
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#61
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#62
|
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#63
|
Tylko, kiedy zamiast w ataku pozycyjnym podawać do tyłu i w bok, zaczniemy ryzykować drybling albo grę do przodu to pojawi się ryzyko straty. A wtedy dupa blada,bo wszyscy nas powiozą. Znicz na początku wjeżdżał w nas jak w masło. Pierwszy strzał Japońca który nasz bramkarz cudem obronił, był po rozklepaniu naszej defensywy jak dzieciaków bez pojęcia. To nie jest kwestia samej obrony tylko współpracy naszych w każdym aspekcie gry. Czy to w ataku czy w obronie nie mamy pojęcia jak zespołowo reagować, to jest widoczne nawet przy stałych fragmentach. Ustawiamy się w tej linii jakby to było decydujące. A piłką nikt się nie interesuje. Nasz ułomny sztab myśli, że wystarczy nauczyć ustawienia, ale o reakcji na zawsze inną sytuację na boisku nawet nie myśli. Ustawienie to tylko warunki początkowe czy to gry obronnej czy ofensywy. A u nas Sobolewski ze swoim sztabem już rok "pracuje" na treningach i dalej śladu efektów nie widać. Aut dla przeciwnika chłopy robią zwykłą zmianę krzyżową, poziom juniora, a nasza obrona jak się ustawiła tak dalej stoi. Coleyowi zamieszali przed oczami, nagle miał dwóch chłopów zupełnie niekrytych i lecącą piłkę do skontrolowania i tak cud że ją wybił, bo gdyby któryś ze Znicza tylko lekko trącił piłkę to wyszliby we dwóch na bramkarza. Wstyd jak ..... Tak jest w każdej sytuacji, piłkarze dostali zadanie ustawiać się tak i tak, tylko nie mają pojęcia co dalej, kto ma reagować na sytuację, kto asekurować, kiedy ma to następować. Dlatego dwóch przeciwników jest w stanie namieszać przeciwko czterem naszym, bo nikt nie wie co ma robić i tylko patrzą jeden na drugiego, a każdy jest świetnie przecież ustawiony. Dlatego w ataku jest gra na alibi, bo czują, że każda strata nawet pod polem karnym przeciwnika, to smród pod własną bramką. Mamy trenerów bez pojęcia od półtora roku, jeżeli to się nie zmieni to nawet 3:1 w 90 minucie będzie śliskim wynikiem.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 08.10.2023 o godz. 08:35.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Hrabstwo Bieżanów Nowy
Offline |
#64
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#65
|
|
Nie ogladalem meczu ale ze skrótów to Rodado man of the match.
Bramki po wielbladach obroncow znicza lub kontrach, nie widzialem nic co mialoby byc wypracowanym atakiem pozycyjnym. Sttacona branka po aucie kuriozum. Ten japoniec wydaje aie dobry technicznie. ![]()
Malinowy król malowanych róż
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#66
|
Przyjechał beniaminek, chciał się pokazać, naprawdę dobrze konstruował akcje (lepiej niż my), we dwóch/trzech robili nam Sajgon w polu karnym. Poczuli się zbyt pewnie, strata, kontra i gol, siedli psychicznie, potem dwie straty w doliczonym czasie i opadli psychicznie. Gra po kontrach nam wychodzi, ale większość rywali stara się nam to uniemożliwić bardzo zachowawczą grą. @Karherop - no tak, nie wierzyłem że można być takim idiotą żeby grać z nami otwartą piłkę. Myślę że to ostatni taki trenerski prawdziwek. Wyniki dają do myślenia.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 08.10.2023 o godz. 11:28.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#67
|
Pamiętajmy, że to wciąż zaledwie pierwsza polska liga, tu nawet kulawy pressing, jeśli jest robiony z zaangażowaniem, czy samo podejście wyżej do odbioru może wymuszać proste błędy przeciwników. Dalej jak zwykle pełna zgoda. Cała rzecz sprowadza się w gruncie rzeczy od miesięcy do bardzo prostej sprawy: mamy adekwatnych do naszych celów Hiszpanów sprowadzonych przez Kiko, którzy górują wyszkoleniem i możliwościami nad całą tą pokraczną ligą, ale nie mamy trenera i sztabu, który potrafi ich odpowiednio użyć i wykorzystać ich potencjał, zrobić z nich drużynę. Problemem jest też to, że reszta Polaków + nasz Albańczyk i Szwed ciągle odstają poziomem od potrzeb zespołu i potrafią zaprzepaścić wszystko w sekundę robieniem równie kompromitujących błędów jakie w sobotę robili piłkarze Znicza.
Ostatnio edytowane przez Markus : 08.10.2023 o godz. 11:39.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#68
|
Żeby nie przedłużać, nawet Sobolewski, ze swoimi ograniczeniami, przegrywając mecze z drużynami czołówki, męcząc się w spotkaniach z murarzami, powinien osiągnąć awans. Gdyby Hiszpanie przyszli o rundę wcześniej, udałoby się to już w poprzednim sezonie. Większym problemem jest przyszłość, bo ani Sobol, ani nasi piłkarze nie utrzymają Wisły w Ekstraklasie. Nie mówiąc już o czymś więcej. I jeszcze jedno. Zupełnie nie wierzę, że jesteśmy w stanie sprowadzić do pierwszoligowej Wisły trenera, który tu i teraz będzie znacząco lepszy od Sobola (ale jeśli jutro miałby przyjść ktoś choćby na poziomie Runjaica, będę przeszczęśliwy). Za to, gdybyśmy mieli awansować do ekstraklasy, musimy pozbyć się go koniecznie. Najlepiej przed okienkiem transferowym, żeby nowy trener mógł mieć wpływ na to, kto przychodzi do klubu. Oczywiście tak się nie stanie. Bo, jeśli awansujemy, Sobol dostanie szansę i zostanie zwolniony, tylko wtedy, gdy będzie bardzo źle... Dalszy ciąg tej opowieści każdy może dopowiedzieć sobie sam.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 08.10.2023 o godz. 13:15.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#69
|
|
Sobolewski to marny trener bez żadnych osiągnięć, bez doświadczenia, bez żadnego awansu w CV z którego tacy jak Ty robią na siłę średniaka bo dostał fuchę za nazwisko i Hiszpanów ponad ligę (również, a może przede wszystkim - finansowo!). Ja nie wierzę w awans, wyniki nie kłamią, statystyki nie kłamią. Raz na jakiś czas jak nam się mecz ułoży (czytaj - rywal nam pomoże) to będą fajerwerki, a potem seryjne straty punktów. To w meczach z Chrobrym czy Stalą przepycha się awans, a my w takich meczach tracimy punkty. Jak trzeba zagrać z kimś ogarniętym typu Tychy czy Odra to też nie ma czego zbierać. Sobolewski to nędzny trener, nawet jak na warunki pierwszoligowe. A do takiego składu i gry jaką wymarzył sobie Królewski to już kompletnie się nie nadaje. @pepe72 - trzeba było obejrzeć mecz a nie słuchać audiodeskrypcji, ale oddajmy głos trenerowi Znicza: Cytat:
Ostatnio edytowane przez wolfy : 08.10.2023 o godz. 14:05.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
||
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#70
|
Praktycznie wszystkie bramki w futbolu to błędy obrońców (no, karnego może ktoś inny sprokurować) , co było widać i w tym meczu. 0:1 - (wiel)błąd Cooleya 1:1 - podanie z 16 metra do Rodado (na 45-50 metrze), obrońca Znicza nie przeciął piłki 2:1 - Goku z Rodado podeszli do obrońcy, Angel mu zabrał piłkę 3:1 - akcja 3 na 4 - piłka na polu karnym przechodzi wzdłuż 4 zawodników Znicza 4:1 - Rodado ograł dwóch w środku pola, a Baena kolejnych dwóch podczas rajdu z piłką (trzeci nie dobiegł) 4:2 - najpierw Szot dostał siatkę, potem Japończyk strzelił między naszym dwuosobowym "murem" i jeszcze się odbiła od któregoś z naszych myląc bramkarza 5:2 - Jedyny błąd obrony, to że zostawili Mikiego przed polem karnym bez opieki 6:2 - podane od obrońców. Jak zauważyłeś, by obrona popełniała błędy to trzeba ich do tego zmusić pressingiem. Na Zniczu wyszło i mnie to cieszy. Z Płockiem, Chrobrym i Stalą to nie działało i mnie to wk...a bo przez to zamiast być na 2-3 miejscu mamy 4 punkty straty do awansu.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 08.10.2023 o godz. 16:25.
