![]() |
8 kolejka, Wisła Kraków - Chrobry Głogów, 16 września 2023, 17:30
Nadchodząca kolejka*
https://i.ibb.co/zfs2HDT/m.jpg Aktualna tabela* https://i.ibb.co/CV8HtrP/t.jpg :TS: *grafiki i kursy (z dnia zakładania tematu) od sponsora tytularnego rozgrywek |
Wyczuwam tutaj niespodziankę i co najmniej punkt dla gości z Głogowa.
Ekipa Sobolenki po dwóch tygodniach pracy z niezwykle dojrzałym taktycznie sztabem na pewno jest pod formą, jeszcze bardziej niż przed tym okresem. Sparing z Tychami pokazał, że Sobolenka nie panuje kompletnie nad tym, co się dzieje, stracił kontakt z drużyną niczym Gollum z pierścieniem. Mój typ 2:2, bramki dla Chrobrego po SFG, przy czym wyrównująca w końcowym minutach. Ogień pod tyłkiem Królewskiego zapłonie niczym ten w reklamie środków na potencję. A kolejny mecz w Lublinie. |
byl jakis sparing ?
|
Był, z Tychami.
0:2, bramki dla Tychów po SFG oraz wrzutce ze skrzydła. |
Ze skrzydła, gdzie na LO grał Fazlagic.
|
Cytat:
|
Wypada trochę wtrącić że sparing z Tychami to żadna miara, ot jednostka treningowa.
A patrząc już na to kiedy padały branki i kto wtedy biegał po boisku, to wynik nie dziwi. A i tak przy 0-0 zdobyliśmy bramkę, która sędzia IMO niesłusznie nieuznal. Bramki 0:1 Daniel Rumin (53), 0:2 Marko Dijaković (66) Ratón (46. Broda) - Jaroch (61. Sałamaj), Szot, Colley (46. Kutwa), JuncĂ. (46. Fazlagić) - Villar (46. Alfaro), Gogół (54. Zimon), Carbó (46. Basha), Rodado (46. Tokarczyk), Olejarka (61. Goku) - Sobczak (61. Stanek). Co do Chrobrego to obym tego nie musiał cofać, ale dobrze że Chrobry wygrał przed przerwą na kadrę, bo dopiero wtedy ich motywacja po 7 porażkach z rzędu byłaby dla nas problemem. |
Jesli nie wygramy z Chrobrym, to Sobol powinien byc z miejsca wyrzucony.
|
Cytat:
|
Strata punktów w tym spotkaniu powinna oznaczać natychmiastowe zwolnienie Sobolewskiego.
2-1 po przeciętnym spotkaniu; 2x Rodado |
Cytat:
Jakakolwiek strata punktów powinna skutkować natychmiastowym wywaleniem legend na zbity pysk. |
Cytat:
A że, zapewne kierując się sztuczną inteligencją, zbudowano kadrę tak - hehe - "odchudzoną", że mimo jednoczesnego uruchomienia zespołu rezerw jakimś cudem ciągle jest ze dwudziestu graczy, dla którzy nie mają okazji normalnie grać, to mamy co mamy. Zgranie osiągniemy na wiosnę. Mamy czas. W tym klubie na wszystko* jest czas, zwłaszcza na dawanie kolejnych szans. *) - nie dotyczy walki o awans |
Pojawiają się głosy, ze jakakolwiek strata punktów z Chrobrym powinna oznaczać wypie....tzn zwolnienie Radosława i jego sztabu.
Napiszę w szerszej perspektywie: do czasu kolejnej przerwy na kadrę 10 punktów i awans w PP to powinien być cel minimum. Nizsza ilość punktów musi oznaczac zmianę. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Dla mnie to marnowanie jednostek treningowych. |
Cytat:
Nic tak mnie nie rozwala jak przywiązywanie jakiejkolwiek wagi do sparingów. Brakuje tylko pytania czemu nie grali zawodnicy który wyjechali na kadrę ale albo leczą kontuzje. Mają się zgrywać, a nie obniżać wartość sparingu w Myślenicach. |
To się zdecydujcie czy te sparingi są ważne czy to taka zabawa.Mi się wydaje że w naszej obecnej sytuacji każdy trening jest ważny.
|
Plewka w Chrobrym. ciekawe czy zagra w niedzielę
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Mówicie o zawodniku, który jest w stanie piłkarskiej śmierci klinicznej. Bez normalnego treningu od miesięcy. Jego nawet nie będzie w kadrze meczowej.
|
Chrobry jest w takiej dupie, że Plewka może zagrać jako akt desperacji. Fakt, że powinniśmy na nich siąść od początku i klepnąć 3-0 do przerwy
|
Przypomnę tylko, że Chrobry pokonał ostatnio 2-1 Tychy, więc z tym klepaniem byłbym ostrożny.
Niemniej jednak nie wyobrażam sobie innego wyniku niż zwycięstwo w tym meczu. |
Tychy to akurat coś przysiadły z formą, dobry mieli start a teraz klapa. Ostatnia ich wygrana z nami akurat :D W tym sezonie oni skończyli na nas punktować dobrze i spadek formy, a w tamtym wygrali też z nami i nasza dobra forma się skończyła.
Jutro taki mecz, który zapewne wygramy i wiele nam nie powie o drużynie. Zresztą, im więcej dobrych wyników albo takich przeplatanych w stylu 3 pkt - 0 pkt - 3 pkt itp tym gorzej, bo to tylko będzie rodziło złudną nadzieję, że z Sobolem może się udać. A skończy się tak, że może nawet miejsc barażowych nie dogonimy (co nawet z Sobolem jest trudne do zeralizowania w tej lidze). Bo nie wierzę, że z Radkiem to my jesteśmy w stanie wejść na taki poziom, że dogonimy czołówkę i zajmiemy miejsce 1-2. Także sezon już przegrany, granie po to zeby wejść do baraży, a później znowu wszystko będzie zależało od 1-2 meczów, czyli będziemy mieli 25% szans na awans, to trochę chujowa opcja. |
@Jaroo1
Punktowanie w stylu 1,5 punktu na mecz nie daje nawet gwarancji na miejsce barażowe, więc przeplatanki w stylu wygrana->przegrana odpadają. Moim zdaniem jeśli do zimy nie będziemy w Top 4, to Sobol i cały sztab powinni zostać zwolnieni, bez patrzenia czy ktoś jest legendą, czy też nie. |
Cytat:
Jak już tak jesteście za eksperymentami w sparingach to proponuję Brodę spróbować w ataku a Dudę na bramce,będzie przynajmniej śmiesznie... |
Chrobry przed meczem z Tychami nie zmienił czasem trenera ?
Jeżeli tak, to nie wróżę nam jutro zwycięstwa. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:16. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl