Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXV kolejka] Cracovia - Wisła Kraków, 03-03-2020, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10268)

Arkadiusz.Czerepach 02.03.2020 10:09

[XXV kolejka] Cracovia - Wisła Kraków, 03-03-2020, 20:30
 
http://fotowrzut.pl/tmp/upload/5U0KTNVGID/1.jpg

Aktualna tabela:

http://fotowrzut.pl/tmp/upload/5U0KTNVGID/2.jpg

Zestaw par nadchodzącej kolejki:

http://fotowrzut.pl/tmp/upload/5U0KTNVGID/3.jpg


A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu)

http://fotowrzut.pl/tmp/upload/5U0KTNVGID/4.jpg

Zapraszam do dyskusji

:tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca:

Arkadiusz.Czerepach 02.03.2020 10:10

:wanted::wanted::wanted::wanted:

Gunner1906 02.03.2020 10:29

Obstawiam remis, ale oglądałem większość meczów naszego jutrzejszego rywala i oni naprawdę nic ciekawego nie prezentują żeby się nie pokusić o 3 punkty. Jeden mecz gdzie pokazali jakiś ciekawy futbol to ten z kuchenkorzem a i tak Lech w drugiej połowie ich niesamowicie stłamsił i miał kilka bardzo dogodnych okazji. Niestety my też nie gramy niczego wielkiego, nawet te 5 zwycięstw nie było poparte jakąś super grą a raczej sporą słabością naszych rywali.

Spodziewam się raczej underowego meczu (0:0, 1:1, 1:0, 0:1). Judki uważają że mają zdecydowanie lepszych piłkarzy i powinni nas rozjechać. Ja po naszych wzmocnieniach zimowych jestem raczej zdania że obie kadry potencjałem są raczej zbliżone i wszystko zależy od dyspozycji dnia. Do boju Wisełko!

Ps. Najbardziej szkoda Turgemana bo sądzę że Olek na ten mecz jeszcze się nie nadaje od pierwszej minuty, a Tupta to jednak trochę niższy poziom od Alona. Brozio to jedna wielka niewiadoma po kolejnej kontuzji i większych oczekiwań względem niego bym nie miał

Arkadiusz.Czerepach 02.03.2020 10:37

:tsw_kopniak2: :tsw_kopniak2: :tsw_kopniak2: :tsw_kopniak2: :tsw_kopniak2: :tsw_kopniak2: :tsw_kopniak2: :tsw_kopniak2: :tsw_kopniak2: :tsw_kopniak2: :tsw_kopniak2: :tsw_kopniak2: :tsw_kopniak2: :tsw_kopniak2: :tsw_kopniak2: :tsw_kopniak2: :tsw_kopniak2: :tsw_kopniak2: :tsw_kopniak2: :tsw_kopniak2:

bódyń 02.03.2020 11:13

Tabela meczy u siebie wyglada nieciekawie. Trzeba przyznac, ze Coruptovia dobrze gra u siebie
https://i.ibb.co/dkCy2DT/Zrzut-ekran...2-11-07-42.png
gif hosting
Wygrali 6 ostanich meczy u siebie/
13 Kolejka z Pogonia 2:0
14 kolejka z Lechia 1;0
15 kolejka z Zalebiem 2:0
18 Kolejka z Rakowem 3:0
20 kolejka ze Slaskiem 2:0
22Kolejka z Lechem 2:1
W tych meczach stracili tylko 1 bramke ale duzo nie nastrzelali(wyjatek Raków).
Bedzie ciezko ale my tez w formie.

Gunner1906 02.03.2020 11:24

Mam chwilę więc tak sobie zerknąłem bardziej szczegółowo na kadry i tak:

Buchalik - Peskovic - Obiektywnie Peskovic. Mimo, że Buchal ten sezon bez jakiś większych pomyłek i jest solidny to jednak często bije od niego taka niepewność. Przykład bramka Urygi: Kto wie czy gdyby nie został w bramcę zamiast zrobić dwa kroki w przód a potem w tył to nie zdążyłby tego odbić. Peskovic to jednak mocny punkt sąsiadki

Obrona:

U nas raczej na pewno Niepsuj - Klemenz - Sadlok i pytanie czy Janicki czy Hebert
Sąsiadka: Rapa-Helik-Jablonsky i pytanie czy Siplak czy Pestka

A więc Rapa-Niepsuj. Wydaje mi się że ciut lepiej Rapa ale też bez dużej różnicy. Niepsuj trochę mnie razi że jak już dostanie tę piłkę w ofensywie to nie za bardzo wie co z nią zrobić. Wrzutki słabe, 1vs1 praktycznie bez szans. Plus że dużo biega i przynajmniej daję tę opcję Kubie że albo może mu zagrać albo iść sam co na pewno pomaga. Fizycznie wydaje się dobrze przygotowanym ale jakościowo wydaje mi się trochę lepszy Rumun

Sadlok - Pestka/Siplak: Sadlok dla mnie to nasz mankament. Według mnie strasznie obniżył loty zwłaszcza jeśli chodzi o jakość w ofensywie. Na szczęście u sąsiadki też nie jest jakoś dobrze ta pozycja obstawiona. Pestka przeplata mecze dobre ze słabymi, Siplak podobnie. Dla mnie tutaj remis.

Hebert(Janicki)/Klemenz - Helik/Jablonsky - Jeśli zagra Hebert to uważam że mamy lepszy środek obrony niż sąsiadka. Jeśli zagra Janicki to remis. Helik to bomba zegarowa w Cracovii. Ma natomiast duży plus bo jest bardzo groźny przy stałych fragmentach gry w ofensywie co np. nie można u nas powiedzieć o Janickim czy Klemenzie. Jablonsky solidny ale też zdarzają mu się błędy. Mimo, że Janicki się poprawił od początku rundy zdecydowanie wolałbym na ten mecz Heberta żeby czyścił te wrzutki z którymi mamy nie lada problem.

Środek pomocy

Żukov-Savicevic-Basha vs Gol-Lusiusz-Amerstoof/Loshai - Uważam że tutaj mamy przewagę jeśli Savicevic zagra odpowiedzialnie. Gol z Lusiuszem to dobrzy pomocnicy. Zwłaszcza młody zrobił nie lada postęp i zapierdala zdrowo (podobnie jak u nas Żukov). Natomiast Basha ze wspomnianym Żukovem im nie odstępują i tutaj bym dał remisik. Natomiast 3 do środka Savicevic ma większy potencjał niż występujący u nich za napastnikiem Holender lub Loshai. Na papierze wydaje mi się jesteśmy ciut lepsi w tej formacji ale trzeba to potwierdzić na boisku bo środek wygrać środek w tym meczu będzie bardzo istotne.

Błaszczykowski/Wojtkowski - Hanca/Wdowiak(Fiolic) - Tutaj remis ze wskazaniem na naszych. Po Kubie i Rumunie wiadomo czego się możemy spodziewać. Kuba mimo że już nie robi przewagi swoimi dryblingami to jednak jego ustawianie się i momentami świetne zagrania robią robotę, a Rumun też ciągnie grę Cracovii w tym sezonie. Niewiadomą po jednej i po drugiej stronie będzie drugie skrzydło. U nas pewnie znowu Wojtkowski który przeplata dobre mecze ze słabszymi i tu jest potencjał do wykorzystania. Podobnie u sąsiadki Wdowiak lub ten Fiolic.

Atak

Lopes vs Buksa/Brożek/Tupta - U sąsiadki mimo że ostatnio zagrał Vestenicky to nie mam wątpliwości że tym razem wyjdzie Lopes i jego na ten moment stawiam trochę wyżej niż każdego z wymienionej u nas trójki. Olek widać że ma braki a w tym meczu może go naprawdę zjeść trema, Brozio swoje lata ma dodatkowo jeszcze po kontuzji gdzie zawsze mu się ciężko wracało i ta forma na początku nie byla najwyższa, a Tupta mimo że strzelił ostatnio gola to mnie nie przekonał za bardzo. Według mnie tu przewaga sąsiadki mimo że ten Hiszpan ostatnio lekko dołuje z formą

Podsumowując dla mnie kadrowo obie drużyny wyrównane. Nawet jeśli jest gdzieś przewaga jednej ze stron to tak naprawdę jest ona tak niewielka że decydująca będzie danego dnia dyspozycja. Bardzo ważne będzie jak zagramy jako całość. Chłopaki muszą być blisko siebie, doskakiwać agresywnie i od początku nie dać rozwinąć skrzydeł Cracovii. Jeśli Hebert będzie zdrowy to uważam że powinien zagrać bo Janicki mimo że nie robi jakiś baboli w tej rundzie to jednak przy wrzutkach Judaszy Brazylijczyk będzie bardzo przydatny.

Ehh będą nerwy... :)

Lvcas 02.03.2020 11:27

Wyjściem tercetem Niepsuj - Janicki - Klemenz = nie ma co liczyć na dobry wynik na żydzie. Ten ostatni to istny MVP na meczu z Orlenem w kategorii przegrane pojedynki główkowe, dzięki czemu Płock strzela dwie bramki + poprzeczka.
Nie chce nic mówić, ale boję się jak cholera tego meczu w tym składzie obronnym. Niech leczy się Bury i wchodzi Hebert bo nie widzę tego.

Putin2000 02.03.2020 11:40

Myślę, że ten mecz, jak to często w derbach bywa, może zamienić się szybko w rąbankę. Będą decydować twarde piszczele i szybkie łokcie. Duża będzie rola Kuby jako kapitana. Musi pokazać kto tu jest królem, dawać reszcie pewność siebie.

Batiar 02.03.2020 12:04

Sądzę, że mecz z Cracovią jest do wygrania. Trener po spotkaniu z Wisłą Płock musi poważnie podejść do przemyślenia składu. Tutaj nie ma co eksperymentować, trzeba stawiać na pewnych zawodników. Uważam, że w podstawowym składzie powinien wyjść Michał Mak, a nie Kamil Wojtkowski. Wg mnie to co Wojtkowski zaprezentował w meczu z Wisłą Płock bardziej nadaje się do Tańca z Gwiazdami, niż na spotkanie, w którym idzie walka o bardzo ważne punkty.

Gunner1906 02.03.2020 12:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Batiar (Post 1550815)
Sądzę, że mecz z Cracovią jest do wygrania. Trener po spotkaniu z Wisłą Płock musi poważnie podejść do przemyślenia składu. Tutaj nie ma co eksperymentować, trzeba stawiać na pewnych zawodników. Uważam, że w podstawowym składzie powinien wyjść Michał Mak, a nie Kamil Wojtkowski. Wg mnie to co Wojtkowski zaprezentował w meczu z Wisłą Płock bardziej nadaje się do Tańca z Gwiazdami, niż na spotkanie, w którym idzie walka o bardzo ważne punkty.

Tutaj zgoda, też tak uważam i być może trener też. Jest jedno ale. Przepis młodzieżowca. Mak może zagrać jeśli w podstawie wyjdzie Buksa. Inaczej musi grać Wojtkowski bo nie wierzę że trener da do środka Pawłowskiego rezygnując z kogoś z trójki Savicevic bahsa zukow

Ps. Inna sprawa że tak jak Mak się bardzo dobrze prezentował jesienią tak w meczu z Koroną dostał szansę od pierwszej minuty i wypadł bardzo blado. Jeden mecz nie może go przekreślać ale trener go też widzi na codzień i być może Maku nie jest w formie

piotrex007 02.03.2020 12:22

Szkoda, że wcześniej trener nie dał szansy choć zaprezentować się w którymś meczu Hołowni. Wtedy by dało się zgrać ten skład z przodu w miarę sensownie. Teraz jednak to chyba zbyt spore ryzyko, żeby z marszu na Derby go dawać na obronę.

Batiar 02.03.2020 13:06

@Gunner1906


Zważ jednak, że Olek Buksa w przeciwieństwie do Kamila Wojtkowskiego rozumie, że gra w piłkę nożną jest sportem zespołowym, a nie indywidualnym popisem z punktacją za wrażenia artystyczne. Dlatego ja stawiam na Olka Buksę. Z Kamila Wojtkowskiego może być bardzo duży pożytek, ale dopiero wtedy gdy zrozumie, że jeśli pod bramką rywala kolega z drużyny jest na lepszej pozycji niż on sam to należy spróbować mu futbolówkę podać, a nie bezmyślnie strzelać w kierunku bramki - częściej niecelnie niż celnie.

