
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#91
|
|
Pamiętajmy, porównując piłkarzy, że obecnie gramy w 1 lidze, w której jest dużo więcej miejsca i czasu na decyzję. Świetny teraz Luis Fernandez wcale w ekstraklasie nie brylował, owszem miewał niezle mecze, ale wystarczy zobaczyć ile zdobył bramek w rundzie ESA, a ile w 1lidze.
Jestem zachwycony obecną serią, ba, nawet w sennych marzeniach się takiego wyniku nie spodziewałem, ale patrząc na nasz styl gry - gra piłką, może się okazać, że ESA dla lwiej części Hiszpanów będzie po prostu za szybka. Luis Fernandez, James, Łasicki i Moltenis to są moim zdaniem gracze na ESA. Pewnie jeszcze Basha, jeśli byłby zdrowy (mało realne). Taki Rodado, Junca, Jaroch czy Mula to wielkie znaki zapytania. Reszta składu raczej do wymiany. Oczywiście nie liczę bramkarzy. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Skąd: Belfast UK
Offline |
#92
|
|
A ja uważam, że obecnie mamy wyraźnie lepszą drużynę od tej która grała w Ekstraklasie. My się prawie utrzymaliśmy grając Gruszkowskim, Młyńskim, Plewką i Starzyńskim.
Jaroch, Junca, Mula, Villar i Tachi to są o klasę lepsi piłkarze. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Skąd: Belfast UK
Offline |
#93
|
|
Podwójny post
Powód: Edit
Ostatnio edytowane przez Kris Dee : 19.03.2023 o godz. 16:20.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2008
Offline |
#94
|
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2016
Offline |
#95
|
|
Trzy bramki + jedna asysta, przy czym realnie rozegrał sześć i pół meczu. Nie powiem, żeby to były jakieś słabe statystyki patrząc na okoliczności.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#96
|
|
Ludzie lodu, z Tychami zabrakło paru minut, by seria została zastopowana w dokładnie tym samym momencie co u Brzęczka, a wy rozważacie co będzie w Ekstraklasie?
Ale obecny skład spokojnie powinien się w niej utrzymać. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#97
|
|
Mamy właśnie 3 miejsce ze stratą 4 punktów do drugiego Ruchu, z którym będziemy jeszcze grać.
Więc rozważanie o E-klapie ma podstawy ale jeszcze nie wiadomo czy po barażach czy bez. ![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#98
|
|
sevenheaven napisał(a):
Ja napisałem o moich odczuciach. Możesz mieć inne. W Polsce się gra trochę inaczej niż w słabszych drużynach hiszpańskich. Junca jest świetny na 1 ligę, możliwe, że da radę w ESA, ale jak na razie rzuca się mocno w oczy to, że bardzo dobre zagrania przeplata głupimi stratami, ma tendencje do niesfrasobliwości w obronie. Pierwsza liga takie zachowania wybacza, w ESA za taką nonszalanację traci się punkty. Cała ta czwórka moim zdaniem ma fajny potencjał, ale musi wejść poziom wyżej, aby dobrze grać w ESA (nie mówię, o walce o utrzymanie, bo chyba nie na to liczymy po ewentualnym powrocie?). Każdy z w/w czwórki ma przebłyski jakości, które przeplata głupimi stratami / zachowaniami. Jak wejdą na wyższy poziom i wyeliminują błędy to dadzą radę w ESA. Jeśli nie to będą do odstrzału. Np. Taki Villar czy Tachi, mimo pierwszego placu w 1 lidze, to są chyba za słabi żeby ich trzymać po ewentualnym awansie. Chyba, że jako zmienników, bo w sumie jak ma z ławki wchodzić taki Młyński, to czemu nie zatrzymać Villara? ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#99
|
Hmm majac C+ teraz jakos mniej ogladam Eklape ale widzac dzis Miedz,Piast ,Korone.Lechie itd ....nie powiedzial bym ze takie "potengi " beda zbyt szybkie dla naszych Hiszpanów.Lekko ich nie doceniasz. Sa 3 zespoly które cos grają w Eklapie; Raków,Legia,Amika .reszta kopie piłke .
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 19.03.2023 o godz. 23:52.
![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Skąd: Belfast UK
Offline |
#100
|
|
Tachi może być najlepszym środkowym obrońcą w naszej kadrze, ale Sobol nie chcę mieszać w pierwszym składzie, gdy drużyna wygrywa mecz za meczem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2019
Online |
#101
|
|
Zgadzam się z optymistami. Jeśli pieniądze choć trochę grają to ten skład powinien się w ESA utrzymać. Mamy prawdopodobnie budżet pierwszej drużyny wyższy niż 1/3 klubów Ekstraklasy. Oczywiście do tej pory u nas akurat pieniądze nie grały, ale wszystko wskazuje na to, że teraz jest z tym lepiej.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#102
|
|
Już są! Wideo kulisy - niepublikowane nigdzie indziej smaczki, zakulisowe rozmowy, rozpierdoI po zdobytym golu w końcówce meczu, ujęcia z wiślackiej szatni i wiele więcej z meczu Skra 0-3 Wisła
https://www.youtube.com/watch?v=04l9goax3mQ |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#103
|
|
W zalinkowanym filmie pod koniec Colley wprost tryska dobrym humorem, kiedy drużyna świętuje w szatni.
![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Offline |
#104
|
|
Pierwsza bramka.
Powiem wam ze takiego podania i takiego wyjscia do pilki (i to w jednej akcji) nie widziałem juz daaaaaaawno w naszym wykonaniu. Tak trzeba grac, nie trzeba wymyślać kola i mozdzyc nad milionem podan i wejsc z piłka do bramki. Jeden sensowny koles z przegladem pola i dobry pasem , drugi ktory pokazuje sie ruchem do gry .. i teoretycznie z zerowego zagrozenia robi sie akcja bramkowa
Ostatnio edytowane przez tommiyacht : 21.03.2023 o godz. 09:22.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#105
|
Trzeba go upchnąć gdzie się da, bo przyjdzie moment że zacznie robić kwasy. Może Szwedzi jeszcze się na niego skuszą, a mają kilka dni. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#106
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2019
Offline |
#107
|
|
IFK podobno chce go wypozyczyc. Niech idzie z opcja transferu.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#108
|
|
@Arkadiusz.Czerepach, zakładaj temat meczowy. Ludzie się niecierpliwią!
Proszę ...
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 28.03.2023 o godz. 10:53.
![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|