The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 13.04.2023, 16:41
Konferencja prasowa przed meczem:
https://youtu.be/RhgXLLSCrg4

Szpital:
Uryga - ćwiczy siłownia
Grucha, Plewka, Sapała - trenują na boisku, w przyszłym tygodniu powinni dołączyć do drużyny w ograniczonym zakresie.
Starzyński - jeszcze 2-3 tyg by ^^^
Krzyżanowski - problemy z biodrem - rehabilitacja
Kuba - zatrucie pokarmowe.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 13.04.2023, 16:55
Raport żółtek przed Stalą:

7 - K. Duda
5 - I. Łasicki, B. Jaroch
4 - M. Młyński
3 - D. Szot, J. Colley, L. Fernández, V. Basha, D. Junca, M. Żyro
2 - B. Moltenis, M. Villar
1 - M. Biegański, J. Niewiadomski, W. Szywacz, M. Cissé, Tachi, I. Sapała
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 13.04.2023, 18:38
....a oby Junca nie złapał kartki przed Ruchem...
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 13.04.2023, 19:49
Stal nie bedzie się bronić my nie umiemy.
5:3 lub 6:4 dla nas.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 13.04.2023, 20:38
Mecz ze Stalą był pierwszym po którym poleciało z trybun Glory Glory.......................
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 13.04.2023, 20:54
Stelio napisał(a):Wyświetl post
Przed nami w opór ważny mecz bo Stal raczej nie będzie się bronić. Mają silną ofensywę, jeśli Moltenis będzie prezentował takie babole jak w zeszłym tygodniu to musle ze na luzie zapakują nam co najmniej jedną bramkę. No i mecz ultra ważny z perspektywy walki o cokolwiek, jeśli skończy się przegraną to raczej będzie sobie można odpuścić myślenie o bezpośrednim awansie.

Ale nam na ręke zeby zespoł nie bronił sie w 11 jak takie Tychy w całym meczu ,tylko wyszedł troche przed siebie.

1 połowa ze Skrą Czestochowa gdzie Skra zagrała wrecz zdumiewajaco bez respektu i naciskała w 6-7 na naszej połowce pokazała ze nigdy nie mozesz niedocenic rywala.

Ale jako ze ufam ze grajkowie są na "głodzie" gry i 3 punktów ,wierze ze jutro po ładniej grze bedzie kolejne zwyciestwo.
tak.... zagrac na normalnym boisku wow ale kuzwa kosmos .........,wymagamy tylko tyle i az tyle.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 13.04.2023 o godz. 20:57.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 13.04.2023, 22:09
Ja pamiętając poprzedni mecz ze Stalą (nasz najgorszy mecz e w erze Brzęczka, gdzie Stal nami podłogę wytarła i robiła co chciała) jestem pełen obaw.


No nic, patrząc na wyniki to Stal mocno spuściła z tonu w tej rundzie, my jesteśmy w gazie. Powinniśmy wygrać...
Odpowiedz cytując
kbr
Senior Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 14.04.2023, 08:07
Jeżeli marzy nam się bezpośredni awans, to musimy zaliczyć komplet zwycięstw u siebie. Wyjazdy będą naprawdę ciężkie, a my nie mamy marginesu błędu. Dlatego dzisiaj musza być 3 punkty. Gra, styl i takie tam nie mają znaczenia.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 14.04.2023, 09:08
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Stal nie bedzie się bronić my nie umiemy.
5:3 lub 6:4 dla nas.
dokładnie , koledzy wyżej pisali o wymeczonym 1:0

nie ma szans na takie wyniki , gramy jak Barcelona za Cruyffa (jako trenera)
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 14.04.2023, 12:24
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Ale nam na ręke zeby zespoł nie bronił sie w 11 jak takie Tychy w całym meczu ,tylko wyszedł troche przed siebie.

1 połowa ze Skrą Czestochowa gdzie Skra zagrała wrecz zdumiewajaco bez respektu i naciskała w 6-7 na naszej połowce pokazała ze nigdy nie mozesz niedocenic rywala.

Ale jako ze ufam ze grajkowie są na "głodzie" gry i 3 punktów ,wierze ze jutro po ładniej grze bedzie kolejne zwyciestwo.
tak.... zagrac na normalnym boisku wow ale kuzwa kosmos .........,wymagamy tylko tyle i az tyle.
Strasznie to żenujące, podobnie jak bronienie tego co zrobiła Puszcza. Coś co powinno być standardem okazuje się atutem - że boisko nie będzie wyglądało jak zryte pługiem i można będzie grać po ziemi...
Dno, ale jak widać sporo osób się w nim wygodnie urządziło.

Ja jeszcze rozumiem dziennikarzy i działaczy, ale żeby kibice tego bronili...

Dzisiejszy mecz, bez względu na wynik będzie przynajmniej przypominał piłkę nożną. Mniej lub bardziej.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 14.04.2023, 12:46
Mecz będzie inny niż ten z poprzedniej rundy, gdzie graliśmy piłkarzami po prostu za słabymi nawet na I ligę. Na boisku brylowali Plewka, Wachowiak czy Młyński - to, gdzie są teraz, potwierdza tylko w jakiej zapaści sportowej byliśmy.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 14.04.2023, 12:51
Dzisiaj może być naprawdę fajny mecz i widowisko, nie wydaje mi się że będzie jednostronne i bliżej jestem wyniku 4-3 niż 1-0, przy czym statystycznie:

Stal traci średnio 1.4 bramki/mecz niezależnie czy gra u siebie czy na wyjeździe.

Strzela u siebie 3x więcej bramek niz na wyjazdach gdzie zaledwie to 1 bramka/mecz

Wychodzi z tego jak nic 2-1
Ostatnio edytowane przez Karherop : 14.04.2023 o godz. 13:03.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 14.04.2023, 13:07
przed meczem z Ruchem trzeba nagłośnić sprawę ewentualnego tragicznego boiska. może ktoś przez te 8 dni do meczu , zainteresuje się warunkami? Wstydem dla organizatora rozgrywek było dopuszczenie do rozegrania meczu w Niepołomicach. Wpadłby jeden drugi walkower i byłoby inaczej. Jakoś w Rzeszowie też grają dwa zespoły a murawa jest dużo dużo lepsza
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 14.04.2023, 13:21
To jest właśnie ten PZPNowsko-działaczowski beton. Swój swojemu krzywdy nie zrobi, kasa z Canal+ płynie (czy też od innych sponsorów w niższych ligach), więc po co robić sobie problemy.

W przypadku muraw jak ta w Niepołomicach czy Gliwicach też jestem zdania, że w przypadku 2-3 walkowerów pieniądze na nową płytę znalazłyby się bardzo szybko.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
Greg25
Senior Member
 
Od: 08.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 14.04.2023, 14:13
Ten mecz tak naprawdę zweryfikuje o co gramy w tym sezonie, mecz bardzo trudny, z wymagającym rywalem, oby pozytywnie. Będzie niezmiernie ciężko, w poprzedniej rundzie właśnie Stal pokazała nam miejsce w szeregu i zaczęła się równia pochyła...
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 14.04.2023, 16:05
Jurek się odnalazł....
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 14.04.2023, 16:39
Greg25 napisał(a):Wyświetl post
Ten mecz tak naprawdę zweryfikuje o co gramy w tym sezonie, mecz bardzo trudny, z wymagającym rywalem, oby pozytywnie. Będzie niezmiernie ciężko, w poprzedniej rundzie właśnie Stal pokazała nam miejsce w szeregu i zaczęła się równia pochyła...
Jurek, to Ty? Miło, że wpadasz na forum
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
Cymes
Senior Member
 
