
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 10.2005
Skąd: Słupsk
Offline |
#61
|
|
Ciekawe czy w oczach wielu kibiców obecny sezon nie będzie sezonem porównywalnym do słynnego 2002/2003.
Oczywiście zachowując SKALĘ potencjału zawodników, ligi, budżetu, potrzeb i realnych oczekiwań. Brawo Wisła! ![]() |
|
|
|
Member
Od: 06.2013
Skąd: Częstochowa/Kraków
Offline |
#62
|
|
Ta drużyna jest niesamowita,będzie co wspominać przez najbliższe lata.Mega doping (jeden z najlepszych w ostatnich latach).Nie wiem jak skończy się ten sezon,ale po takim meczu i po wygranych derbach,piłkarze już są zwycięzcami!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2014
Offline |
#63
|
|
Mega mecz!!!
Dziękuję! Na prawdę nie dało się obejść bez tych rac? |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#64
|
|
Nieprawdopodobna runda dla Wisły i całej społeczności.... wyjątkowy czas...
![]()
"Kradzione szczęścia nie daje..."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#65
|
|
Z perspektywy D doping w pierwszej połowie najlepszy od lat.
Teraz znowu komplet na Piasta!!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Offline |
#66
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2017
Offline |
#67
|
|
Pamięta ktoś, kiedy ostatnio mieliśmy 0 z tyłu?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Offline |
#68
|
|
To, co robi Stolar, to dla mnie jakiś kosmos. Patrząc jakich piłkarzy miał do dyspozycji w tym sezonie, to ta drużyna nie ma prawa tak dobrze wyglądać. Już jesienią graliśmy ponad normę, ale tak szybkie poskładanie zespołu na wiosnę, to po prostu mistrzostwo świata. Praktycznie każdy piłkarz gra przy tym trenerze powyżej swojego normalnego poziomu. Gdy go zatrudniano, zupełnie nie przewidywałem, że będzie mu szło tak dobrze. Aż strach pomyśleć co by się działo, gdyby dostał lepszych zawodników.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#69
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#70
|
|
Dziejowy zaszczyt żyć w czasach Kuby Błaszczykowskiego.
![]()
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela." "de oppresso liber" |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz
Offline |
#71
|
|
Połknęli, przeżuli i wysrali Legionistów.
Brawo Drużyna, i brawo PANIE Trenerze! ![]()
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los Od jakiego ich nic nie wyzwoli Bo zabije ich las Rąk co klaszczą na czas W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli Patrz jak piją i żrą Twoją żywią się krwią I żonglują słowami twych pieśni Lecz nic nie śni im się A najlepiej wiesz że Nie istnieje wszak to co się nie śni. Jacek Kaczmarski |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#72
|
|
Brak mi słow ,cos pieknego ,najlepszy mecz na jakim bylem od dawien dawna,atmosfera doping,cudo.
Panowie Pilkarze,Panie Trenerze Macieju pokazaliscie dzis jak sie gra w piłke i sklepaliscie dzis Legie niemilosiernie.Naprawde czuc moc w tym zespole. Az szkoda bylo ze stadionu wychodzic zeby jeszcze chwile nacieszyc sie tym sukcesem.na A23 doping byl dobry ![]() Chlopaki nie płaczą tez roz,jebalo system ![]() ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2005
Skąd: NH
Offline |
#73
|
|
Dlaczego ta ....a Węgrzyn musi zawsze komentować nasze mecze?
Wróciłem z meczu i muszę to słychać w skrócie. ![]()
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami
To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern |
|
|
|
Hanys
Od: 12.2003
Offline |
#74
|
|
Było mega
))Kto nie był niech żałuje. ![]()
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.
Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected] 22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki |
|
|
|
Member
Od: 02.2014
Offline |
#75
|
|
Krótko i na temat. Od lat nie byłem na lepszym meczu Wisły. Gra, doping, wynik i atmosfera - fenomenalna. Coś, co trudno będzie powtórzyć. Gardło mam tak zdarte, ze przez 2-3 dni słowa nie wypowiem, ale warto było dla każdej minuty.
Dla takich chwil warto kibicować i przychodzić na stadion. Coś wspaniałego! |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#76
|
|
Moim zdaniem to nasz były dyrektor sportowy Grzesiek Mielcarski.
![]()
Do what you mean and mean what you do.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#77
|
heh Wegrzyn faktycznie k.uwa ale on tego meczu nie komentowal :lol ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Member
Od: 09.2005
Offline |
#78
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Online |
#79
|
|
Kuba dziękujący po meczu facetom równającym murawę...Niesamowite!
Czegoś takiego kompletnie się nie spodziewałem. W pierwszej połowie Wisła grała naprawdę rewelacyjnie, Legia była bezradna. W drugiej daliśmy się.zepchnąć do obrony ale bez klarownych sytuacji. Za to nasze bramki filmowe. Atmosfera super, niemniej jak dla mnie szkoda tego piro...Zamkną nam sektor i stracimy kasę. To nie było tego warte... Wielki, naprawdę wielki szacun dla całej drużyny i sztabu trenerskiego! Panowie, każdy z nas myśli, byliście dziś zajebiści! ![]()
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#80
|
|
fakt to był Mielcarski. Skąd u tego pana tyle nienawiści do Wisełki? co akcja to fart albo szczęście, co wejście to albo faul albo na jego pograniczu. bramka to szczęście mega farta i w ogóle jak ona wpadła?
komentator do chu** niepdobny |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#81
|
|
Rewelacyjny mecz i wynik.
