The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Arek95
Senior Member
 
 
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 22.08.2022, 13:21
Wygrywamy ze słabszymi rywalami (wyjątek świnia, bo stawiani jako ten kandydat to awansu), czyli uzyskujemy to co najważniejsze - 3 punkty.
Teraz na rozkładzie mocno przeciętny Głogów, który wygląda dramatycznie po odejściu Djudrjevicia, a dopiero wrzesień pokaże nasze prawdziwe oblicze naszego składu w starciach z Puszczą i Ruchem (na dziś odpowiednio 4 i 5 miejsce). Jeżeli wygramy te mecze to można na prawdę sporo jojczyć i psioczyć na temat naszego stylu - którym jest brak stylu i decyzji trenera... No ale kurcze te punkty są, pierwsze miejsce w tabeli, grają młodzi Polacy, bo o taki też fakt walczyło sporo forumowiczów zatem realizujemy plan który był założony przed sezonem. Widać też w starciach Wisły to co napisał MaLk, czyli przeciwnicy czują respekt. Dobitny przykład tego był właśnie ze Skrą, a wcześniej z Resovią czy Odrą, które od początku nastawione są na defensywę ratując się jedynie szybkimi wyjściami z kontry.
Przede wszystkim drużyna musi się zgrywać, a póki co z każdym meczem może te mechanizmy są i się zazębiają, jednak są one tak minimalne że nie można śmiało stwierdzić co poprawnie funkcjonuje. Może w ofensywie jakoś przyzwoicie wyglądają nasze wejścia lewą stroną za sprawą Wachowiaka z Młyńskim, za to dla porównania to prawa strona leży i kwiczy.
Cieszmy się z tego co jest bo zawsze mogło być gorzej.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:08.