The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 27.10.2023, 20:49
6 punktów straciliśmy bo jesteśmy zbieraniną, a jesteśmy zbieraniną bo sztab z Sobolewskim na czele nie ma pojęcia o budowaniu drużyny. Nie wspominając o jego zacnych poprzednikach i ciapowatym prezesie który na wyniki może kilka lat poczekać.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 27.10.2023, 20:55
Jaroch Szot Colley dziś kryminał , dokładam do tego Alfaro, którego kompletnie nie widać i Baenę. Dramat to co dziś zagraliśmy. Jak zwykle meczo stawkę (wicelider chociaż do jutra) i jaja spętane.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 27.10.2023, 21:07
68 minuta meczu. Podbeskidzie mialo 2 setki po przerwie, my nic nie gramy. Zero zmian.

Gratulacje.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 27.10.2023, 21:26
Alfaro Miki Baena Carbo dziś nieobecni a już gra Alfaro to kryminał. już po golu na 1-1 trzeba było zmieniać ustawienie bo Alfaro w środku nie grał nic, ale my mamy wszechmądrego gościa jako trenera. Co zrobił po wejściu na boisko Junca to wie tylko on. faul za faulem, cierpliwości ch uja z gwizdkiem może zawdzięczać, że dograł mecz do końca,
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 27.10.2023, 21:35
Zwroccie uwage na nerwy Jarocha, Szota, Junci. Oni byli napakowani jak kabanosy po przerwie i pachnialo w przypadku kazdego z nich czerwem.

To efekt tego co sie wydarzylo w szatni

Gratulacje paralityku.
Odpowiedz cytując
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 27.10.2023, 21:37
"Dziadersi" postrachem Wisły
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 27.10.2023, 21:37
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Zwroccie uwage na nerwy Jarocha, Szota, Junci. Oni byli napakowani jak kabanosy po przerwie i pachnialo w przypadku kazdego z nich czerwem.

To efekt tego co sie wydarzylo w szatni

Gratulacje paralityku.
To jest wszystko co może ta parodia trenera. No i zmiany w 70+ minucie.

Czy jestem zaskoczony wynikiem? Ani trochę.

Nie da się awansować bez gry obronnej. Brońcie dalej Sobolewskiego, masturbujcie się meczami kiedy Hiszpanom skuteczność siądzie, tyle wiecie i rozumiecie bałwany...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 27.10.2023, 21:38
uryga (juz od dzisiaj zawsze z malej litery) wychodzi do wywiadu i mowi, ze cala wine za porazke ponosi Duda. Bledy w obronie popelnil Duda ja pie%*^(*dole.
Co za dno.
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 27.10.2023, 21:45
Przyznaję, że Pan Trener Sobolewski zaskoczył mnie in plus innowacjami taktycznymi w tym meczu.

Masz w składzie dwóch prawych obrońców i dwóch lewych obrońców. Każdy inny trener wiadomo jak by to rozegrał. Nasz Guardiolinho zaczął mecz bez lewego obrońcy w składzie, a skończył bez prawego obrońcy w składzie.

Wszyscy wiedzieli - co by się nie działo na boisku, nasz Guardiolinho zawsze około 60 minuty robi pierwsze zmiany. No ale tym razem gramy w dziesiątkę, wiadomo, piłkarze szybciej się męczą. Każdy inny trener wprowadziłby zmienników wcześniej. Ale nasz trener w przebłysku geniuszu, aby zaskoczyć przeciwnika, postanowił akurat tym razem poczekać ze zmianami.

W poprzednim meczu trener wprowadził trzech zmienników jednocześnie, całkowicie dezorganizując grę środka pola. Każdy inny trener następnym razem wprowadzałby zmiany tak, żeby już nie wywołać tego efektu. Nasz Guardiolinho znowu postanowił zaskoczyć wszystkich i wprowadził cztery zmiany jednocześnie, całkowicie dezorganizując grę środka pola.

Niniejszym odszczekuję te wszystkie stwierdzenia, w których mówiłem, że nasz trener nie potrafi przeciwnika zaskoczyć i ma zerową elastyczność taktyczną. Dzisiaj zadał kłam mym słowom.

Nie zaskoczył tylko tym, że - jak zwykle - nie potrafiliśmy bronić SFG.
Odpowiedz cytując
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 27.10.2023, 21:49
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
uryga (juz od dzisiaj zawsze z malej litery) wychodzi do wywiadu i mowi, ze cala wine za porazke ponosi Duda. Bledy w obronie popelnil Duda ja pie%*^(*dole.
Co za dno.
Ty jesteś dnem.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 27.10.2023, 21:51
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Alfaro Miki Baena Carbo dziś nieobecni a już gra Alfaro to kryminał. już po golu na 1-1 trzeba było zmieniać ustawienie bo Alfaro w środku nie grał nic, ale my mamy wszechmądrego gościa jako trenera. Co zrobił po wejściu na boisko Junca to wie tylko on. faul za faulem, cierpliwości ch uja z gwizdkiem może zawdzięczać, że dograł mecz do końca,
Z tym się nie zgodzę. Carbo nie miał z kim grać, ale był najlepszy w naszym zespole. Jedyny, który potrafił wygrać pojedynek indywidualny w defensywie. Baena też dopóki grał po prawej stronie, potrafił zgubić krycie i stworzyć zagrożenie, gdy dostawał piłkę. Niestety, przy naszym tempie rozgrywania było to tak rzadkie, jak upały na Antarktydzie. Alfaro owszem, słabiutko i zagubiony.

Kolejny raz zespół grał bez trenera, źle ustawiony, bez reakcji z ławki na wydarzenia na murawie. Zmiany dopiero około 70 minuty i Gogół tym razem jako prawy obrońca to już w ogóle hit i materiał na kolejną dobrą anegdotę. Ten ruch doskonale podsumowuje całokształt Sobolewskiego.

Czy jest tu na forum jakieś psychiatra, który mógłby wyjaśnić, dlaczego niektórym zawodnikom wyłącza się umysł, gdy grają pod ręką Sobolewskiego? Chwilę pomroczności jasnej Colleya, Dudy czy Jarocha są tak niesamowite, że aż frapujące...
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 27.10.2023, 21:56
Z człowiekiem prezesa przegrywało się, przegrywa i przegrywać będzie. Ewentualnie czasem się wygra. On nawet skład z LM przerobił by na średniaka pierwszoligowego. Ciekawe ile jeszcze upokorzeń przyjdzie nam znieść zanim w końcu ktoś go pożegna.
Komentatorzy powtarzali wielokrotnie, że Wisłą nie ma pomysłu na grę. Ale właściwie to miała, taki jak zawsze. Do boku i niecelna wrzutka.

Druga sprawa, ołowiane nogi. Coś nie ten teges z mikrocyklem ?
Człowiek z opaską kapitana tak powiedział ? No to patrząc na dzisiejsze wyczyny Junci, dwie celowe żółte kartki Sapały w szatni musi niekoniecznie grać.
Człowiek prezesa wiedząc, że i tak nic mu nie grozi a już na pewno zwolnienie z jednej strony i mając już wytyczoną linię obrony (usłużny Alan i jego wywiad) z drugiej trony urządził sobie w drugiej połowie sparing. Bo tylko tak można sobie wytłumaczyć zmiany. Bo jeżeli te zmiany były na poważnie to był to po prostu idiotyzm.
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 27.10.2023, 21:59
Markus napisał(a):Wyświetl post
Czy jest tu na forum jakieś psychiatra, który mógłby wyjaśnić, dlaczego niektórym zawodnikom wyłącza się umysł, gdy grają pod ręką Sobolewskiego? Chwilę pomroczności jasnej Colleya, Dudy czy Jarocha są tak niesamowite, że aż frapujące...
Wyjaśniam. W czasie gry zawodnik instynktownie spogląda raz na jakiś czas w stronę ławki, szukając tam jakiejś pomocy, reakcji, podpowiedzi itp.

