
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#61
|
|
ale wieczór!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!! Jak pasy grając taki chłam są wiceliderem? Wyszli bez pomysłu na grę bez zacięcia derbowego i to się zemściło. My pierwsza połowa w 10 bo Tupta na boisku był, ale za to na pełnej qrwie. Basha i Żukow królowie środka pola.Kuba bardzo dużo spokoju i Wojtkowski walczący na całym boisku.Gospodarze wqrwieni, że nie idzie to łapali faule i kartki. Szkoda, że nic do przerwy nie wpadło. Druga połowa zaczęła się rewelacyjnie- karny i gol a za chwilę Tupta mógł zamknąć mecz. Jak on tego nie strzelił? za chwilę gol na 2-0 ale złodziej frankowski nam go kradnie.pasy ugotowane rzuciły się i się nadziali na Wojtkowskiego i Kubę. Cudna-wreszcie-wrzutka Sadloka i.................... KRAKÓW JEST NASZ SIALALALLALALALLALLAALALLALALLA.
Naprawdę ciężko znaleźć u nas słaby punkt i do czegoś oprócz Tupty się przyczepić.Śmiem twierdzić, że ze zdrowym Brożkiem lub Turgemanem byłoby spokojniej i wyżej dla nas. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#62
|
|
Ja chcialem zwrocic uwage na solidne zawody w wykonaniu Wojtkowskiego
![]()
Malinowy król malowanych róż
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#63
|
|
Moim zdaniem mecz pod kontrola. Zydy bardzo czytelnie, pilka za wszelka cene na skrzydlo i wrzutka. Dobrze to eliminowalismy. Skowronek swietnie dobral stoperow. Zdominowalismy srodek pola. Widac bylo ze nasi sa lepsi technicznie. Oni maja tylko wzrost. Dalismy przyklad innym druzynom jak ich odciac. Az dziwie sie ze zydki tak wysoko w tabeli
Wisla Pany! Kupujcie bilety na mecz z lechem bo moze braknac xD |
|
|
|
Member
Od: 09.2017
Skąd: PB Krakow
Offline |
#64
|
|
Bylismy!!! Jestesmy!!!! Bedziemy najlepsi !!! Wisła krakow !!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Krk
Offline |
#65
|
|
Dajcie spokój z ich zakompleksionym forum. Symbolem ich wiecznych kompleksów, które nigdy się nie skończą jest ich hymn obrażający Wisłę śpiewany przy każdej okazji niezależnie czy grają z ŁKS, Amicą czy z nami. To jacy są rozpaczliwie beznadziejni pokazuje fakt, że w czasach gdy byliśmy niemal bankrutem i ledwo co zipiemy finansowo, lejemy ich w derbach ile wlezie. Różnica między nami a nimi jest taka jak między Juventusem i Torino lub między Bayernem a TSV 1860
.![]()
:/
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Łódź
Offline |
#66
|
|
Brawo! Brawo! Brawo! W kontekście dzisiejszego wyniku, strata punktów z Płockiem boli jeszcze bardziej.
Oby informacja o złamanej nodze Niepsuja się nie potwierdziła. Btw. wiadomo, kiedy wróci Burliga? Sędzia niewidomy lub po prostu przekupiony, skandaliczna decyzja. Zukov kozak. Z taką grą długo u nas nie zabawi. Wojtkowski bardzo fajnie, ciekawe, czy przedłużymy z nim kontrakt (czy będzie też taka wola z jego strony). Buchalik - chyba najrówniej grający zawodnik Wisły w przeciągu całego sezonu. Niestety gra nogami katastrofa - aż nie wypada, żeby na poziomie ekstraklasy tak słabo wprowadzał piłkę do gry że stojącej piłki. Kuba - gol,mentalny lider zespołu, ale mimo olbrzymiego szacunku i sympatii jestem trochę zawiedziony jego postawą. Niestety widać, że jest już jedna noga po drugiej stronie rzeki. Widać, że jest dobra atmosfera w zespole, nie można odmówić ambicji i woli walki naszym zawodnikom. Chyba spadek już nam nie grozi. Oby tak dalej. Teraz komplet widzów w meczu z Lechem, kolejne trzy punkty i jazda po pierwsza ósemkę ![]() PS Savicević wraca do świata żywych, bardzo podoba mi się jego spokój i opanowanie przy przyjęciu piłki przy pressingu i obecności rywali na plecach.
