The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 44 26,19%
osłabi 97 57,74%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 27 16,07%
Głosujących: 168. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
forthy
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79561
Stary 08.08.2017, 15:27
Byleby kasa na Dovbyeva się znalazła, to grajek do doszlifowania, ale idealny napastnik dla Wisły.
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79562
Stary 08.08.2017, 15:39
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
buczo1985

A po co mieli pytać? Na co nam Jović? Co to jakiś Messi? Jest Cywka, Bartkowski - teraz będzie nowy młody Chorwat. Gdzie tu miejsce dla Jovica?

Ludzie nie żyjcie przeszłością.
Nie no stawianie Bartkowskiego obok Jovicia to jest zbrodnia. Cywka z poprzedniego sezonu to rzeczywiście jakaś tam konkurencja dla Jovicia.
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79563
Stary 08.08.2017, 15:44
Bierzcie pod uwagę podejście pozasportowe również. Jović jak tylko pojawiła się oferta od tureckich przeciętniaków poleciał prosić o zgodę na odejście. Nie świadczy to o jakimś dużym zżyciu z Wisłą. A Kiko wszędzie powtarza jak ważna jest szatnia, atmosfera itp. Ja w ogóle uważam, że odejście KM to było wzmocnienie, bo psuł szatnię, żalił się do prasy, rozwalał atmosferę. Odrazu to widać w wynikach.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79564
Stary 08.08.2017, 16:13
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Nie no stawianie Bartkowskiego obok Jovicia to jest zbrodnia. Cywka z poprzedniego sezonu to rzeczywiście jakaś tam konkurencja dla Jovicia.
Nie piszę ze Bartkowski jest lepszy czy choćby porównywalny ale ilościowo prawych bocznych mamy w nadmiarze z tym nowym Chorwatem. Więc gdzie tu miejsce na Jovica i jego wysoki kontrakt?


btw
Ja pamiętam jak go ogrywali na boku gorzej od Cywki. Tylko przód go ratował, bo w grze obronnej nie raz go przestawiali. Wszak warunkami fizycznymi Jovic nie grzeszy.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79565
Stary 08.08.2017, 16:19
maciekkk napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie ten Chorwat wygląda obiecująco, jest młodszy od Jovicia więc jeśli wypali to będzie go łatwiej sprzedać
Ja wam mowie ze nie wypali.

Mam tylko nadzieje że Ze Manuel nie okaze sie Barrientosem i Crivelaro bis i będzie wzmocnniem rozrusza gre w przodzie bo papiery na to ma

Reszta pol roku ławy... potem bedzie frustracja ze nie graja i odejda jak murzynki kolumbijskie, Stilic, Spicić i teraz Videmont
Ostatnio edytowane przez regan : 08.08.2017 o godz. 16:23.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79566
Stary 08.08.2017, 16:28
Czyli 3 transfery za jednym zamachem. Widac Junco ostro dziala by konkurencja byla jeszcze wieksza. Najbardziej mnie ciekawi Ze Manuel, jezeli wywali Bogusia z pierwszego skladu to ten moze sie bedzie bardziej staral ale pozostali zawodnicy tez wydaja sie ciekawi.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79567
Stary 08.08.2017, 17:13
Wszedłem na wislaportal, twsd i oficjalną i nie widzę komunikatów o transferach. Rozmawialiście o spekulacjach?
Ostatnio edytowane przez czaro : 08.08.2017 o godz. 17:16.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79568
Stary 08.08.2017, 17:18
Możliwe,że Brlek odejdzie, ale mówił,że mu się nie śpieszy
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79569
Stary 08.08.2017, 17:24
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Możliwe,że Brlek odejdzie, ale mówił,że mu się nie śpieszy
Spotkałeś go w Bonarce, nad Wisłą w Tyńcu, czy na squashu?
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79570
Stary 08.08.2017, 17:36
Nie, czytałem z nim wywiad
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Pepinho
Senior Member
 
Od: 07.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79571
Stary 08.08.2017, 17:59
Na razie za transferów Junco do I składu przebili się sami Hiszpanie. Mam nadzieję, że ta sztuka uda się też zawodnikom, którzy dołączyli bądź za moment do nas przyjdą. Cierpimy na deficyt skutecznych napastników, strzelamy za Ramireza mało bramek, w kolejnych ruchach transferowych upatruję zmiany tej tendencji.
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79572
Stary 08.08.2017, 19:36
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
W pażdzierniku zapłaciny. Spokojna głowa mam nadzieje,ze Junco i zarząd wytłumaczą te ruchy.
Z czteromiesięcznym opóźnieniem w pensjach moźe być ciężko z walką o puchary. a niech tłumaczą.. oby kopacze ich wysluchali.
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79573
Stary 08.08.2017, 20:01
arti napisał(a):Wyświetl post
Z czteromiesięcznym opóźnieniem w pensjach moźe być ciężko z walką o puchary. a niech tłumaczą.. oby kopacze ich wysluchali.
Możliwe, że są od razu informowani jaka jest sytuacja finansowa lub też zadziałał ten inwestor mający podnieść budżet kilkunastokrotnie. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że "kupują", aby później płacić piłkarzom za rozwiązywanie kontraktów z winy klubu.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79574
Stary 08.08.2017, 20:43
Bo wy wiecie najlepiej ile czasu spóźniają

Kocham tych wszystkich 'poinformowanych'.
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79575
Stary 08.08.2017, 20:53
Przecież oficjalnie gdzieś o tym było, więc nie 'poinformowani', tylko 'zainteresowani'.
Odpowiedz cytując
Markfire20
Senior Member
 
Od: 12.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79576
Stary 08.08.2017, 23:28
Jakoś uciekła Wam informacja, że w tej chwili zarząd zalega z pensjami wyłącznie za czerwiec i lipiec
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79577
Stary 09.08.2017, 10:37
Markfire20 napisał(a):Wyświetl post
Jakoś uciekła Wam informacja, że w tej chwili zarząd zalega z pensjami wyłącznie za czerwiec i lipiec
Czerwiec,lipiec,sierpień,wrzesień=4 miesiące. Tylko s1mone na razie coś uciekło.

