
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#31
|
|
Dobry trener to nie taki, który ma na wszystko gotową odpowiedź i wszystkie scenariusze (to niemożliwe -) przed każdym meczem tak, żeby zadowolić kibiców, ale taki, który umie wyciągać wnioski.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2018
Offline |
#32
|
Wymęczmy dziś jakoś te 3 pkt i niech J&M jakimś cudem wrócą na ŁKS.
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 29.04.2023 o godz. 17:07.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#33
|
|
Sobolewski prawie dobrze dziś z tego składu jaki ma.
Jeszcze posadzic Dude i dać Żyro albo Ondraska - gra na 2 napastników i byłoby dobrze. ![]()
Malinowy król malowanych róż
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#34
|
|
chcieliśmy zmian to mamy. 3-5-2 było rozsądne ale trzeba się jeszcze skoncentrować. szczęśliwy gol Tachiego. w drugiej połowie szybko strzelić ze 2 bramki i można dać odpocząć podstawowym zawodnikom
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#35
|
To nie jest kwestia posiadania "gotowych odpowiedzi", tylko znajomości własnych zawodników. On jako pierwszy powinien wiedzieć, że Szot i Szywacz są za słabi by uratować lewą stronę boiska i mecz z Ruchem. Zachował się wtedy fatalnie, nie broń go za to. Dobrze, że dziś przynajmniej wyciągnął z tego jakieś wnioski, za to akurat można go pochwalić. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2007
Skąd: Jaworzno
Offline |
#36
|
|
Nie wygląda to źle, przy optymalnym składzie też było ciężko strzelić drużynom murującym. Dobrze że nie poszedł na łatwiznę czego się w sumie każdy spodziewał tylko w końcu pokombinował i postawił jednak na doświadczonych i trochę pewniejszych. Ta formacja pewnie bardziej sprawdzi się na łks żeby chociaż tam zremisować bo w powrót Junci i Muli ciężko liczyć
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#37
|
|
Cytat:
Nie bronię Sobola ale jest to bardzo ciekawe ilu prawdziwych fachowców się marnuje w Polsce, robiąc bez sensu w innych branżach niż trenerka. ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#38
|
|
Pewnie tyle samo co marnujacych sie w branzy pilkarskiej jako trenerzy
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Krk
Offline |
#39
|
|
czyli jednak Młyński, a nawet Żyro, potrafią coś zagrać.
Brawo dla całego zespołu za dziś. Tym niemniej, prawdziwy sprawdzian za 6 dni. ![]()
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#40
|
|
Wideo konferencja Radosława Sobolewskiego po meczu Wisła 3-0 Chojniczanka:
https://www.youtube.com/live/Am_KCyemX2c |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#41
|
Myliły się zaś osoby, które widziały, jak słabymi piłkarzami są Szot i Szywacz? To była i jest jakaś wiedza tajemna? |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#42
|
Hiszpanie od Kiko zarabiają zdecydowanie poniżej takiego Colleya AFAIK. Do tego budżet płacowy to też rozwiązanie z zawodnikami kontraktów za porozumienien stron, a tego po spadku było sporo. Wielu z tych pajaców trzeba było wypłacić po kilka pensji. @Mecz z Chojniczanką - Sobolewski zaskoczył składem, przede wszystkim jednak nie było niespodzianki z wynikiem. I bardzo dobrze.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 29.04.2023 o godz. 19:11.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#43
|
|
Hmm? To że Sobolewski nie potrafi reagować na żywo do przebiegu spotkania to jedno a to że przez tydzień dobrał prawie optymalną taktyke do posiadanych graczy to drugie.
![]()
Malinowy król malowanych róż
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2019
Offline |
#44
|
|
Miałem coś odpisać, ale nie ma sensu. To co powyżej dyskwalifikuje w poważnych rozmowach. Zanotuję sobie, że kolega z poziomem wiedzy o biznesowych realiach futbolu w okolicach najstarszej grupy przedszkola.
To jest naprawdę szokujące, że osoba potrafiąca pisać i używać komputera/telefonu tak bardzo nie ogarnia otaczającej jej rzeczywistości. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#45
|
Ale najważniejsze że wyciągnął wnioski. Ja najbardziej bałem się tego że Sobolewski pójdzie w zaparte, jednak trochę pokombinował ze składem i dało to dobry efekt. I oby tak dalej. Brawo trener!