Zawodnik Wisły w takiej sytuacji widzi tam pewną osobę i przypomina sobie na co może liczyć a na co liczyć nie może.

Najodporniejszym piłkarzom w takiej sytuacji mogą się zdarzyć chwile zwątpienia, dekoncentracji, rezygnacji czy wręcz myśli samobójcze, a wtedy o pomyłkę nietrudno
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 27.10.2023, 22:01
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Kartki:
4 Goku - pauzuje
3 Junca, Satrústegui, Jaroch, Basha, Carbó, Colley,
2 Sapała, Szot, Duda, Alfaro, Rodado, Zając
1 Uryga, Villar, Krzyżanowski, Łasicki, Gogół, Olejarka, Sobczak, Sobolewski

Trochę niefajnie wygląda sytuacja w obronie.
Oraz ciężko będzie grać bez Carbo jeśli dostanie kartkę.
Rodado nie 2 tylko 3, a po dzisiejszym meczu 4 i pauza za głupie pyskówki, podobnie jak Jaroch.

Pięknie wyglądało budowanie ataku od tyłu i te sygnalizowane-oczywiste podania do boku, gdzie przy kazdej próbie PBB skutecznie podbiegało i rozbijało te podania.

W środku wyrwa, a Sobol w 70 minucie dopiero robi zmiany 4 zawodników. Alfaro lewoskrzydłowy gra w srodku kolejny mecz, dzisiaj w zasadzie nie było go na boisku, stad min taka dziura w srodku - Sobol bez reakcji...

Mecz bubel jakich było wiele za Jurka i Sobola, w ten sam deseń.

Mieliśmy sporo szczęścia bo powinno być z 4-5 do 1, co nie zmienia faktu, ze sedzia nas upominał o wszystko, a książkowego stempla na Rodado co wiązało się z drugą żółtą dla podbeskidzia "nie widział".

Odpowiedz cytując
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 27.10.2023, 22:06
Kiedyś wódz Maaskant jako najdroższy trener w historii też przegrywał z pierwszoligowym Podbeskidzkiem z Robertem Kasperczykiem w roli trenera.

Łączny bilans: 1 remis i 2 porażki.

Maaskant miał podbić Europę, a nie radził sobie z Podbeskidzkiem.

Hiszpanie to powinni sami grać i wygrywać nawet w dziesiątkę.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 27.10.2023 o godz. 22:11.
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 27.10.2023, 22:21
Duda jednak jest brutal. TYle ile fauli robo. Dzis pieknei podniosl noge i czerwien zasluzona
Jaroch Rodado za gadanie Szot za odkopniecie pilki
Uryga w 1 brance daj sie objechac jak trampkarz.


Jeden wniosek. Dwa ostatnie mecz to byly anomalie. Prawdziwa Wisla to ta z dzisiaj.
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 27.10.2023, 22:23
O kur.. Świry na TT o "pierwszym słabszym meczu od 9 kolejek"...

bódyń napisał(a):Wyświetl post
Jeden wniosek. Dwa ostatnie mecz to byly anomalie. Prawdziwa Wisla to ta z dzisiaj.
Amen. Można się rozejść.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 27.10.2023, 22:36
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
uryga (juz od dzisiaj zawsze z malej litery) wychodzi do wywiadu i mowi, ze cala wine za porazke ponosi Duda. Bledy w obronie popelnil Duda ja pie%*^(*dole.
Co za dno.
Ty tak na powaznie? Nie jestem w stanie sobie nawet wyobrazic takiej wypowiedzi "kapitana".
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 27.10.2023, 23:18
Pokazali prawdziwa siłę, niepotrzebnie dałem się oszukać tymi ostatnimi wygranymi. Prawda jest taka że się zesraja a nie awansują.
Odpowiedz cytując
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 27.10.2023, 23:32
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Z człowiekiem prezesa przegrywało się, przegrywa i przegrywać będzie. Ewentualnie czasem się wygra. On nawet skład z LM przerobił by na średniaka pierwszoligowego. Ciekawe ile jeszcze upokorzeń przyjdzie nam znieść zanim w końcu ktoś go pożegna.
Niestety ta miernota dogra pewnie rundę, jak i nie sezon. I to nas będzie kosztować awans.

