
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#61
|
|
Ławki nie mamy, Młyński i Żyro w obecnej formie to się nawet do tarcia chrzanu nie nadają. Najważniejsze są 3 punkty i brak kontuzji/kartek na Ruch.
![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2013
Skąd: Kraków
Offline |
#62
|
|
żyro za tą świecę w nasze pole karne to już nie powinien murawy do końca sezonu powąchać...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#63
|
|
Wyczyny Tachiego od wejścia na murawę :
64 minuta - 'faulowany' przez napastnika przed 16tką, z tymże właśnie 'faulowany' - połowa arbitrów by gwizdnęła, druga połowa nie, miękki faul - niepotrzebne ryzyko. Przy innym arbitrze przeciwnik by wyszedł sam na sam... 65 minuta - podanie do tyłu do najbliższego 66 minuta - strata na kontrę na 40 metrze od bramki 67 minuta - spóźniony w kryciu przy wrzutce, spacerkiem się wracał - dobrze, że przeciwnik wrzucał piłkę do innego przeciwnika 68 minuta - najpierw łatwo objechany i następnie faul na karnego 70 minuta - podanie w poprzek do najbliższego 73 minuta - podanie do tyłu do najbliższego 75 minuta - spóźniony doskok w polu karnym 78 minuta - podanie do bramkarza UWAGA TUTAJ ZMIANA POZYCJI NA STOPERA, PRZECIWNIK w 10 80 minuta - dobre wyprzedzenie i wybicie piłki 84 minuta - dobre wybicie piłki w polu karnym 89 minuta - podanie w poprzek 90 minuta - świetna długa piłka do Rodado 91 minuta - wybicie piłki w polu karnym Generalnie gość w pomocy jest mega drewniany, wszedł szybko Basha i uporządkował ten burdel, bo przez chwilę nam groziło drżenie o wynik do ostatniej minuty.... Ja wierzę, że Tachi może być dobrym stoperem, który rzuca fajne długie piłki... ale w pomocy to on jest jak dziecko we mgle. W dodatku dziecko z drewna, taki Pinokio w wersji XL. Niech Sobol sobie da z nim spokój w środku pomocy. W dodatku do głowy nie wyskoczył ani razu (piszę to dla fanatyków, którzy twierdzą, że ważne główki wygrywa, bo jest wysoki ---------------------- Wracając do meczu, na plus : - Villar - chłopak się z meczu na mecz rozkręca, dziś tylko jedne słabe zagranie a tak niezwykle przytomna gra. Bramka (nie wiem czemu anulowana?) do tego asysta. Dla mnie zdecydowanie najlepszy na boisku. - Igbekeme, dopóki miał siłę biegać. - Basha - zmiana, która zaryglowała środek pola - Junca - Rodado (przy odrobinie szczęścia mógł kończyć z 4 golami, jak zwykle nieskuteczny, ale nabiegał się przy tym jak koń) Na minus (na minus względem tego co zwykle grali, więc wyżej poprzeczka) : - Ferndandez - dziś poza karnym większość piłek marnował. I tak 3x lepszy niż mogą być nasi rezerwowi, ale jak na jego standardy zagrał słabo. - Mula - podobnie jak Fernandez. ------------------ Przyzwoicie zagrał Duda, a Młyński prawie nic nie zagrał, ale to dzięki niemu przeciwnik kończył w 10, więc mały plusik można postawić za to.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 14.04.2023 o godz. 21:43.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Krk
Offline |
#64
|
|
super, że zamknęliśmy ten mecz w pierwszej połowie, no ale
1) Sytuacji tyle, że spokojnie drugie 3 bramki powinniśmy dorzucić. Z Ruchem, ŁKSem czy BBT tylu sytuacji mieć nie będziemy. 2) Nie mamy zmienników za ofensywnych Hiszpanów. Jak w defensywie jeszcze jakoś rotować składem możemy, tak z przodu ławki po prostu nie ma. Po co sprowadzono Bonito, skoro nic nie gra? 3) Żyro, Młyński - tym panom już podziękujemy. Nawet nie chce mi się nad nimi pastwić, zero wartości dodanej czy to z przodu czy z tyłu. Już lepiej grać w 10. 4) Jak widziałem zmiany w 55 minucie to myślałem że Sobol zdejmie Fernandeza i Juncę, żeby się nie wykartkowali. Dziwne zagranie, dobrze że obyli się bez głupich fauli. Także jak pierwsza połowa (może poza skutecznością) to był sztos, tak druga to była taką Brzeczkowizna, że aż miałem flashbacki z poprzedniej rundy. Ogólnie gdyby nie Kiko, to moim zdaniem nie było by widoków nawet na baraże. ![]()
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#65
|
|
Czepianie się Tachiego jest szukaniem kwadratowych jaj.
