The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
WildDog
Senior Member
 
Od: 03.2021
Skąd: pd-zach. kresy Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 15.09.2023, 10:46
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Można eksperymentować jeśli ma to jakiś głębszy sens.Można było np dać zagrać Fazlagiciowi 90 minut na jego nominalnej pozycji.Byłaby wtedy podstawa do jego oceny przydatności do zespołu.Na lewej mamy Junce i młodego Krzyżanowskiego.Od biedy mogą tam zagrać Szot,Jaroch i Satrustegui.Po kiego chuja próbować tam kolejnego zapchajdziurę?Dajcie jeden powód.
Jak już tak jesteście za eksperymentami w sparingach to proponuję Brodę spróbować w ataku a Dudę na bramce,będzie przynajmniej śmiesznie...
Nie lepiej od razu Ciebie w roli trenera wyeksperymencic? Nie wiem czy byloby smiesznie czy nie.

Widze, ze sie znasz na sprawie i wiesz od czego sa i i czemu sluza sparingi.
Ostatnio edytowane przez WildDog : 16.09.2023 o godz. 08:26.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 15.09.2023, 12:32
WildDog napisał(a):Wyświetl post
Nie lepiej od razu Ciebie w roli trenera wyeksperymencic? Nie wiem czy byloby smiesznie czy nie.

Widze, ze sie znasz na sprawie i wiesz od czego sa i i czemu sluzaa sparingi.
A ty widzę nie umiesz podać tego jednego "za" takim wygłupom z rzucaniem zawodnika po różnych pozycjach tylko sprowadzasz rozmowę do zwykłego .......olo. Merytorycznie misiu,merytorycznie....
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 15.09.2023, 23:59
Junca po kontuzji, Jaroch po kontuzji, Eneko kontuzja, Krzyżanowski zaraz leci na MŚ Juniorów i tylko Szot mierny ale zdrowy.

Tak, boki obrony mamy rewelacyjnie obsadzone w tym sezonie i nikogo nie trzeba tam testować.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 16.09.2023, 00:36
no ale fazlagica ?
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 16.09.2023, 06:27
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
no ale fazlagica ?
Dokładnie.
Ale psychofanom Sobolewskiego nie wytłumaczysz.

A co tam - co za genialny ruch trenera!

@kryształ - chyba myślimy podobnie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.09.2023 o godz. 06:29.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 16.09.2023, 07:25
Będziecie przepraszać na kolanach jak Fazlagić okaże się kotem na lewej obronie i sprzedamy go za kilka mln euro.

PS Bronienie Sobola, że coś robi dobrze jest trochę be sensu. Może akurat w tym przypadku robi dobrze ale co z tego? Skoro ogólnie druzyna jest rozwalona, gościu nad niczym nie panuje, wyników nie ma, to się nie nadaje więc kit w to, że z 1 czy 5 decyzji na krzyż podejmie dobrych. A skoro się nie nadaje i nie ogarnia, to jednak bym mu nie zawierzał, że akurat np w przypadku Fazlagicia czy ogólnie podejścia do sparingów, robi dobry ruch.
Dopóki piłkarze się nie rozwijają i nie ma wyników, to jest do wyjebania i szkoda czasu żeby dawać mu jakąś decyzyjność, dawać mu uskuteczniać swoje wizje.
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 16.09.2023 o godz. 07:28.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 16.09.2023, 08:18
Ogólnie jak przegrywamy sparing (co nam sie przeważnie zdarza), to jest narracja aby nie przywiązywać wagi do sparingów, bo to tylko jednostka treningowa, testowanie grajków z dupy itp itd

No tak bo przecież to my tylko na sparingu testujemy grajków z dupy, a przeciwnik to wiadomo 1 skład pełna mobilizacja...

otóż obie drużyny traktują sparing z przymrużeniem oka, tylko dziwnym trafem to my dostajemy w ....e

dlatego ja jednak biore pod uwage wyniki sparingów
Odpowiedz cytując
WildDog
Senior Member
 
Od: 03.2021
Skąd: pd-zach. kresy Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 16.09.2023, 08:22
krysztal napisał(a):Wyświetl post
A ty widzę nie umiesz podać tego jednego "za" takim wygłupom z rzucaniem zawodnika po różnych pozycjach tylko sprowadzasz rozmowę do zwykłego .......olo. Merytorycznie misiu,merytorycznie....
Po pierwsze przestan z ta jakas biedroniowa mowa (o tego misia mnie biega).

