
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#1
|
|
Nadchodząca kolejka*
![]() Aktualna tabela* ![]() ![]() *grafiki i kursy (z dnia zakładania tematu) od sponsora tytularnego rozgrywek ![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#2
|
|
za wszelką cenę 3 pkt. Pewnie Reska ustawi autobus w polu karnym. Oby Goku nie złapał czwartej żółtej. Gramy bez Junki i kogoś jeszcze?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#3
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#4
|
|
czemu z PBB nie? umowa była?
no to niech łapie wtedy odpadnie na ZS |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Online |
#5
|
|
Na złapanie żółtej kartki Goku w piątek buki dają kurs 1.01
W umowie ma zakaz gry przeciwko PBB w tym sezonie. Ewentualnie pod duża kara finansowa. Co do meczu, nie będę pisał że trzeba go wygrać i złapać dobra serie. Niech się to po prostu w końcu wydarzy. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2005
Skąd: NH
Offline |
#6
|
|
Pytanie mam z innej beczki. Biorę moje córki pierwszy raz na stadion, wybór raczej oczywisty bo sektor rodzinny. Nie byłem tam nigdy i mam do Was pytanie czy na rodzinnym bywają pilkarze ( kiedys bywali kartkowicze lub kontuzjowani) i czy są dodatkowe atrakcje dla dzieci.
![]()
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami
To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#7
|
|
Skończyłem chodzić na rodzinny jakieś 3 lata temu.
Nie pamiętam atrakcji. ![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#8
|
|
Mecz jak mecz. Przyjedzie druzyna, ktora postawi autobus. Takie mecze konczymy remisem. Obstawiam 1:1, duza nasza przewaga, bicie głowa w mur i oczywiscie kilkanascie roznych bez efektu bramki.
To taki mecz ktory przechodzi bez emocji. Słaby rywal, słaba frekwencja, do tego zbliza sie zima. mecz w piątek więc pewnie zepsują weekend XD |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Offline |
#9
|
Dodatkowe atrakcje są. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#10
|
|
Zdobyć 3 punkty, wykartkować Goku, bez kontuzji. Nastawienie Resovii na ten mecz raczej każdy zna, oby tym razem rozbijanie autobusu w bramce się udało.
Stawiam na 3-1, bramki Rodado, Goku, Uryga. ![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#11
|
|
remisowo...
![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#12
|
|
Dobra była przerwa na repre, na pewno ciężko przepracowana, czas na ankietę ? Ciekawe z poprawy jakiego elementu będziemy się dziś cieszyć?
A. SFG w ataku. B. SFG w obronie. C. Strzał z dystansu. D. Strzał w ogóle. E. Cieszynka z legendą. F. Cieszynka z fochem. G. Machanie łapami a'la sobol style . F. Żadne z powyższych, Pan trener nas czymś zaskoczy. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2015
Offline |
#13
|
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2013
Offline |
#14
|
|
Kluczem jest Krzyżanowski, czy po reprezentacji jest do gry.
Bo Duda w środku pola to spowalnianie akcji. Carbo, Sapała i Goku to optimum w centrum i musimy tak grać. Wygramy 4:0 ![]() |
|
|
|
Banita
Od: 02.2004
Offline |
#15
|
|
Jarzyniak dalej urażony?
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
#16
|
|
To nie ten temat KOALIK, pytaj tu:
https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10843&page=74 Wracając do tematu: GENERAŁ SOBOL do hejterów: https://youtube.com/shorts/d-NA5l9aNcQ
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 20.10.2023 o godz. 18:30.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2018
Offline |
#17
|
|
po pierwszej połowie widać że jesteśmy lepsi o 5 długości ale całkiem bez pomysłu na to jak wykorzystać swój potencjał, boje się że nigeropolak pyknie nam na 1:1 i tak się skończy
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#18
|
|
dramatyczne jest nasze wykończenie akcji. Rodado Goku Baena Alfaro.......................
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#19
|
|
Zapytam tutaj , może.ktos zna jakiegoś greenkeepera wislackiego i wie coś na temat murawy? Moim zdaniem ona gorzej wygląda niż ta stara.. piątki bramkarskie to samo błoto , za liniami boiska prześwity , ta murawa ma różne kolory trawy tak jakby był z nią jakiś problem. Co więcej co mecz widzę,że piłkarze dwóch drużyn się na niej ślizgają, czy jest jakiś problem?Ta poprzednia była zawsze u nas idealna
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2017
Offline |
#20
|
|
Nie widziałem meczu - kto dobry, kto słaby? Jak młodzież?
![]()
Jeszcze będzie pite za te wszystkie lata czekania. Jeszcze będzie pięknie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#21
|
|
Fajnie się to oglądało, nawet bardzo fajnie, nie było męczenia buły jak we wcześniejszych meczach. Ale skuteczność to kryminał, coś niepojetego. Ten mecz do przerwy powinien być zamknięty. A tu po bramce na 2:1 bałem się o wynik.
