The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 44 26,19%
osłabi 97 57,74%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 27 16,07%
Głosujących: 168. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79591
Stary 09.08.2017, 11:54
Ma 26 i czekam na argumentacje, że na obecną chwilę na więcej.

EDIT(bo nie wyczymie)
Taki Ofoe przychodził do eklapy będąc pół roku starszym od Ze Manuela. Został sprzedany za 2.5mln, bo tuptał, że musi. Jak na naszego portugalczyka trafi się oferta, gdy będzie miał 2 lata kontraktu to myślę, że spokojnie możemy zarobić na nim przynajmniej tyle samo.
Ostatnio edytowane przez ashkeczup : 09.08.2017 o godz. 11:56.
Odpowiedz cytując
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79592
Stary 09.08.2017, 11:54
Po jaką cholerę nam on, skoro jest już Ze Rafael?
Odpowiedz cytując
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79593
Stary 09.08.2017, 11:55
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Szkoda bo to zawodnik na prawy bok, moglby byc konkurencja dla Boguskiego a tak znowu nikt mu nie zagraza
Wg Transfermarkt, w Boaviście grał głównie jako środkowy, w sezonie 15/16 uzbierał 6 bramek. W Setubal w sezonie 16/17 grał głównie na bokach ataku, miał okres w którym na dłużej wypadł z pierwszego składu, strzelił 2 bramki.
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
Odpowiedz cytując
Marsik
Member
 
Od: 10.2004
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79594
Stary 09.08.2017, 11:58
fansorina napisał(a):Wyświetl post
Opcja transferu definitywnego jest, ale kwotę to pewnie zna tylko janekx89
Gdzieś mi się obiło o oczy +- 700k euro

"Do potwierdzenia, lub zdementowania"
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79595
Stary 09.08.2017, 12:01
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Ma 26 i czekam na argumentacje, że na obecną chwilę na więcej
Bardzo prosze;
ma 26 lat i +/-9.5 miesiaca.

Zreszta nie wiem o .... walczysz, jesli myslisz ze ktokolwiek w Wisle wyda w czerwcu 2018 kilka stow na liczacego 27 lat i +/-8 miesiecy faceta
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
ChG
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79596
Stary 09.08.2017, 12:03
Marsik napisał(a):Wyświetl post
Gdzieś mi się obiło o oczy +- 700k euro

"Do potwierdzenia, lub zdementowania"
Janekx potwierdził

https://twitter.com/janekx89/status/895238876725465088

Wersja dla zbanowanych:

Ostatnio edytowane przez ChG : 09.08.2017 o godz. 12:09.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79597
Stary 09.08.2017, 12:04
Uran235 napisał(a):Wyświetl post
Wg Transfermarkt, w Boaviście grał głównie jako środkowy, w sezonie 15/16 uzbierał 6 bramek. W Setubal w sezonie 16/17 grał głównie na bokach ataku, miał okres w którym na dłużej wypadł z pierwszego składu, strzelił 2 bramki.
No wlasnie jako napastnik troche slabo to wyglada co oczywiscie nie oznacza, ze u nas nie bedzie strzelal duzo goli. Oby bo jak widac Brozek za bardzo nie chce trafiac do siatki
Odpowiedz cytując
Przybyszewski
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79598
Stary 09.08.2017, 12:05
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Bardzo prosze;
ma 26 lat i +/-9.5 miesiaca.

Zreszta nie wiem o .... walczysz, jesli myslisz ze ktokolwiek w Wisle wyda w czerwcu 2018 kilka stow na liczacego 27 lat i +/-8 miesiecy faceta
Jak facet załaduje 20 bramek to rożnie może być. Czego tobie i sobie życzę.
Odpowiedz cytując
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79599
Stary 09.08.2017, 12:06
Spokojnie, uwielbiany teraz Carlitos też w Villareal nie zadebiutował, a Llonch styczności z takim klubem w ogóle nigdy nie miał. Radzę zachować umiarkowany optymizm.
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79600
Stary 09.08.2017, 12:08
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Bardzo prosze;
ma 26 lat i +/-9.5 miesiaca.

Zreszta nie wiem o .... walczysz, jesli myslisz ze ktokolwiek w Wisle wyda w czerwcu 2018 kilka stow na liczacego 27 lat i +/-8 miesiecy faceta
Znów wrócę do Odjidji. Jak myślisz, czy gdyby Legia wypożyczyła VOO skądkolwiek na 1 sezon z opcją wykupu za 700k ojrasów, to czy po sezonie nie zdecydowała by się tego starego dziada, który wygrał im mistrza, wykupić? Jeśli tylko będzie na to hajs, a Pani Prezes obiecywała kilkunastokrotnie większy budżet i jeśli gość będzie difference makerem, to czemu nie?
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79601
Stary 09.08.2017, 12:08
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Bardzo prosze;
ma 26 lat i +/-9.5 miesiaca.

