![]() |
11 kolejka, Wisła Kraków - Znicz Pruszków, 7 październik 2023, 17:30
Nadchodząca kolejka*
https://i.ibb.co/dJXsrwx/zni.png Aktualna tabela* https://i.ibb.co/QNZXYZK/zni2.png :TS: *grafiki i kursy (z dnia zakładania tematu) od sponsora tytularnego rozgrywek |
Dominujące odczucie przed meczem, obojętność. Do takiego stanu doprowadziła postawa władz klubu.
Jadę na grzyby w sobotę tam może emocje będą większe, a na pewno zdrowsze. |
Cytat:
|
Spodziewam się raczej remisu albo przegranej, chyba że jakimś cudem wciśniemy gola i mecz się otworzy.
Przebieg meczu znamy - murarka plus kontry i SFG ze strony Znicza, ew. tylko murarka. Z tyłu na zero, z przodu na bank coś się stworzy bo nasza obrona to nie monolit. W odpowiedzi my będziemy wrzucać na pałę i... Tyle. |
Gramy swoje na 3:3
|
Mam wyjebongo na te mecze Wisły. Wolę iść na spacer, zdrowiej, niż oglądać poczynania pseudotrenera i pseudowłaściciela, który doprowadzi Wisłę do upadku, wspomnicie moje słowa.
|
To jest niesamowite jak bardzo schematyczne stały się mecze Wisły, wszyscy tutaj jestesmy absolutnie prawidłowo przewidzieć przebieg i obraz meczu :D
1. Powolny i bezpłciowy atak pozycyjny w wykonaniu Wisły. 2. Murarka i stanie w 10 przed 16 w wykonaniu znicza. 3. 2137 wrzutek w pole karne i tyleż samo wybić przez obrońców Znicza. 4. 87 rzutów rożnych po których w sumie oddamy 4 zablkowane strzały i 1 niecelny. 5. Znicz tworząc jedną/dwie okazję na mecz będzie bliżej zdobycia gola, albo w ogóle go zdobędzie. 6. U nas albo wpadnie jedna bramka fartem jak z Głogowem, albo nie wpadnie. 7. W to, że strzelimy więcej niż jednego gola nie wierzę, więc wynik jest uzależniony od tego ile kontr wykonczy skutecznie znicz, jeśli jedną - remis, jeśli więcej niż jedną - przejebiemy. No i w sumie to by było na tyle, tak jak wszyscy pisali wyżej, z czystem sumieniem zamiast oglądania tego gówna można po prostu przeczytać ten post i generalnie mieć obraz przebiegu spotkania pewnie w 90% a sobotę wykorzystać na coś co przyniesie pozytywne emocje a nie frustracje ;) |
Trener Znicza po ostatnim meczu odżegnywał się od grania murowanka, jakoby ich celem było jednak atakowanie. Trochę to naprawa optymizmem, że sobotni mecz nie będzie pazdzierzem podobnym do meczu z Płockiem, Chrobrym czy Stala.
Patrząc jak radzimy sobie akurat z beniaminkami, które jeszcze nie wiedzą jak grać z Wisłą, to pewnie w sobotę wygrany. Od Resovii powrót do Paździerzu. |
Cytat:
|
Cytat:
Zresztą to wymowne z kim aktualnie mamy wygrane, czyli beniaminki + rozwalona Arka. |
Niby dlaczego mieliby się otworzyć jak grę obronną mają dość dobrze poukładaną.Albo minimalnie wygrywają albo minimalnie przegrywają,tylko Katowice wygrały z nimi różnicą dwóch bramek.Albo szybko otworzymy wynik albo to będzie widowisko dość bolesne dla oczu.
|
Cytat:
https://youtu.be/24K-rq7cMn0?si=DQ9dvOK0v_nfENZQ Nigdzie nie twierdzę że dostaną wiele bramek, ale że być może będą grali odważnej choćby od Wisły Płock. |
Ale jak szybko otworzymy wynik (mecz z Sosnowcem) to się cofniemy i okaże się że Znicz w ataku pozycyjnym jest lepszy od nas. Bo bronić nie potrafimy tak samo jak atakować.
Jedno co robimy najlepiej w lidze to marnowanie czasu na boisku. |
Jak Znicz zagra zachowawczo to w plecybjaknotwarta pilke to wygramy.
|
Cytat:
W temacie sobotniego wydarzenia jak Znicz przegra sam ze sobą to Wisła wygra albo zremisuje. A jak nie to w plecy. |
Cytat:
|
Zagrają tak jak Wisła Płock, Stal czy Chrobry.
Jedyna nadzieja, że zamiast jednego Rodado grającego pressingiem, Sobol każe biegać również pomocnikom. Bo obawiam się, że "tiki taki" to ze strony Wisły nie zobaczymy. Ja oglądam w TV. |
Scenariusz tego meczu jest chyba wszystkim znany.
Trzeba też wspomnieć, że do tej pory Znicz stracił 10 bramek, więc są w TOP3 zespołów z najmniejszą liczbą straconych bramek. Mało też strzelają, więc zapowiada się remisowy paździerz z niewielką szansą na przegraną którejkolwiek ze stron. Ciekawe jak JK zareagowałby na przegraną 0-1 w tym meczu, gdzie jest jego granica bólu? Ja osobiście stawiam na 1:1. |
Cytat:
|
na pewno wygramy
|
Patrzac na to jak gramy i ile strzelamy bramek to przewiduje latwe zwyciestwo 7:1.
W zwiazku z tym nie ide na mecz, nie zamierzam ogladac. Pojde sobie do galerii w tym czasie. Poki jest sobol na lawce to takie mecze to pewniaczek. |
Cytat:
|
Znów kolejka zaczęła się pod nas. Może w końcu my zagramy dla siebie...
|
Grają dla nas od dłuższego czasu. Grali "pod nas" jak spadaliśmy, grali tak gdy nie awansowaliśmy. Wszystko umimy spier.dolić....
|
1:0 po wykorzystaniu jednej z dwudziestu sytuacji..
|
Przy tych wynikach i okazji na odrobienie punktow, Sobol powinien dostac natychmiastowe ultimatum. Wygrana albo bye. Niestety wlasciciel nie ma jaj.
|
Cytat:
|
Nie no, sosik grzybowy petarda. Tyle teraz młodych okazów żal nie skorzystać.
|
Właśnie wróciłem.
Koszyczek zgrabniutkich drobniutkich podgrzybeczków. Troche kurek i dwa okazałe prawdziwy. Dzisiaj nic mi już humoru zepsuć nie może. Zatem, nawet na męki popatrzę... |
Ja nawet w tv nie będę oglądał. Karnet mam swoje zrobiłem. Wolę iść coś fajnego zjeść niż się nad sobą znęcać.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:10. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl