
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2017
Skąd: Ex- Strefa szybkich Adidasów
Offline |
#11
|
|
(cytat z tematu o meczu z Podbedskidziem)
Róbcie tak dalej... Teraz jedyne o czym możemy marzyć to już tylko epicka wygrana w wielkim meczu o utrzymanie z ickami. Odpowiadając parafrazą znanego dialogu na cytat powyżej: - Proszę, a taki profesor Tantal (Dąb-Rozwadowski), czekaj gdzie ja to miałem cholera... O! Czekaj, proszę. Napisał o nas miesiąc temu. Napisał, że teraz pękną (przegramy gładko) z kolei na zachodzie... - Bielsko... - No właśnie, a echo odpowie z południa i z północy (przegramy już wszystkie mecze)... no i tak dalej i tak dalej (kwasy na linii Sadlok-Radakovic, totalny mentalny rozpad drużyny)... proszę. Miesiąc temu zapowiadał. Zawołaj Franza/Leszka/Jurka. ![]()
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg! |
|
|

|
||||||
|
|