
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#31
|
Oby taki sam wynik był w niedzielę. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#32
|
|
napewno lepszy sędzia niż rozjemca derbów, o którego "klasie" chyba najlepiej świadczy że zarówno my jak i żydy uważamy się za pokrzywdzonych
![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#33
|
Frankowski patrząc na wyniki ostatnich spotkań - umiarkowanie szczęśliwy dla nas 21.10.2018 r., 12. kolejka LOTTO Ekstraklasy: Legia Warszawa 3-3 Wisła Kraków 25.08.2018 r., 6. kolejka LOTTO Ekstraklasy: Wisła Kraków 3-0 Górnik Zabrze 18.03.2018 r., 28. kolejka LOTTO Ekstraklasy: Legia Warszawa 0-2 Wisła Kraków 10.12.2017 r., 19. kolejka LOTTO Ekstraklasy: Wisła Kraków 0-1 Wisła Płock 22.10.2017 r., 13. kolejka LOTTO Ekstraklasy: Wisła Kraków 0-1 Legia Warszawa 08.09.2017 r., 8. kolejka LOTTO Ekstraklasy: Arka Gdynia 3-1 Wisła Kraków 04.08.2017 r., 4. kolejka LOTTO Ekstraklasy: Wisła Płock 0-1 Wisła Kraków 03.12.2016 r., 18. kolejka LOTTO Ekstraklasy: Wisła Kraków 3-0 Lechia Gdańsk 22.08.2016 r., 6. kolejka LOTTO Ekstraklasy: Korona Kielce 1-0 Wisła Kraków 28.08.2015 r., 7. kolejka Ekstraklasy: Wisła Kraków 4-2 Śląsk Wrocław |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Kraków
Offline |
#34
|
|
Po TT chodzą jakieś ploty o kontuzji Bashy. Jak ktoś tu jest wierzący, to proszę o modlitwę w intencji jego kolana.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D
Offline |
#35
|
|
Wygramy 3:0.
![]()
Wisła Kraków
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Offline |
#36
|
|
Nic odkrywczego, ale tutaj każdy wynik jest możliwy. No może oprócz 0:0.
![]()
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#37
|
|
Ostatni typ przed meczem.
Powtórka z ostatniego meczu Kuby z Legią czyli 3-1 dla naszych. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#38
|
|
Wygrać nawet i 1:0 potrzeba nam pkt jak tlenu
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Junior Member
Od: 11.2002
Skąd: Warszawa
Offline |
#39
|
|
cieżki mecz, obie drużyny bez większego pomysłu na grę - tym bardziej stylu, więc zaważą wolicjonalne.
Kto pierwszy strzeli zwiększy szanse |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#40
|
|||||||||
|
na poprawę morale - z ich forum:
ogólnie to 90% postów na ich forum to nasze zwycięstwo , a ci co wierzą w pkt na Reymonta , swoich szans upatrują wyłącznie w tzw "logice ekstraklasy"
![]()
|
||||||||||
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Online |
#41
|
|
Gładkie zwycięstwo, tj. 3 : 1. Legia gra fatalnie, a dodatkowo przyjeżdża bez trenera(a pełniący funkcję ma na pieńku z kilkoma piłkarzami). Dodatkowo na bramce pewnie Cierzniak, czyli jeden z największych, bramkarskich parodystów w ekstraklapie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Krakow
Offline |
#42
|
![]() Już nie wspominając ile razy jechaliśmy do nich na pożarcie a tu robiliśmy remisy lub udało się nawet raz wygrać po dobrych grach. A u siebie jak to nie mieliśmy wygrać, bo przecież słabi byli i było benc ![]() Lodu na głowy owieczki będzie co będzieNie przegramy, to uszanuję wynik i będę zadowolony
Ostatnio edytowane przez regan : 31.03.2019 o godz. 14:49.
![]()
Tylko Wisła!
|
|
|
|
Junior Member
Od: 12.2018
Offline |
#43
|
|
Wynik nie do przewidzenia. Ale jestem przekonany, że będzie kilka bramek.
Nie zdziwi mnie jakieś 3:3/ 3:2 dla nas. Legia gra piach, ale my też mamy swoje problemy. Zwłaszcza w obronie. Coś tam na pewno dostaną w prezencie. Ogólnie jestem dobrej myśli, ale bramkowy remis wezmę bez narzekania. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#44
|
|
Obawiam się, że Legia zagra nadspodziewanie dobrze, a Stolarczykowi przestanie się szczęścić.
Remis byłby na plus |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Online |
#45
|
). |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#46
|
|
na razie jest dobrze !
![]()
|
|
|
|
Member
Od: 05.2016
Offline |
#47
|
|
byloby dobrze gdyby byly europejskie puchary.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2010
Offline |
#48
|
|
Po prostu ... kto w Esie tak gra?
Kto? Kto Widać pasję, energię .... |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2013
Offline |
#49
|
|
Brawo! Teraz tylko nie s.......ić tego wszystkiego z Zagłębiem Sosnowiec.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#50
|
|
Brawo Panowie Legia nie istniała dzisiaj
![]() DZIĘKUJE!!!! Peszko K.O ![]() ![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#51
|
|
COŚ PIĘKNEGO!
Wynik, Legła na kolanach, ofensywna gra.... Atmosfera, oprawa.. w końcu!! Nagłośnienie! Flaga WSH nikomu nie przeszkadzała, nikt nie gwizdał. Jedynie zli ludzie z Weszło będą to dmuchać dalej. kibicowsko wracamy na właściwe tory, każdy niech robi swoje tak jak za Telefoniki. nAJpiękniejszy dzień w tym roku.
Ostatnio edytowane przez Skawa Wadowice : 01.04.2019 o godz. 04:03.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Z wawelskiego grodu
Offline |
#52
|
![]()
Wisła najlepszym klubem na świecie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Skąd: Wielkopolska
Offline |
#53
|
|
Wasyl - gracz meczu.
Brawo Panowie, to było piękne!! ![]() ![]()
Z WIŚLACKIM pozdrowieniem
![]() Wiślak z Wlkp. Radosław Sobolewski – DZIĘKUJEMY!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#54
|
|
4:0
dziękuję! ![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#55
|
|
Przepiekny mecz. Szczenka na podlodze.
|
|
|
|
Banita
Od: 02.2004
Offline |
#56
|
|
Szacunek.
Wreszcie prawdziwy trener, a nie śmieć z obory z czwartej ligi hiszpańskiej i jakiś tam trenerek z ligi węgierskiej za 100 tys. Oby to był trener na lata. Stolar, dziękuję. Za ponowne stworzenie drużyny z tożsamością Wiślacką. Choć należy podkreślić rolę prawdziwych piłkarzy: Kuba - wiadomo - żywa Legenda, Wasyl - profesjonalista (mógłby nauczyć wszystkich obcokrajowców podejścia do gry. A Legia? Kolejny zagraniczny błazen na ławce trenerskiej (po Bergu, Hasim), stado zagranicznych parodystów i to nie tędy droga. Sheriff, Astana, Trnava i Dudelange was nic nie nauczyły, a to nie nasz problem. Ten mecz pokazał, że Wisła ma największy potencjał w tym kraju i celem Wisły nie jest gra w czwartej lidze, tylko regularna walka o MP i sukcesy w europejskich pucharach. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Offline |
#57
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#58
|
|
Całkowita dominacja. Legia nawet nie pierdnęła.
PS. Savicevic to jest gość. Do kiedy ma kontrakt?
Ostatnio edytowane przez ciacho : 31.03.2019 o godz. 20:19.
|
|
|
|
Warszawiak
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa
Offline |
#59
|
|
Świetny mecz Wisły na tle zblazowanej Legii. W Legii dzisiaj nie działało nic. Absolutna dominacja drużyny z grodu Kraka. W Legii dzisiaj jedynie machanie łapami, holowanie piłki, dyskusje z sędziami.
Do tego dramatyczne dziury w środku pola. Siedząc na stadionie czekałem na 70 minute licząc, że Wisła spuchnie, i Legia zagra lepiej niż Cracovia w meczu z Wisłą. Z minuty na minute było z Legią coraz gorzej. Zero pomysłu, zero taktyki, zero jakości. Wygraliście zasłużenie, i życzę Wam, byście zagrali w tabeli mistrzowskiej. W pucharach nie zagracie, ale zaoracie te wszystkie minimalistyczne ....y. Lechia,Jaga,Legia z tymi klubami macie fajne statystyki indywidualne. PS: Sa Pinto jest debilem, i obawiam się, że Miodek za chwilę zechce Nawałkę i zacznie się kolejny cyrk. Gratulacje z Warszawy. ![]() ![]() Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Offline |
#60
|
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|