Ostatnio edytowane przez w0lno. : 03.03.2020 o godz. 22:54.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Online |
#67
|
|
Mówiłem, że JŻS i tyle w temacie?
To był mecz. W pierwszej połowie zero gry z obu stron. W drugiej ta dramatycznie słaba judovia, która nic nie pokazała, doslownie nic, nawet nie bylo momentu żeby po ich akcji czy strzale serce zadrżało - najwięcej strachu to Wasyl narobił swoim wybiciem. A my w drugiej połowie rozpędzeni i dojechaliśmy gamoni 3:0 - oczywiście sędzia ślepy oszust, albo wlasnie z jakimś wzrokiem dojebanym skoro tam dojrzał faul na tym varze... oszukał więc oficjalnie 2:0. W końcu mamy meżczyzn w druzynie a nie zniszczonych psychicznie chlopców, ale myślę, że jak się ma w ekipie takich kotów jak Zukow, czy Basha, czy Wojtkowski, a na obronie stoi Hebert, do tego żywa legenda jak Kuba to automatycznie podskakuje poziom calego zespołu i tez się chce zapierdalać z tymi Panami. I tak własnie wygladal ten mecz, walka o każda piłkę, twarda gra, chwilami pokaz umiejętności w wyrywaniu się z piłką spod opresji rywala jak Żukow czy Savicevic. No i zajebiście. ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#68
|
|
Powiem to jeszcze raz. Sadlok skopiował akcje Płocka
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#69
|
|
Piekny mecz. Pokazalismy tym szmaciarzom ich miejsce.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Offline |
#70
|
|
Brawo druzyna brawo trener,
taktycznie swietnie, tamci nie mogli sklecic akcji. Wielki postep w grze obronnej. Sedzia bardzo dziwna decyzja ale na szczescie nie miala wplywu na podzial punktow. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#71
|
|
kurviska zobaczyły mistrzostwo jak świnie niebo. Tak w Polsce gra vicelider ekstraklasy?
Wojtkowski na duży plus. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe
Offline |
#72
|
|
wtorek, wtoreczek, wtorunio, od dziś mój ulubiony dzień meczowy
![]()
Jeśli ktoś nie rozumie, w jakim klubie gra i dla kogo, to niech stąd lepiej odejdzie i nie zawraca głowy - mówi ostro były piłkarz "Białej Gwiazdy", MAREK MOTYKA
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#73
|
|
Wisła Pany! Dziękujemy!
![]()
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2019
Offline |
#74
|
|
Ostatnio edytowane przez Cycu : 03.03.2020 o godz. 23:19.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Offline |
#75
|
|
Niestety bylem w pracy i nie mogłem oglądać meczu. Jak wypadł Tupta? Będzie coś z niego?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2014
Offline |
#76
|
|
Tupta bez szału, ale to dziś nie ważne!!!
3:0 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline |
#77
|
|
Bardzo doby mecz, przynajmniej wg mnie - Wojtkowskiego.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#78
|
|
Kraków jest nasz!!!
|
|
|
|
Member
Od: 11.2019
Offline |
#79
|
|
Moim MVP meczu Hebert. Wszedł poukładał obrone, czyścił aż miło, do tego bramka. Jak najbardziej 10/10.
Najsłabszych nie ma |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#80
|
|
Słabo. Najsłabiej z naszych. Miał setkę na 0-2 i zepsuł. Poza tym niewidoczny. Później cofnięty na prawą pomoc to coś więcej pokazał, ale dalej bez szału.
