
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#10
|
|
Liczę na Biegańskiego w bramce. Po meczu z Napoli powinien utrzymac miejsce w składzie.
Blok obronny pewnie bez zmian, ale trzeba przyznac, ze Frydrych ostatnio jest w słabszej dyspozycji. W pomocy ktoś musi zastąpić Żukowa. Widziałbym Plewkę, ale pewnie nie jest gotowy na cały mecz. Zapewne wyjdzie Kuveljic w 1 składzie. Chciałbym zobaczyc tez Dora Hugiego od początku, ale pewnie znów wybiegniemy skrzydłami Yeboah-Starzyński. Fajnie jakby Kuba znów wcielił się w rolę jokera. Obstawiam nudny mecz i naszą wygraną po jakimś farfoclu w końcówce. Chociaż nie obraziłbym się na kolejne meczycho u siebie ![]()
Ostatnio edytowane przez s1mone : 07.08.2021 o godz. 19:41.
|
|
|

|
||||||
|
|