Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   12 kolejka, Wisła Kraków - Resovia, 20 październik 2023, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10933)

Arkadiusz.Czerepach 18.10.2023 09:17

12 kolejka, Wisła Kraków - Resovia, 20 październik 2023, 20:30
 
Nadchodząca kolejka*

https://i.ibb.co/5Gcpwgg/res.png


Aktualna tabela*

https://i.ibb.co/nkwMLsx/res2.png


:TS:


*grafiki i kursy (z dnia zakładania tematu) od sponsora tytularnego rozgrywek

Szneka 18.10.2023 11:04

za wszelką cenę 3 pkt. Pewnie Reska ustawi autobus w polu karnym. Oby Goku nie złapał czwartej żółtej. Gramy bez Junki i kogoś jeszcze?

Watts 18.10.2023 12:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1610943)
Oby Goku nie złapał czwartej żółtej.

z Podbeskidziem i tak nie zagra, a jak dostanie z Sosnowcem, to wypada na Lechię

Szneka 18.10.2023 13:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Watts (Post 1610944)
z Podbeskidziem i tak nie zagra, a jak dostanie z Sosnowcem, to wypada na Lechię

czemu z PBB nie? umowa była?
no to niech łapie wtedy odpadnie na ZS

Karherop 18.10.2023 21:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1610945)
czemu z PBB nie? umowa była?
no to niech łapie wtedy odpadnie na ZS

Na złapanie żółtej kartki Goku w piątek buki dają kurs 1.01

W umowie ma zakaz gry przeciwko PBB w tym sezonie. Ewentualnie pod duża kara finansowa.

Co do meczu, nie będę pisał że trzeba go wygrać i złapać dobra serie. Niech się to po prostu w końcu wydarzy.

Kaan 18.10.2023 22:16

Pytanie mam z innej beczki. Biorę moje córki pierwszy raz na stadion, wybór raczej oczywisty bo sektor rodzinny. Nie byłem tam nigdy i mam do Was pytanie czy na rodzinnym bywają pilkarze ( kiedys bywali kartkowicze lub kontuzjowani) i czy są dodatkowe atrakcje dla dzieci.

pepe72 18.10.2023 23:07

Skończyłem chodzić na rodzinny jakieś 3 lata temu.
Nie pamiętam atrakcji.

Skawa Wadowice 19.10.2023 05:12

Mecz jak mecz. Przyjedzie druzyna, ktora postawi autobus. Takie mecze konczymy remisem. Obstawiam 1:1, duza nasza przewaga, bicie głowa w mur i oczywiscie kilkanascie roznych bez efektu bramki.

To taki mecz ktory przechodzi bez emocji. Słaby rywal, słaba frekwencja, do tego zbliza sie zima.

mecz w piątek więc pewnie zepsują weekend XD

tommiyacht 19.10.2023 06:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kaan (Post 1610948)
Pytanie mam z innej beczki. Biorę moje córki pierwszy raz na stadion, wybór raczej oczywisty bo sektor rodzinny. Nie byłem tam nigdy i mam do Was pytanie czy na rodzinnym bywają pilkarze ( kiedys bywali kartkowicze lub kontuzjowani) i czy są dodatkowe atrakcje dla dzieci.

Co do piłkarzy - raz od wielkiego dzwona sie trafi
Dodatkowe atrakcje są.

Patryko 19.10.2023 12:14

Zdobyć 3 punkty, wykartkować Goku, bez kontuzji. Nastawienie Resovii na ten mecz raczej każdy zna, oby tym razem rozbijanie autobusu w bramce się udało.

Stawiam na 3-1, bramki Rodado, Goku, Uryga.

El'kabat 19.10.2023 14:17

remisowo...

Elefant 20.10.2023 08:20

Dobra była przerwa na repre, na pewno ciężko przepracowana, czas na ankietę ? Ciekawe z poprawy jakiego elementu będziemy się dziś cieszyć?
A. SFG w ataku.
B. SFG w obronie.
C. Strzał z dystansu.
D. Strzał w ogóle.

E. Cieszynka z legendą.
F. Cieszynka z fochem.
G. Machanie łapami a'la sobol style .
F. Żadne z powyższych, Pan trener nas czymś zaskoczy.

Levis88 20.10.2023 09:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kaan (Post 1610948)
Pytanie mam z innej beczki. Biorę moje córki pierwszy raz na stadion, wybór raczej oczywisty bo sektor rodzinny. Nie byłem tam nigdy i mam do Was pytanie czy na rodzinnym bywają pilkarze ( kiedys bywali kartkowicze lub kontuzjowani) i czy są dodatkowe atrakcje dla dzieci.