Carbo to jest przez kozak jak na tą ligę. Dobry występ Colleya, Duda tragiczny. Sobol znów dał popis swojego kunsztu tymi 3 zmianami na raz. Pięknie się Goku wykartkował. Lepiej nie dało się tego zrobić ![]()
Ostatnio edytowane przez ciacho : 20.10.2023 o godz. 22:31.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#22
|
|
Atak dobry, obrona tak sobie, resztę zobacz na GazetaKrakowska
![]() Ale na plus, że chcieli grać i non stop atakowali! Do końca rundy gramy z teoretycznie słabszymi drużynami. ![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#23
|
|
Pieknie, weekend bedzie udany. Jeszcze zeby potracili pkt Ci nad nami. Do tego Goku udalo sie odbebnic zoltko.
W koncu potrafimy sforsowac mur. Cieszy to ze idziemy za kolejnymi golami. Zdecydowanie na plus to ze Wisla po cofnieciu potrafi wyjsc bardz szybka kontra po przechwycie pilki. Wiadomo nerwowo momentami w obronie ale nie ma co sie czepiac. Nie jestesmy man city a jest to tylko nasza kopana, gdzie wiekszosc pilkarzy to i tak drewna. Zdecydowanie mamy najlepszy potencjal w ofensywie w tej lidze. Widac coraz wieksze zgranie. Martwi momentami zabawa w polu karnym. Bylem za zwolnieniem Radka, ale chyba poukladal gre a w dodatku pomogl mu tez terminarz ze gramy ze slabszymi. Brawo Nadejdzie wiosna i lepsze czasy! |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Online |
#24
|
|
Z 15 min smrodu na boisku od wejścia Gogola i Talara, ale ogółem świetny mecz Wisły na tle słabiutkiej Resovii. Co ciekawe lepiej gali gdy zaczęli nas mocniej cisnąć, ale nikt już tu nie chce grać taktyki Znicza.
Reakcje Villara po golach - bezcenne. No i spoko że Sobczak pokazuje że nie jest takim kołkiem, jak wielu uważa. Duda dzisiaj bardzo odstawał.na tle kolegów w 2 linii, ale jak widzimy zmiennicy nie są lepsi. Ratón dzisiaj nadzwyczaj solidnie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#25
|
|
Paralitycy przez wiekszosx spotkania nie potrafiący rozegrać kontry czy huknac na bramkę. Gdyby nie tragiczna jakosc Resovii, mogło byc roznie. Tragiczny Duda, Alfaro bardzo słabo, ktory to już mecz gdzie strzela jak w rugby. Goku w dalszym ciagu nie przekonuje.
Raton powoli powoli sie rozkręca, ale pewnego poziomu nie przeskoczy. Carbo przerasta tą ligę o dwie dlugosci, spokoj, technika. Generalnie wynik lepszy niz gra.
Ostatnio edytowane przez leszekpw : 20.10.2023 o godz. 22:22.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Krk
Offline |
#26
|
|
To jest nie do wiary, skąd Kiko bierze tych gości. Od czasu Carlitosa chłop wyławia takie perełki, że nawet sporadyczne niewypały nie wpływają na cały obraz jego pracy. Czapki z głów.
Zgodzę się, że wynik lepszy niż gra, ogólnie mamy najlepszy skład w tej lidze, który CZASEM faktycznie pokazuje, na co go stać, ale zwykle to indywidualne akcje robią nam mecz. Do tego spora różnica między 1 składem a resztą, może poza Talarem, który coraz odważniej puka do pierwszej jedenastki. edit: no i Villar, ale jego traktuje de facto jako pierwszy skład, bo to w sumie piłkarsko ten sam poziom, co Baena.
Ostatnio edytowane przez Elendil : 20.10.2023 o godz. 22:42.
![]()
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Online |
#27
|
Zresztą, to nie zmiennicy sami w sobie są problemem, ale fakt że wchodzą często po 2-3 i na chwilę przez samą ilość zmian rozwalają nasza grę. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#28
|
|
weszło
co do samego meczu nie ma wiele do powiedzenia, Resovia żałośnie słaba, ale wystarczyło dać nam piłkę żebyśmy sami się podkopywali własną nieskutecznością (tak, wiem, 4 gole) i niewymuszonymi błędami. nie chcę robić paraleli do wygranych z Chrobrym i Chojniczanką które zaciemniły obraz w zeszłym sezonie choćby dlatego, że tam to wyglądało lepiej Carbo jest super, trochę mnie ciarki przechodzą że w jakimś równoległym wszechświecie zamiast niego jest Góralski |
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#29
|
|
Gość z Resovii miał piłkę na 2-2
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#30
|
|
No i zaskoczył wszystkich człowiek prezesa. Po roku trenowania Wisły odkrył, ze istnieją inne skuteczniejsze niż wrzutka z boku, sposoby rozmontowania autobusu w polu karnym. Jak np. strzał z dystansu czy wrzucanie piłki za kołnierz. Jak ten rozwój myśli trenerskiej pójdzie tak szybko to strach pomyśleć co będzie za np. 52 lata. LM ?
W pełni zasłużone zwycięstwo, choć po bramce na 2:1 mogło to się różnie potoczyć. Duda i Goku słabiutko, Carbo najlepszy. Pojawienie się nowych elementów gry cenniejsze niż trzy punkty. |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|