Ja tak podejrzewałem, że mamy bardzo mocną i niedocenianą drużynę. Jakby nie problemy finansowe to bilibyśmy się o mistrzostwo, wszak wyniki zaczęły kuleć, gdy piłkarze mieli już wielomiesięczne zaległości. Ciekaw jestem czy chłopaki podtrzymają formę. Słaby początek rundy zrzucam na karb zgrania i brak sensownego środkowego pomocnika do Bashy. Brawo Stolar. Brawo drużyna. Brak mi słów do opisania uczucia euforii, które mi towarzyszy. Jakby nie poprzednie derby przy kauflandzie to bym powiedział, że takich emocji nie przeżywałem bardzo dawno. Doceńmy tą drużynę i trenera. Gramy pięknie, nasze mecze to multum pozytywnych emocji. Ten sezon w porównaniu do poprzednich jest jak przysłowiowa Chiquita do zwykłego banana. Wszystko dzięki trenerom i zawodnikom. Czapki z głów.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 31.03.2019 o godz. 21:29.
|
|
|
|
Junior Member
Od: 04.2012
Skąd: Kraków
Offline |
#82
|
|
Niesamowity mecz i doping!
Rewelacyjna postawa piłkarzy, kibiców trenera! Dla takich chwil warto żyć! Dziękuję wszystkim dzięki, którym dane mi było przeżywać takie emocje jak dzisiaj! Jesteście Wielcy! ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#83
|
|
Tak samo stawiałem. Dobrze, że nie trafiliśmy ![]() Kierwa, ale meczycho. Mega atomofera. WISŁA TO JEST POTĘGA! Powód: Chłopaki nie płaczą :D
Ostatnio edytowane przez Kamson : 31.03.2019 o godz. 21:47.
![]()
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2014
Offline |
#84
|
|
Jadę sobie z meczu i w radio leci piosenka zespołu weekend.....
Za każdą chwile z tobą oddał bym, To co najdrosze WISEŁKO!!! Od zawsze jesteś pragnieniem mym Ja będe Cię nosił na rękach BRAWO PANOWIE, dzięki za mecz!!! |
|
|
|
Member
Od: 07.2009
Offline |
#85
|
|
Brawo !!! Mecz super, a do tego widać, że mamy drużynę a nie wkłady do koszulek jak Legia. Jeszcze nie powiedzieliśmy ostatniego słowa, a drużyny które były wykuwane w ekstremalnie niekorzystnych warunkach zazwyczaj osiągały duże rzeczy. Zobaczymy jak będzie w naszym przypadku.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2012
Offline |
#86
|
|
za ciosem chlopaki .....w 1 ósemcebyc czarnym koniem ......i jeszcze raz derby , i znow upokorzyc to gowno
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#87
|
|
Nasi dzisiaj zagrali koncert we włoskiej La Scali. Za trzy dni graję w remizie w Sosnowcu. Mam nadzieję, że mentalnie nastawią się na bitkę na stadionie, na którym wieje pustką i wiatrem. Gdybyśmy grali wszystko u siebie przy 33K bylibyśmy Mistrzem Polski.
Dzisiaj miał miejsce mecz, który ma pewno zapamiętam na długo. Gratulacje dla piłkarzy i trenerów. Mamy szczęście żyć w ciekawych czasach. Ta drużyna i sztab na prawdę mają charakter. Osobiste odczucie: nie podobały mi się gwizdy na Carlitosa. Fanem nie jestem, ale chłop nam wygrał nie jeden mecz, w tym w pojedynkę derby. Stawianie go w jednym rzędzie z frajerami jest moim zdanie nie tegez. ![]()
Do what you mean and mean what you do.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2007
Skąd: Krk
Offline |
#88
|
|
A ja myślę że gwizdy jak najbardziej były na miejscu.
- wpisywały się w atmosferę - mam wrażenie że miał nogi z waty (muszę jeszcze powtórkę na spokojnie zobaczyć) - najważniejsze- opuścił klub w bardzo nieelegancki sposób, od razu zaczął się wypowiadać o tym jak od zawsze chciał grać dla Legii i zmusił Wisłę do niekorzystnego transferu przez co stracił cały szacunek na który ciężko pracował. ![]()
Hristov:
" Nie chciałem iść do Cracovii, chciałem grać dla wielkiego klubu, takiego jak Wisła "
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#89
|
|
Niesamowite glupoty gada ten pajac. Peszko strzela gola a ten pol minuty pozniej gada o jakims aucie Kuby i ze gol moze nie powinien byc zaliczony. .
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2015
Offline |
#90
|
|
Coś pięknego! Dzięki za walkę i zaangażowanie!
Gołym okiem widać, że chłopaki mocno się razem trzymają. DRUŻYNA! |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|