Ostatnio z atrakcji było malowanie twarzy, stoly i kolorowanki oraz stoisko z fajnymi grami edukacyjnymi w promocyjnych cenach. Moim dziewczynom bardzo sie podobało;)

fansorina 20.10.2023 10:54

Kluczem jest Krzyżanowski, czy po reprezentacji jest do gry.
Bo Duda w środku pola to spowalnianie akcji.
Carbo, Sapała i Goku to optimum w centrum i musimy tak grać.
Wygramy 4:0 :)

KOALIK 20.10.2023 12:10

Jarzyniak dalej urażony?

LucjuszWielki 20.10.2023 18:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOALIK (Post 1610979)
Jarzyniak dalej urażony?

To nie ten temat KOALIK, pytaj tu:

https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10843&page=74

Wracając do tematu:

GENERAŁ SOBOL do hejterów:

https://youtube.com/shorts/d-NA5l9aNcQ

Sylwus1988 20.10.2023 20:26

po pierwszej połowie widać że jesteśmy lepsi o 5 długości ale całkiem bez pomysłu na to jak wykorzystać swój potencjał, boje się że nigeropolak pyknie nam na 1:1 i tak się skończy

Szneka 20.10.2023 20:47

dramatyczne jest nasze wykończenie akcji. Rodado Goku Baena Alfaro.......................

Chorynatrzykolory 20.10.2023 21:02

Zapytam tutaj , może.ktos zna jakiegoś greenkeepera wislackiego i wie coś na temat murawy? Moim zdaniem ona gorzej wygląda niż ta stara.. piątki bramkarskie to samo błoto , za liniami boiska prześwity , ta murawa ma różne kolory trawy tak jakby był z nią jakiś problem. Co więcej co mecz widzę,że piłkarze dwóch drużyn się na niej ślizgają, czy jest jakiś problem?Ta poprzednia była zawsze u nas idealna

viktor56 20.10.2023 22:02

Nie widziałem meczu - kto dobry, kto słaby? Jak młodzież?

ciacho 20.10.2023 22:11

Fajnie się to oglądało, nawet bardzo fajnie, nie było męczenia buły jak we wcześniejszych meczach. Ale skuteczność to kryminał, coś niepojetego. Ten mecz do przerwy powinien być zamknięty. A tu po bramce na 2:1 bałem się o wynik.

Carbo to jest przez kozak jak na tą ligę. Dobry występ Colleya, Duda tragiczny.

Sobol znów dał popis swojego kunsztu tymi 3 zmianami na raz.

Pięknie się Goku wykartkował. Lepiej nie dało się tego zrobić:rotfl:

pepe72 20.10.2023 22:12

Atak dobry, obrona tak sobie, resztę zobacz na GazetaKrakowska :)

Ale na plus, że chcieli grać i non stop atakowali! Do końca rundy gramy z teoretycznie słabszymi drużynami.

Skawa Wadowice 20.10.2023 22:14

Pieknie, weekend bedzie udany. Jeszcze zeby potracili pkt Ci nad nami. Do tego Goku udalo sie odbebnic zoltko.
W koncu potrafimy sforsowac mur. Cieszy to ze idziemy za kolejnymi golami. Zdecydowanie na plus to ze Wisla po cofnieciu potrafi wyjsc bardz szybka kontra po przechwycie pilki.
Wiadomo nerwowo momentami w obronie ale nie ma co sie czepiac. Nie jestesmy man city a jest to tylko nasza kopana, gdzie wiekszosc pilkarzy to i tak drewna.
Zdecydowanie mamy najlepszy potencjal w ofensywie w tej lidze. Widac coraz wieksze zgranie. Martwi momentami zabawa w polu karnym. Bylem za zwolnieniem Radka, ale chyba poukladal gre a w dodatku pomogl mu tez terminarz ze gramy ze slabszymi.
Brawo

Nadejdzie wiosna i lepsze czasy!

Karherop 20.10.2023 22:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez viktor56 (Post 1610993)
Nie widziałem meczu - kto dobry, kto słaby? Jak młodzież?

Z 15 min smrodu na boisku od wejścia Gogola i Talara, ale ogółem świetny mecz Wisły na tle słabiutkiej Resovii. Co ciekawe lepiej gali gdy zaczęli nas mocniej cisnąć, ale nikt już tu nie chce grać taktyki Znicza.