![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#71
|
Ja mam tylko wątpliwość czy zdąży się nauczyć, by nam starczyło do awansu. ![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#72
|
|
Ale po co mamy awansować w tym roku? Niech Pan Sobolewski się pouczy z 10 lat, z Wisłą w I lidze, może nawet II i III. Nauczy się wszystkiego, a później rok po roku sobie awansujemy, wygramy Mistrzostwo Polski i LM kolejnego roku. Lepiej się nauczyć dobrze, wszystkiego niż później spaść z ekstraklasy bo się czegoś nie umiało.
![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#73
|
|
Najsmieszniejsze, ze przez to, ze mamy "uczacego sie" parodyste na lawce, musimy sprowadzac tabuny Hiszpanow przerastajacych poziomem reszte kopaczy z tej gownianej ligi zeby w ogole mozna bylo sobie pomarzyc o awansie. Do tego najdrozsza kadra, a co tam, stac nas.
Przeciez jakby nie zatrudniono parodysty rok temu, a sprowadzono jakiegos w miare ogarnietego trenera, gralibysmy teraz w Eklapie i calkiem mozliwe, ze wcale nie walczylibysmy o spadek. Zatrudnienie i zostawienie parodysty kosztowalo nas ogromne pieniadze i dwa zmarnowane lata sportowo, kto wie czy nie wiecej. ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#74
|
Niby jak osiągnie awans? Kiedy w decydującym meczu przegra u siebie z Sosnowcem czy innym ligowym średniakiem grającym o nic. Przegra bo nie potrafi nauczyć obrońców jak poradzić sobie w trójkę z atakiem dwóch przeciwników. Nie potrafi nauczyć, bo nie ma analitycznych zdolności, nie mówiąc o zdolnościach dydaktycznych. Jemu się wydaje, że samym ustawieniem zespołu coś trenuje. Trenuje, ustawienie zespołu nic więcej. Wczoraj był taki wolny, przed którym Uryga z pasją instruował gdzie kto ma stać. Po czym chłop wrzuca piłkę, a żaden z misternie ustawionych obrońców nie jest nią zainteresowany, 4 zawodników Znicza ma do niej bliżej niż którykolwiek z naszych obrońców. Raton widząc co się dzieje wychodzi na wariata bo wie, że jeżeli ktoś sięgnie piłki to na pewno nikt z naszych i trzeba skrócić kąt bo to jedyna nadzieja. Szczęśliwie nikt piłki nie sięga. To jest postawa drużyny po roku treningu stałych fragmentów w obronie? Jesteśmy statyczni i w ataku i w obronie, każdy stoi tam gdzie Sobolewski chce żeby stał i uważa, że wypełnił założenia. To jest poziom poniżej okręgówki. Nie ma systemu wyjścia do gry, nie ma systemu rozegrania w równowadze, nie ma systemu rozegrania w przewadze, nie ma systemu przekazywania przeciwnika w obronie, nie ma systemu asekuracji ani w ataku ani w obronie. Jedno co jest to trzymanie ustawienia i gra maksymalnie bezpieczna. Dlatego jak się pojawi jakiś nieoczekiwany stresor to jesteśmy bezradni jak dzieci. ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#75
|
Runjaic to tylko jaskrawy przykład. Piszę przecież, że nie wierzę w kogoś istotnie lepszego od Sobola w naszym klubie. A zmiana dla samej zmiany nie ma sensu. Myślę, że zbytnio dramatyzujesz. Mimo słabej postawy mamy 4 punkty straty do 1 miejsca. I łatwiejszy kalendarz do przerwy zimowej. Z rzeczywiście kilkoma słabymi zespołami, którym nie pomoże nawet murowanie. Trzeba to wykorzystać. Sprowadzić w przerwie zimowej ze 2 sensownych piłkarzy (biorę pod uwagę realna sytuacje, a nie wszystkie możliwości). I nawet Sopbol da radę. Ogólnie przestaje się już zajmować Radosławem. Realistycznie rzecz biorąc, nie ma szansy, żeby został zwolniony z klubu, więc to tylko bicie piany. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#76
|