Karherop 02.03.2020 13:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotrex007 (Post 1550817)
Szkoda, że wcześniej trener nie dał szansy choć zaprezentować się w którymś meczu Hołowni. Wtedy by dało się zgrać ten skład z przodu w miarę sensownie. Teraz jednak to chyba zbyt spore ryzyko, żeby z marszu na Derby go dawać na obronę.

Hołownia już grał w meczu z Korona.

Skład raczej przewidywalny, uważam że Janicki out, Hebert im, Reszta bez zmian.

Liczę na wygraną, bo i czemu nie? Wszystko rozstrzygnie się w głowie, jednak to cracovia jest wg mnie w gorszym stanie psychicznym bo właśnie ich złudzenia o mistrzostwie w zasadzie prysły.

Książę Palownik 02.03.2020 13:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Batiar (Post 1550819)
@Gunner1906


Zważ jednak, że Olek Buksa w przeciwieństwie do Kamila Wojtkowskiego rozumie, że gra w piłkę nożną jest sportem zespołowym, a nie indywidualnym popisem z punktacją za wrażenia artystyczne. Dlatego ja stawiam na Olka Buksę.

Nie ma opcji żeby Olek zagrał. To jeszcze dzieciak, waży tyle co piórko, nie utrzyma piłki nawet jednej sekundy. Obrońcy pasów będą go przestawiać jak tylko będą chcieli.

Stawiam na Tuptę, bo szybki, jeśli sie wykuruje, to Brożek. To zdecydowanie nie jest mecz dla Olka. Już Płockiem był tego przedsmak, po jego wejściu graliśmy praktycznie w 10.

Gunner1906 02.03.2020 13:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Batiar (Post 1550819)
@Gunner1906


Zważ jednak, że Olek Buksa w przeciwieństwie do Kamila Wojtkowskiego rozumie, że gra w piłkę nożną jest sportem zespołowym, a nie indywidualnym popisem z punktacją za wrażenia artystyczne. Dlatego ja stawiam na Olka Buksę. Z Kamila Wojtkowskiego może być bardzo duży pożytek, ale dopiero wtedy gdy zrozumie, że jeśli pod bramką rywala kolega z drużyny jest na lepszej pozycji niż on sam to należy spróbować mu futbolówkę podać, a nie bezmyślnie strzelać w kierunku bramki - częściej niecelnie niż celnie.

Napisałem że również wolałbym Maka za Wojtkowskiego ale nie koniecznie dawać od pierwszej minuty Olka na atak bo go Judki tam stłamszą. A niestety innej opcji nie ma. Mak może grać tylko wtedy jak jest Buksa (lub holownia ale tu wszyscy wiemy że nie dostanie szansy w tym meczu). Nie demonizowalbym aż tak Wojtkowskiego. Ma chłopak potencjał, który już nie raz pokazał. Szybkość i drybling są jego atutem i często potrafi zrobić jakąś fajną przewagę przez coś takiego. Dla mnie to nie największy problem na ten mecz. Bardziej zmianę widzę na stoperze w postaci gry Heberta

Ogryzek 02.03.2020 14:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1550820)
Hołownia już grał w meczu z Korona.

Skład raczej przewidywalny, uważam że Janicki out, Hebert im, Reszta bez zmian.

Liczę na wygraną, bo i czemu nie? Wszystko rozstrzygnie się w głowie, jednak to cracovia jest wg mnie w gorszym stanie psychicznym bo właśnie ich złudzenia o mistrzostwie w zasadzie prysły.

A mieli takie złudzenia? Chyba tylko ich kibice. Przecież nawet Probierz oszczędzał na derby Lopesa i Van Amerstorfa w meczu z legią. Oni pewnie liczą na pudło w tym sezonie, nie róbmy z Probierza idioty. Za to nas będą chcieli upokorzyć. Mam nadzieje że to my znowu ich upokorzymy :)

Arkadiusz.Czerepach 02.03.2020 14:16

krzydzące to porównanie dla Buchala , to aktualnie jeden z najpewniejszych bramkarzy eklapy , przychodzil do nas juz z latką talentu z Ruchu , niestety dość długo miał problemy z pewnością siebie

aktualnie po wygraniu rywalizacji z Lisem , to nasz naprawde mocny punkt , a czepianie sie go za bramke Urygi to swoiste kuriozum , tego typu gol to wina tylko i wyłącznie środkowych obrońców

a do tego należy dodać , że Płock ma ponadprzecietna skuteczność w tego typu akcjach , a Furman jak na eklape jest zawodnikiem niemal wybitnym w tym aspekcie

Slash 02.03.2020 15:22

Kuba nie przegrał derbów. I oby tak zostało. Patrząc na grę naszą i Kopertovii - cholera wie jak będzie. Nic mnie nie zaskoczy jeśli chodzi o wynik.

FraMat 02.03.2020 16:01

Sytuacja, w której powszechnie Cracovia uważana jest za faworyta, a my skazani na nieuchronna porażkę.
Bywało już tak i wtedy graliśmy jedne z najlepszych spotkań.
Będzie trudno jeśli wyjdziemy z nastawianiem na utrzymanie remisu i a może coś wpadnie...

mam nadzieję, że Skowronek przemyślał sobie z czego biorą się nasze ciężkie chwile w defensywie

Gunner1906 02.03.2020 16:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1550826)
krzydzące to porównanie dla Buchala , to aktualnie jeden z najpewniejszych bramkarzy eklapy , przychodzil do nas juz z latką talentu z Ruchu , niestety dość długo miał problemy z pewnością siebie

aktualnie po wygraniu rywalizacji z Lisem , to nasz naprawde mocny punkt , a czepianie sie go za bramke Urygi to swoiste kuriozum , tego typu gol to wina tylko i wyłącznie środkowych obrońców

a do tego należy dodać , że Płock ma ponadprzecietna skuteczność w tego typu akcjach , a Furman jak na eklape jest zawodnikiem niemal wybitnym w tym aspekcie

Żeby była jasność: Nie uważam że można tą bramkę zapisać na jego konto, bo nie. Jednakże zachować się mógł lepiej i byłaby szansa obronić ten strzał gdyby nie zrobił tych kroków do przodu i się zaczął potem cofać. Ogólnie należało do tej piłki nie wychodzić bo była za daleko. Nie wiadomo czy tak czy siak by zdołał to obronić bo strzał był bardzo dobry, ale na pewno dałby sobie większe szanse. Owszem Furman dobrze bije stałe fragmenty ale akurat ta wrzutka była raczej słaba, zdecydowanie za długo wisiała w powietrzu, i tu bura dla obrońców przede wszystkim.

Ja nie twierdzę że Buchal to nasz słaby punkt. Od początku rundy broni w porządku, bez fajerwerków ale tu nie trzeba fajerwerków tylko solidności i w tym aspekcie jest ok (chociaż czasami mam nerwy jak piłka do niego idzie, lub jak właśnie wychodzi do dośrodkowań). Po prostu zestawiając go przy Peskovicu uważam że Serb jest lepszym bramkarzem.

Harcownik 02.03.2020 16:52

A ja tam nie wiem czy nie zagra jednak Hołownia. Nawet jeśli nie zagra, lepiej żeby Probierz myślał, że może jednak zagra. Ot, taka zagwozdka dla przeciwnika. Natomiast z przodu niestety, albo stety (przekonamy się jutro), zagra Tupta. Wojtkowski - Mak? Ostatnio lepiej wyglądał Wojo.


Nie wykluczałbym też wejścia Pawłowskiego za Savicevica, choćby i w drugiej połowie (tu jednak bardzo liczyć się może wzrost).


BTW co z sprawą biletową? Klub robi coś w tej sprawie? Będzie pismo do władz eklapy czy tam pzpn i wizja jakiejś kary dla icków czy też zasada oko za oko przy następnym meczu na Reymonta?

Oczywiście znając Królewskiego pewnie wygra trzecia opcja czyli zostawmy to i nadstawmy drugi policzek.

inspektor erektor 02.03.2020 18:08

Cytat:

Oczywiście znając Królewskiego pewnie wygra trzecia opcja czyli zostawmy to i nadstawmy drugi policzek.