Oczywsicie, mialbym pretensje jakby Sobol eksperymentowal w ten sposob w meczach ligowych. Ale w bardzo waznych sparingach, nawet takich za 6 pkt, mlozna mu to wybaczyc. Chyba trener najlepiej zna swoich zawodnikow i wie w razie jakis nadzwyczajnych okolicznosci (kontuzje, wykartkowania) kim i gdzie jakie dziury latac. Wg mnie dobry pilkarz powinien w w/w sytuacjach odnalezc sie na kazdej pozycji (oczywsicie, nie w 100% jak rasowy, trenowany na odpowiednia pozycje grajek. Od razu zastrzege, mistrzu taktyki i nnej trenerki, NIE DOTYCZY BRAMKARZY.......Fakt, ze przez ten eksperyment Sobol zajebal bardzo wazny mecz z Tychami (to jest najbardziej merytoryczne wg ciebie).
Ostatnio edytowane przez WildDog : 16.09.2023 o godz. 08:27.
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 16.09.2023, 08:27
Fazlagic i lewa strona? Przecież bez próbowania go tam wiadomo, że to poroniony pomysł. On nie ma szybkości, zwrotności do gry na tej pozycji. Pomijam, że nie ma żadnych nawyków defensywnych na boku obrony, czyli ustawiania sie wobec zawodnika, spychania go do slabszej nogi, zamykania ścieżek na mocniejszej nodze, wyczucie momentu doskoku etc.
Tego się nie da paroma treningami nadrobić, ani żadnymi sparingaim.
Odpowiedz cytując
WildDog
Senior Member
 
Od: 03.2021
Skąd: pd-zach. kresy Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 16.09.2023, 08:37
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Fazlagic i lewa strona? Przecież bez próbowania go tam wiadomo, że to poroniony pomysł. On nie ma szybkości, zwrotności do gry na tej pozycji. Pomijam, że nie ma żadnych nawyków defensywnych na boku obrony, czyli ustawiania sie wobec zawodnika, spychania go do slabszej nogi, zamykania ścieżek na mocniejszej nodze, wyczucie momentu doskoku etc.
Tego się nie da paroma treningami nadrobić, ani żadnymi sparingaim.


Byc moze. Dlatego taki eksperyment nie mial miejsca w meczu ligowym, tylko w waznym sparingu.
Odpowiedz cytując
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 16.09.2023, 08:44
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Będziecie przepraszać na kolanach jak Fazlagić okaże się kotem na lewej obronie i sprzedamy go za kilka mln euro.

PS Bronienie Sobola, że coś robi dobrze jest trochę be sensu. Może akurat w tym przypadku robi dobrze ale co z tego? Skoro ogólnie druzyna jest rozwalona, gościu nad niczym nie panuje, wyników nie ma, to się nie nadaje więc kit w to, że z 1 czy 5 decyzji na krzyż podejmie dobrych. A skoro się nie nadaje i nie ogarnia, to jednak bym mu nie zawierzał, że akurat np w przypadku Fazlagicia czy ogólnie podejścia do sparingów, robi dobry ruch.
Dopóki piłkarze się nie rozwijają i nie ma wyników, to jest do wyjebania i szkoda czasu żeby dawać mu jakąś decyzyjność, dawać mu uskuteczniać swoje wizje.
Z tego co pamiętam jak go kiedyś widziałem w jakimś meczu nie jest szybki ani nie jest specjalnie sprawny czyli skrzydłowi raczej będą mu uciekać i kręcić nim, ale jak nie ma kto grać to dziś może ujdzie, ale na dłuższą metę g.. z tego będzie.
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 16.09.2023 o godz. 08:50.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 16.09.2023, 09:09
obserwując Sobola mam wrażenie że dla niego najbardziej ryzykowny manewr to wystawić po prostu zawodnika na jego nominalnej pozycji...
Odpowiedz cytując
WildDog
Senior Member
 
Od: 03.2021
Skąd: pd-zach. kresy Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 16.09.2023, 09:09
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
Z tego co pamiętam jak go kiedyś widziałem w jakimś meczu nie jest szybki ani nie jest specjalnie sprawny czyli skrzydłowi raczej będą mu uciekać i kręcić nim, ale jak nie ma kto grać to dziś może ujdzie, ale na dłuższą metę g.. z tego będzie.
O tym pisze, ze klasyczne latanie dziur w razie nadzwyczajnych okolicznosci.
Odpowiedz cytując
WildDog
Senior Member
 
Od: 03.2021
Skąd: pd-zach. kresy Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 16.09.2023, 09:11
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie.
Ale psychofanom Sobolewskiego nie wytłumaczysz.

A co tam - co za genialny ruch trenera!

@kryształ - chyba myślimy podobnie.

O myslacy i jak to sie okreslasz "rozumny" czy odwolales juz bojkot. Zone chce na mecz zabrac. Ja z synami mamy lkarnety. Nie chce abyuscie mnie kobite od lamistarjkow wyztwali.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 16.09.2023, 10:24
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
Ogólnie jak przegrywamy sparing (co nam sie przeważnie zdarza), to jest narracja aby nie przywiązywać wagi do sparingów, bo to tylko jednostka treningowa, testowanie grajków z dupy itp itd

No tak bo przecież to my tylko na sparingu testujemy grajków z dupy, a przeciwnik to wiadomo 1 skład pełna mobilizacja...

otóż obie drużyny traktują sparing z przymrużeniem oka, tylko dziwnym trafem to my dostajemy w ....e

dlatego ja jednak biore pod uwage wyniki sparingów
Ale walić już wynik - jest okazja żeby pilkarze zgrali się ze sobą, bo co czwarte podanie nie dochodzi do nikogo, przez takie idiotyczne niezgranie tracimy bramki (modelowy przykład to ostatni mecz, gdzie Duda ewidentnie nie był przygotowany na podanie z autu od Junki, ale kilka razy między Rodado a Goku też zaiskrzyło o złe podania gdzie jeden podahe w prawo a drugi biegnie w lewo) a tu składy w OBU połowach totalnie z dupy.

No i co, wyjdzie ten Fazlagić na LO kiedykolwiek? No nie wyjdzie. To po chu takie zabawy?!

Tu jest potrzebny trener wraz ze sztabem...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 16.09.2023, 16:33
W składzie Chrobrego z nr 33 od mojej żony, kuzynki Syn zagra. Natan Malczuk.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 16.09.2023, 16:42
Ja jestem na 100% pewien, że oni te SFG to specjalnie tak robią. Żadna drużyna nie jest tak beznadziejna, że wystarczy 1 gracz obok 5 naszych, żeby strzelić bramkę.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 16.09.2023, 16:58
czemu nie ma w składzie Sapały? kolejny mecz nie ma Go w 20 meczowej?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 16.09.2023, 17:23
Szneka napisał(a):Wyświetl post
czemu nie ma w składzie Sapały? kolejny mecz nie ma Go w 20 meczowej?
Odsypia Coco z dzisiejszej nocy.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 16.09.2023, 17:33
wolfy napisał(a):Wyświetl post
No i co, wyjdzie ten Fazlagić na LO kiedykolwiek? No nie wyjdzie. To po chu takie zabawy?!
Nie doceniasz potęgi mocy polskiej myśli szkoleniowej
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 16.09.2023, 17:40
Cytat:
czemu nie ma w składzie Sapały? kolejny mecz nie ma Go w 20 meczowej?
Można śmiało powiedzieć, że w wyścigu ślimaków wygrał Uryga.
Podobnie złapali na dłuższy czas kontuzję, bo w lipcu 2021 roku. Sapała wtedy był jeszcze w Rakowie, do nas dołączył z początkiem 2023 roku. Pograł aż cały miesiąc w lutym i złapał kontuzję. Od początku pobytu w klubie zagrał 457 minut. Raz gra, raz ma kontuzje, raz jest poza składem. Ogólnie kolejny fenomen. Nigdy w Wiśle nie zagrał pełnego meczu Nawet jak wchodził od początku to musiał być zmieniany.

