
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Krk
Offline |
#11
|
|
To jest nie do wiary, skąd Kiko bierze tych gości. Od czasu Carlitosa chłop wyławia takie perełki, że nawet sporadyczne niewypały nie wpływają na cały obraz jego pracy. Czapki z głów.
Zgodzę się, że wynik lepszy niż gra, ogólnie mamy najlepszy skład w tej lidze, który CZASEM faktycznie pokazuje, na co go stać, ale zwykle to indywidualne akcje robią nam mecz. Do tego spora różnica między 1 składem a resztą, może poza Talarem, który coraz odważniej puka do pierwszej jedenastki. edit: no i Villar, ale jego traktuje de facto jako pierwszy skład, bo to w sumie piłkarsko ten sam poziom, co Baena.
Ostatnio edytowane przez Elendil : 20.10.2023 o godz. 22:42.
![]()
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu |
|
|

|
||||||
|
|