Należałoby się przyczepić raczej Małeckiego i sędziego, którzy wspólnie wypracowali karnego dla Stali, karnego urągającego zdrowemu rozsądkowi. Bardzo dobra postawa Dudy. W parze z Jamesem grał niemal bezbłędnie. Jedno kiepskie podanie nastąpiło wtedy, gdy otrzymał piłkę w kilka chwil po tym jak wrócił do gry gdy leżał skopany na boisku - do usprawiedliwienia. Fernandez - nadal lider, ale się zaciął. Piękna bramka Junci. Zmiennicy - Polacy są w tej chwili osłabieniem. Żyro, Młyński to taka mała tragedia. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#66
|
|
Młyński to jest jakiś żart, dostał całą połówkę żeby się pokazać i pokazał, że jest słabszy od każdego chłopa ze Stali. Zachowuje się jakby strzelanie bramek zupełnie nie było celem gry. Nikt nie rozumie jego zachowań, zwykły marnowacz okazji na boisku. Żyro deko lepszy ale strasznie wolny. Duda fajny mecz, choć dalej porusza się zbyt jednostajnie. Biegański przyspawany do linii i jeszcze zrobił z siebie idiotę. Mimo tego wszystkiego powinno być z 8:1.
Alleluja i do przodu... ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#67
|
|
FraMat - wypisałem Ci minuta po minucie co robił Tachi, a ty piszesz o jakimś czepianiu się... daj mi spokój.
Widzisz tam coś kontrowersyjnego? Nie zgadzasz się z czymkolwiek? Prawda jest taka, że to on rzucił Stali koło ratunkowe. Dobrze, że ta nie chciała z niego skorzystać, bo mogła. Niech trzyma się z daleka od środka pola, bo się na tą pozycję nie nadaje.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 14.04.2023 o godz. 21:48.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#68
|
|
Jeszcze co do Młyńskiego to gość od 70 minuty (przebywając na boisku całe 25 minut) już tylko pozorował pressing, podczas gdy Rodado, grający od początku, jeździł na dupie za piłką do końcowego gwizdka.
Żyro za ten centrosamobój do bramkarza powinien być ostro zjechany przez Sobola w cztery oczy. ![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#69
|
|
Małecki powinien dostać żółtą za udawanie i tyle.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#70
|
Poza tym - skład z pierwszej połowy zagrał świetnie - w tym Duda. Kiedy zasługuje jestem bezwzględny ale dziś - nie odstawał, ba - był jasnym punktem. Gdyby tylko grał tak częściej niż raz na 6-8 meczy... Niestety, byli też sabotażyści. W kolejności: - Sobolewski - błędem było zostawienie go. Skoro już koniecznie chciał wpuszczać ofiary losu na drugą połowę to mógł ich chociaż jakoś ustawić. Wolne żarty... Zadbał żeby druga połowa była emocjonująca - tyle że w negatywnym tego słowa znaczeniu. Widać że bez transferów Kiko nie istnieje. - Młyński - na swoim zwykłym poziomie, czyli do dupy. Nawet jak dostawał dobre podanie to nie umiał opanować piłki. Wpuszczanie go to sabotaż. - Żyro - zwrotność wozu z węglem plus debilne dośrodkowanie we własne pole karne. Negatywne rozczarowanie. Nie mamy ławki ani trenera. Oby Hiszpanom nie zabrakło pomysłów do końca sezonu...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 14.04.2023 o godz. 21:58.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#71
|
|
Ile ten Młyński ma jeszcze kontraktu? Może go wysłać do psychologa albo psychiatry bo sprawia wrażenie, że ma coś z głową.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#72
|
|
Młyński w 80 minucie wygladał jakby był już po 120 minutowym meczy z dogrywką , a przecież grał raptem pół godziny
o co chodzi ? ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Krk
Offline |
#73
|
|
Ciężko mi uwierzyć, że Benito i Talar są w gorszej formie niż Młyński i Żyro, a zostali zupełnie odstawieni na boczny tor przez Sobola. Cisse to żyje jeszcze w ogóle? Fajnie by jakieś inne nazwiska zobaczyć, skoro obecni zmiennicy (w ofensywie) kompletnie nie dowożą.
