
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2018
Offline |
#11
|
|
Ty tak serio, śmiało blokujcie
Jednej rzeczy nie rozkminiam, czemu kazda osoba której coś się w tym klubie nie podoba, ma odmienne zdanie niz niektore osoby bedace dlugo tutaj na forum, kazecie wypier**? A co to, PRL ze jest tylko jedna sluszna linia? Edit: przeciez wy juz kilku/kilkunastu osobom z tego forum ostatnio kazaliscie wy** wszyscy to WislaFan albo ludzie z tvnu? zaden kibic Wisly nie moze miec innego zdania?
Ostatnio edytowane przez rafalp_r22 : 15.09.2018 o godz. 11:53.
|
|
|

|
||||||
|
|