|
Co do kolegi wyżej (nie wiem czemu, od jakiegoś czasu nie mogę cytować): Niemcy i inne kraje Europy Zachodniej, obudzą się podobnie jak to było z powstaniem 3 Rzeszy - wraz z kryzysem gospodarczym.<br><br>Ale takim prawdziwym, przez duże G. <br><br>Bo te zamaszki na nich już większego wrażenia nie robią. Wszyscy wiedzą, że mamy "takie czasy" że co jakiś czas jakiś zamach musi być...<br><br>Natomiast gdy nagle pojawi się w Niemczech 40% bezrobocie, gdy państwo nie będzie miało kasy na zasiłki, gdy banki "zamrożą" oszczędności Niemców... Oj, wtedy miliony niemców się w....i na poważnie... Wtedy pojawi się jakiś lider skrajnie prawicowej partii, który wskaże palcem "przyczynę" problemu... <br><br>I będzie powtórka z rozrywki, bo humanitarnie "eksmitować" gości się nie będzie dało. Wielu przecież będzie miało obywatelstwa, jakieś nieruchomości na siebie...<br><br>Obyś my tylko tego błędu nie popełnili...<br>
|