Runjaic to tylko jaskrawy przykład. Piszę przecież, że nie wierzę w kogoś istotnie lepszego od Sobola w naszym klubie. A zmiana dla samej zmiany nie ma sensu. Myślę, że zbytnio dramatyzujesz. Mimo słabej postawy mamy 4 punkty straty do 2 miejsca. I łatwiejszy kalendarz do przerwy zimowej. Z rzeczywiście kilkoma słabymi zespołami, którym nie pomoże nawet murowanie. Trzeba to wykorzystać. Sprowadzić w przerwie zimowej ze 2 sensownych piłkarzy (biorę pod uwagę realne możliwości, a nie wszystkie potrzeby). I nawet Sobol da radę. Ogólnie przestaje się już zajmować Radosławem. Realistycznie rzecz biorąc, nie ma szansy, żeby został zwolniony z klubu, więc to tylko bicie piany.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 08.10.2023 o godz. 13:47.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#77
|
Polecam obejrzeć mecz albo chociaż ten skrót, który podałem. ![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#78
|
Pewnie już za rok. @pepe72 - nie robię sobie jaj, bo akurat oglądając mecz miałem w tamtej sytuacji identyczne obserwacje, dlatego wkleiłem cytat. To że to trener rywala nie oznacza z automatu że jest idiotą albo kłamcą, jego ocena meczu była moim zdaniem bardzo merytoryczna i bliska prawdy. Przy okazji - w wywiadzie pomeczowym bardzo kulturalnie i kurtuazyjnie się zachował mimo w.......u. W porównaniu z takim Tarasiewiczem - niebo a ziemia. Nie ma nic do rzeczy, ale zawsze to przyjemnie jak ktoś z klasą umie się zachować.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 08.10.2023 o godz. 14:10.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#79
|
![]() Brosz już wielokrotnie udowodnił że zna się na robocie. Sobolewski to żaden trener. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2013
Offline |
#80
|
|
Znicz bardzo mi się podobał pierwsze 30 minut i początek drugiej połowy klasa. Mam nadzieję, że tego Japończyka w naszym klubie obserwują (jeśli ma kto
Nie mam zaufania do Ratona, choć obronił jedną trudną piłkę na początku. Olejarka zmarnował szansę, szkoda. Środek pola bez Dudy jest szybszy. Dobre wejście odkurzonego Talara. Wynik moim zdaniem zdecydowanie za wysoki, patrząc na to co się działo na boisku, ale brawo. Znowu praktycznie zero zagrożenia po różnych. Resovia nie będzie taka odważna jak Znicz, więc będzie męczenie buły :/, ale wygramy. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#81
|
Proszę, oceńmy zimą. Wtedy będziesz mógł heheszkować, odnosząc się do moich słów . Zdziwiłbym, gdybyśmy zdobyli mniej niż 30 punktów przed przerwą (zostało 8 spotkań, wiec możemy raz zremisować i 3 razy przegrać). I jeśli sprowadzimy w przerwie ze 2 niezłych zawodników, wiosną bez problemu jeszcze poprawimy ten wynik. Nawet z Sobolem. Na razie przed nami Resowia, Podbeskidzie i Sosnowiec. Po tych meczach coś już będzie wiadomo. Wracając do Brosza. Po co marnować czas na dyskusje o nim. Królewski nie zwolni Radosława, dopóki Wisła będzie w strefie barażowej o włos od bezpośredniego awansu. Czyli prawie do końca sezonu. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#82
|
Być może Znicz przeszacował swoje siły albo uznał, że skoro ma 1:0 to dobije Wisłę. Jak się nie trzyma gardy to można stracić zęby, o czym przekonał się mój kolega na treningu Wydaje mi się, że pierwsze 30 minut to była taka kopanina w środku. Czy był efekt kontuzji Grudzińskiego (33 minuta)? Ciężko stwierdzić, nie oglądałem poprzednich meczów Znicza. Bramkę na 2:1 zawalił Juchymowicz, którego "napadło" dwóch naszych. Więc również ciężko o to winić zmianę. Co do "podania do przeciwnika" to jedynie bramkę na 6:2 można do tego zliczyć ale ona już wpływu na zwycięstwo nie miała. Znicz przed meczem z nami miał 2-0-3 w domu i 1-1-3 na wyjeździe. Mecz trwa 90 minut, a nie 30.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 08.10.2023 o godz. 17:12.
![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2018
Offline |
#83
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#84
|
|
Co za kolejka.. właściwie każdy jeden wynik korzystny dla nas...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#85
|
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#86
|
|
Co do tego, że Wisła grała piach pierwsze 30 minut to nie ma dyskusji.
Czy Znicz był aż tak lepszy ... No w sumie strzelił bramkę po koszmarnym błędzie naszej obrony. Ale tak jak napisałem, mecz trwa 90 minut ... Patrzę na poprzednie mecze. Tychy: 0:1 w '27, 1:1 '51, 2:1 '80 Stal (w domu): 0:1 '44, 0:2 '57, 1:2 '65 Warszawa: 0:1 '10 Łęczna (dom): 0:1 '43 -> wynikałoby, że potrafią się bronić przez 30-40 minut ![]() Chociaż Termalica załadowała im w 10 minucie. ![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#87
|
|
To nie tyle kolejka pod nas, co po prostu kuriozalnie wyrównana liga w tym sezonie.
Przeglądając kilka lat wstecz, tabele po 11 kolejkach to w oczy się rzuca komiczne spłaszczenie które mamy obecnie. Zespoły z miejsc 1,2,3 mają po 24,21,19 pkt Ostatnie trzy zespoły mają po 9,9,9 pkt To zaledwie 11 pkt różnicy pomiędzy miejscem awansu, a miejscem spadkowym Choćby w sezonie 20/21 to było...21 pkt różnicy, a druga drużyna w tabeli miała 28 pkt Czołowe 3 zespoły ligi zdobyły wówczas po 11 kolejkach 79 pkt, (ostatnie 3 zespoły z kolei 13 pkt). Teraz analogicznie teraz 64 pkt i 27 pkt. Liga stała się bardziej wyrównana, ale wcale bym nie powiedział że za sprawą silnej czołówki. Zresztą obecni beniaminkowie esa pokazują jak mocne są zespoły 1 ligi.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 08.10.2023 o godz. 22:10.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2004
Skąd: z prawego brzegu
Offline |
#88
|
No chyba, że raz na tydzień jesteś jako kibic na treningu w Myślenicach, albo jeszcze lepiej - masz kogoś w szatni i dokładnie wiesz co się dzieje na odprawach. To wtedy przepraszam. Zasadniczo myślę, że trochę przeceniacie piłkarzy. Zwłaszcza tych trafiających do nas, będących bądź co bądź trochę jednak piłkarskimi odrzutami. Nie szukając daleko. Yeboaha wkręcania dłuższych korków nauczył po ponad roku chyba dopiero czwarty trener. I też odbyło się to po ostrych awanturach. W kwestiach taktycznej dyscypliny pewnych rzeczy nie ogarnął nigdy. Zresztą to nie jest tylko problem naszego podwórka. Taki Dembele, zajebisty jeśli chodzi o indywidualne wyszkolenie, przeżył w Barcelonie pięciu trenerów cały czas grając to samo gówno i było to zupełnie co innego niż oczekiwał od niego klub po wydaniu na niego 135M euro. Przy piątym uznali, że trzeba go wyjebać i cieszyć się, że udało się odzyskać chociaż 50 baniek, więc jak widzę Villara dośrodkowującego na pałę spod końcowej po raz 89, albo Goku, któremu włącza się widzenie tunelowe i po raz 76 próbuje minąć 5 rywali w polu karnym to mam swoje wątpliwości. Gdybym miał w miarę skondensowany sposób próbować diagnozować nasze problemy. To powiedziałbym, że przy próbach rozbujania autobusu przeciwnika brakuje nam cierpliwości, zdyscyplinowania i chłodnej głowy jeśli chodzi o decyzje. Zbyt nerwowo i bardzo na siłę szukamy finalizacji. Stąd zresztą biorą się jakieś chore liczby jeśli chodzi o ilość niebezpiecznych ataków. Ludzie piszą, że gramy za dużo do boku i w tył oraz strasznie dużo klepiemy. Jest dokładnie odwrotnie. Powinniśmy dłużej potrzymać ten autobus w ryglu w szesnastce przegrywając po obwodzie z jednego skrzydła na drugie nawet 3-4 razy w trakcie akcji, bez przerywnika w postaci sfg, które dają przeciwnikowi oddech i czas na uporządkowanie obrony. A czy jest to problem na poziomie sztabu, czy wykonawców na boisku? Ja się takiej oceny nie podejmę, bo bez wiedzy insajderskiej takie oceny to jednak trochę pierd0lolo. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#89
|
|
Płacze, bzdety, narzekania, a teraz sytuacja Wisły :
Po 11 kolejkach, 4 punkty straty do celu A teraz sytuacja faworytów innych lig dla porównania : ESA : Legia, Lech - 3 punkty straty La Liga : Real liderem, Barcelona - 3 punkty straty Ligue 1 : PSG - 2 punkty straty Serie A - Milan liderem, Inter 2 punkty straty, Juventus - 4 punkty straty, Napoli - 7 punktów straty Bundesliga - Bayern, Dortmund - 2 punkty straty, RB - 5 punktów straty Premiership - City - 2 punkty straty, Liverpool - 3 punkty straty, United - 8 punktów straty, Chelsea - 9 punktów straty ----------------------------------------------------- Wnioski? Na początku sezonu w większości lig europejskich tylko 2 drużyny wśród ligowych przedsezonowych faworytów mogą się cieszyć z pozycji lidera. Są to Real i Milan. Cała reszta dopiero się rozpędza. Część zawiedzie, część osiągnie sukces. Typowanie wyników na tym etapie sezonu jest jak wróżenie z fusów. Rozpierdziela mnie, że większość forum to uskutecznia z taką zapalczywością. Generalnie aż odechciewa się tu wchodzić. Z tej strony gostek szykuje sznur, tutaj inny ostrzy noże, tamten napuszcza wody do wanny i podłącza suszarkę.... no ja pierdzielę. Lodu ludzie. Sezon się ledwie zaczął i równie dobrze możemy zakończyć rundę w czubie jak i na pozycjach 9-10. Po takim meczu wyczytywać takie pie.rdololo jest po prostu śmieszne. Po co w ogóle z Wami wymieniać się opiniami, jak ja z góry wiem co będzie pisał x, y czy z - bo napisze to samo niezależnie od wyniku. Było źle. Jest gorzej. Będzie tragicznie.... Bramki to tam padły bo to tamto przypadkiem im 6 wepchnęliśmy, bo się na piłce obrońcy potykali.... A przeciwnik sumiennie na dwie bramki zapracował, bo miał prawdziwego trenera Płakać jak tu to mają powody kibice Podbeskidzia..... nie nasi. Im też marzył się awans w tym sezonie, a okupują przedostatnie miejsce w lidze.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 09.10.2023 o godz. 09:10.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#90
|
Może tym razem pecha miał Znicz ![]()
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale Sekciarz spadkowy |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|