
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#31
|
|
Konferencja prasowa przed meczem:
https://youtu.be/RhgXLLSCrg4 Szpital: Uryga - ćwiczy siłownia Grucha, Plewka, Sapała - trenują na boisku, w przyszłym tygodniu powinni dołączyć do drużyny w ograniczonym zakresie. Starzyński - jeszcze 2-3 tyg by ^^^ Krzyżanowski - problemy z biodrem - rehabilitacja Kuba - zatrucie pokarmowe. ![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#32
|
|
Raport żółtek przed Stalą:
7 - K. Duda 5 - I. Łasicki, B. Jaroch 4 - M. Młyński 3 - D. Szot, J. Colley, L. Fernández, V. Basha, D. Junca, M. Żyro 2 - B. Moltenis, M. Villar 1 - M. Biegański, J. Niewiadomski, W. Szywacz, M. Cissé, Tachi, I. Sapała ![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#33
|
|
....a oby Junca nie złapał kartki przed Ruchem...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#34
|
|
Stal nie bedzie się bronić my nie umiemy.
5:3 lub 6:4 dla nas. ![]()
Malinowy król malowanych róż
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#35
|
|
Mecz ze Stalą był pierwszym po którym poleciało z trybun Glory Glory.......................
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#36
|
Ale nam na ręke zeby zespoł nie bronił sie w 11 jak takie Tychy w całym meczu ,tylko wyszedł troche przed siebie. 1 połowa ze Skrą Czestochowa gdzie Skra zagrała wrecz zdumiewajaco bez respektu i naciskała w 6-7 na naszej połowce pokazała ze nigdy nie mozesz niedocenic rywala. Ale jako ze ufam ze grajkowie są na "głodzie" gry i 3 punktów ,wierze ze jutro po ładniej grze bedzie kolejne zwyciestwo. tak.... zagrac na normalnym boisku wow ale kuzwa kosmos .........,wymagamy tylko tyle i az tyle.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 13.04.2023 o godz. 20:57.
![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#37
|
|
Ja pamiętając poprzedni mecz ze Stalą (nasz najgorszy mecz e w erze Brzęczka, gdzie Stal nami podłogę wytarła i robiła co chciała) jestem pełen obaw.
No nic, patrząc na wyniki to Stal mocno spuściła z tonu w tej rundzie, my jesteśmy w gazie. Powinniśmy wygrać... |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2015
Offline |
#38
|
|
Jeżeli marzy nam się bezpośredni awans, to musimy zaliczyć komplet zwycięstw u siebie. Wyjazdy będą naprawdę ciężkie, a my nie mamy marginesu błędu. Dlatego dzisiaj musza być 3 punkty. Gra, styl i takie tam nie mają znaczenia.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#39
|
|
dokładnie , koledzy wyżej pisali o wymeczonym 1:0
nie ma szans na takie wyniki , gramy jak Barcelona za Cruyffa (jako trenera) ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#40
|
Dno, ale jak widać sporo osób się w nim wygodnie urządziło. Ja jeszcze rozumiem dziennikarzy i działaczy, ale żeby kibice tego bronili... Dzisiejszy mecz, bez względu na wynik będzie przynajmniej przypominał piłkę nożną. Mniej lub bardziej. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#41
|
|
Mecz będzie inny niż ten z poprzedniej rundy, gdzie graliśmy piłkarzami po prostu za słabymi nawet na I ligę. Na boisku brylowali Plewka, Wachowiak czy Młyński - to, gdzie są teraz, potwierdza tylko w jakiej zapaści sportowej byliśmy.
![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#42
|
|
Dzisiaj może być naprawdę fajny mecz i widowisko, nie wydaje mi się że będzie jednostronne i bliżej jestem wyniku 4-3 niż 1-0, przy czym statystycznie:
Stal traci średnio 1.4 bramki/mecz niezależnie czy gra u siebie czy na wyjeździe. Strzela u siebie 3x więcej bramek niz na wyjazdach gdzie zaledwie to 1 bramka/mecz Wychodzi z tego jak nic 2-1
Ostatnio edytowane przez Karherop : 14.04.2023 o godz. 13:03.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#43
|
|
przed meczem z Ruchem trzeba nagłośnić sprawę ewentualnego tragicznego boiska. może ktoś przez te 8 dni do meczu , zainteresuje się warunkami? Wstydem dla organizatora rozgrywek było dopuszczenie do rozegrania meczu w Niepołomicach. Wpadłby jeden drugi walkower i byłoby inaczej. Jakoś w Rzeszowie też grają dwa zespoły a murawa jest dużo dużo lepsza
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#44
|
|
To jest właśnie ten PZPNowsko-działaczowski beton. Swój swojemu krzywdy nie zrobi, kasa z Canal+ płynie (czy też od innych sponsorów w niższych ligach), więc po co robić sobie problemy.
W przypadku muraw jak ta w Niepołomicach czy Gliwicach też jestem zdania, że w przypadku 2-3 walkowerów pieniądze na nową płytę znalazłyby się bardzo szybko. ![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2018
Offline |
#45
|
|
Ten mecz tak naprawdę zweryfikuje o co gramy w tym sezonie, mecz bardzo trudny, z wymagającym rywalem, oby pozytywnie. Będzie niezmiernie ciężko, w poprzedniej rundzie właśnie Stal pokazała nam miejsce w szeregu i zaczęła się równia pochyła...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#46
|
|
Jurek się odnalazł....
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#47
|
![]()
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2004
Skąd: z prawego brzegu
Offline |
#48
|
|
To ja dla odmiany napiszę - zabrać im piłkę, nie oddawać i nastrzelać bramek ile wlezie. Jeśli ta drużyna na tym poziomie rozgrywkowym, z tym przeciwnikiem nie będzie w stanie tego zrobić to nie ma czego szukać w ESA.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#49
|
|
bedzie 4:2 bramki
2x rodado, fernandez, mula dla nich małecki i wachowiak ![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2016
Offline |
#50
|
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#51
|
|
chyba w gliwicach nie ma takiego pola ornego jak na boisku puszczy ?
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
#52
|
|
A tak nas widzą w Stali:
https://stalrzeszow.pl/z-obozu-rywala-wisla-krakow-2/ |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#53
|
![]() ![]() ![]() ![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#54
|
|
Zwolniłem miejsce na dzisiaj. Jak ktoś czekał to polować ))
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Krk
Offline |
#55
|
|
Na dobrym boisku jesteśmy poza zasięgiem każdego w tej lidze. Kapitale operowanie piłką, James znów każde zagranie w punkt. Kluby z kartofliskiem zamiast boiska niech spadają do kartoflanych lig.
![]()
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#56
|
|
K...a... tu mogło być 8:0 po pierwszej polowie
![]() ![]() ![]() |
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#57
|
|
James to najlepszy pomocnik w 1 lidze
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#58
|
Skrót & bramki z meczu będą do obejrzenia po meczu na Wislackim YouTube pod adresem; www.youtube.com/wislakrakowsa , zostaw subskrypcję i bądź na bieżąco. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#59
|
|
O, Tachi ledwie wszedł na murawę i strata na 40m od bramki, a potem głupi faul na karnego.
W ogóle zrobię sobie notatkę z jego meczu od wejścia i wrzucę - skupiam się na nim, wniosek jak na razie jest jeden : ten drewniak jest tragiczny. 3:1 ;/ |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#60
|
|
Pierwsza połowa super chociaż zmarnowane 4 setki zamazują jej widok, ale druga żenada. Wyczyny Młyńskiego i Żyry przebiły dziś poziom żenady. Ja naiwny myślałem , że z taką Chojniczanką w drugiej połowie będziemy mogli dać odpocząć Rodado Fernandezowi Junce Mikiemu i Muli ale nie. Po prostu nie będzie kim ich zastąpić. Nasza ławka rezerwowych na dziś to Basha i tyle.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|