EDIT: szprotson - chyba w jakimś wywiadze Pani Prezes powiedziała, że następne wypłaty w październiku.
Ostatnio edytowane przez ashkeczup : 09.08.2017 o godz. 10:53.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79578
Stary 09.08.2017, 10:39
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Czerwiec,lipiec,sierpień,wrzesień=4 miesiące. Tylko s1mone na razie coś uciekło.
Sierpien, wrzesień? WTF ?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
MB1906
Senior Member
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79579
Stary 09.08.2017, 10:53
Platnosci sa do 10 kazdego miesiaca wiec na dzis zalegaja z 1 pensja za czerwiec, platna do 10 lipca, a za 2 dni beda zalegac z druga za lipiec platna do 10 sierpnia.
Odpowiedz cytując
ArturBarlinek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2011
Skąd: Barlinek/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79580
Stary 09.08.2017, 11:02
myślę, że piłkarze wiedzą na bieżąco co kiedy i jak będzie płacone, bez tego byłoby trochę lipnie.
Obecnie wpływa kasa za bilety na derby etc więc na pewno coś jest wypłacane.
Do tego wpływa kasa od sponsorów. Dodatkowa kasa za Mączyńskiego była nadpłatą, więc część, która była przeznaczona dla miasta za stadion, zostaje w kasie.
Na pewno nie jest tak źle jak piszecie.

Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!

Odpowiedz cytując
Marsik
Member
 
Od: 10.2004
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79581
Stary 09.08.2017, 11:12
Ze Manuel już oficjalnie czekamy na resztę.
Odpowiedz cytując
swiety37
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79582
Stary 09.08.2017, 11:20
Wiem, że nie wiadomo czy się sprawdzi itd itp,
ale wie ktoś czy mamy opcję wykupienia i ewentualnie ile by to wynosiło?
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79583
Stary 09.08.2017, 11:20
Marsik napisał(a):Wyświetl post
Ze Manuel już oficjalnie czekamy na resztę.
awizowany jako wysunięty napastnik
Odpowiedz cytując
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79584
Stary 09.08.2017, 11:23
Dziwny ten Ze Manuel - statystyki nie powalają, to co da się zobaczyć na YouTube'ie też wielkiego wrażenia nie robi, a jednak gość trafił do Porto, chociaż w sumie tylko po to żeby iść gdzieś na wypożyczenie. Trochę to pachnie utrzymywaniem dobrych kontaktów z jakimś agentem, ale zobaczymy, oby był wzmocnieniem.
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
Odpowiedz cytując
fansorina
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79585
Stary 09.08.2017, 11:27
swiety37 napisał(a):Wyświetl post
Wiem, że nie wiadomo czy się sprawdzi itd itp,
ale wie ktoś czy mamy opcję wykupienia i ewentualnie ile by to wynosiło?
Opcja transferu definitywnego jest, ale kwotę to pewnie zna tylko janekx89
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79586
Stary 09.08.2017, 11:28
Uran235 napisał(a):Wyświetl post
Dziwny ten Ze Manuel - statystyki nie powalają, to co da się zobaczyć na YouTube'ie też wielkiego wrażenia nie robi, a jednak gość trafił do Porto, chociaż w sumie tylko po to żeby iść gdzieś na wypożyczenie. Trochę to pachnie utrzymywaniem dobrych kontaktów z jakimś agentem, ale zobaczymy, oby był wzmocnieniem.
I nawet w Porto nie zadebiutował-kolejny ogór...
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79587
Stary 09.08.2017, 11:45
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
awizowany jako wysunięty napastnik
Szkoda bo to zawodnik na prawy bok, moglby byc konkurencja dla Boguskiego a tak znowu nikt mu nie zagraza
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79588
Stary 09.08.2017, 11:46
Kwota bez znaczenia, i tak go nikt nie wykupi.
Gosc ma 28 lat, wiec inwestycja w zblizajacego sie do 30-tki goscia (za rok 29 lat) rzedu kilkuset tysiecy euro mija sie z celem.

My za x-set tysiecy euro to powinnismy sprzedawac 28-latkow a nie kupowac.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79589
Stary 09.08.2017, 11:51
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Kwota bez znaczenia, i tak go nikt nie wykupi.
Gosc ma 28 lat, wiec inwestycja w zblizajacego sie do 30-tki goscia (za rok 29 lat) rzedu kilkuset tysiecy euro mija sie z celem.

My za x-set tysiecy euro to powinnismy sprzedawac 28-latkow a nie kupowac.
Ło panie, a kto pana matematyki uczył?
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79590
Stary 09.08.2017, 11:53
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Ło panie, a kto pana matematyki uczył?
27 lat,

faktycznie, to zmienia postac rzeczy.
Inwestowac, i sie nie ogladac.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:53.