LucjuszWielki napisał(a):

|
Obawiam się, że Pogoń dostanie olśnienia i przełamie się z nami... w ekstraklasie żadnej logiki nie ma - tylko dlatego... Obym się mylił.
|
Piękna seria poszła, przed meczami nic nie pisałem,.... Raz coś napisałem i wykrakałem... dobrze, że strzelili tą bramkę po ładnej akcji (mimo, ze na gola z przebiegu calego meczu nie zasluzylismy) bo tak to zyc sie odniechciewało...
Tak czułem, że od prawie-outsaidera zbierzemy oklep. Mam nadzieje, że wyciągniemy wnioski i w lidze dalej będziemy punktować.
To co Lis zrobił mnie nie zdziwiło - ot poziom tego bramkarza, tak jest młody i niedoświadczony - dlatego tak robi. Od samego początku rozmyślałem nad słusznością jego wprowadzania względem Pawełka... tzn Buchalika.
Martwi beznadzieja Wojtkowskiego (kolejna).