![]() |
29 kolejka, Wisła Kraków - Chojniczanka Chojnice, 29 kwietnia 2023, 17:30
Nadchodząca kolejka*
https://i.ibb.co/Pz4Kn67/kol.png Aktualna tabela* https://i.ibb.co/b7xkwFy/tab.png :TS: *grafiki i kursy (z dnia zakładania tematu) od sponsora tytularnego rozgrywek |
Każdy inny wynik niż nasze zwycięstwo uznam za dużą niespodziankę.
Jeśli przegramy, to raczej wypadamy z gry o miejsce premiowane awansem bezpośrednim (biorąc pod uwagę nasz terminarz). 2-0 Rodado Fernandez |
Drużyna o budżecie ok. 14 mln podejmuje z drużynę o budżecie poniżej 4 mln. Bez względu na kontuzje słabsze dni itd. każdy inny wynik od zwycięstwa będzie kompromitacją.
|
jeśli przegramy u siebie, z drużyną która spadek do 2 ligie ma już zaklepany, to awans do eklapy nam się po prostu nie należy
|
Cytat:
Nie ma co liczyć na otwartą grę z ich strony, poza tym duet Młyński-Szot raczej zadba żeby na lewym skrzydle Chojniczanka miała spokój. Różnie może być. Niestety. Jeśli Sobolewski opracuje masterplan p.t. "gramy swoje" i będziemy dośroskowywać na Rodado, biorąc pod uwagę że Młyński i Szot dośrodkowywać nie umieją to może być nieprzyjemna niespodzianka. A jak Chojniczanka wciśnie jakiegoś farfocla (albo co bardziej prawdopodobne - zrobimy karnego albo sami im gola wypracujemy) to już w ogóle. Trzeba to wygrać, ale to niekoniecznie musi być spacerek, a miejsca w tabeli czy budżety nic tu nie znaczą. Potrzebujemy trzech punktów więc mam nadzieje że i sztab, i zawodnicy potraktują ten mecz poważnie. Spodziewam się raczej takiego meczu z Odrą u nas niż łatwego wypunktowania rywala w rodzaju Stali. |
Może Benito dałby radę pobiegać na skrzydle i wrzucić od czasu do czasu jakąś piłkę w pole karne? Może Tachi dałby radę zagrać na lewej obronie albo na prawej, a wtedy Jaroch na lewej.
|
Cytat:
|
Ja się nie zdziwię jak wyjdziemy 3-5-2 . Wielu myśli że będzie to spacerek a wydaje mi się że szybko ich wyprowadzi z błędu Chojniczanka w sobotę, niemniej jednak stawiam 3:1 dla nas.
|
Chojniczanka nie potrafi bronić więc nawet bez Muli i Junci damy radę.
Każdy inny wynik niż nasze zwycięstwo to będzie dramat. |
Według Karcza na obronie zagra Szot. Naprawdę z tych obrońcow: Jaroch, Łasicki, Moltenis, Colley, Tachi nie da się sklecić całej linii? Rozumiem, że wtedy być może byłoby trzeba na dwóch pozycjach zrobić zmiany względem tego jak gramy od początku rundy, ale kiedy mogliby razem zagrać jak nie teraz? Na ŁKS też wyjdzie Szot?
|
Zgadzam się Szot to totalne piłkarskie nieporozumienie. Choćby zagrać w środku Łasickim z Tachim na lewej Moltenis na prawej niech zostanie Jaroch, w razie czego na ławce zostanie Colley ale też bym na to nie liczył
|
Sobol ma swoją wizję i się jej trzyma. Każdy już wie, kim gramy i jak gramy.
|
Cytat:
|
Tu nie ma wymówek, trzeba ich yebnąć i tyle. Od września, ostatnie 20 kolejek, oni wygrali 2 mecze, z nami (dzięki Jurek!) i ze Skrą.
|
W sobotę na 99%:
Biegański Szot, Łasicki, Moltenis, Jaroch Basha, Igbekeme Duda, Fernandez, Villar Rodado Na ławce: Broda, Colley, Odnrasek, Żyro, Szywacz, Tachi i Benito. Mula obawiam się, że wróci na Sosnowiec, a to już trochę za późno. Junca wróci na jakiś 1 mecz z czołówką i wypadnie całkowicie, chyba że nasz sztab tak go wyleczy że nie wróci do końca sezonu lub wyleczy się na (daj Boże) baraże. |
Cytat:
To tak nie działa... Mamy niby 20 milionów a na lewej stronie będą biegać Szot z Młyńskim których realna wartość to sumarycznie ze 20 piłek. Jeszcze mega talent Duda a z ławki Szywacz i wychodzi że Chojniczanka na kilku pozycjach może mieć lepszych piłkarzy. |
Cytat:
Niewypałami z poprzednich okienek to się można tłumaczyć po meczu z ŁKSem. Tutaj Ikbekeme i Fernandez zarabiają więcej niż cała Chojniczanka wraz ze sztabem (na szczęście za Jamesa płacimy 1/4). |
Cytat:
"Alex Mula doznał uszkodzenia mięśnia dwugłowego, z kolei David Junca mięśni kulszowo-goleniowych. Obaj zawodnicy są aktualnie w trakcie zintensyfikowanej rehabilitacji, mającej przyspieszyć powrót do zdrowia. Proces jest monitorowany, o postępach w leczeniu będziemy informować". |
Już z wywiadu Kiko dla Interii więcej jest powiedziane w kwestii ich kontuzji.
Mula moze wrócić na mecze z czołówka, Junce chcą mieć na baraże. Co do samego meczu, to poza obowiązkowym zwycięstwem liczę że w końcu coś pokazać etatowi rezerwowi. Na tle Chojniczanki może w końcu nie będą wyglądać tak beznadziejnie. Typuje 3-0 dla nas |
Dostęp do wideo transmisji z meczu Wisła vs Chojniczanka można wykupić pod linkiem:
https://wislakrakow.statscore.com/pl...ventId=4508385 Połowa kasy leci do budżetu Wisły (trzeba dokonać transakcji poprzez wejście w powyższy link). PS. Mecz w Polsacie Sport Extra (sobota, godz. 17:30) |
Cytat:
"Grające" pieniądze to może jedna czwarta budżetu płacowego, może mniej. |
Konferencja prasowa przed meczem:
Szpital: Junca, Mula - nie wiadomo Starzyński, Uryga - trening biegowy na boisku Kuba - biegi i indywidualnie piłka https://youtu.be/BSMnR7KQd-s |
Cytat:
Szacunkowo z zaookrągleniami rocznie gracze meczowej dwudziestki z meczu z Ruchem (poszczególni zawodnicy mniej zarabiający pewnie różnie zarabiają ale nie sądzę, żebym się dużo pomylił jak chodzi o średnią w danej grupie): Fernandez 1,4 mln Rodado 1,0 mln Colley 1,0 mln Ikbekeme, Junca, Mula, Villar, Tachi, Benito 6*0,5 = 3,0 mln Łasicki, Moltenis, Jaroch, Ondrasek, Żyro, Biegański 6*0,4 = 2,4 mln Broda, Duda, Szywacz, Szot, Basha 5*0,2 = 1,0 mln Razem 9,8 mln plus sztab czyli w sumie ok 12 mln w skali roku. Warto nie bujać w obłokach jak coś na poważnie analizujemy. |
Cytat:
W tym 3 których i tak od dawna nikt nie uważa za zawodników 1 zespołu. |
Ciekawe czy wuefista zmieni taktykę na ten mecz , zapewne nie , więc Szot i zapewne Młyński ( oby nie Szywacz :rotfl:) w składzie...
|
Cytat:
|
Raport żółtek przed Chojniczanką:
7 - K. Duda 6 - I. Łasicki 5 - B. Jaroch 4 - M. Młyński 3 - D. Szot, J. Colley, L. Fernández, V. Basha, D. Junca, M. Żyro, M. Villar 2 - B. Moltenis 1 - M. Biegański, J. Niewiadomski, W. Szywacz, M. Cissé, Tachi, I. Sapała, S. Benito |
|
A jednak da się przy braku Muli i Junki zestawić jedenastkę bez Szywacza i Szota.
Szkoda, że o tydzień za późno. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl