
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#11
|
|
Serio piszesz?
Bo ja widzę że Lis jechany zawsze, nawet jak ostatnio gra dobre mecze i nic nie zawala (kilka trudnych piłek wybronił). brylant - obawiam się że nie do końca rozumiesz co oznacza słowo krytyka. Mam wrażenie że niektórzy tutaj nawet meczy nie oglądają a piłkarze służą im tylko jako sposób na rozładowanie frustracji. Napisanie że Hoyo Kowalski złamał linię spalonego to krytyka. Dowalanie się do Plewki o stratę którą popełnił Savicević i pisanie o tym jak nie nadaje się do ekstraklasy z tego powodu (plus kilka mało pomysłowych inwektyw) nią nie jest. Takie przykłady.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.05.2019 o godz. 19:37.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|

|
||||||
|
|