![]()
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#74
|
|
Niestety nie mamy ławki w ofensywie. Młyński to typowe polskie drewno, nie widzę żadnej przyszłości dla piłkarza, który nie jest w stanie piłki przyjąć.
Jezus Maria, jak ja sobie pomyślę, kim my broniliśmy Ekstraklasy (Młyński, Plewka, Starzynski, GruszkowskiâŚ). W sumie to Gulę należałoby przeprosić, że mu Wisła zrobiła kleksa w życiorysie. Tachi na stopera: on musi mieć całe pole gry przed sobą, w pomocy to po prostu drewno. Nie wiem nawet czy Jelic Balta nie prezentował się lepiej (Tachi góruje na pewno w celnych przerzutkach: ale i to świetnie by robił jako stoper). Żyro: czy ten chłop nie ma już żadnych ambicji? Przecież on nam powiedział dziś: pocałujcie mnie wszyscy w dupę. ![]()
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#75
|
|
Czy może ktoś Biegańskiemu wytłumaczyć, że więcej pożytku będzie jak przy karnych nawet stanie jak słup w miejscu a zmusi w ten sposób wykonującego do jakiegoś wysiłku i np przestrzelenia, niż to jego rzucanie się na pałę przed strzałem?
Drugie pytanie - gdzie tkwi haczyk w osobie Jamesa, że taki przechuj gra w 2 lidze w Polsce? |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#76
|
64 minuta - 'faulowany' przez napastnika przed 16tką, z tymże właśnie 'faulowany' - połowa arbitrów by gwizdnęła, druga połowa nie, miękki faul - niepotrzebne ryzyko. Przy innym arbitrze przeciwnik by wyszedł sam na sam... czyli błędu nie było: czepiasz się na siłę 65 minuta - podanie do tyłu do najbliższego to jest jakiś błąd w ogóle? czepiasz się na siłę 66 minuta - strata na kontrę na 40 metrze od bramki Musiałbym zobaczyć, czy ta strata wynikała z błędu czy z przewagi rywala. Nie każda strata jest winą tracącego piłkę 67 minuta - spóźniony w kryciu przy wrzutce, spacerkiem się wracał - dobrze, że przeciwnik wrzucał piłkę do innego przeciwnika czyli nie spóźnił się, miał trochę szczęścia, ale czy popełnił błąd? 68 minuta - najpierw łatwo objechany i następnie faul na karnego daj spokój - Mały symulował, a sędzia dał się nabrać. VAR też poleciał w chuja (sorry: zajebał) 70 minuta - podanie w poprzek do najbliższego to jest jakiś błąd? podanie do najbliższego? Tak wyglądają zadania defensywnego pomocnika. czepiasz się na siłę 73 minuta - podanie do tyłu do najbliższego to jest jakiś błąd? podanie do najbliższego? Tak wyglądają zadania defensywnego pomocnika. czepiasz się na siłę 75 minuta - spóźniony doskok w polu karnym może masz rację - nie zauważyłem 78 minuta - podanie do bramkarza to jest jakiś błąd? podanie do bramkarza? czepiasz się na siłę Tak. Potwierdzam - czepiasz się.
Ostatnio edytowane przez FraMat : 14.04.2023 o godz. 22:33.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Krk
Offline |
#77
|
Dziś James ośmieszał wręcz rywali, jak lekkim zwodem gubił krycie, jakby byli trampkarzami.![]()
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2003
Skąd: Królewski Gród
Offline |
#78
|
|
Rzeczywiście jest przepaść między tym, kim my graliśmy w zeszłej rundzie, a kim teraz.
Ciekawa myśl mnie naszła, podparta jednym z postów powyżej. Co gdyby obecną pierwszą 11 Wisły mógł prowadzic Gula ? |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#79
|
Powiedzcie wolfy'emu, że z takim składem hiszpańskim Brzęczek miałby same zwycięstwa. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Krk
Offline |
#80
|
|
To już tylko gdybanie. Faktem jest, że Gula miał skład drewna i papy, ale był też Arshaf, Yaw czy FBF, którzy mieliby teraz albo pierwszy plac albo byli pierwszymi zmiennikami. Co w sumie też jest śmieszne, że najlepsi za Guli to też byli obcokrajowcy. W sumie za Brzęczka też (Poletanovic, Gio, Fernandez). Cóż, to pokazuje tylko poziom szkolenia w Polsce.