Sobolewski sprawił, że nawet jak drużyna wygrywa 6-2 czy 4-1 to człowieka szlag trafia. A jak spotkanie nie idzie, to się pomaga takiemu Podbeskidziu wygrać drugi mecz w sezonie
Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 27.10.2023, 23:48
Może parę ciepłych słów o Ratonie, który z meczu na mecz gra coraz pewniej, a dziś uchronił nas przed klęską.
Czy wypada tylko psioczyć gdy jest źle
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 28.10.2023, 00:42
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
Może parę ciepłych słów o Ratonie, który z meczu na mecz gra coraz pewniej, a dziś uchronił nas przed klęską.
Czy wypada tylko psioczyć gdy jest źle
Raton to nasz najlepszy bramkarz od lat. Popełnia błędy, jak każdy. Ale kiedy trzeba - ratuje nam dupę. Gdyby nie on - byłoby po ptokach w pierwszej połowie.
Obronił karnego i dwie (!!) dobitki. Świadczy to o:
- jego klasie
- chujowej obronie która nie wiem co robiła w polu karnym poza podziwianiem jego interwencji.
Przecież asekuracja przy karnym to podstawa...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 28.10.2023 o godz. 00:45.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 28.10.2023, 03:46
Trzeba zatrudnić trenera od defensywy, bo to jest po prostu kryminał jak gra cały blok obrony. Złe ustawianie się, straty, chaos. Najgorsze drużyny, nam strzelają po 2 gole w meczu
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 28.10.2023, 08:28
Szkoda cokolwiek pisac. Czerwona kartka ustawila mecz. Gra w 10 juz z odra opole pokazala ze jestesmy tylko tlem dla rywala. Szczerze mowiac podbeskidzie bylo slabe. 11 va 11 moglo byc roznie.
Bardzo dziwnie zachowywali sie pilkarze. Jakby im sie nie chcialo.
Prawda jest taka za Sobola uratowala czerwona kartka Dudusia. Dudus przyslonil to ze Sobol jest slabym trenerem, i wina leci na niego.
Sedzia dramat, naprawde. Rozdaje kartki za byle co i tylko w jedna strone.

Szkoda wiecej pisac.
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 28.10.2023, 08:33
Potraciliśmy punkty z całym dołem tabeli. To tak jakby Manchester City przegrywał z Burnley, Luton czy Sheffield
Odpowiedz cytując
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 28.10.2023, 08:45
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
uryga (juz od dzisiaj zawsze z malej litery) wychodzi do wywiadu i mowi, ze cala wine za porazke ponosi Duda. Bledy w obronie popelnil Duda ja pie%*^(*dole.
Co za dno.
Słuchaj ze zrozumieniem. Nic takiego Uryga nie powiedział a Ty powtarzasz narrację tych genialnych komentatorów.
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 28.10.2023, 08:53
Swoja droga podbeskidzie pozdrawiało bks. Niezle tam liza pupe lokalnemu rywalowi XD Pewnie maja uklad ze robia co im karzą, przez to nie są bici.

To nawet nasza siąsiadka nie odnosi się na trybunach z tym, że ma układ z Hutnikiem przeciwko nam
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 28.10.2023, 08:56
Bramki nie padaly poniewaz gralismy w 10, tylko dlatego, ze byly katastrofalne bledy w obronie. M.in. urzygi (urzygac sie chcialo jak sie go sluchalo, ze winna jest gra w 10), ktory dal sie objechac jak trampkarz. Brak krycia rywali w poku karnym. Pozwolenie do dochodzenia do pozycji strzelecki 5 metrow przed bramka. Tutaj nie ma wplywu czy gralismy w 10 czy w 11, bo te sytuacji i tak by mialy miejsce.

