|
|
Duda jednak jest brutal. TYle ile fauli robo. Dzis pieknei podniosl noge i czerwien zasluzona
Jaroch Rodado za gadanie Szot za odkopniecie pilki Uryga w 1 brance daj sie objechac jak trampkarz. Jeden wniosek. Dwa ostatnie mecz to byly anomalie. Prawdziwa Wisla to ta z dzisiaj. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#47
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#48
|
|
Ty tak na powaznie? Nie jestem w stanie sobie nawet wyobrazic takiej wypowiedzi "kapitana".
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2013
Skąd: Kraków
Offline |
#49
|
|
Pokazali prawdziwa siłę, niepotrzebnie dałem się oszukać tymi ostatnimi wygranymi. Prawda jest taka że się zesraja a nie awansują.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#50
|
Sobolewski sprawił, że nawet jak drużyna wygrywa 6-2 czy 4-1 to człowieka szlag trafia. A jak spotkanie nie idzie, to się pomaga takiemu Podbeskidziu wygrać drugi mecz w sezonie |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#51
|
|
Może parę ciepłych słów o Ratonie, który z meczu na mecz gra coraz pewniej, a dziś uchronił nas przed klęską.
Czy wypada tylko psioczyć gdy jest źle |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#52
|
Obronił karnego i dwie (!!) dobitki. Świadczy to o: - jego klasie - chujowej obronie która nie wiem co robiła w polu karnym poza podziwianiem jego interwencji. Przecież asekuracja przy karnym to podstawa...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 28.10.2023 o godz. 00:45.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#53
|
|
Trzeba zatrudnić trenera od defensywy, bo to jest po prostu kryminał jak gra cały blok obrony. Złe ustawianie się, straty, chaos. Najgorsze drużyny, nam strzelają po 2 gole w meczu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#54
|
|
Szkoda cokolwiek pisac. Czerwona kartka ustawila mecz. Gra w 10 juz z odra opole pokazala ze jestesmy tylko tlem dla rywala. Szczerze mowiac podbeskidzie bylo slabe. 11 va 11 moglo byc roznie.
Bardzo dziwnie zachowywali sie pilkarze. Jakby im sie nie chcialo. Prawda jest taka za Sobola uratowala czerwona kartka Dudusia. Dudus przyslonil to ze Sobol jest slabym trenerem, i wina leci na niego. Sedzia dramat, naprawde. Rozdaje kartki za byle co i tylko w jedna strone. Szkoda wiecej pisac. |
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#55
|
|
Potraciliśmy punkty z całym dołem tabeli. To tak jakby Manchester City przegrywał z Burnley, Luton czy Sheffield
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno
Offline |
#56
|
|
Słuchaj ze zrozumieniem. Nic takiego Uryga nie powiedział a Ty powtarzasz narrację tych genialnych komentatorów.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#57
|
|
Swoja droga podbeskidzie pozdrawiało bks. Niezle tam liza pupe lokalnemu rywalowi XD Pewnie maja uklad ze robia co im karzą, przez to nie są bici.
To nawet nasza siąsiadka nie odnosi się na trybunach z tym, że ma układ z Hutnikiem przeciwko nam |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2019
Offline |
#58
|
|
Bramki nie padaly poniewaz gralismy w 10, tylko dlatego, ze byly katastrofalne bledy w obronie. M.in. urzygi (urzygac sie chcialo jak sie go sluchalo, ze winna jest gra w 10), ktory dal sie objechac jak trampkarz. Brak krycia rywali w poku karnym. Pozwolenie do dochodzenia do pozycji strzelecki 5 metrow przed bramka. Tutaj nie ma wplywu czy gralismy w 10 czy w 11, bo te sytuacji i tak by mialy miejsce.
Ale wygodne jest zwalac wszystko na gre w 10 Sa druzyny, ktore maja takie wypracowane schematy grania w 10, ze gra przeciwko tym druzynom, grajacym wlasnie w 10, jest trudniejsza niz przeciwko 11. W naszym przypadku gra w 10 oznacza, gwarancje przegranej Zgadnijcie, czyja to jest wina? Miernota trenerska traci defensywnego pomocnika (zaraz o tej pozycji Dudy sie rozwine), zostajemy z jednym Carbo i przez 40 minut NIC NIE ZMIENIA. Cofa ofensywnego Alfaro do srodka pola (ha ha ha ha). A potem mowimy, ze to wina czerwa ? A po przerwie mieli tyle okazji, zeby nas rozbic jak niedawno my rozbijalismy rywali i tylko wysmienita postawa Ratona uratowala nas przed totalna kompromitacja (w sumie szkoda, moze wtedy by bylo trzesienie ziemi?) To nie jest pierwszy mecz, w ktorym Duda przeplata bardzo dobre momenty chwilami dekoncentracji. Pierwszy sygnal to bylo brak krycia przy bramce na 1:1. Duda stal 2-3 metry od zawodnika, ktory strzelil bramke, mial do niej najblizej, a mimo to zareagowal doskokiem dopiero kiedy zobaczyl, ze ma pilke przy nodze. Co oczywiscie bylo spoznione i nie mial szans na wlasciwa reakcje. I mial swiadomosc (widac to na powtorkach), ze bramka jest jego odpowiedzialnoscia. Potem sie chcial "zrehabilitowac" wykoszeniem akcji rywala i skonczylo sie czerwem. I teraz najwazniejsza rzecz z powyzszego, WNIOSEK. Moze ktos to bezmozgiemu yeti chodzacego w czapeczce i koszulce przy linii bocznej to przekaze. Duda zle reaguje na przemotywowanie. Zle reaguje na nadmiar presji. Podejmuje wtedy zle decyzje, pod wplywem chwilowych emocji. Jemu potrzebna jest spokojna, metodyczna praca, postawienie prostych oczekiwan i jasnych zadan. Nie obciazanie go nadmiernie rzeczami, do ktorych nie ma umiejetnosci. Jesli chcemy grac Duda w 1 skladzie to on nigdy nie powinien byc ustawiany jako defensywny pomocnik. Powinnismy grac 2 napastnikami, z np falszywym Goku podwieszonym pod Rodado, ale schodzacym w rozne strefy boiska, wedlug uznania zawodnika. A Duda powinien byc ofensywnym pomocnikiem, podwieszonym pod ta dwojke. Za nimi powinien grac Carbo z np Sapala albo Basha. Asysta, ktora zagral Duda przy bramce na 1:0 i kilka innych sytuacji z wczesniejszych spotkan pokazuja, ze tam jest jego miejsce na boisku a nie na def pom. Na tej pozycji zawsze bedzie tykajaca bomba. Ale czego oczekiwac od "trenera', ktory zaczyna mecz z dwoma prawymi obroncami a konczy z dwoma lewymi obroncami *%#(^#&$*#%()&(ole. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2019
Offline |
#59
|
|
tas de fleia,
masz problem ze sluchaniem i rozumieniem tego co sluchasz. Wiem co slyszalem. urzygac sie chce. tfu a nie kapitan. Sam odpowiada za przynajmniej jedna bramke, a obarcza wina mlodego chlopaka. tfu. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#60
|
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|