![]()
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#81
|
Dzisiejsza druga połowa to było typowe "ja .......ę ale dowieźliśmy wynik" z poprzedniej rundy. Na szczęście. Bo mogło być też "nosz ....a, jak oni to dali radę przegrać/zremisować prowadząc po pierwszej połowie?". Ale nie, to nasz geniusz trenerki nauczył Hiszpanów grać w piłkę ![]() ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#82
|
![]()
Malinowy król malowanych róż
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#83
|
|
Dzisiejszy mecz pokazał dobitnie jakimi mierontami musielismy grac poprzednie 2-3 lata doprowadzajac ten klub na skraj upadku
Niepojęte wrecz jak gra i wyglada dzis chocby Zyro czy Młyński trzeba ich z klubu jak najszybciej wykopać bo nie da sie na ich patrzec.Młynski dzis tak mnie wk,urwił jak nikt juz od dawna ,za takie podejscie do zawodu powinni go dyscyplinarnie odsunąć od zespołu. Z weselszych wiadomosci: 1 połowa była taka ze mozna było klaskać całe 45 minut ,walec przejechał dzis po Stali. Karny na Małeckim to wrecz kompromitacja,tydzien temu tak doszukiwano sie faulu Tachiego a tutaj dykutują cos tak kuriozalnego ze smiech na sali.Sam sie przewraca i karny,3 varowych idiotów nic nie widzi,cyrk . ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#84
|
Kiedy jednak teoretycznie takie same wyniki ma Sobol uważasz za słuszne po nim jeździć. Powiedz po prostu, że z Sobolem ci nie po drodze, skrzywdził cię kiedyś, ale za to Brzęczek odwalił kawał dobrej roboty razem z Dawidem B. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#85
|
|
A jakim składem utrzymał nas Hyballa? Bo chyba deczko słabszym niż miał Gula i zrobił to przy sabotażu właściciela.
To jest decydująca zmiana, a nie poszczególni piłkarze. Cały klub od jajeczka z czasów Hybalii do wykopania Jakuba wyglądał tak jak dzisiaj Młyński i Żyro. ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#86
|
|
Drozd - Hyballa king
aNouc - oglądajcie skróty na youtubie Wisły wolfy - Sobolewski to wuefista To nasze forum używa bardzo prostego algorytmu do generowania postów. ![]()
Malinowy król malowanych róż
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#87
|
Kocepcja ze składem była do dupy, tyle że to stawianie na Polskie drewno było przed Brzęczkiem. Wisłę odmienili Królewski, Kiko, transfery Kiko. Jak tylko Sobolewski zaczyna coś sam kombinować to mamy powrót do gry z poprzedniej rundy - gdzie solidnie dupy dawał też Sobolewski. Raz - bo jako asystent odpowiadał za SFG które były tragiczne, dwa - jako pierwszy trener... No nic nie zmienił. Zero poprawy gry. Gdzie możemy się zgodzić że materiał (vel "polskie drewno") był za słaby. Problem masz Ty - z tym że ktoś śmie inaczej oceniać jego wkład w wynik i decyzje podczas meczu. Tworzysz jakieś idiotyczne projekcje. To może pokaż na pluszaku gdzie Cię źle dotknąlem?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 14.04.2023 o godz. 23:07.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2018
Offline |
#88
|
Największy przegryw meczu - wg mnie bezapelacyjnie Żyro, zwłaszcza po ostatnim wywiadzie, w którym wyraźnie dawał do zrozumienia, że czuje się na siłach grać równie dobrze, co reszta drużyny i tylko dobra passa Wisły odbiera mu szansę na pierwszy skład... Młynek mimo wszystko dzisiaj więcej biegał, starał się chociaż odbierać piłkę... Bardzo dobry mecz Dudy, Junca - profesor, nieźle Rodado... Dla prześmiewców, Jurek na szczęście pozytywnie się rozczarował, jestem pod wrażeniem, mamy szansę... ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#89
|
|
Nie będę już powtarzać oczywistości, ale ten mecz pokazał, że Żyro nie jest skrzydłowym i nie powinien tam być wystawiany. Traci wiele bo rusza się jak wóz z węglem. On powinien być 10 i zgrywać piłki do 9. Junca, Fernandez i James kocury. Kluczem do awansu jest przygotowanie fizyczne i unikanie kontuzji piłkarzy, którzy dotychczas grali w lidze hiszpańskiej + Jaroch.
![]()
Do what you mean and mean what you do.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#90
|
|
Skrót i gole z meczu niebawem na www.youtube.com/wislakrakowsa
Ostatnio edytowane przez aNouc : 14.04.2023 o godz. 23:16.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|