Od: 07.2004
Skąd: z prawego brzegu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 14.04.2023, 16:51
To ja dla odmiany napiszę - zabrać im piłkę, nie oddawać i nastrzelać bramek ile wlezie. Jeśli ta drużyna na tym poziomie rozgrywkowym, z tym przeciwnikiem nie będzie w stanie tego zrobić to nie ma czego szukać w ESA.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 14.04.2023, 17:07
bedzie 4:2 bramki
2x rodado, fernandez, mula

dla nich małecki i wachowiak
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 14.04.2023, 17:39
Szneka napisał(a):Wyświetl post
przed meczem z Ruchem trzeba nagłośnić sprawę ewentualnego tragicznego boiska. może ktoś przez te 8 dni do meczu , zainteresuje się warunkami? Wstydem dla organizatora rozgrywek było dopuszczenie do rozegrania meczu w Niepołomicach. Wpadłby jeden drugi walkower i byłoby inaczej. Jakoś w Rzeszowie też grają dwa zespoły a murawa jest dużo dużo lepsza
Przecież Ruch gra na tym samym boisku, na którym bezproblemowo od lat dopuszczane są mecze ekstraklasy (najbliższy w niedzielę) - myślisz, że ktoś się przejmie tym, że ktoś uważa, że jest za słabe na I ligę...?
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 14.04.2023, 18:16
chyba w gliwicach nie ma takiego pola ornego jak na boisku puszczy ?
Odpowiedz cytując
royalmichael
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 14.04.2023, 18:38
A tak nas widzą w Stali:
https://stalrzeszow.pl/z-obozu-rywala-wisla-krakow-2/
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 14.04.2023, 19:02
STAL RZESZÓW napisał(a):Wyświetl post

Ktoś powiedział kiedyś „pokaż mi swoją ławkę, a powiem ci jaką masz drużynę”. Jeśli popatrzymy na to, kto wchodził choćby w ostatnim meczu właśnie z ławki, a więc Zdenek Ondrasek, Kacper Duda, Michał Żyro i Mateusz Młyński, to musi robić wrażenie.


Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 14.04.2023, 19:08
Zwolniłem miejsce na dzisiaj. Jak ktoś czekał to polować ))
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 14.04.2023, 20:22
Na dobrym boisku jesteśmy poza zasięgiem każdego w tej lidze. Kapitale operowanie piłką, James znów każde zagranie w punkt. Kluby z kartofliskiem zamiast boiska niech spadają do kartoflanych lig.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 14.04.2023, 20:25
K...a... tu mogło być 8:0 po pierwszej polowie
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 14.04.2023, 20:26
James to najlepszy pomocnik w 1 lidze
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 14.04.2023, 20:26
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Pierwszy raz w tej rundzie, jestem tak pewny zwycięstwa Wisły. Przecież oni po tej kompromitacji w Niepołomicach rozszarpią Stal.
Easy.. zgodnie z przewidywaniami. A przecież to najniższy wymiar kary. Byle tylko w II połowie nie odjebać jakiegoś flopa.

Skrót & bramki z meczu będą do obejrzenia po meczu na Wislackim YouTube pod adresem; www.youtube.com/wislakrakowsa , zostaw subskrypcję i bądź na bieżąco.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 14.04.2023, 21:00
O, Tachi ledwie wszedł na murawę i strata na 40m od bramki, a potem głupi faul na karnego.


W ogóle zrobię sobie notatkę z jego meczu od wejścia i wrzucę - skupiam się na nim, wniosek jak na razie jest jeden : ten drewniak jest tragiczny.


3:1 ;/
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 14.04.2023, 21:27
Pierwsza połowa super chociaż zmarnowane 4 setki zamazują jej widok, ale druga żenada. Wyczyny Młyńskiego i Żyry przebiły dziś poziom żenady. Ja naiwny myślałem , że z taką Chojniczanką w drugiej połowie będziemy mogli dać odpocząć Rodado Fernandezowi Junce Mikiemu i Muli ale nie. Po prostu nie będzie kim ich zastąpić. Nasza ławka rezerwowych na dziś to Basha i tyle.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:35.