Można też to przedstawić jako prezentowanie wyższych standardów niż rywal, lub po angielsku "taking the high road".

Korbit 02.03.2020 18:18

może i są faworytem ale to Polska liga więc myślę że wygramy 3:0

SlawekS 02.03.2020 21:12

Boguski który wejdzie na ostatnie 5 minut strzeli plecami na 0:1

Lvcas 02.03.2020 22:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Harcownik (Post 1550835)
A ja tam nie wiem czy nie zagra jednak Hołownia. Nawet jeśli nie zagra, lepiej żeby Probierz myślał, że może jednak zagra. Ot, taka zagwozdka dla przeciwnika. Natomiast z przodu niestety, albo stety (przekonamy się jutro), zagra Tupta. Wojtkowski - Mak? Ostatnio lepiej wyglądał Wojo.


Nie wykluczałbym też wejścia Pawłowskiego za Savicevica, choćby i w drugiej połowie (tu jednak bardzo liczyć się może wzrost).


BTW co z sprawą biletową? Klub robi coś w tej sprawie? Będzie pismo do władz eklapy czy tam pzpn i wizja jakiejś kary dla icków czy też zasada oko za oko przy następnym meczu na Reymonta?

Oczywiście znając Królewskiego pewnie wygra trzecia opcja czyli zostawmy to i nadstawmy drugi policzek.

Żadne pismo nic nie da na tą chwile, bo żydki to robią w granicach prawa niestety i za przyzwoleniem związku i ESA. Potrzebna jest szersza debata o stanie przepisów dot. Przyjmowania gości.

masada 02.03.2020 22:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Harcownik (Post 1550835)
Oczywiście znając Królewskiego pewnie wygra trzecia opcja czyli zostawmy to i nadstawmy drugi policzek.

To dobrze go znasz, bo właśnie w Sekcji Piłkarskiej na pytanie, czy Wisła zamierza coś z tym dalej zrobić powiedział, że nie, mamy tylko nadzieję, że ten wątek się nie będzie powtarzał w przyszłości i że to była jednorazowa decyzja Cracovii, oraz że zamierzamy ją uszanować :D
Co więcej dodał, że "prywatnie" ma nadzieję, że kibice Cracovii nie będą z tego powodu "dyskryminowani na innych stadionach" :D

PS. A ja tak "prywatnie" to uważam, że wszystkim to tak naprawdę po prostu pasuje, włącznie z naszymi włodarzami. Zrozumiałe to raczej zresztą niestety, jak się nad tym zastanowić.
Co nie znaczy oczywiście, że kibice nie powinni tematu nagłaśniać i domagać się wyciągnięcia konsekwencji od Cracovii.

Jaroo1 02.03.2020 23:51

Co tu dużo pisać, JŻS i temat wyczerpany ;)

Blixa 03.03.2020 00:07

Remis wzialbym bez problemu bo mam duze obawy przed tym meczem. Patrzac obiektywnie, na swoim terenie jest to bardzo wymagajacy rywal ktory ma o wiele lepsza obrone niz my i nie bez przyczyny jest w tabeli tam gdzie jest.

wolfy 03.03.2020 00:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1550830)
mam nadzieję, że Skowronek przemyślał sobie z czego biorą się nasze ciężkie chwile w defensywie

A jak nie przemyślał to trzeba go wy.......ić. Ma w końcu taki skład że o żadnych problemach w defensywie nie może być mowy.


Nie jesteśmy faworytem. I tyle. Ale szansę mamy, bo różnice między drużynami w ekstraklasie są do zniwelowania w pojedynczych meczach. Jestem spokojny o zaangażowanie, jeżeli będziemy przy tym mieć trochę farta to wrócimy z trzema punktami. Ale równie dobrze możemy dostać trójkę w plecy, bo pomimo prymitywnej taktyki Cracovia ma lepszych piłkarzy.

Lvcas 03.03.2020 00:37

Właśnie sobie wracałem furą do domu... I słuchajcie. Odpalam złote przeboje na radiu i nie zgadniecie jaki kawałek leci...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Dokładnie. Andrea Bocelli: "Time to Say goodbay" :D Czyżby znak? :mysli:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl