
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Guest
|
#151
|
ugrać coś z amiką (a najlepiej 3pkt) z niecieczą nie wygramy wygrajmy z zl (rewanż za ub. wiosnę) mam nadzieję, że z gł nie zdarzy się coś niefajnego na koniec 6 max 5 miejsce i co dalej? |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#152
|
|
jak dla mnie przy optymistycznym scenariuszu dla nas, reszta realistycznie, wyglądać to będzie tak:
Jagiellonia Nieciecza(D) - 3pkt, Zagłębie(W) - 1pkt, Cracovia(D) - 3pkt, Piast(W) - 1pkt 49pkt -> 57pkt Lechia Zagłębie(D) - 3pkt, Piast(W) - 0pkt Arka(D) - 3pkt Pogoń(W) - 0pkt 46 pkt -> 52pkt Zagłębie Lechia(W) - 0pkt, Jagiellonia(D) - 1pkt Wisła(W) - 0pkt Śląsk(D) - 3pkt 38pkt -> 42pkt Wisła Lech(D) - 3pkt, Nieciecza(W) - 3pkt, Zagłębie(D) - 3pkt, Łęczna(W) - 3pkt, 37pkt -> 49 pkt Imho będziemy się ścigać z Lechią o czwarte jak trendy zostaną podtrzymane (Lechia dół, my podobny poziom). Ja tam wierzę w cztery zwycięstwa. Na wyjazdach mamy ogórki, u siebie jesteśmy mocni. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#153
|
|
Halo tutaj ziemia prosimy o odbiór! odpłynąłeś i to nieźle, przy meczach Wisły szczególnie z Amiką będzie ciężko z Zagłębiem także
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Offline |
#154
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#155
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#156
|
|
W tej chorej lidze możemy tak samo zrobić 1 pkt, jak i 12.
![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2016
Offline |
#157
|
|
Kibicuj sobie komu chcesz, ja napisałem tylko o interesie klubu. Plus chyba nikt nie zaprzeczy że lepsza atmosfera jest na derbach niż na meczu z łęczną? Rywal motywuje i daje okazje żeby pokazac dominacje. Jeśli czujesz kompleks taki jak parchy mają w stosunku do nas to tylko ci współczuje.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2011
Offline |
#158
|
![]() ![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#159
|
|
Piwo dla Pana powyżej.
Stadion pękał w szwach długo zanim cracovia awansowała do ekstraklasy w 2005 roku (czy coś koło tego, nie chce mi się sprawdzać dokładnie). Nie była do tego potrzebna jej obecność, ale po prostu mocna Wisła i moda która wtedy w Krakowie była na jedną drużynę. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#160
|
|
![]() Co za bzdury. Idz sobie już
Ostatnio edytowane przez Dariook : 23.03.2017 o godz. 23:05.
![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
||
|
|
Senior Member
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)
Offline |
#161
|
|
Zamiast żydów? A Zabrze chociażby, kibicowsko wyższy poziom, sportowo jeden ...., no i po meczach z nimi na mieście nie jebie czosnkiem
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#162
|
|
A daleko tez nie jest
![]()
Bednarz=Landryna=......
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2016
Offline |
#163
|
|
Jeszcze cytat z artykułu na historiawisly.pl żeby nie być gołosłownym: Cytat:
|
||
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#164
|
|
bredzisz i nie masz pojęcia o ulicznym życiu w Krk
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2016
Offline |
#165
|
|
|
semper fi
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC
Offline |
#166
|
|
Staroświeckim "co tutaj się odpierdala" ...
Żeby na forum WISŁY trzymać kciuki za utrzymanie w E-klasie garbatych ... ja wiem że ciężki tydzień, pogoda do dupy, ale są pewne granice. ![]()
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2016
Offline |
#167
|
|
Dobra panowie, bo temat jest niezwiązany z wątkiem i zaraz wjedzie zomo. Przeczytajcie sobie na spokojnie, bez uprzedzeń to co napisałem. A napisałem tylko tyle, że derby robią nam frekwencję przynajmniej raz na sezon. Frekwencję której nie dorówna mecz z żadną drużyną z niższych lig. Co ma potwierdzenie w historycznych danych. Nie wiem skąd wnioski że przekłada się to na trzymanie kciuków, kibicowanie czy jakikolwiek entuzjazm w kierunku beznapletkowców. JA jestem przede wszystkim kibicem WISŁY i mnie interesuje los i dobro mojego klubu a wszystko inne jest o wiele mniej ważne, jestem z tych czasów, kiedy najpierw się kibicowało WIŚLE a wszystko anty było na dalszym planie.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#168
|
![]() p.s. kibicowanie "Wiśle" to nie tylko ogladanie meczy na C+ i granie Wisła a menadzera. A o reszcie rozpisywać sie nie trzeba, transparent Legii mówi sam za siebie ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
semper fi
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC
Offline |
#169
|
|
azkaz - sam się pograżasz i walisz sobie w kolano pisząc takie bzdety.
1. Derby frekwencja? 10 tys dodatkowych kibiców - zakładając garbatych w 4 lidze na każdym meczu 5 tys ludzi więcej - w skali rundy te derby o dupę rozbić bo na każdym meczu średnia by była 1.5 raza większa gdyby w mieście był jeden mocny klub 2. Wisła to nie Derby - jak ktoś raz na sezon idzie na derby a potem siedzi przed TV to niech spierdala ![]()
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2016
Offline |
#170
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#171
|
|
Akurat Kocur w prosty sposób policzył, że taki sam zysk o jakim Ty piszesz w przypadku jednego meczu - dałby spadek żydów x lig niżej. Wzrósłby znacznie popyt na Wisłę, co by pewnie przełożyło się na kilka % ludzi więcej w kązdym meczu u siebie. Finalnie dałoby to taki sam efekt - zwiększenie przychodów z dnia meczowego.
A generalnie miejsce żydów jest w ścieku i rynsztoku, niech lecą na łeb na szyję. To nie temat o tym, więc żeby nie zanudzać - otworzono dodatkowe sektory, 15 tysięcy do poniedziałku do osiągnięcia ![]() ![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Krakow
Offline |
#172
|
|
W interesie Wisly jest zeby wszyscy spadli
I tym milym akcentem proponuje skonczyc fantazjowac i przeniesc sie do tematu meczowego aktualnego czyli tego z Amiką. ![]()
Tylko Wisła!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2016
Offline |
#173
|
Scenariusz wygląda tak: parchy spadają ale daleko nie polecą póki ich filipiak trzyma za uszy. Albo wykupi licencje tak jak chciał to zrobić z termalicą albo zapłaci za mecze tak jak to robił wcześniej. Nie sądzę żeby całkowicie pozbył się klubu tak jak to zrobił Boss. Nam to nie zmienia frekwencji, nie zyskujemy nagle tysięcy nowych kibiców (sukcesu). oświecenia nagle nie przerzuci się na Wisłę, na X nie zawiśnie flaga Wisła Teligi. Nam za to odpadają derby czyli w perspektywie sezonu sprzedajemy 15-30tyś mniej biletów (na derbach było ostatnio 30 000 osób a średnio robimy ile, 12?). Nie są to duże pieniądze. Na pewno nie tak duże aby to było dla nas być-albo-nie-być. Frekwencję dla nas powinni robić kibice-janusze którzy potrafią sie zebrać jak jest mecz o coś (zagłębie w zeszłym sezonie + mecze TOP). Nie ludzie stojący jak .....a w rozkroku pomiędzy klubami. A co do tego jeśli to co piszesz byłoby prawdziwe, to wg poniżego wykresu: ![]() w okresach miernoty piłkarskiej lasek w paski powinniśmy mieć duży wzrost frekwencji a po ich powrocie spadek a jest odwrotnie. Co do reszty postów, nie będę się bawił w licytowanie przez internet kto jest bardziej wiślackim wiślakiem i kto ma dłuższego fiskarsa bo to nie ma sensu. Ale nikt mi nie powie że atmosfera na derbach nie jest kapitalna. Edycja bo doszło dużo postów: z mojej strony tyle, przychylam się do wniosku kolegów wyżej. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw
Offline |
#174
|
|
|
Cytat:
Cytat:
![]()
Anty PO-PiS!!!
|
||
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#175
|
|

|
||||||
![]() |
|
|