The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
ciastek88
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 07.12.2020, 17:39
ABG Bochnia napisał(a):Wyświetl post
A frustracja to ich musi rozwalać od środka. No ale z kim przystajesz, takim się stajesz. probierz, filipiak, tabisz idealnie wkomponowali się w ten klub.
Żółć i frustracja wylewa im się z każdego otworu - maja bogatego właściciela, stabilną sytuację finansową i tego samego trenera 3 sezon z rzędu to skoro nie wygrywają derbów z biedną , pełną problemów Wisłą to musi być SPISEK !!! Spisek Wiślacko-pzpnowski-legijno-ubecko-milicyjny .

Gdyby nie spiski przeciwko "wielkiej cracovii" to MP byłby co roku , a w LM minimum ćwierćfinał w każdym sezonie.
Oni naprawdę myślą , że cała Polska boi się "wielkiej" cracovii - a prawda jest taka , że kolejny raz cały kraj ma niezłą z nich bekę. Polecam nie przeszkadzać im i pozwolić się wypowiadać. Niech filipiak z probierzem jak najczęściej udzielają wywiadów a przynajmniej będzie gruby ubaw.

Człowiek się zastanawia jaką czelność trzeba mieć żeby na głoś mówić o "kręceniu" ich przez sędziów, w dodatku w sezonie , który rozpoczęli ze śmieszną karą minusowych punktów bo kolejny raz przehandlowali - tym razem punkty z PZPNem.

Szkoda , że wyrok PZPN zapadł przed derbami - może wówczas Boniek byłby trochę mądrzejszy i nie pozwolił na jakiekolwiek negocjacje ws. minusowych pkt.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:09.