Reakcje Villara po golach - bezcenne.

No i spoko że Sobczak pokazuje że nie jest takim kołkiem, jak wielu uważa.

Duda dzisiaj bardzo odstawał.na tle kolegów w 2 linii, ale jak widzimy zmiennicy nie są lepsi.

Ratón dzisiaj nadzwyczaj solidnie.

leszekpw 20.10.2023 22:17

Paralitycy przez wiekszosx spotkania nie potrafiący rozegrać kontry czy huknac na bramkę. Gdyby nie tragiczna jakosc Resovii, mogło byc roznie. Tragiczny Duda, Alfaro bardzo słabo, ktory to już mecz gdzie strzela jak w rugby. Goku w dalszym ciagu nie przekonuje.
Raton powoli powoli sie rozkręca, ale pewnego poziomu nie przeskoczy. Carbo przerasta tą ligę o dwie dlugosci, spokoj, technika.

Generalnie wynik lepszy niz gra.

Elendil 20.10.2023 22:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw (Post 1610999)
Carbo przerasta tą ligę o dwie dlugosci, spokoj, technika.

To jest nie do wiary, skąd Kiko bierze tych gości. Od czasu Carlitosa chłop wyławia takie perełki, że nawet sporadyczne niewypały nie wpływają na cały obraz jego pracy. Czapki z głów.

Zgodzę się, że wynik lepszy niż gra, ogólnie mamy najlepszy skład w tej lidze, który CZASEM faktycznie pokazuje, na co go stać, ale zwykle to indywidualne akcje robią nam mecz. Do tego spora różnica między 1 składem a resztą, może poza Talarem, który coraz odważniej puka do pierwszej jedenastki.

edit: no i Villar, ale jego traktuje de facto jako pierwszy skład, bo to w sumie piłkarsko ten sam poziom, co Baena.

Karherop 20.10.2023 22:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 1611001)
Zgodzę się, że wynik lepszy niż gra, ogólnie mamy najlepszy skład w tej lidze, który CZASEM faktycznie pokazuje, na co go stać, ale zwykle to indywidualne akcje robią nam mecz. Do tego spora różnica między 1 składem a resztą, może poza Talarem, który coraz odważniej puka do pierwszej jedenastki.

Villar, Sapała, Łasicki, Basha, Satrustegi, Junca - sokojnie mogą grać w 1 skladzie, jeśli będą w formie. Do tego już z ławki strzelił i Olejarka, i Sobczak. Uważam że zarówno 1 sklad jak i ławka to poziom top 3 tej ligi, o ile nie top 1. Kto ma lepszych zmienników na ławce?

Zresztą, to nie zmiennicy sami w sobie są problemem, ale fakt że wchodzą często po 2-3 i na chwilę przez samą ilość zmian rozwalają nasza grę.

Watts 21.10.2023 00:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1610947)
Na złapanie żółtej kartki Goku w piątek buki dają kurs 1.01.

weszło

co do samego meczu nie ma wiele do powiedzenia, Resovia żałośnie słaba, ale wystarczyło dać nam piłkę żebyśmy sami się podkopywali własną nieskutecznością (tak, wiem, 4 gole) i niewymuszonymi błędami. nie chcę robić paraleli do wygranych z Chrobrym i Chojniczanką które zaciemniły obraz w zeszłym sezonie choćby dlatego, że tam to wyglądało lepiej
Carbo jest super, trochę mnie ciarki przechodzą że w jakimś równoległym wszechświecie zamiast niego jest Góralski

AS82 21.10.2023 00:38

Gość z Resovii miał piłkę na 2-2 :rotfl:

Elefant 21.10.2023 07:01

No i zaskoczył wszystkich człowiek prezesa. Po roku trenowania Wisły odkrył, ze istnieją inne skuteczniejsze niż wrzutka z boku, sposoby rozmontowania autobusu w polu karnym. Jak np. strzał z dystansu czy wrzucanie piłki za kołnierz. Jak ten rozwój myśli trenerskiej pójdzie tak szybko to strach pomyśleć co będzie za np. 52 lata. LM ?



W pełni zasłużone zwycięstwo, choć po bramce na 2:1 mogło to się różnie potoczyć. Duda i Goku słabiutko, Carbo najlepszy. Pojawienie się nowych elementów gry cenniejsze niż trzy punkty.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:48.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl