
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2021
Skąd: pd-zach. kresy Krakowa
Offline |
#31
|
Widze, ze sie znasz na sprawie i wiesz od czego sa i i czemu sluza sparingi.
Ostatnio edytowane przez WildDog : 16.09.2023 o godz. 08:26.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#32
|
|
A ty widzę nie umiesz podać tego jednego "za" takim wygłupom z rzucaniem zawodnika po różnych pozycjach tylko sprowadzasz rozmowę do zwykłego .......olo. Merytorycznie misiu,merytorycznie....
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Online |
#33
|
|
Junca po kontuzji, Jaroch po kontuzji, Eneko kontuzja, Krzyżanowski zaraz leci na MŚ Juniorów i tylko Szot mierny ale zdrowy.
Tak, boki obrony mamy rewelacyjnie obsadzone w tym sezonie i nikogo nie trzeba tam testować. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#34
|
|
no ale fazlagica ?
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#35
|
|
Dokładnie.
Ale psychofanom Sobolewskiego nie wytłumaczysz. A co tam - co za genialny ruch trenera! @kryształ - chyba myślimy podobnie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.09.2023 o godz. 06:29.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#36
|
|
Będziecie przepraszać na kolanach jak Fazlagić okaże się kotem na lewej obronie i sprzedamy go za kilka mln euro.
PS Bronienie Sobola, że coś robi dobrze jest trochę be sensu. Może akurat w tym przypadku robi dobrze ale co z tego? Skoro ogólnie druzyna jest rozwalona, gościu nad niczym nie panuje, wyników nie ma, to się nie nadaje więc kit w to, że z 1 czy 5 decyzji na krzyż podejmie dobrych. A skoro się nie nadaje i nie ogarnia, to jednak bym mu nie zawierzał, że akurat np w przypadku Fazlagicia czy ogólnie podejścia do sparingów, robi dobry ruch. Dopóki piłkarze się nie rozwijają i nie ma wyników, to jest do wyjebania i szkoda czasu żeby dawać mu jakąś decyzyjność, dawać mu uskuteczniać swoje wizje.
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 16.09.2023 o godz. 07:28.
![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#37
|
|
Ogólnie jak przegrywamy sparing (co nam sie przeważnie zdarza), to jest narracja aby nie przywiązywać wagi do sparingów, bo to tylko jednostka treningowa, testowanie grajków z dupy itp itd
No tak bo przecież to my tylko na sparingu testujemy grajków z dupy, a przeciwnik to wiadomo 1 skład pełna mobilizacja... otóż obie drużyny traktują sparing z przymrużeniem oka, tylko dziwnym trafem to my dostajemy w ....e dlatego ja jednak biore pod uwage wyniki sparingów ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2021
Skąd: pd-zach. kresy Krakowa
Offline |
#38
|
Oczywsicie, mialbym pretensje jakby Sobol eksperymentowal w ten sposob w meczach ligowych. Ale w bardzo waznych sparingach, nawet takich za 6 pkt, mlozna mu to wybaczyc. Chyba trener najlepiej zna swoich zawodnikow i wie w razie jakis nadzwyczajnych okolicznosci (kontuzje, wykartkowania) kim i gdzie jakie dziury latac. Wg mnie dobry pilkarz powinien w w/w sytuacjach odnalezc sie na kazdej pozycji (oczywsicie, nie w 100% jak rasowy, trenowany na odpowiednia pozycje grajek. Od razu zastrzege, mistrzu taktyki i nnej trenerki, NIE DOTYCZY BRAMKARZY.......Fakt, ze przez ten eksperyment Sobol zajebal bardzo wazny mecz z Tychami (to jest najbardziej merytoryczne wg ciebie).
Ostatnio edytowane przez WildDog : 16.09.2023 o godz. 08:27.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2019
Offline |
#39
|
|
Fazlagic i lewa strona? Przecież bez próbowania go tam wiadomo, że to poroniony pomysł. On nie ma szybkości, zwrotności do gry na tej pozycji. Pomijam, że nie ma żadnych nawyków defensywnych na boku obrony, czyli ustawiania sie wobec zawodnika, spychania go do slabszej nogi, zamykania ścieżek na mocniejszej nodze, wyczucie momentu doskoku etc.
Tego się nie da paroma treningami nadrobić, ani żadnymi sparingaim. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2021
Skąd: pd-zach. kresy Krakowa
Offline |
#40
|
Byc moze. Dlatego taki eksperyment nie mial miejsca w meczu ligowym, tylko w waznym sparingu. ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2018
Offline |
#41
|
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 16.09.2023 o godz. 08:50.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#42
|
|
obserwując Sobola mam wrażenie że dla niego najbardziej ryzykowny manewr to wystawić po prostu zawodnika na jego nominalnej pozycji...
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2021
Skąd: pd-zach. kresy Krakowa
Offline |
#43
|
|
O tym pisze, ze klasyczne latanie dziur w razie nadzwyczajnych okolicznosci.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2021
Skąd: pd-zach. kresy Krakowa
Offline |
#44
|
O myslacy i jak to sie okreslasz "rozumny" czy odwolales juz bojkot. Zone chce na mecz zabrac. Ja z synami mamy lkarnety. Nie chce abyuscie mnie kobite od lamistarjkow wyztwali. ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#45
|
No i co, wyjdzie ten Fazlagić na LO kiedykolwiek? No nie wyjdzie. To po chu takie zabawy?! Tu jest potrzebny trener wraz ze sztabem... ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#46
|
|
W składzie Chrobrego z nr 33 od mojej żony, kuzynki Syn zagra. Natan Malczuk.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Krk
Offline |
#47
|
|
Ja jestem na 100% pewien, że oni te SFG to specjalnie tak robią. Żadna drużyna nie jest tak beznadziejna, że wystarczy 1 gracz obok 5 naszych, żeby strzelić bramkę.
![]()
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#48
|
|
czemu nie ma w składzie Sapały? kolejny mecz nie ma Go w 20 meczowej?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#49
|
|
Odsypia Coco z dzisiejszej nocy.
![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2016
Offline |
#50
|
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#51
|
|
|
Cytat:
Podobnie złapali na dłuższy czas kontuzję, bo w lipcu 2021 roku. Sapała wtedy był jeszcze w Rakowie, do nas dołączył z początkiem 2023 roku. Pograł aż cały miesiąc w lutym i złapał kontuzję. Od początku pobytu w klubie zagrał 457 minut. Raz gra, raz ma kontuzje, raz jest poza składem. Ogólnie kolejny fenomen. Nigdy w Wiśle nie zagrał pełnego meczu I tu pojawia się on. Ubrany cały na biało i oczywiście na białym koniu, nie kto inny jak Alan Uryga. Alan był przewlekle chory też od lipca 2021. I co prawda licząc minuty od 2023 roku, ma ich mniej niż Igor, jeśli dziś zagra pełny mecz to łącznie zebrał ich 293, ale zapewne nie raz łapie napady śmiechu jak to wydymał Sapałę, który wraca i wrócić nie może, a nasz Wiślak z krwi i kości wrócił i gra 3 pełny mecz pod rząd. Dlatego legędy zawsze będom górom nad przybłędami obcymi. Pamiętajcie o tym. Cytat:
![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
||
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#52
|
|
Ciekawe co teraz odklejeńcy wymyślą?
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#53
|
|
Kiedy w końcu tego trenerskiego parodystę nie będę musiał oglądać na ławce. Ileż można
![]()
Eppur si muove!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#54
|
|
Nic się nie zmienia, więc i gra wygląda ciągle tak samo. Nie mamy odpowiedniego trenera, który umiałby jakkolwiek ustawić tych zawodników. Trenera, który chociaż zmianami mógłby próbować coś poprawić. Wszystkie zmiany Sobolewskiego jak zawsze bezradną Wisłę czyniły jeszcze bardziej bezradną.
Po raz enty dały o sobie znać stałe fragmenty gry. Goku przychodził do nas jako ofensywny pomocnik, ale geniusz Sobolewski robi z niego lewego pomocnika, a z lewego pomocnika Alfaro ofensywnego pomocnika. Efekt widzimy. Teraz jeszcze Fazlagic będzie lewym obrońcą. Cudownie. Tachiego już tymi swoimi koncepcjami zniszczył. Tak się nie da funkcjonować. Królewski musi w końcu to zrozumieć.
Ostatnio edytowane przez Markus : 16.09.2023 o godz. 18:39.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#55
|
|
Królewski będzie rżnął głupa do końca. Nie przyzna się do błędu.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#56
|
|
Zizu zi zizu zaaaaaa...
![]()
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..
We were the Kings and Queens of promise... ! |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2019
Offline |
#57
|
|
Przecież dobrze graliśmy, 18 strzałów. Nie trenera wina, że tylko 2 w bramkę.
Co Wy chcecie? |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2013
Skąd: Kraków
Offline |
#58
|
|
Tego mema, przepraszam "KLUBU PILKARSKIEGO" nie da się oglądać na poważnie XDD piękny popisik dzisiaj, DO BOJU O BYT W 1 LIDZE, PUNKT BLIZEJ CELU!!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#59
|
|
99 niebezpiecznych ataków, poprzeczka, nieuznany gol ale cioty dalej będą narzekać...
Bramka stracona przypadkowo także można jej nie liczyć. My z kolei strzelamy bramkę po pięknej, składnej akcji. A cioty dalej będą narzekać. ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#60
|
Czekam na FraMata, pepe72 i Karheropa. Oni dowalą do pieca jak zwykle. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|