Zreszta nie wiem o .... walczysz, jesli myslisz ze ktokolwiek w Wisle wyda w czerwcu 2018 kilka stow na liczacego 27 lat i +/-8 miesiecy faceta
Cóż, to jednak trochę różnica 26 z hakiem czy 28. W pierwszym przypadku masz ze dwa lata żeby go dobrze sprzedać (oczywiście później też można, ale podkreślam "dobrze sprzedać"), w drugim tego czasu jest niewiele. Więc ten czas, który dodałeś do jego wieku jest jak by nie patrzeć kluczowy

Czy my go wykupimy i czy ktoś go kiedykolwiek od nas kupi to inna sprawa i trochę wróżenie z fusów.
Ostatnio edytowane przez filemon : 09.08.2017 o godz. 12:11.
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79602
Stary 09.08.2017, 12:12
Patrząc na działania pionu sportowego we Wiśle to dochodzę do wniosku, że gdyby nie to zamieszanie z tym hochsztaplerem z Reichu to mielibyśmy komplet punktów po czterech kolejkach i transfery sfinalizowane kilka dni wcześniej. No cóż, patrząc na CV Ze Manuela i obecne możliwości Wisły to po raz kolejny wypada napisać: brawo Zarząd, brawo dyrektor Junco. Oby tak dalej.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując
Marsik
Member
 
Od: 10.2004
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79603
Stary 09.08.2017, 12:19
Nie zapominajcie że mówimy o naszej ekstraklasie, lidze cudów, gdzie gwiazdą ligi może zostać każdy. Więc nie przywiązywałbym większej wagi do tego że statystyki w lidzie portugalskiej (nomen omen całkiem niezłej) nie powalają.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79604
Stary 09.08.2017, 12:29
filemon napisał(a):Wyświetl post
Cóż, to jednak trochę różnica 26 z hakiem czy 28. W pierwszym przypadku masz ze dwa lata żeby go dobrze sprzedać (oczywiście później też można, ale podkreślam "dobrze sprzedać"), w drugim tego czasu jest niewiele. Więc ten czas, który dodałeś do jego wieku jest jak by nie patrzeć kluczowy

Czy my go wykupimy i czy ktoś go kiedykolwiek od nas kupi to inna sprawa i trochę wróżenie z fusów.
Najwięcej zarabia się na młodych piłkarzach. Taki Ofoe jakby nie było największa gwiazda naszej ligi poszedł za 3 mln euro. A Bednarek - młody stoper Amici co miał 1 dobry sezon za 6 mln euro. Spora różnica.

My gościa kupujemy (klauzula) 700 tysięcy euro - to ten gość zeby na nim zarobić powinien tak zdominować ligę jak grubas Ofoe + dobra gra w pucharach. Czy to jest możliwe? Raczej wątpię. To już prędzej zarobimy na takim Wojtkowskim jak zmężnieje i odpali.

Dla mnie ważne żeby ten gość (nawet jak jest tylko na rok) zapewnił nam miejsce w pierwszej 3 i puchary. A liczenie na zarobek na takich piłkarzach? Wątpliwe. Powinniśmy zarabiać na młodych - za nich kwoty są nieproporcjonalne do umiejętności. Szukac i szkolić takich Bednarków. Ze Manuel jest tu do podniesienia jakości gry i dobrych wyników a nie po to żeby na nim zarabiać (wg mnie).
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79605
Stary 09.08.2017, 12:47
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Najwięcej zarabia się na młodych piłkarzach. Taki Ofoe jakby nie było największa gwiazda naszej ligi poszedł za 3 mln euro. A Bednarek - młody stoper Amici co miał 1 dobry sezon za 6 mln euro. Spora różnica.

My gościa kupujemy (klauzula) 700 tysięcy euro - to ten gość zeby na nim zarobić powinien tak zdominować ligę jak grubas Ofoe + dobra gra w pucharach. Czy to jest możliwe? Raczej wątpię. To już prędzej zarobimy na takim Wojtkowskim jak zmężnieje i odpali.

Dla mnie ważne żeby ten gość (nawet jak jest tylko na rok) zapewnił nam miejsce w pierwszej 3 i puchary. A liczenie na zarobek na takich piłkarzach? Wątpliwe. Powinniśmy zarabiać na młodych - za nich kwoty są nieproporcjonalne do umiejętności. Szukac i szkolić takich Bednarków. Ze Manuel jest tu do podniesienia jakości gry i dobrych wyników a nie po to żeby na nim zarabiać (wg mnie).
700 tyś klauzuli za jakiegoś gamonia, to chyba obrażasz Junco. (Usunąłem drugą część bo nie doczytałem). Skoro ktoś dał za 30 letniego Guzmicsa 1mln ojro, to czy jeśli ten gość się sprawdzi, to za niego pzrepłacimy? Nie ma też co porównywać nas i Lecha w chwili obecnej. Oni się nie martwią $ na wypłaty, mają piłkarzy, którzy zapewnią pewien poziom. U nas jeszcze niedawno grała połowa kalek, wtedy stara gwardia rzeczywiście musiała ciągnąć naprzód. Teraz jesteśmy w fazie przejściowej- nie możemy ściągać 30 latków, którzy dadzą dużą jakość przed rok/2 lata, a przy tym pociągną grubą mamonę z płacowego. Musimy za to ściągać Llonchów, Carlitosów, czy Velezów, którzy nie będą chcieli kokosów, są w wieku, który gwarantuje już odpowiednie ogranie, a jednocześnie coś więcej niż emeryturę za 2 lata.
Ostatnio edytowane przez ashkeczup : 09.08.2017 o godz. 12:54.
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79606
Stary 09.08.2017, 13:02
Ogryzek - z niemal wszystkim się mniej lub bardziej zgadzam. Odnosiłem się wyłącznie do kwestii wieku, bo to różnica czy gość ma 26 z hakiem czy 28, nie do kwestii ewentualnego transferu.

Btw. przy Ofoe znaczenie miał też krótki kontrakt i bunt piłkarza, to nie są czynniki, które korzystnie wpływają na cenę, weź to pod uwagę.
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79607
Stary 09.08.2017, 16:50
domin napisał, że kolejna wypłata dla kopaczy dopiero w październiku. ot co.
Odpowiedz cytując
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79608
Stary 09.08.2017, 17:23
Sierpień już prawie w połowie, wrzesień przeleci szybko i mamy październik. Jak się to przeanalizuje ciut głębiej to nie wygląda tak źle Ja jestem tylko ciekaw czy to tyczy się wszystkich pracowników klubu? Trenerzy, zarząd?
What's new?

Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79609
Stary 09.08.2017, 18:00
arti napisał(a):Wyświetl post
domin napisał, że kolejna wypłata dla kopaczy dopiero w październiku. ot co.
Skąd takie info ?
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
klajton
Junior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79610
Stary 09.08.2017, 18:06
Wiadomo co z Artem Dovbyk? Temat upadł czy negocjacje trwają?
Odpowiedz cytując
sl@y
Senior Member
 
Od: 10.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79611
Stary 09.08.2017, 19:18
no i jest info odnosnie wypłat http://www.wislaportal.pl/33170,Wisl...finansowe.html
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79612
Stary 09.08.2017, 19:50
Po raz kolejny(i obym dalej to pisał,w nieskonczonośc) -Brawo Junco ,brawo Zarząd!
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79613
Stary 09.08.2017, 20:00
klajton napisał(a):Wyświetl post
Wiadomo co z Artem Dovbyk? Temat upadł czy negocjacje trwają?
Podbijam. Ktoś wie czy temat upadł?
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79614
Stary 09.08.2017, 20:02
Podobno szukają inwestora który wyłoży kasę (200 tys USD) jako ekwiwalent za wyszkolenie. To ostatni news o tym Ukraińcu.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79615
Stary 09.08.2017, 20:06
Pozdrawiam październikowych znafffcufffff.

Po co gadać na tematy o których się nie ma zielonego pojęcia?
Odpowiedz cytując
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79616
Stary 09.08.2017, 21:24
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Pozdrawiam październikowych znafffcufffff.

Po co gadać na tematy o których się nie ma zielonego pojęcia?
Bo Janekx tak napisał Ludzie powoli się uczą
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79617
Stary 09.08.2017, 22:01
Byłem pewien, że wyczytałem to w wywiadzie Ćwiąkały, ale rzeczywiście nie mogę znaleźć. Mea culpa
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79618
Stary 09.08.2017, 22:55
arti napisał(a):Wyświetl post
domin napisał, że kolejna wypłata dla kopaczy dopiero w październiku. ot co.
To był żart, który odnosil się do szerokiej kadry zespołu.
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79619
Stary 10.08.2017, 08:29
sl@y napisał(a):Wyświetl post
no i jest info odnosnie wypłat http://www.wislaportal.pl/33170,Wisl...finansowe.html
Do usranej śmierci można chyba powtarzać żeby nie wklejać tutaj linków do tego portalu !!!
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79620
Stary 10.08.2017, 13:31
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Pozdrawiam październikowych znafffcufffff.

Po co gadać na tematy o których się nie ma zielonego pojęcia?
A co bylo w pazdzierniku ?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:38.