![]()
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#81
|
|
To nie była setka. Ostry kąt i Pesković dobrze ustawiony.
Wg. mnie Tupta OK, dochodzi do pozycji, ma szybkość i siłę. Na minus że czasem zwalnia akcje. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Offline |
#82
|
|
Dobrze, że w ogóle był, bo Olka szmaty by też mogły połamać, a on chociaż fizycznie stawił czoło. Nie było tragedii, choć nie pomógł za wiele
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2015
Offline |
#83
|
|
Stary już jestem, ale to się nigdy nie znudzi
Radość taka sama jak 24 lata temu ![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Offline |
#84
|
|
a mogłbyś to napisac bardziej agresywnie
Ps. Kraków jest Nasz !!!!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#85
|
|
nie wierzylem , naprawde nie wierzylem ze ten pajac probierz zrobi taka lipe z tego meczu ...na szczescie dla nas Oni tam zatrudniaja niezlych klaunow ...po 1 polowie balem sie strasznie - bo gra szarpana .... Buchal - bez zarzutu - choc tak naprawde to za duzo roboty nie mial ....Klemenz , Janicki - zwyciezcow sie nie sadzi ale czekam czasow na 2 innych stoperow - Niepsuj fajnie bo ....bo nie szarzowal do przodu ( czego nie umie) i zabezpieczal obrone - Sadlok ( hmmm , tu juz nie mam sil - w imie zasady ze zwyciezcow sie nie sadzi ale ...skoro On juz musi grac to moze zrbmy z niego lewego pomocnika
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2016
Offline |
#86
|
|
To była setka. Ostry kąt sprawił sobie sam fatalnym przyjęciem.
![]()
nie dla nas jest porażki smak XDDDDDDDDDDDDD
|
|
|
|
Banita
Od: 02.2004
Offline |
#87
|
|
Walki o utrzymanie nie będzie, ale to było wiadome po zimowych transferach i powrocie Kuby po kontuzji, a dzisiejszy mecz pokazał, że Wisła powinna walczyć o medal MP, nie o utrzymanie, choć szkoda, że w drugiej połowie Wisła nie poszła za ciosem, bo można było wygrać wyżej.
Przykład Cracovii, Pogoni za Runjaicia pokazuje, że niewiele trzeba, aby walczyć o najwyższe cele - wystarczy solidna obrona i liczenie na farfocle w ataku. Mam nadzieję, że z czasem Wisła coraz mniej będzie oddawała inicjatywę, a wróci do ofensywnej gry, bo gra ofensywna na tle obronnej reszty ligi może przynieść bardzo dobre efekty. Szkoda tych dwóch frajerskich punktów na własne życzenie z Płockiem, bo byłaby realna szansa na trzecie derby, ale nadzieja cały czas jest. Utrzymanie już jest, teraz zaczyna się trudniejsza walka - że szkodnikami z TS-u i ich obrońcami - z układem o przejęcie Wisły w 100%. Miała to być formalność, a to trwa już kilkanaście miesięcy i cały czas jest duże zagrożenie, że TS dokończy swój cel z lat ubiegłych i zniszczy Wisłę. Mam nadzieję, że Królewski nie ugnie się i nie zapłaci haraczu przestępcom.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 03.03.2020 o godz. 23:40.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#88
|
|
Sraxa nawet nie pierdnela w tym meczu. Skowronek kompletnie zmiazdzyl ogrodnika.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2004
Offline |
#89
|
|
Inaczej: młodszy Brożek by to strzelił, ale jeszcze młodszy zrobiłby to mniej więcej jak Tupta : )
Tupta zagrał ok. Jeszcze raz napiszę: Wojtkowski super. Gdyby tak grał w każdym meczu... ![]()
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#90
|
|
Brawo piłkarze, brawo trener Skowronek! Takie mecze budują. Nie ma co, teraz trzeba powalczyć z Amicą.
![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|