
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Central Visayas
Offline |
#11
|
|
Mnie racje wkur... ze względu na przerwy w grze przez zadymienie, które zazwyczaj jest dość znaczne po odpaleniu, wybija to drużyny z rytmu i jest bez sensu.
Druga sprawa kary będące oczywistą oczywistością. Imo race na meczach są potrzebne jak ch... puder może fajnie to wygląda czasami na zdjęciach i tyle, więcej szkody niż pożytku dla mnie ważniejszy porządny doping i śpiewy niż race i inne zabawy czysto optyczne. Rozumiem że są ludzie którym się to podoba i ich jara ale nie za cenę kar i przerw w meczu to bez sensu. |
|
|

|
||||||
|
|