Ale wygodne jest zwalac wszystko na gre w 10
Sa druzyny, ktore maja takie wypracowane schematy grania w 10, ze gra przeciwko tym druzynom, grajacym wlasnie w 10, jest trudniejsza niz przeciwko 11. W naszym przypadku gra w 10 oznacza, gwarancje przegranej
Zgadnijcie, czyja to jest wina? zapewne zawodnikow

Miernota trenerska traci defensywnego pomocnika (zaraz o tej pozycji Dudy sie rozwine), zostajemy z jednym Carbo i przez 40 minut NIC NIE ZMIENIA. Cofa ofensywnego Alfaro do srodka pola (ha ha ha ha).

A potem mowimy, ze to wina czerwa ? Przeciez to sie prosilo o zaladowanie nam przynajmniej tej jednej bramki, co osiagneli w ostatniej akcji polowy
A po przerwie mieli tyle okazji, zeby nas rozbic jak niedawno my rozbijalismy rywali i tylko wysmienita postawa Ratona uratowala nas przed totalna kompromitacja (w sumie szkoda, moze wtedy by bylo trzesienie ziemi?)

To nie jest pierwszy mecz, w ktorym Duda przeplata bardzo dobre momenty chwilami dekoncentracji. Pierwszy sygnal to bylo brak krycia przy bramce na 1:1. Duda stal 2-3 metry od zawodnika, ktory strzelil bramke, mial do niej najblizej, a mimo to zareagowal doskokiem dopiero kiedy zobaczyl, ze ma pilke przy nodze. Co oczywiscie bylo spoznione i nie mial szans na wlasciwa reakcje. I mial swiadomosc (widac to na powtorkach), ze bramka jest jego odpowiedzialnoscia. Potem sie chcial "zrehabilitowac" wykoszeniem akcji rywala i skonczylo sie czerwem.
I teraz najwazniejsza rzecz z powyzszego, WNIOSEK. Moze ktos to bezmozgiemu yeti chodzacego w czapeczce i koszulce przy linii bocznej to przekaze.
Duda zle reaguje na przemotywowanie. Zle reaguje na nadmiar presji. Podejmuje wtedy zle decyzje, pod wplywem chwilowych emocji. Jemu potrzebna jest spokojna, metodyczna praca, postawienie prostych oczekiwan i jasnych zadan. Nie obciazanie go nadmiernie rzeczami, do ktorych nie ma umiejetnosci.

Jesli chcemy grac Duda w 1 skladzie to on nigdy nie powinien byc ustawiany jako defensywny pomocnik. Powinnismy grac 2 napastnikami, z np falszywym Goku podwieszonym pod Rodado, ale schodzacym w rozne strefy boiska, wedlug uznania zawodnika. A Duda powinien byc ofensywnym pomocnikiem, podwieszonym pod ta dwojke. Za nimi powinien grac Carbo z np Sapala albo Basha.

Asysta, ktora zagral Duda przy bramce na 1:0 i kilka innych sytuacji z wczesniejszych spotkan pokazuja, ze tam jest jego miejsce na boisku a nie na def pom. Na tej pozycji zawsze bedzie tykajaca bomba.
Ale czego oczekiwac od "trenera', ktory zaczyna mecz z dwoma prawymi obroncami a konczy z dwoma lewymi obroncami *%#(^#&$*#%()&(ole.
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 28.10.2023, 08:57
tas de fleia,



masz problem ze sluchaniem i rozumieniem tego co sluchasz. Wiem co slyszalem.

urzygac sie chce. tfu a nie kapitan. Sam odpowiada za przynajmniej jedna bramke, a obarcza wina mlodego chlopaka. tfu.
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 28.10.2023, 09:11
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
...

Jesli chcemy grac Duda w 1 skladzie to on nigdy nie powinien byc ustawiany jako defensywny pomocnik. Powinnismy grac 2 napastnikami, z np falszywym Goku podwieszonym pod Rodado, ale schodzacym w rozne strefy boiska, wedlug uznania zawodnika. A Duda powinien byc ofensywnym pomocnikiem, podwieszonym pod ta dwojke. Za nimi powinien grac Carbo z np Sapala albo Basha.
...
Chcesz grać 3-5-4 czy co?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:38.