
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#11
|
|
Wystarczyło że w każdej formacji będzie max 1 junior, drużyna gra max 1 mecz w tygodniu i wracamy na właściwe tory. Oczywiście z gry bardziej sprawiedliwy byłby remis, ale też trzeba a oddać że Stolarczyk i spółka rozpracowali Górnika.
Wypada życzyć trenerowi spokoju w letnich przygotowaniach, stabilnego składu i jego praca przyniesie kolejne efekty. Bardzo podobała mi się takze jego wypowiedź pomeczowa, która pokazuje o co teraz gra Wisła. |
|
|

|
||||||
|
|