Ostatnio edytowane przez wolfy : 29.04.2023 o godz. 19:12.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
#46
|
|
A co myślicie, że z Dawidem S. na prawej(Jaroch lewa) i Młyńskim na lewej końcowy efekt byłby inny? Pewnie tez wygralibyśmy dwoma, trzema trafieniami.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 29.04.2023 o godz. 19:53.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#47
|
|
Myślę że byłoby ciężej. Umówmy się że to nie są nieznani nam piłkarze, mniej więcej wiadomo na co ich aktualnie stać.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
#48
|
|
Ja się obawiałem, że Colley babola odstawi jak w sparnigu z Odra Opole.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#49
|
|
Tachi w linii pomocy to nieporozumienie.
Po raz kolejny potwierdza się całkowita nieprzydatność tego piłkarza jako pomocnika. Same straty, faule. Dwie straty powinny się zakończyć setkami dla Chojniczanki. Sapała wróć. Poza tym jestem miło zaskoczony jak nasze ustawienie zafunkcjonowało. Jaroch grał bardziej takiego prawego obrońcę-wahadłowego, a Miki Villar nieco wyżej od Jarocha, bardziej ofensywnie, asekurowany przez Moltenusa, który zagrał dobry mecz. Dobre zmiany Benito i Młyńskiego. Cieszy, że Sobolewski wyciąga wnioski i postanowił dzieci (Szot, Szywacz) nie dopuszczać do odpowiedzialności za wynik. ![]()
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#50
|
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#51
|
|
(wideo) Jarosław Królewski i piłkarze w wiślackiej szatni po meczu Wisła 3-0 Chojniczanka:
https://www.instagram.com/reel/Croas...d=YmMyMTA2M2Y= Obserwuj oficjalny profil Wisły na Instagramie i bądź na bieżąco z materiałami wideo. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#52
|
|
Zwraca uwagę radość Colley'a, która nie jest wymuszona. Co jednak znaczy wyjście w podstawowym składzie
![]() ![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#53
|
|
nie chce gasić optyzmizmu , ale graliśmy z najgorszą drużyną tej ligi , która już wywalczyła w zasadzie spadek , a bilans bramkowy na wyjazdach ma 13:32
nie możemy przez ich pryzmat oceniać naszych graczy , Sobola etc, nie chodzi o żadne lekceważenie, ale jeśli my myślimy o awansie w dodatku bezpośrednim , to drużyny drugoligowe mamy obowiązek pyknąć pewnie i wysoko ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#54
|
|
Wygrana z Chojniczanką to był obowiązek, bez względu na osłabienia składu. Tak naprawdę gra o Ekstraklasę zaczyna się w piątek, przed nami 3 najważniejsze mecze sezonu - 6 punktów w nich zdobytych wziąłbym chyba w ciemno.
![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#55
|
|
A gdzie byś go ustawił?
I przy okazji przypomnij kto strzelił na 1:0 ![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#56
|
|
Sapała byłby BYĆ MOŻE lepszy (jednak Tachi jakieś liczby ma, lepsze niż Szywacz i Duda), ale mu nogę złamali. Basha byłby na pewno lepszy, ale ma za krótkie przerwy między kontuzjami. Tachi gra bo nie ma za bardzo alternatywy. Duda przy pressingu przestaje istnieć, Szywacz nie istnieje bez względu na rywala na środku.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2013
Offline |
#57
|
|
dobry mecz Wisły
Ostatnio edytowane przez inspektor erektor : 29.04.2023 o godz. 22:20.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#58
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#59
|
|
Narzekasz na straty, a chcesz przesuwać go do tyłu?
Poza tym Łasicki dostał właśnie 7 kartkę ( ![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#60
|
|
Gola na 1:0 to strzelił sobie bramkarz wypluwając piłkę prosto pod nogi Tachiego.
Tachi nie ma przeglądu pola, traci piłki ponieważ nie nadaje się do gry w pomocy. To jest typowy stoper, który musi mieć w polu widzenia całe boisko. Dziś dwa razy dał Chojniczance piłkę na sytuacje bramkowe, ponieważ nie ma doświadczenia jako pomocnik i po prostu nie widzi co się wokół niego dzieje. ŁKS takie buble wykorzysta. Fakty są takie, że Tachi gra bo nie ma ludzi na tą pozycję: Sapała kontuzjowany a Basha nie wybiega nawet 45 minut. Mam nadzieje, że Sapała się jak najszybciej wyleczy. ![]()
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|