I tu pojawia się on. Ubrany cały na biało i oczywiście na białym koniu, nie kto inny jak Alan Uryga. Alan był przewlekle chory też od lipca 2021. I co prawda licząc minuty od 2023 roku, ma ich mniej niż Igor, jeśli dziś zagra pełny mecz to łącznie zebrał ich 293, ale zapewne nie raz łapie napady śmiechu jak to wydymał Sapałę, który wraca i wrócić nie może, a nasz Wiślak z krwi i kości wrócił i gra 3 pełny mecz pod rząd.

Dlatego legędy zawsze będom górom nad przybłędami obcymi. Pamiętajcie o tym.

Cytat:
No i co, wyjdzie ten Fazlagić na LO kiedykolwiek? No nie wyjdzie. To po chu takie zabawy?!
A może po to żeby mu powidzieć chciałeś grać? Chciałeś. Miałeś szansę się pokazać? Miałeś. Nie umiesz grać to weź już ten kontrakt rozwiąż
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 16.09.2023, 18:29
Ciekawe co teraz odklejeńcy wymyślą?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Martinus
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 16.09.2023, 18:30
Kiedy w końcu tego trenerskiego parodystę nie będę musiał oglądać na ławce. Ileż można
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 16.09.2023, 18:36
Nic się nie zmienia, więc i gra wygląda ciągle tak samo. Nie mamy odpowiedniego trenera, który umiałby jakkolwiek ustawić tych zawodników. Trenera, który chociaż zmianami mógłby próbować coś poprawić. Wszystkie zmiany Sobolewskiego jak zawsze bezradną Wisłę czyniły jeszcze bardziej bezradną.

Po raz enty dały o sobie znać stałe fragmenty gry.

Goku przychodził do nas jako ofensywny pomocnik, ale geniusz Sobolewski robi z niego lewego pomocnika, a z lewego pomocnika Alfaro ofensywnego pomocnika. Efekt widzimy. Teraz jeszcze Fazlagic będzie lewym obrońcą. Cudownie. Tachiego już tymi swoimi koncepcjami zniszczył.

Tak się nie da funkcjonować. Królewski musi w końcu to zrozumieć.
Ostatnio edytowane przez Markus : 16.09.2023 o godz. 18:39.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 16.09.2023, 18:38
Królewski będzie rżnął głupa do końca. Nie przyzna się do błędu.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
DeadOrAlive
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 16.09.2023, 18:40
Zizu zi zizu zaaaaaa...
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 16.09.2023, 18:45
Przecież dobrze graliśmy, 18 strzałów. Nie trenera wina, że tylko 2 w bramkę.
Co Wy chcecie?
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 16.09.2023, 18:59
Tego mema, przepraszam "KLUBU PILKARSKIEGO" nie da się oglądać na poważnie XDD piękny popisik dzisiaj, DO BOJU O BYT W 1 LIDZE, PUNKT BLIZEJ CELU!!!!
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 16.09.2023, 19:17
99 niebezpiecznych ataków, poprzeczka, nieuznany gol ale cioty dalej będą narzekać...
Bramka stracona przypadkowo także można jej nie liczyć. My z kolei strzelamy bramkę po pięknej, składnej akcji. A cioty dalej będą narzekać.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 16.09.2023, 19:19
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
99 niebezpiecznych ataków, poprzeczka, nieuznany gol ale cioty dalej będą narzekać...
Bramka stracona przypadkowo także można jej nie liczyć. My z kolei strzelamy bramkę po pięknej, składnej akcji. A cioty dalej będą narzekać.
Sobczak prawie trafił w bramkę, w rzutach rożnych przewaga... Zajebisty mecz.
Czekam na FraMata, pepe72 i Karheropa. Oni dowalą do pieca jak zwykle.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:18.